Категорії архівів: Вітаємо!

Районний конкурс «Перлини Миронівщини»

27 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості» відбувся районний етап дитячого конкурсу читців «Перлини Миронівщини», у якому взяли участь близько двохсот здобувачів освіти 1-11 класів  із 20 шкіл району. Миронівський НВК представляли переможці шкільного етапу: Головач Ілля,  1-А клас; Музира Альбіна, 2-А клас; Костенко Богдан, 3-Б клас; Мельник Андрій, 4-А клас; Чучмій Каріна, 5-А клас; Хмельницька Софія, 9-Б клас; Лузан Марина, 10-Б клас. Журі підбило підсумки районного конкурсу. Вітаємо наших учнів із перемогою, а саме: у номінації «Виразне читання» – Чучмій Каріну – І місце,  Хмельницьку Софію – І місце, Лузан Марину – І місце, Музиру Альбіну – ІІ місце; у номінації «Гумор» – Костенка Богдана – ІІІ місце. Так тримати!

2 (1) 2 (2)

МАН

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та вчителів, які їх підготували:

секція “Загальна біологія”:
Терещенко Валерію (10-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,

секція “Історія України”:

Адамчука Вадима (11 клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Фінальний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Аринка16 лютого 2019 року в Білоцерківському НВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» Білоцерківської міської ради відбувся ІV (фінальний) етап ХІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь 41 переможець ІІІ (обласного) етапу: учні закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійно-технічної освіти та студенти вищої освіти. Із вітальним словом до конкурсантів звернулася Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат педагогічних наук, доцент. Серед  нагороджених і переможниця ІІІ (обласного) етапу Делідон Арина – учениця 8-Б класу Миронівського НВК, яка отримала диплом І  ступеня та цінний приз від Ліги українських меценатів (учитель, який підготував переможницю – Л.В.Лепестій).

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та вчителів, які їх підготували:

з біології:
Лузан Марину (10-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце
Скидан Юлію (8-Б клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце,
Руденко Інну (11 клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце.

з правознавства:
Адамчука Вадима (11 клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та вчителів, які їх підготували:

з української мови:
Делідон Арину (8-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – ІІ місце,
Терещенко Валерію (10-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІІ місце,
Кузьменко Катерину (11 клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІІ місце.

з історії:
Романченко Дарину (8-А клас, учитель Буряк І.М.) – І місце,
Адамчука Вадима (11 клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце,
Терещенко Валерію (10-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце,

з екології:
Лузан Марину (10-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Наша гордість

delidon

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 12 листопада 2018 року № 330 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018/2019 навчальному році» ІІІ (обласний) етап відбувся 15 грудня 2018 року. Учасниками випробування стали учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти та учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини, загальна кількість яких сягла 153.  Учениця 8-Б класу Арина Делідон в обласному етапі посіла І місце. Бажаємо Аринці перемоги  і в ІV (загальнонаціональному) етапі конкурсу. Учитель, який підготував переможницю, – Л.В.Лепестій.

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:
Грєчкіну Тетяну (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,
Колісник Анастасію (10-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,
Жовну Антона (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та вчителів, які їх підготували:
Адамчука Вадима (11 клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Макійчук Анну (9-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце,
Коваленко Олександру (9-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та вчителів, які їх підготували:
Макійчук Анну (9-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Любченко Вікторію (8-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Романенко Дарину (8-А клас, учитель Зозуля В.І.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу ХIX Міжнародного  конкурсу з української мови імені  Петра Яцика та вчителів, які їх підготували:
Онищенко Вікторію (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Мазур Софію (7-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Делідон Арину (8-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Кузьменко Катерину (11 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,
Хмельницьку Софію (9-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Гузенко Аріну (3-А клас, учитель Міщенко М.І.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог! 

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та вчителя, який їх підготував:
Глущенко Владу (9-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІ місце,
Олефіренко Ольгу (11 клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІІ місце,
Скидан Юлію (8-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та вчителя, який їх підготував:
Одноволик Анастасію (7-А клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,
Романченко Дарину (8-А клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,,
Терещенко Валерію (10-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,
Руденко Інну (11 клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та вчителів, які їх підготували:
Адамчука Вадима (11 клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Терещенко Валерію (10-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Романченко Дарину (8-А клас, учитель Буряк І.М.) – І місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу VIX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та вчителів, які їх підготували:
Серапіонову Анну (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Онищенко Вікторію (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Мазур Софію (7-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Кузьменко Катерину (11 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,
Делідон Арину (8-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – ІІ місце,
Глущенко Владу (9-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог! 

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці та вчителя, який їх підготував:
Потапеню Максима (10-А клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце,
Рогульчика Богдана (8-А клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вчителя, який їх підготував:
Грєчкіну Тетяну (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце,
Колісник Анастасію (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце,
Жовну Антона (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та вчителів, які їх підготували:
Мазур Ірину (10-А клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,
Жовну Антона (9-Б клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,
Бондар Мирославу (8-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІ місце,
Скидан Юлію (8-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та вчителів, які їх підготували:
Скидан Юлію (8-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце,
Лузан Марину (10-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,
Руденко Інну (11 клас, учитель Левко В.М.) – І місце,
Рогульчика Романа (9-Б клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та вчителів, які їх підготували:
Делідон Арину (8-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Терещенко Валерію (10-Б клас, учитель Глоба С.М.) – І місце,
Кузьменко Катерину (11 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,
Одноволик Анастасію (7-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Ми майбутнє твоє, Україно!

108 листопада 2018 року здобувачі освіти Миронівського НВК разом із педагогами стали учасниками прекрасного щорічного дійства – зльоту творчообдарованої молоді Миронівщини  «Ми майбутнє твоє, Україно!». Радує, що серед тих, хто став стипендіатом голови Миронівської районної державної адміністрації за успішне навчання впродовж 2017-2018 навчальний рік, є й вихованці нашого НВК. Це – переможці та призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. А отже, із 30 школярів загальноосвітніх навчальних закладів району – 15  стипендіатів Миронівського НВК. Тож упродовж 2018-2019 н.р. по 200 гривень щомісячно отримуватимуть такі учні: Адамчук Вадим (11 клас),  Бубнова Ірина (студентка вишу), Грєчкіна Тетяна (11 клас), Ковалишин Олег (студент вишу), Хмельницька Софія (9-А клас); по 180 гривень – Жовна Антон (9-А клас), Кузьменко Катерина (11 клас), Лузан Марина (10-Б клас); по 160 гривень – Гавриш Артем (студент вишу), Гунько Єлизавета (10-А клас), Оксентіюк Світлана (студентка вишу), Онищенко Вікторія (6-А клас), Рогульчик Роман (9-А клас), Смаголь Олена (студентка вишу), Терещенко Валерія (10-Б клас). А ще на районному зльоті учениці Миронівського НВК Лілія Степаненко (6-Б клас) та Анна Ляховецька (8-Б клас), що навчаються в позашкільних закладах міста, радували присутніх своїй чарівним голосом.  Успіхів у майбутньому вам, наші творчообдаровані діти!

32