Категорії архівів: Вітаємо!

Зі святом Останнього дзвоника!

Учням 11-А класу!25579693
Відлітають пташенята, відлітають
Від порогу школи в далечі доріг.
Між рядків книжкових залишають –
Свій яскравий щебет, щирий сміх.
Злинули шкільні роки нестримно,
Не спинити їх, не повернуть.
І на серці трішки сумно й зимно.
Але мовлю Вам: « У добру путь!»
Чотирнадцять різних, особливих,
Зрощених із слова і роси…
Чотирнадцять зірочок тремтливих.
Світ не бачив ліпшої краси…
Відпускаю… руки розкриваю…
Завжди Вас люблю і пам’ятаю….
Ваш класний керівник Ю.О. Отрощенко

Зі святом Останнього дзвоника!

5cd2b628d004eВітаємо учнів, учителів та батьків зі святом Останнього дзвоника!
Бажаємо учням гарно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень під час літніх канікул!
Випускникам бажаємо успішної здачі ЗНО та вступу до обраних навчальних закладів. Будьте сміливі та наполегливі, впевнено крокуйте до обраної цілі. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою  учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх сердець.
Дякуємо вчителям за їх працю та бажаємо міцного здоров’я, життєвих сил і натхнення!
Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів!

Танок метеликів над весняною лукою

Центр творчості дітей та юнацтва Київщини днями підбив підсумки обласного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи». Приємно, що серед відзначених і вихованці Миронівського академічного ліцею №2 – здобувачка освіти 3-А класу Дар’я Хоменко (2 місце, учитель Т.О. Близнюк) та  здобувач освіти 2-А класу Ренат Польський (3 місце, учитель Н.Б.Чучмій). Радує, що наші талановиті ліцеїсти змогли вловити скороплинні миті з життя метеликів і «перенести» їх на свої дитячі витвори.

зображення_viber_2020-03-06_12-19-50 зображення_viber_2020-03-06_12-08-53

Підсумки літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди»

Днями підбито підсумки I міського етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди» на протипожежну та техногенну тематику в закладах загальної середньої освіти Миронівської міської об’єднаної територіальної громади. 17 здобувачів освіти нашого ліцею №2 представили свої творчі роботи на цей конкурс.

У номінації «Художній твір»

1 категорія (від 6 до 10 років)
2 місце – учениця 2- Б класу Миронівського академічного ліцею № 2 Максюта Марія.
2 категорія (від 11 до 14 років)
2 місце – учень 7-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Бубнов Володимир.
3 категорія (від 15 до 18 років)
2 місце – учениця 9-Б класу Миронівського академічного ліцею № 2 Делідон Арина;
3 місце – учениця 10-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Хмельницька Софія.

 У номінації «Поетичний твір»

1 категорія (від 6 до 10 років)
3 місце – учениця 2-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Балабан Анна.
2 категорія (від 11 до 14 років)
2 місце – учениця 8-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Одноволик Анастасія;
3 місце – учениця 7-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Онищенко Вікторія.

МАН

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (2020), наукове відділення Хімії та біології, секція Загальна біологія та вчителя, який його підготував:
Терещенко Валерію (11-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Фінальний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

9 лютого 2020 року на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради відбувся ІV (підсумковий) етап ХХ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь 32 переможці ІІІ (обласного) етапу:  учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачі професійної освіти, студенти закладів вищої освіти. І хоч участь у фінальному етапі доводиться брати найкращим, приємно, що наш гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради представляли дев’ятикласниця  Арина Делідон, переможниця ІІІ  (обласного) етапу конкурсу та третьокласниця Альбіна Музира, призерка обласного етапу конкурсу з української мови. Здобувачки освіти були нагороджені грамотами та цінними подарунками, а  педагоги Миронівського академічного ліцею №2 Л.В.Лепестій та Т.О. Близнюк отримали подяки від департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за плідну роботу з обдарованою молоддю, постійний творчий пошук.

зображення_viber_2020-03-03_13-59-52 зображення_viber_2020-02-29_19-26-53

Олімпіади

040Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури та вчителів, які їх підготували:
Хмельницьку Софію (10-Б клас, учитель Майсус Л.Г.) – І місце,
Романченко Дарину (9-А клас, учитель Майсус Л.Г.).- ІІ місце,
Лагоду Богдану (8-А клас, учитель Отрощенко Ю.О.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіада

08888536Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:
Колісник Анастасію (11-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,
Жовну Антона (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Результати конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний»

Протокол проведення конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

Малюнки
1 категорія (від 6 до 10 років)
1 місце – Пилипенко Софія (3-А)
1 місце – Шульга Анастасія (4-Б)
2 місце – Добровольська Анастасія (1-Б)
2 місце – Смоляр Діана (3-А)
3 місце – Самусенко Софія (3-А)
3 місце – Стремецька Вікторія (3-А)
2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце – Лисенко Дарина (8-Б)
3 категорія (від 15 до 18 років)
1 місце – Балабуха Анастасія (11-А)
3 місце – Шевченко Дмитро (10-А)

Роботи декоративно-прикладної творчості 
1 категорія (від 6 до 10 років)
1 місце – Харченко Іван (1-Б)
2 місце – Максюта Марія (2-Б)
2 місце – Дмитренко Артем (1-Б)
3 місце – Пилипенко Артем (1-Б)
3 місце – Харченко Ілля (1-Б)
2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце – Бондар Мирослава (9-Б)
2 місце – Майданець Олександра (7-Б)
3 місце – Кузьменко Дарина (8-А)

Олімпіади

08888536Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вчителя, який їх підготував:
Жовну Антона (10-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІ місце,
Колісник Анастасію (11-А клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце,
Чуприну Дениса (9-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

общая биологияВітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та вчителів, які їх підготували:
Лузан Марину (11-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,
Романченко Дарину (9-А клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

5e34a2e-3Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та вчителів, які їх підготували:
Терещенко Валерію (11-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце,
Мазур Софію (8-А клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

1324504336-520x245Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури і вчителів, які їх підготували:
Делідон Арину (9-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце
Одноволик Анастасію (8-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Терещенко Валерію (11-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Конкурси

yatsika1Вітаємо переможців ІІІ етапу ХX Міжнародного  конкурсу з української мови імені  Петра Яцика та вчителів, які їх підготували:
Делідон Арину (9-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Музиру Альбіну (3-А клас, учитель Близнюк Т.О.) – ІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

040Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури та вчителів, які їх підготували:
Лагоду Богдану (8-А клас, учитель Отрощенко Ю.О.) – І місце,
Романченко Дарину (9-А клас, учитель Майсус Л.Г.) – І місце,
Хмельницьку Софію (10-Б клас, учитель Майсус Л.Г.) – І місце,
Коваленко Олександру (10-Б клас, учитель Майсус Л.Г.) – ІІ місце,
Балабуху Анастасію (11-А клас, учитель Отрощенко Ю.О.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Астрономия

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та вчителя, який їх підготував:
Зотіна Даніїла (11-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Терновенко Марину (10-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

08888536Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:
Колісник Анастасію (11-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Жовну Антона (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Прокопенко Олександру (8-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Ницун Тетяну (8-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Чуприну Дениса (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Підсумки акції «Грак — птах року 2019»

гракНаціональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді при Міністерстві освіти і науки України підбив підсумки проведення  щорічної Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Грак — птах року 2019». Метою заходу є привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення здобувачів освіти до активної природоохоронної роботи. Приємно, що серед нагороджених у ІV  етапі – 12 вихованців ліцею №2.
У номінації  «За змістовну різнопланову роботу (реферати, презентації, малюнки, літературні твори)»  І місце посіла  Самусенко Софія, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк).
У номінації «За кращий літературний твір у рамках акції «Птах року 2019» та еколого-просвітницьку роботу» І місце посіли Музира Альбіна, учениця 3-А класу(учитель – Т.О.Близнюк); ІІ місце – Пешкова  Ірина, учениця 2-А класу (учитель –Н.Г.Пешкова), ІІІ місце – Чучук Ярослав, учень  4-А класу (учитель – М.І.Міщенко).
У номінації «За кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2019» ІІ місце посіли Кочерга  Евеліна, учениця 1-А класу;  Кузьмінська Софія, учениця 1-А класу; Малушуа Владислав, учень  1-А класу (учитель-Н.Г.Пешкова); Самусенко Софія, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк);
ІІІ місце посіла Пилипенко Софія, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк).
У номінації «За кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2019» І місце посіли Колісник Олександра, учениця 1-А класу (учитель–Н.Г.Пешкова); Хоменко Дар’я, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк);  ІІ місце – Стеценко  Дмитро, учень 2-А класу (учитель – Н.Б.Чучмій).
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді при Міністерстві освіти і науки України  за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів висловив подяку таким педагогам  Миронівського академічного ліцею №2: Близнюк Тетяні Олександрівні,  Міщенко Марині Іванівні, Пешковій Наталії Геннадіївні, Чучмій Надії Борисівні. Адміністрація нашого ліцею №2 дякує педагогам,  учням-переможцям та призерам  всеукраїнської акції «Грак – птах року 2019», роботи яких серед 800 проєктів  оргкомітетом оцінено так високо!

Підсумки обласного етапу конкурсу

14 грудня 2019 року  відбувся ІІІ (обласний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурсні завдання виконували 132 учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти та 18 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини. Нашу Миронівщину представляли три  здобувачі освіти від  3-11 класів, два – це вихованці нашого ліцею №2. Уже підбито підсумки обласного етапу: І місце посіла Делідон Арина, учениця 9-Б класу Миронівського академічного ліцею №2 Миронівської міської ради Київської області (учитель – Людмила Володимирівна Лепестій), ІІ місце  посіла Музира Альбіна, учениця 3-А клас Миронівського академічного ліцею №2 Миронівської міської ради Київської області (учитель – Тетяна Олександрівна Близнюк).  Бажаємо переможницям успіхів у ІV (загальнонаціональному) етапі конкурсу!