Категорії архівів: Вітаємо!

Результати обласного фестивалю читців

 

Буряк Д.

 

«Літературна вітальня на Київщині» – це назва  обласного фестивалю читців, який проходив у рамках івент-кластера «ART-покоління Київщини». Цього року він був присвячений 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка та Всесвітньому дню поезії. Щиро вітаємо учня 11- А класу Даніїла Буряка, який посів ІІІ місце в обласному етапі. Бажаємо юному читцю нових перемог у підкоренні глядачів своєю майстерністю красномовства!

Наша гордість

Вітаємо переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та вчителів, які їх підготували):

з української мови та літератури:
Буряка Даніїла (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

з біології:
Бубнова Володимира (11-Б клас, учитель Левко В.М.) – ІІ місце,

з трудового навчання (технічна праця):

Шмигу Костянтина (10-А клас, учитель Корольов В.Б.) – ІІ місце,
Харченка Назара (8-А клас, учитель Корольов В.Б.) – ІІІ місце.

Дякуємо за працю та бажаємо нових звершень і перемог!

Результати І (територіального) етапу фестивалю читців

15 лютого 2024 року в Миронівському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся  І (територіальний) етап  обласного фестивалю читців «Літературна вітальня на Київщині», у  якому брали участь 32 учасники із 11 закладів загальної середньої освіти в трьох вікових категоріях. У номінації «Художній твір» (вікова категорія 15-17 років) переможцем став Буряк Даніїл, учень 11-А класу. У цій же  номінації (вікова категорія 6-10 років) ІІ місце посіла Рудь Марія, учениця 4-Б класу. У номінації  «Музично-літературна вистава» (ІІ вікова категорія – 11-14 років) учениці Головченко Валерія, Йонаш Дар’я, Паришкура Аліса (5-Б клас) посіли ІІІ місце.  Пишаємося тим, що Даніїл Буряк буде брати участь в обласному етапі фестивалю читців «Літературна вітальня на Київщині». Тож зичимо йому лише перемоги!

1. Фото

Вітаємо переможниць ІV етапу Всеукраїнського конкурсу

зображення_viber_2024-01-12_09-01-22-453З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів проводить щорічний Всеукраїнський конкурс. Цього року діти вели спостереження за мартином звичайним, який  був визнаний птах року 2023.  У  ІV етапі Всеукраїнського конкурсу «Мартин звичайний — птах року 2023» брали участь і ліцеїстки від нашого ЗЗСО, адже вони стали переможницями обласного етапу. На підставі висновків журі Конкурсу ІV етапу (наказ від 29.12.2023 р.  №106 «Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Мартин звичайний — птах року 2023») у номінації «Кращий літературний твір (власні оповідання, казки, вірші про птахів»)» І місце посіли Балабан Анастасія (6-Б клас), Онищенко Поліна (6-Б клас) та ІІ місце  – Романенко Іванна (6-Б клас). Учитель, який підготував творчих учениць, – Л. В. Лепестій.  

Результати акції «16 днів проти насильства» в громаді

зображення_viber_2024-01-08_11-06-45-232

Нещодавно служба у справах дітей та сім’ї при Миронівській міській раді підбила підсумки конкурсу малюнків у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Радує, що серед переможців акції в громаді є й здобувачі освіти нашого ліцею №2. Це – Сабадин Дарина (4-Б клас), Максюта Марія (6-Б клас), Жовна Софія (7-Б клас), Сорока Олег (9-А клас), Діброва Мирослава (11-Б клас). Дякуємо Вам, учні, і цінуємо вашу дитячу творчість! 

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

(27 призерів: 5 – ІІІ місце, 15 – ІІ місце, 7 – ІІІ місце)

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів та вчителів, які їх підготували):

з української мови та літератури:
ЧубченкоЛюдмилу (9-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІ місце,
Буряка Даніїла (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце
Серапіонову Анну (10-А клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІІ місце.

з біології:
Бубнова Володимира (11-Б клас, учитель Левко В.М.) – ІІ місце,

з трудового навчання (технічна праця):
Харченка Назара (8-А клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце,
Шмигу Костянтина (10-А клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце,

з фізики:
Сороку Олега (9-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Самусенко Софію (7-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Михайлика Владислава (10-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,

з англійської мови:
Севрука Валентина (9-Б клас, учитель Радченко К.Ю.) – І місце,
Мацолу Богдана (8-Б клас, учитель Радченко К.Ю.) – ІІ місце,
Коцюбу Софію (11-А клас, учитель Вірич Н.В.) – ІІІ місце,

з хімії:
Сороку Олега (9-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

з історії:
Михайлика Владислава (10-Б клас, учитель Буряк І.М.) – ІІ місце,

з математики:
Михайлика Владислава (10-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – ІІІ місце,

у XXIV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика:

Чернявську-Сукач Владиславу (4-А клас, учитель Міщенко М.І.) – ІІ місце,
Самусенко Софію (7-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІ місце,
Харченка Назара (8-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІ місце,
Михайлика Владислава (10-б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Радіонова Андрія (3-А клас, учитель Близнюк Т.О.) – ІІІ місце,
Оніщенко Поліну (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – ІІІ місце,
Буряка Даніїла (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце,

у XIV Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка:

Романенко Іванну (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Паришкуру Алісу (5-А клас, учитель Курінна В.В.) – ІІ місце,
Харченка Назара (8-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІ місце,
Буряка Даніїла (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Чубченко Людмилу (9-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІІ місце. 

Дякуємо за працю та бажаємо нових звершень і перемог!

Вітаємо переможців конкурсу «Оберіг герою-захиснику»

01 грудня 2023 року в Миронівському базовому будинку культури відбулося нагородження  переможців  ІІ (територіального) етапу конкурсу «Оберіг герою-захиснику».   Приємно, що серед кращих  і вихованці Миронівського академічного ліцею №2 –   Яровенко  Поліна ( 1-А клас) та Потьомкін Вадим (6-А клас).  Про подарунки переможцям подбала ГО «Спілка волонтерів та учасників бойових бій», яка й була організатором конкурсу.

0=3 (1) 0=3 (2)04 о-1

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Птах року» – 2023 р.

завантаженняУ номінації «Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни»
ІІ місце – Максюта Марія (6-Б клас),
ІІІ місце – Міщенко-Паришкура Іван (2-Б клас).

У номінації «Кращий літературний твір»
І місце – Балабан Анна, Онищенко Поліна, Романенко Іванна (6-Б клас),
ІІІ місце  – Потьомка Євгеній (5-Б клас).

У номінації «Кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни»
ІІ  місце –  Ставишенко Марія (2-Б клас),
ІІІ місце – Косько Злата (1-А клас),  Миненко Злата, Околот Єлизавета, Резько Іванна (2-Б клас), Романенко Іванна (6-Б клас).

У номінації «Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів»
ІІ місце – Онищенко Поліна (6-Б клас).

Зичимо перемоги у всеукраїнському етапі учням, які отримали І місце в області! Щиро дякуємо вчителям, які підготували переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Птах року» –  2023 р.: Бондаренко Б.В., Чемерис Л.В., Радченко К.Ю.,  Харченко А.В., Лепестій Л.В.

Вітаємо переможців Всеукраїнського етапу конкурсу «Годівничка»

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у 2023 році провів Всеукраїнський природоохоронний конкурс «Годівничка». У цьому році участь у конкурсі взяли заклади освіти з усіх регіонів України, загалом на розгляд оргкомітету було представлено понад 1200 робіт. Журі конкурсу визначило переможцями і школярів від нашого ліцею №2, а саме: І місце – учениця 5-Б класу Балабан Анна (керівник – Л.В.Лепестій), ІІ місце – учень 1-Б класу Мащенко-Паришкура Іван (керівник – Л.В. Чемерис); ІІІ місце – учениця 5-Б класу  Онищенко Поліна (керівник – Л.В.Лепестій). Зичимо творчих успіхів нашим здобувачам освіти!

Підсумки ІV етапу Міжнародного конкурсу

Вітаємо Кочергу Євеліну, ученицю 4-А класу, яка посіла І місце  в Міжнародному конкурсі еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (номінація «Ручні вироби: прикраси або аксесуари» (наказ НЕНЦ від 21 квітня 2023 р. № 43«Про підсумки Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»). За роботу «Село без калини – як озеро без води» Евеліна нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Керівник – учитель початкових класів Богдана Вікторівна Бондаренко. Бажаємо Вам подальших успіхів і творчих здобутків!

Світ починається з мами

ВАнна Балабан успішно навчається в 5-Б класі  Миронівського академічного ліцею №2 Миронівської міської ради Київської області. Світ захоплення дівчинки різноманітний: образотворче мистецтво, музика, читання книжок, відео. Але найбільше полюбляє віршувати. Анна не тільки по-справжньому закохалася в поезію, а вона нею живе-марить. Вірш «Три неньки» – не    перший поетичний твір Анни, але улюблений, найкращий, бо щемливо торкає душу кожного, хто чує цю поезію. Нещодавно Анна Балабан брала участь в обласному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ починається з мами», присвяченому Дню матері.  За досконале художнє поєднання образу мами, Матері Божої та неньки України пятикласниця була нагороджена дипломом ІІ ступеня в номінації «Поетично-прозове слово». Пишаємося нашою талановитою ученицею та бажаємо Анні нових творчих здобутків. Учитель, який підготував переможницю конкурсу, – Людмила Володимирівна Лепестій.

1 2 3

Результати конкурсу «Вірю в нашу святу Перемогу!»

зображення_viber_2023-05-05_12-48-42-156Упродовж січня – березня 2023 року на Facebookcторінці тривав літературний духовно-патріотичний конкурс «Вірю в нашу святу Перемогу!» у номінаціях «Вірш» та «Оповідання» серед школярів Київщини вікової категорії 10-17 років.  Кожен охочий школяр міг взяти участь у конкурсі. До речі, цікава статистика: загальна кількість конкурсантів – 328 осіб, з яких є автори, що одночасно брали участь в обох номінаціях; кількість авторів у номінації “Вірші”: 80 (4-7 класи); 119 (8-11 класи); кількість осіб із  Києва та  Київщини – 357 (Київ – 134; Миронівка – 41). Нещодавно в актовій залі Таврійського національного університету ім. В. Вернадського  (м. Київ),  відбулася урочиста церемонія нагородження переможців літературного духовно-патріотичного конкурсу «Вірю в нашу святу Перемогу!». Учениця 5-Б класу Миронівського академічного ліцею №2 Миронівської ТГ Анна Балабан  була нагороджена дипломом ІІ ступеня, а ще вона отримала «Приз глядацьких симпатій» за кількістю вподобайок (847) на Facebookcторінці конкурсу. «Кожна творча робота  учасника конкурсу – це витвір літературного мистецтва, що відображає жахливу та болючу реальність сьогодення очима дітей, проте сповнений незгасною надією та стійкою вірою в нашу Святу Перемогу!» – написано на сторінці головою журі конкурсу. Тож  бажаємо Анні творчих успіхів, нових звершень і перемог! А ще щиро дякуємо здобувачам освіти ліцею №2, педагогам, батькам наших учнів та всім мешканцям Миронівської ТГ за підтримку Ані в конкурсі, адже «Приз глядацьких симпатій» отриманий завдяки шанувальникам творчості п’ятикласниці. 

Наша гордість

зображення_viber_2023-05-05_12-55-53-334

 

Із 2 по 6 квітня 2023 року у м. Львові відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Ми раді, що  збірну команди Київщини представляла й  учениця нашого ліцею №2  – одинадцятикласниця  Одноволик Анастасія.  Щиро вітаємо переможницю олімпіади (диплом ІІІ ступеня) Анастасію Одноволик і  вчительку української мови та літератури Валентину Миколаївну Дубровіну з високими досягненнями! Ви – наша гордість! Так тримати!

Результати Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»

Сузір’я юних талантів Київщини засяяло цьогоріч на Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»  2023! Із 25 переможців обласного етапу – 25 здобули перемогу у Всеукраїнському. Роботи оцінювало компетентне журі у складі:  Анатолія Гайдамаки, народного художника України, Вероніки Сапсай, художниці, ілюстратора, Анатолія Матвійчука, народного артиста України, поета, композитора, Леоніда Печеніна, фахівця Київської філії Національного центру аерокосмічної освіти молоді України ім. Макарова, Люсі Петрової, дизайнера, фотохудожниці, учасниці міжнародних фотовиставок. За фантастичне мислення, ідейний зміст, спрямовування сили слова задля головної мети – перемоги України дипломом УМАКО «Сузір’я» в номінації «Література та журналістика» нагороджена Анна Балабан, учениця 5-Б класу Миронівського академічного ліцею № 2, за вірш «Сумувала в космосі зоряна родина…» (керівник Л. В. Лепестій). Вітаємо переможницю та керівника Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»  2023! Дякуємо за вашу плідну діяльність!

Результати Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко»

изображение_viber_2023-04-16_19-23-12-359На виконання листа Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” 21/08-241 від 21.02.2023 «Про організацію та проведення конкурсу есе «Мій Шевченко» та з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, актуалізації пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, підтримки і стимулювання талановитої молоді та творчої праці педагогів відбувся цей конкурс есе. Він проводився в номінаціях за віковими категоріями: здобувачі освіти середніх класів ЗЗСО (5-8 класи), здобувачі освіти старших класів ЗЗСО (9-11 класи), здобувачі освіти професійних (професійно-технічних) закладів освіти, здобувачі освіти закладів фахової передвищої освіти та здобувачі вищої освіти закладів вищої освіти України.  До участі були залучені й учні 5-11 класів нашого ЗЗСО. Кращі роботи ліцеїстів були надіслані на всеукраїнський етап. Нещодавно компетентне журі підбило підсумки конкурсу й оголосило результати. Приємно, що серед переможців  Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко» є учениця 10-Б класу Шкаранда Єлизавета, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня.  Керівник – учитель української мови та літератури Лепестій Л.В. – отримала подяку за підготовку учасника.

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Годівничка»

Годівничка-2023-Центр творчості дітей та юнацтва Київщини  у першій декаді  квітні проводив  обласний етап  Всеукраїнського природоохоронного конкурсу «Годівничка-2023».
Роботи, надіслані з різних закладів загальної середньої та позашкільної освіти, оцінювалися у номінаціях:

  • серед дітей – краща годівничка; кращий малюнок, фоторобота, поробка; кращий вірш, оповідання про птахів; краща листівка про птахів, які зимують.
  • серед педагогів –  краща розробка заняття про птахів, звіт про проведення конкурсу ..

Здобувачі освіти Миронівського академічного ліцею №2 взяли активну участь у  конкурсі. Підбиті підсумки обласного етапу, і ми дякуємо нашим вихованцям за такий успішний результат, а саме:
Мащенко-Паришкура Іван (1-Б клас) – І місце в номінації «Краща годівничка» (керівник – Чемерис Л.В.);
Ставишенко Марія (1-Б клас) – ІІІ місце в номінації «Краща годівничка» (керівник – Чемерис Л.В.);
Мироненко Матвій (3-А клас) – ІІ місце в номінації «Краща годівничка» (керівник – Міщенко М.І.);
Балабан Анна (5-Б клас) – І місце в номінації «Краще оповідання», ІІ місце – у  номінації «Кращий вірш»  (керівник – Лепестій Л.В.),
Онищенко Поліна (5-Б клас)  – І місце в номінації «Краще оповідання» (керівник – Лепестій Л.В.).
Так тримати!

Ліга талантів АRT

Ваня Х.

 

Підбито підсумки Всеукраїнського двотурового конкурсу образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва “Ліга талантів АRT”. Вітаємо Харченка Івана, учня 4-Б класу, який став лауреатом І ступеня в номінації “Декоративно-ужиткове мистецтво” (керівник – А.В. Харченко). Щиро зичимо нових перемог у творчих конкурсах! 

Конкурс «Душа села»

b2ap3_large_325127609_2126862451037333_8157567730900123551_nЩиро вітаємо переможців обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу “Душа села”: Кочергу Евеліну, ученицю 4-А класу, –  І місце у номінації  «Природні об’єкти села очима дітей» (керівник – Бондаренко Богдана Вікторівна); Голуба Івана, учня 1-А класу,  – ІІ місце у номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів»  (керівник – Радченко Катерина Юріївна); Харченка Івана, учня 4-Б класу, – ІІІ місце у номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів»  (керівник – Харченко Аліна Вікторівна). Так тримати!

Підсумки обласного етапу Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Балабан

У січні 2023 року Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України провів обласний Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Цього року вихованцями й учнями закладів позашкільної та загальної середньої освіти подано 290 робіт у номінаціях «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво». У номінації «Література та журналістика» І місце посіла Анна Балабан –  учениця 5-Б класу  Миронівського академічного ліцею № 2 (керівник Л.В.Лепестій). Компетентне журі схвилював вірш авторки – «Сумувала в космосі зоряна родина…».

 

Акція «Новорічна листівка на передову»

Пешкова І.Відповідно до планів роботи департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на 2022 рік, Умов проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку ЗСУ «Новорічна листівка на передову», зазначених у листі УДЦНПВКТУМ від 17.11.2022 № 302, з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному та культурному житті країни, Центром творчості  дітей та юнацтва Київщини підбито підсумки обласного етапу акції  «Новорічна листівка на передову» .  Учениця 5 – А класу Ірина Пешкова  посіла І місце в обласному етапі акції (керівник Н.Г.Майстренко).  А також Іринку відзначено дипломом  від Українського державного центру національно-патріотичного виховання. Щиро бажаємо нових перемог!

Конкурс «Ластівка міська — птах року 2022»

c2caa9874d4ea0242b3695b66896a36aЗ метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів підбили підсумки  щорічного Всеукраїнського  конкурсу «Ластівка міська — птах року 2022». Загалом, в оргкомітет конкурсу надійшло понад 1000 проєктів. У номінації «Кращий літературний твір (власні оповідання, казки, вірші про птахів) І місце  посіла Павлишена Олександра, учениця 6-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Київської області (керівник В.М.Дубровіна). У номінації «Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів (реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото)  ІІ місце посіла  Самусенко Софія, учениця 6-А класу Миронівського академічного ліцею № 2 Київської області. А ще Софія посіла ІІІ місце за кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни (керівник Т.О.Близнюк).