Категорії архівів: Вітаємо!

З найкращими побажаннями!

hqdefault
Шановні вчителі!
Вітаємо зі Всесвітнім днем вчителя та хочемо побажати впевненості, витримки та міцного здоров’я. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваша душа з кожною миттю познає смак щастя.

Наша гордість

Цьогоріч у фінальному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь 772 шанувальники творчості Кобзаря. За результатами  заключного етапу змагання 386 учасників визнано переможцями: дипломи І ступеня вибороли 59 учасників, ІІ  – 128, ІІІ  – 199. 22 травня 2018 року, у річницю перепоховання  Тараса Шевченка в Україні, відбулася  урочиста церемонія нагородження переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, які одержали дипломи I ступеня. Талановиту молодь та її наставників до Національного музею Тараса Шевченка у Києві прийшли привітати віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський.
Педагогічний колектив Миронівського НВК гордиться тим, що серед нагороджених Діана Жельніо  – випускниця 2017 року, а нині вже другокурсниця Київського національного університету будівництва та архітектури. Радує, що Діана вже вдруге поспіль буде отримувати   стипендію Президента України як переможниця (Указ Президента України від 25 липня 2018 року № 215 «Про призначення стипендій Президента України переможцям VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»). Подяку Міністерства освіти і науки України отримала й Л.В.Лепестій – учитель української мови та літератури НВК за підготовку переможниці Діани Жельніо.

Випускниця на нагородженні у міністра освіти подяка

23 серпня – День Державного Прапора України

Uc_K-_EH5zQ-300x178

Національні символи – це свідчення високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації. Вони покликані служити надійною основою формування громадянських рис особистості, її патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції. Прапор – одна з офіційних емблем держави, яка символізує її суверенітет.  

Наша гордість

Вітаємо Реву Анастасію, ученицю 5- Б класу, яка посіла 2 місце у Відкритому чемпіонаті  Чернівецької області з фігурного катання на ковзанах «Сузір’я Буковини» в категорії Intermediate, girls 2007-2006. Бажаємо нових перемог!

0901 0186 0184 0912

Районний конкурс «Перлини Миронівщини»

22 лютого 2018 року у Миронівському   центрі дитячої та юнацької творчості» відбувся районний етап конкурсу-читців  «Перлини Миронівщини». Вітаємо учнів нашого НВК, які успішно виступили на поетичному святі.

IMG-efc18bb85e4ecd3710cb9c54858c97e3-V
І місце  – Музира Альбіна (1-А клас, номінації  «Авторська поезія»);

Музира А.
І місце  – Мацола Богдан (2-Б клас, номінація «Виразне читання»);

Мацола Б
ІІ місце – Костенко Богдан (2-Б клас, номінація «Гумор»);

IMG-7de32dd4a29d2567913216c185a08d64-V
ІІІ місце – Чучмій Катерина (4-Б клас, номінації  «Авторська поезія»);

Чучиій Катерина
І місце – Одноволик Анастасія (6-А клас, номінації  «Авторська поезія»);
І місце – Бованенко Анна (11-А клас, номінації  «Авторська поезія»);
ІІ місце – Притула Анастасія (11-Б клас, номінація «Виразне читання»);
ІІІ місце – Панченко Анна (7-А клас, номінація «Виразне читання»). Бажаємо наступних перемог!

Олімпіади

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва та вчителя, який їх підготував:80b36d38db1f4f7333125aca198bd69e8919c955-3

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІ місце,

Гунько Єлизавету (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце,

Оксентіюк Світлану (11-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:80b36d38db1f4f7333125aca198bd69e8919c955-3

Грєчкіну Тетяну (10 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце,

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Подарую тобі серце

bezymjannyj_kollazh

15 лютого 2018 року в Миронівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася конкурсно-розважальна програма до Дня святого Валентина  «Подарую тобі серце». 10 учнів зі шкіл району брали участь у святі, а серед них  і наші старшокласники –   Легкодух Юлія (10 клас) та Гніденко Богдан (11-Б клас). Щиро  вітаємо наших  учасників, які посіли  ІІ місце в конкурсно-розважальній програмі.

Олімпіади

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вчителя, який їх підготував:80b36d38db1f4f7333125aca198bd69e8919c955-3

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Грєчкіну Тетяну (10 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце,

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та вчителів, які їх підготували:80b36d38db1f4f7333125aca198bd69e8919c955-3

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,

Рогульчика Романа (8-Б клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце,

Смаголь Олену (11-Б клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади та конкурси

Вітаємо призера ІІІ етапу  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка та вчителя, який його підготував:80b36d38db1f4f7333125aca198bd69e8919c955-3

Онищенко Вікторію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та вчителя, який його підготував:80b36d38db1f4f7333125aca198bd69e8919c955-3

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури та вчителів, які їх підготували:

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Отрощенко Ю.О.) – І місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Майсус Л.Г.) – І місце,

Романченко Дарину (7-А клас, учитель Майсус Л.Г.) – І місце,

Мазур Ірину (9-А клас, учитель Отрощенко Ю.О.) – ІІ місце,

Носач Аліну (7-А клас, учитель Майсус Л.Г.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та вчителя, який їх підготував:

Грєчкіну Тетяну (10 клас, учитель Кузьменко Н.М.) – І місце,

Зварич Альбіну (11-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Колісник Анастасію (9-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Грєчкіну Тетяну (10 клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце.

Бажаємо майбутніх перемог!