Категорії архівів: Вітаємо!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та вчителів, які їх підготували:

Новіцьку Олександру (7-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – І місце,

Руденко Інну (10 клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІ місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІ місце,

Скидан Юлію (7-Б клас, учитель Смоляо О.С.) – ІІІ місце.

 

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та вчителя, який їх підготував:

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – І місце,

Оліфіренко Ольгу (10 клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІ місце.

 

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади та конкурси

Вітаємо переможців II етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та вчителів, які їх підготували:

Онищенко Вікторію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Одноволик Анастасію (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце,

Делідон Арину (7-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – ІІІ місце,

Огору Тетяну (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та вчителя, який їх підготував:

Романченко Дарину (7-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Руденко Інну (10 клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та вчителів, які їх підготували:

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Яшина Т.В.) – І місце,

Адамчука Вадима (10 клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Обласний брейн-ринг «Підліток і право»

30 листопада 2017 року в м. Київ відбувся обласний етап гри «Брейн-ринг «Підліток і право». Тридцять команд із різних районів Київщини та міст обласного підпорядкування брали участь у цьому заході. Гра була цікавою та напруженою, адже до другого етапу пройшли найрозумніші. А це всього лише вісім команд. Наші гравці посіли 2 місце, вони були нагороджені Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації. Дирекція НВК дякує за успішну гру таким учням: Адамчуку Вадиму, Грєчкіній Тетяні, Кузьменко Катерині, Руденко Інні (10 клас) та Ковалишину Олегу (11-Б клас). А також учителю правознавства А.О.Заїменко за успішну підготовку команди.

IMG-1b8701852d44f2b2e042595a859704ea-V IMG-f5ee5a8ac32014b2e72f8b2bad4ed245-V

Конкурс з української мови ім. П.Яцика

Вітаємо переможців II етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та вчителів, які їх підготували:
Онищенко Вікторію (5-А, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Глоба С.М.) – І місце,
Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,
Одноволик Анастасію (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Делідон Арину (7-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – ІІ місце,
Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Серапіонову Анну (4-А клас, учитель Мокрієнко О.Г.) – ІІІ місце,
Огору Тетяну (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці та вчителя, який їх підготував:

Гунько Єлизавету (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІ місце,

Руденко Інну (10 клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці та вчителя, який їх підготував:

Адамчука Вадима (10 клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце,

Рогульчика Романа (8-Б клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце.

 

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вчителя, який їх підготував:

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Грєчкіна Тетяна (10 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Чучук Марину (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце.

.Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та вчителів, які їх підготували:

Гавриша Артема (11-А клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Костенко І.В.) – І місце,

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,

Чучук Марину (9-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Підсумки Всеукраїнського літературного конкурсу «Не жартуй із вогнем»

IMG_20171117_113347Днями журі, до складу якого входили  працівники відділу освіти та Миронівського РС ГУ ДСНС, підбило підсумки  районного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Не жартуй із вогнем»  на протипожежну та техногенну тематику серед школярів 1-11 класів. Адміністрація НВК пишається досягненнями своїх учнів  та  висловлює їм глибоку  вдячність, адже окремі з них стали переможцями та призерами літературного конкурсу.
1 категорія ( від 6 до 10 років)
1 місце –Добровольський Олег
2 категорія ( від 11 до 14 років)
2 місце –Пугач Софія,
3 місце –Бітюкова Катерина,
3 місце –Одноволик Анастасія,
3 категорія ( від 15 до 18 років)
3 місце –  Лузан Марина.
Так тримати!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва та вчителя, який їх підготував:

Гунько Єлизавету (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Оксентіюк Світлану (11-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Бондар Мирославу (7-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури і вчителів, які їх підготували:

Делідон Арину (7-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Зварич Альбіну (11-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та вчителів, які їх підготували:

Рогульчика Романа (8-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Смаголь Олену (11-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце.

Бажаємо майбутніх перемог!

Районний брейн-ринг «Підліток і право»

 Вдало завершилася декада правових знань у Миронівському НВК. 26 жовтня найкращі правознавці нашого навчального закладу брали участь у районному заході – брейн-ринзі «Підліток і право». В інтелектуальній грі  свій інтелект, логіку та швидкість мислення  демонстрували 12 команд-старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів району. Наші  – знову ПЕРШІ! Адміністрація НВК дякує за блискучу перемогу в грі таким десятикласникам: Адамчуку Вадиму, Грєчкіній Тетяна, Дубовій Аліні,  Кузьменко Катерині та Романенко Ірині (капітан команди). А також учителю правознавства А.О.Заїменко, яка підтотувала команду правознавців-ерудитів. Друге місце в брейн-ринзі  посіли учні Піїівської ЗОШ, третє – Козинської ЗОШ. Команди, що посіли 1, 2 та 3 місця отримали цінні призи.

image-0-02-04-4b18627cfdd4d613bf24ec839182d7b802eb46bbac2f22d5e0617ec692b6960f-V image-0-02-04-4ba951495a2667e6940ba8072c239764382feed343c3b91d2f8aa38700563d6f-V image-0-02-04-705e057ae713ceed974003065d87a62559da64e6f04790378fec98d78c1dc59f-V image-0-02-04-f615c2ab67b42937a9488545455705174fc48df2c5136194216138aab1b3b1db-V image-0-02-05-c43b058a0a19fea4e88e8c527c7c7363e18797af696c2f34726dbd5533c4bb84-V IMG-6e2b6a0ef20923cd7445b7db1c95a02e-V

Підсумки Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику

люлПідбито підсумки ІІ етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику серед загальноосвітніх навчальних закладів Миронівського району. Журі конкурсу, яке складалося з працівників відділу освіти та Миронівського РС ГУ ДСНС, оцінювало роботи учнів віком від 6 до 18 років.
1 категорія ( від 6 до 10 років)
1 місце – учениця Миронівського НВК Гузенко Аріна Вікторівна
2 місце – учень Миронівського НВК Харченко Назар Ростиславович
3 місце – учень Миронівського НВК Околот Влад
3 місце – учень Миронівського НВК Содель Матвій Олегович
2 категорія ( від 11 до 14 років)
2 місце – учениця Миронівського НВК Панченко Анна Олегівна
3 категорія ( від 15 до 18 років)
2 місце – учениця Миронівського НВК Бубнова Ірина Віталіївна

Наші щирі вітання

день вч..

Зі святом дозвольте нам Вас привітати.
Щастя, здоров’я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.

Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.

 

День вчителя 2017