Наші досягнення

Інформація про призерів Всеукраїнських олімпіад за 2007-2010 рр.

Інформація про призерів Всеукраїнських олімпіад за 2009-2012 рр.

Банк даних обдарованих дітей Миронівського НВК (2012-2015 рр.)

Про підсумки участі учнів НВК в учнівських олімпіадах з базових дисциплін та конкурсах у 2015-2016 н.р.

Участь Миронівського НВК у фестивалях, оглядах, конкурсах

2010 – 2011 н.р.

2011-2012 н.р.

2012-2013 н.р. 

2013-2014 н.р.

2014-2015 н.р.

Миронівський НВК – лауреат Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу –  Школи сприяння здоров’ю


Наші досягнення у 2017-2018 н.р.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та вчителів, які їх підготували:

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Адамчука Вадима (10 клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Зварич Альбіну (11-Б клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та вчителів, які їх підготували:

Новіцьку Олександру (7-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – І місце,

Руденко Інну (10 клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІ місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІ місце,

Скидан Юлію (7-Б клас, учитель Смоляо О.С.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та вчителя, який їх підготував:

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – І місце,

Олефіренко Ольгу (10 клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможців II етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та вчителів, які їх підготували:

Онищенко Вікторію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Одноволик Анастасію (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце,

Делідон Арину (7-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – ІІІ місце,

Огору Тетяну (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та вчителя, який їх підготував:

Романченко Дарину (7-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Руденко Інну (10 клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та вчителів, які їх підготували:

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Яшина Т.В.) – І місце,

Адамчука Вадима (10 клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вчителя, який їх підготував:

Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Грєчкіна Тетяна (10 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Чучук Марину (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможців II етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та вчителів, які їх підготували:

Онищенко Вікторію (5-А, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Терещенко Валерію (9-Б клас, учитель Глоба С.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Харченко Г.О.) – І місце,

Одноволик Анастасію (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Делідон Арину (7-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – ІІ місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Серапіонову Анну (4-А клас, учитель Мокрієнко О.Г.) – ІІІ місце,

Огору Тетяну (11-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та вчителів, які їх підготували:

Гавриша Артема (11-А клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Костенко І.В.) – І місце,

Жовну Антона (8-Б клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,

Чучук Марину (9-Б клас, учитель Василенко І.В.) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та вчителя, який його підготував:

Бубнову Ірину (11-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва та вчителя, який їх підготував:

Гунько Єлизавету (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Оксентіюк Світлану (11-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Бондар Мирославу (7-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці та вчителя, який їх підготував:

Гунько Єлизавету (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІ місце,

Руденко Інну (10 клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці та вчителя, який їх підготував:

Адамчука Вадима (10 клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце,

Рогульчика Романа (8-Б клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури і вчителів, які їх підготували:

Делідон Арину (7-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Хмельницьку Софію (8-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Зварич Альбіну (11-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та вчителів, які їх підготували:

Рогульчика Романа (8-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце,

Лузан Марину (9-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Смаголь Олену (11-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце.

Бажаємо майбутніх перемог!


Наші досягнення у 2016-2017 н.р.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

(72 призерів та переможців)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва:

Жельніо Діану (11-А клас) – І місце,

Оксентіюк Світлану (10-Б клас) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас) – І місце,

Гунько Єлизавету (8-А клас) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури:

Жовну Антона (7-Б клас) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас) – І місце,

Бондаренко Ольгу (11-А клас) – ІІ місце,

Мазур Ірину (8-А клас) – ІІ місце,

Євтушенко Анастасію (10-а клас) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

Бондаренко Ольгу (11-А клас, учитель Левко В.М.) – І місце,

Смаголь Олену (10-Б клас, учитель Левко В.М.) – І місце,

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Левко В.М.) – І місце.

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

Хмельницьку Софію (7-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Жельніо Діану (11-А клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Бубнову Ірину (10-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Левко В.М.)

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці:

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце,

Новака Богдана (11 клас, учитель Корольов В.Б.) – ІІ місце

та призера з обслуговуючої праці:

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

Ковалишина Олега (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Лось Ірину (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Грєчкіну Тетяну (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

Жельніо Діану (11 клас, учитель Діденко Л.О.) – І місце,

Гавриша Артема (10-А клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Костенко І.В.)  – ІІ місце,

Чучук Марину (8-Б клас, учитель Костенко І.В.) – ІІ місце,

Зварич Альбіну (10-Б клас, учитель Костенко І.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Мазур Софію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Делідон Арину (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Романченко Дарину (6-А клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Глущенко Владу (7-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Лузан Марину (8-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Бубнову Ірину (10-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика:

Серапіонову Анну (3-А клас, учитель Мокрієнко О.Г.) – І місце,

Онищенко Вікторію (4-А клас, учитель Близнюк Т.О.) – І місце,

Одноволик Анастасію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Севериненко Юлію (5-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Делідон Арину (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Хмельницьку Софію (7-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Бубнову Ірину (10-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Тарасенко Оксану (11 клас, учитель Яшина Т.В.) – І місце,

Ковалишина Олег  (10-Б клас, учитель Яшина Т.В.) – І місце,

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце.

 

Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Жовна Антона (7-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Руденко Інну (9-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Огору Тетяну – (10-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Лось Ірину (11 клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце.

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Бітюкову Катерину (6-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – І місце,

Лузан Марину (8-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,

Руденко Інну (9-А клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,

Лось Ірину (11 клас, учитель Зозуля В.І.) – ІІ місце,

Глущенко Владу (7-Б клас, учитель Котилевська Г.П.) – ІІІ місце,

Скидан Юлію (6-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

Грибовську Юлію (11 клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІ місце,

Олефіренко Ольгу (9-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – ІІ місце.

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Грибовську Юлію (11 клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІ місце,

Зварич Альбіну (10-Б клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІІ місце,

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Колісник Анастасію (8-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Грєчкіну Тетяну (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце, 

Ковалишина Олега (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Поплавського Дмитра (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце.

 

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

Капишіна Іллю (10-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – І місце.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:

Зварич Альбіну (10-Б клас, учитель Кузьменко Н.М.) – І місце,

Грибовську Юлію (11 клас, учитель Кузьменко Н.М.) – І місце.

 

 

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

(19 призерів та переможців)

Вітаємо переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце.

 

 Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Лузан Марини (8-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможця та призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Ковалишина Олега (10-б клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІІ місце,

Тарасенко Оксану (11 клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців та призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва:

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Оксентіюк Світлану (10-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці:

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Корольов В.Б.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

Ковалишина Олега (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

Гавриша Артема (10-А клас, учитель Василенко І.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІІ місце.

 

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Грєчкіну Тетяну (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце,

Поплавського Дмитра (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.

 

Метою Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, започаткованого у вересні 2010 року Указом Президента України, є піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. Днями підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу Конкурсу. Вітаємо учнів нашого НВК, які брали в ньому участь. Це Жельніо Діану (11 клас) – ІІІ місце  та Делідон Арину (6-Б клас) – V місце.  

17 грудня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 108 учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Київщини.  Миронівський район випала честь представляти учням нашого НВК, які стали переможцями районного етапу конкурсу.  Результати обласного етапу нас  порадували. Тож щиро вітаємо юне обдарування – одинадцятикласницю Діану Жельніо, яка посіла І місце, та шестикласницю Арину Делідон  – ІІІ місце. Підготувала цих учениць до конкурсу вчитель української мови та літератури, учитель-методист Людмила Володимирівна Лепестій. Бажаємо школяркам успішно виступити на ІV загальнонаціональному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

(2 призери та переможці)

Фінальний  етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо Жельніо Діану, ученицю 11 класу,  переможницю  фінального етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, яка виборола  диплом І ступеня (учитель – Лепестій Л.В.).

Із 27 по 31 березня 2017 року в місті Біла Церква проходив  ІV етап  ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Урочисте закриття олімпіади відбулось 31 березня у Комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики». Вітаємо з перемогою Жельніо Діану Дмитрівну, ученицю 11класу Комунального закладу Миронівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – ліцей» Миронівської районної ради Київської області (диплом ІІ ступеня).  

Результати учителів Миронівського НВК у Всеукраїнських учнівських олімпіадах

у 2016-2017 н.р. (обласний етап)

Лепестій Л.В. – 6 переможців і призерів: І, ІІ (Всеукраїнський), І, І, ІІІ, ІІІ
Гулігас О.В. – 3 переможці і призери: І, І, ІІІ
Ковалишина О.В. – 3 призери: ІІІ, ІІІ, ІІІ
Яшина Т.В. – 2 призера: ІІІ, ІІІ
Заїменко А.О. – 1 переможець: І
Дубровіна В.М. – 1 призер : ІІІ
Василенко І.В. – 1 призер: ІІІ
Корольов В.Б. – 1 призер: ІІІ
Левко В.М. – 1 призер: ІІІ
Панченко Л.В. – 1 призер: ІІІ
Пастушенко Т.Ю. – 1 призер: ІІІ

Вітаємо наших учасників та бажаємо майбутніх перемог!