Категорії архівів: Вітаємо!

Підсумки обласного етапу Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Балабан

У січні 2023 року Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України провів обласний Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Цього року вихованцями й учнями закладів позашкільної та загальної середньої освіти подано 290 робіт у номінаціях «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво». У номінації «Література та журналістика» І місце посіла Анна Балабан –  учениця 5-Б класу  Миронівського академічного ліцею № 2 (керівник Л.В.Лепестій). Компетентне журі схвилював вірш авторки – «Сумувала в космосі зоряна родина…».

 

Акція «Новорічна листівка на передову»

Пешкова І.Відповідно до планів роботи департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на 2022 рік, Умов проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку ЗСУ «Новорічна листівка на передову», зазначених у листі УДЦНПВКТУМ від 17.11.2022 № 302, з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному та культурному житті країни, Центром творчості  дітей та юнацтва Київщини підбито підсумки обласного етапу акції  «Новорічна листівка на передову» .  Учениця 5 – А класу Ірина Пешкова  посіла І місце в обласному етапі акції (керівник Н.Г.Майстренко).  А також Іринку відзначено дипломом  від Українського державного центру національно-патріотичного виховання. Щиро бажаємо нових перемог!

Конкурс «Ластівка міська — птах року 2022»

c2caa9874d4ea0242b3695b66896a36aЗ метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів підбили підсумки  щорічного Всеукраїнського  конкурсу «Ластівка міська — птах року 2022». Загалом, в оргкомітет конкурсу надійшло понад 1000 проєктів. У номінації «Кращий літературний твір (власні оповідання, казки, вірші про птахів) І місце  посіла Павлишена Олександра, учениця 6-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Київської області (керівник В.М.Дубровіна). У номінації «Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів (реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото)  ІІ місце посіла  Самусенко Софія, учениця 6-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Київської області. А ще Софія посіла ІІІ місце за кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни (керівник Т.О.Близнюк).

Вітаємо переможців IV етапу конкурсу «Годівничка»!

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у 2022 році провів Всеукраїнський природоохоронний конкурс «Годівничка». На розгляд оргкомітету було представлено понад 1200 робіт. На підставі рішення журі переможцями від Київської області було визнано 30 учасників! Пишаємося, що серед переможців і вихованці Миронівського академічного ліцею №2, які посіли перші місця. Це – учень 5-А класу Головач Ілля (керівник Н.Б.Чучмій) та учень 4-Б класу Харченко Іван (керівник А.В.Харченко). Усі вони нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Підсумки Всеукраїнської акції «Фотозона: фауна моєї Батьківщини»

1-1024x619Нещодавно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки Всеукраїнської  акції «Фотозона: фауна моєї Батьківщини».  Цей захід  організований із метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин. Найактивнішу участь  в акції взяли освітні заклади Дніпропетровської, Полтавської, Херсонської та Чернігівської областей. Загалом на розгляд оргкомітету було представлено понад 2000 проєктів. Київщину гідно представила учениця 5-А класу Миронівського академічного ліцею №2 Олександра Павлишена, яка посіла І місце  та нагороджена грамотою  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України в акції   «Фотозона: Фауна моєї Батьківщини». Подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України отримала  керівник роботи переможниці Валентина Миколаївна Дубровіна. Гордимося Вами та бажаємо наступних перемог! 

Підсумки обласного етапу конкурсу “Образ природи”

Маші

Нещодавно Центр творчості дітей та юнацтва Київщини підбив підсумки обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу “Образ природи”. У номінації «Екологічна сумка з мотивами природи» (ручні вироби з тканини) ІІ місце посіла Максюта Марія – учениця 4-Б класу Миронівського академічного ліцею №2 ( керівник – учитель англійської мови Радченко Катерина Юріївна). Щиро вітаємо! 

Підсумки обласного етапу акції «ГОДІВНИЧКА»

Комунальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» оприлюднив результати обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка». Роботи, надіслані з різних закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини, оцінювалися в номінаціях:

  • краща годівничка;
  • кращий малюнок, фоторобота, поробка;
  • кращий вірш, оповідання про птахів;
  • краща листівка про птахів, які зимують.

 Приємно, що серед нагороджених, є й вихованці нашого академічного ліцею №2. А це: І місце – Харченко Іван, учень 3-Б класу (керімісце – Польський Ренат, учень 4-А класу, Чучмій Каріна, учениця 8-А класу (керівник Чучмій Надія Бисівна), ІІІ місце – Стеценко Дмитро, учень 4-А класу (керівник Чучмій Надія Борисівна), Максюта Марія, учениця 4-Б класу (керівник Радченко Катерина Юріївна). Висловлюємо щиру подяку батькам та педагогам, які підготували переможців та призерів обласнорої акції вник Харченко Аліна Вікторівна), Головач Ілля, учень 4-А класу (керівник Чучмій Надія Борисівна), ІІ «Годівничка».

Годівничка Маші Годівничка Вані

Результати конкурсу «Синиця чубата – птах року 2021»

264547 1Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки щорічної природоохоронної акції-конкурсу «Синиця чубата-птах року 2021». Цей конкурс організований із метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни. Переможцями та призерами природоохоронно-пропагандистської акції стали й вихованці ліцею Миронівського академічного ліцею №2 в таких номінаціях:

за змістовну різнопланову роботу
І місце
Цидик Діана – учениця 3-А класу (учитель Бондаренко Б.В.);
ІІ місце
Самусенко Софія – учениця 5-А класу (учитель Т.О.Близнюк);
за кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни
І місце
Колісник Олександра – учениця 3-А класу (учитель Бондаренко Б.В.).
ІІІ місце
Майстренко Егор – учень 2-Б класу (учитель Майстренко Н.Г.)
за змістовну природоохоронну, дослідницько-пропагандистську і практичну екологічну роботу у вирішенні проблеми охорони птахів
І місце
Максюта Марія –  учениця 4-Б класу (учитель Чемерис Л.В.).
Павлишена Олександра  –  учениця 5-А класу (учитель Дубровіна В.М.).
ІІ місце
Онищенко Поліна  –  учениця 4-Б класу (учитель  Чемерис Л.В.).
за кращий літературний твір:
І місце
Мураховська Анна –  учениця 1-А класу (учитель Близнюк Т.О.)
Павлишена Олександра –  учениця 5-А класу (учитель Дубровіна В.М.).
ІІ місце
Максюта Марія  – учениця 4-Б класу (учитель Чемерис Л.В.).
Околот Костянтин – учень  1-А класу (учитель Близнюк Т.О)
Пешкова Ірина –  учениця 4-А класу (учитель Майстренко Н.Г.);
за кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни:
І місце
Бондаренко Єгор – учень  3-А класу (учитель Бондаренко Б.В.);
Романенко Іванна – учениця 4-Б класу ( учитель Чемерис Л.В.).
ІІ місце
Балабан Анна –  учениця  4-Б класу (учитель Чемерис Л.В.).
Гук Аріна – учениця  1-А класу (учитель Близнюк Т.О.);
Кузьмінська Софія – учениця  3-А класу (учитель Бондаренко Б.В.);
Ремез Максим – учень   1-А (учитель  Близнюк Т.О.);
Смоляр Діана –  учениця   5-А класу (учитель Близнюк Т.О.);
Якименко Софія – учениця  1-А класу (учитель Близнюк Т.О.);
ІІІ місце
Білошапка Роман – учень   3-А класу (учитель Бондаренко Б.В.);
Калайда Артема – учень  1-А класу (учитель Близнюк Т.О.);
Околот Костянтин –  учень  1-А класу (учитель Близнюк Т.О.)
Самусенко Софія –  учениця 5-А класу (учитель Близнюк Т.О.);

Надати подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівникам юннатівських робіт, які посіли призові місця, за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів:  Близнюк Тетяні Олександрівні, Бондаренко Богдані Вікторівні, Дубровіній Валентині Миколаївні, Майстренко Наталії  Геннадіївні, Чемерис Людмилі Василівні.

Результати районного етапу олімпіад та конкурсів

0_8c163_d4f960e5_MВітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів та вчителів, які їх підготували (всього 60 переможців та призерів, з них І місце – 28, ІІ місце – 18, ІІІ – 14):

з української мови та літератури:
Одноволик Анастасію (10-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Делідон Арину (11-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Серапіонову Анну (8-А клас, учитель Дубровіна В.М.)  – ІІ місце,
Чубченко Людмилу (7-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІІ місце,
Буряка Данііла (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце,

з біології:
Романченко Дарину (11-А клас, учитель Левко В.М.) – І місце,
Онищенко Вікторію (9-А клас, учитель Левко В.М.) – ІІ місце,

з математики:
Паніну Єлизавету (10-А клас, учитель Котилевська Г.П.) – І місце,
Заїменка Костянтина (6-А клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІ місце,
Севрука Валентина (7-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІ місце,
Ковалишина Матвія (8-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – ІІ місце,

з історії:
Ковалишина Матвія (8-Б клас, учитель Буряк І.М.) – І місце,
Мазур Софію (10-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Романченко Дарину (11-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Бубнова Володимира (9-А клас, учитель Буряк І.М.) – ІІІ місце,

з інформатики:
Ковалишина Матвія (8-Б клас, роботу виконував за 9 клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІ місце,
Петренка Сергія (8-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце,
Ницун Тетяну (10-А клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце,
Чуприну Дениса (11-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце,

з англійської мови:
Серапіонову Анну (8-А клас, учитель Радченко К.Ю.) – І місце,
Одноволик Анастасію (10-А клас, учитель Радченко К.Ю.) – І місце,
Буряка Данііла (9-А клас, учитель Василенко І.В.) – ІІ місце,
Делідон Арину (11-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІ місце,

з хімії:
Чубченко Людмилу (7-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,
Михайлика Владислава (8-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,
Паніну Єлизавету (10-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,
Романченко Дарину (11-А клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІІ місце,

з географії:
Скидан Юлію (11-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – І місце,
Бубнова Володимира (9-А клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІ місце,
Кузьменко Дарину (10-А клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІІ місце,

з фізики:
Севрука Валентина (7-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІІ місце,

з правознавства:
Одноволик Анастасію (10-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Скидан Юлію (11-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІІ місце,

з астрономії:
Романченко Дарину (11-А клас, учитель Зозуля В.І.) – І місце,
Ткаченка Руслана (10-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,

з трудового навчання (технічна праця)
Шмигу Констянтина (8-А клас, учитель Корольов В.Б.) – ІІ місце,
Довбню Дениса (10-Б клас, учитель Корольов В.Б.) – ІІ місце,

з трудового навчання (обслуговуюча праця)
Кузьменко Дарину (10-А клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІ місце,
Майданець Олександру (9-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

з інформаційних технологій:
Петренка Сергія (8-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Ковалишина Матвія (8-Б клас, роботу виконував за 9 клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Ницун Тетяну (10-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Чуприну Дениса (8-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Дригу Марин (8-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце,

з XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка:
Самусенко Софію (5-А клас, учитель Лобас Н.М.) – І місце,
Делідон Арину (11-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Бубнова Володимира (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Чубченко Людмилу (7-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІІ місце,
Мазур Софію (10-а клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце,

з XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
Латич Вікторію (3-Б клас, учитель Грабар А.П.) – І місце,
Самусенко Софію (5-А клас, учитель Лобас Н.М.) – І місце,
Севрука Валентина (7-Б клас, учитель Глоба С.М.) – І місце,
Серапіонову Анну (8-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Делідон Арину (11-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Головача Іллю (4-А клас, учитель Чучмій Н.Б.) – ІІ місце,
Мацолу Богдана (6-Б клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІ місце,
Буряка Даніїла (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Одноволик Анастасію (10-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

у відділенні «Хімія та біологія» МАН України, секція «Загальна біологія»:
Дригу Марину (10-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

у відділенні «Історія» МАН України, секція «Історія України»:
Мазур Софію (10-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце.

Дякуємо за працю та бажаємо нових звершень і перемог!

Підсумки міського конкурсу малюнку «Стоп насилля»

Малюнок

Днями у Миронівській ТГ журі підбило підсумки міського конкурсу малюнку «Стоп насилля», який проходив у рамках  Усеукраїнської акції «16 днів проти насилля». Учениця 8-Б класу Вероніка Кочерга посіла І місце в конкурсі, вона отримала грамоту та цінний подарунок. Подяки від міського голови за активну участь у конкурсі отримали такі здобувачі освіти: Вербіцька Софія (2-Б клас), Балабан Анна, Максюта Марія, Романенко Іванна (4-Б клас), Смоляр Діана (5-А клас),  Одноволик Анастасія (10-А клас), Міщенко Данііл (11-А клас). Ми пишаємося вами, бажаємо лише перемог у наступних творчих конкурсах!

Як вітали переможців гри «Соняшник-2021»

50 школярів із  5 – А, 5-Б, 6-А,  6-Б  та 8-Б класів Миронівського  академічного ліцею №2  взяли участь у XІІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2021». Майже всі учасники гри порадували учителів української мови  своїми успіхами. Отож  результати «Соняшника» такі:  усеукраїнського рівня –  диплом ІІ ступеня – 8; ІІІ ступеня – 19; регіонального рівня – диплом І ступеня – 12 учнів, диплом ІІ ступеня -8, диплом ІІІ ступеня – 1.  А ще один учень  став переможцем на шкільному рівні.  20  травня, у День української вишиванки,  у нашому  ліцей №2  було справжнє свято: школярі-переможці  отримали дипломи та подарунки від творчого об’єднання «Соняшник». Висловлюємо глибоку вдячність батькам за підтримку  в проведення українознавчої гри.

Наша гордість

652366a1014470cde51d96ab2ce99532Вітаємо ученицю 9-А класу Мазур Софію (учитель Заїменко А.О.) за зайняте  ІІ місце на обласному (ІІ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України МАН, відділення  історії, секція  історії України.

Бажаємо майбутніх перемог!