Категорії архівів: Вітаємо!

Результати конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний»

Протокол проведення конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

Малюнки
1 категорія (від 6 до 10 років)
1 місце – Пилипенко Софія (3-А)
1 місце – Шульга Анастасія (4-Б)
2 місце – Добровольська Анастасія (1-Б)
2 місце – Смоляр Діана (3-А)
3 місце – Самусенко Софія (3-А)
3 місце – Стремецька Вікторія (3-А)
2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце – Лисенко Дарина (8-Б)
3 категорія (від 15 до 18 років)
1 місце – Балабуха Анастасія (11-А)
3 місце – Шевченко Дмитро (10-А)

Роботи декоративно-прикладної творчості 
1 категорія (від 6 до 10 років)
1 місце – Харченко Іван (1-Б)
2 місце – Максюта Марія (2-Б)
2 місце – Дмитренко Артем (1-Б)
3 місце – Пилипенко Артем (1-Б)
3 місце – Харченко Ілля (1-Б)
2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце – Бондар Мирослава (9-Б)
2 місце – Майданець Олександра (7-Б)
3 місце – Кузьменко Дарина (8-А)

Олімпіади

08888536Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вчителя, який їх підготував:
Жовну Антона (10-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІ місце,
Колісник Анастасію (11-А клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце,
Чуприну Дениса (9-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

общая биологияВітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та вчителів, які їх підготували:
Лузан Марину (11-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,
Романченко Дарину (9-А клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

5e34a2e-3Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та вчителів, які їх підготували:
Терещенко Валерію (11-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце,
Мазур Софію (8-А клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

1324504336-520x245Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури і вчителів, які їх підготували:
Делідон Арину (9-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце
Одноволик Анастасію (8-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Терещенко Валерію (11-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Конкурси

yatsika1Вітаємо переможців ІІІ етапу ХX Міжнародного  конкурсу з української мови імені  Петра Яцика та вчителів, які їх підготували:
Делідон Арину (9-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Музиру Альбіну (3-А клас, учитель Близнюк Т.О.) – ІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

040Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури та вчителів, які їх підготували:
Лагоду Богдану (8-А клас, учитель Отрощенко Ю.О.) – І місце,
Романченко Дарину (9-А клас, учитель Майсус Л.Г.) – І місце,
Хмельницьку Софію (10-Б клас, учитель Майсус Л.Г.) – І місце,
Коваленко Олександру (10-Б клас, учитель Майсус Л.Г.) – ІІ місце,
Балабуху Анастасію (11-А клас, учитель Отрощенко Ю.О.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Астрономия

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та вчителя, який їх підготував:
Зотіна Даніїла (11-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Терновенко Марину (10-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

08888536Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:
Колісник Анастасію (11-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Жовну Антона (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Прокопенко Олександру (8-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Ницун Тетяну (8-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,
Чуприну Дениса (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Підсумки акції «Грак — птах року 2019»

гракНаціональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді при Міністерстві освіти і науки України підбив підсумки проведення  щорічної Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Грак — птах року 2019». Метою заходу є привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення здобувачів освіти до активної природоохоронної роботи. Приємно, що серед нагороджених у ІV  етапі – 12 вихованців ліцею №2.
У номінації  «За змістовну різнопланову роботу (реферати, презентації, малюнки, літературні твори)»  І місце посіла  Самусенко Софія, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк).
У номінації «За кращий літературний твір у рамках акції «Птах року 2019» та еколого-просвітницьку роботу» І місце посіли Музира Альбіна, учениця 3-А класу(учитель – Т.О.Близнюк); ІІ місце – Пешкова  Ірина, учениця 2-А класу (учитель –Н.Г.Пешкова), ІІІ місце – Чучук Ярослав, учень  4-А класу (учитель – М.І.Міщенко).
У номінації «За кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2019» ІІ місце посіли Кочерга  Евеліна, учениця 1-А класу;  Кузьмінська Софія, учениця 1-А класу; Малушуа Владислав, учень  1-А класу (учитель-Н.Г.Пешкова); Самусенко Софія, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк);
ІІІ місце посіла Пилипенко Софія, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк).
У номінації «За кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2019» І місце посіли Колісник Олександра, учениця 1-А класу (учитель–Н.Г.Пешкова); Хоменко Дар’я, учениця 3-А класу (учитель – Т.О.Близнюк);  ІІ місце – Стеценко  Дмитро, учень 2-А класу (учитель – Н.Б.Чучмій).
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді при Міністерстві освіти і науки України  за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів висловив подяку таким педагогам  Миронівського академічного ліцею №2: Близнюк Тетяні Олександрівні,  Міщенко Марині Іванівні, Пешковій Наталії Геннадіївні, Чучмій Надії Борисівні. Адміністрація нашого ліцею №2 дякує педагогам,  учням-переможцям та призерам  всеукраїнської акції «Грак – птах року 2019», роботи яких серед 800 проєктів  оргкомітетом оцінено так високо!

Підсумки обласного етапу конкурсу

14 грудня 2019 року  відбувся ІІІ (обласний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурсні завдання виконували 132 учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти та 18 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини. Нашу Миронівщину представляли три  здобувачі освіти від  3-11 класів, два – це вихованці нашого ліцею №2. Уже підбито підсумки обласного етапу: І місце посіла Делідон Арина, учениця 9-Б класу Миронівського академічного ліцею №2 Миронівської міської ради Київської області (учитель – Людмила Володимирівна Лепестій), ІІ місце  посіла Музира Альбіна, учениця 3-А клас Миронівського академічного ліцею №2 Миронівської міської ради Київської області (учитель – Тетяна Олександрівна Близнюк).  Бажаємо переможницям успіхів у ІV (загальнонаціональному) етапі конкурсу!

Олімпіади

3Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та вчителів, які їх підготували:
Демченка Костянтина (11-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Бітюкову Катерину (9-Б клас, учитель Зозуля В.І.) – ІІ місце,
Паніну Єлизавету (8-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Бубнова Володимира (7-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

matanВітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та вчителів, які їх підготували:
Лузан Марину (11-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,
Михайлика Владислава (6-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – І місце,
Глущенко Владу (10-Б клас, учитель Котилевська Г.П.) – ІІ місце,
Ткаченка Семена (6-А клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

5e34a2e-3Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та вчителя, який їх підготував:
Терещенко Валерію (11-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Мазур Софію (8-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце
Хмельницьку Софію (10-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

1200px-Gnome-applications-science.svgВітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та вчителя, який їх підготував:
Терещенко Валерію (11-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,
Макійчук Анну (10-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,
Романченко Дарину (9-А клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце,
Севериненко Юлію (8-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Конкурси

yatsika1Вітаємо переможців ІІ етапу ХX Міжнародного  конкурсу з української мови імені  Петра Яцика та вчителів, які їх підготували:
Музиру Альбіну (3-А клас, учитель Близнюк Т.О.) – І місце,
Серапіонову Анну (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Онищенко Вікторію (7-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Делідон Арину (9-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Харченка Назара (4-А клас, учитель Міщенко М.І.) – ІІ місце,
Хмельницьку Софію (10-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Буряк Анну (3-Б клас, учитель Приймаченко Т.Г.) – ІІІ місце,
Мацолу Богдана (4-Б клас, учитель Тарасенко Л.П.) – ІІІ місце,
Чубченко Людмилу (5-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІІ місце,
Одноволик Анастасію (8-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

959646_school_picВітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та вчителя, який їх підготував:
Прокопенко Олександру (8-А клас, учитель Кузьменко Н.М.) – І місце,
Глущенко Владу (10-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІ місце,
Кузьменко Дарину (8-А клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІІ місце,
Коваленко Олександру (10-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІІ місце,
Гунько Єлизавету (11-А клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

6114e5d7b1c13c180544d15c53c25712Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та вчителів, які їх підготували:
Лузан Марину (11-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,
Гербич Марію (10-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце,
Романченко Дарину (9-А клас, учитель Левко В.М.) – І місце,
Любченко Вікторію (8-А клас, учитель Левко В.М.) – І місце,
Паніну Єлизавету (8-А клас, учитель Левко В.М.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

08888536Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вчителя, який їх підготував:
Колісник Анастасію (11-А клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – І місце,
Прокопенко Олександру (8-А клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІ місце,
Жовну Антона (10-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІ місце,
Чуприну Дениса (9-Б клас, учитель Ковалишин Ю.Б.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

image-1_iВітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та вчителів, які їх підготували:
Одноволик Анастасію (7-А клас, учитель Костенко І.В.) – І місце,
Жовну Антона (10-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІ місце,
Адамчука Максима (8-А клас, учитель Костенко І.В.) – ІІІ місце,
Мазур Ірину (11-А клас, учитель Василенко І.В.) – ІІІ місце,
Бондар Мирославу (9-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІІ місце,
Скидан Юлію (9-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!