Категорії архівів: Заходи з безпеки життєдіяльності

Будь уважним на дорозі

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. У цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, дітям потрібні знання правил, про те, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.Тому  в Україні з 9 по 15 листопада тривав Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого була профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Активними учасниками цього тижня стали і здобувачі освіти 2-Б класу Миронівського академічного ліцею №2. Протягом п’яти днів у класному колективі було проведено кілька заходів, присвячених безпеці руху. Розпочався тиждень годиною спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Потім у цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, розглянули різні ситуації на дорогах і визначали порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.
 Свої знання з ПДР учні відобразили у яскравих малюнках, якими прикрасили класну дошку. А по завершенню Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху юні школярики отримали посвідчення пішохода, які засвідчили, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їхнє життя і здоров’я!

P01112-110525 P01113-105306

Тиждень безпеки життєдіяльності

Цікаво й корисно пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності у 4-Б класі. Здобувачі освіти продовжували  вивчати правила безпеки. А завершили тиждень вікториною з правил дорожнього руху. Усі діти показали хороші знання.

IMG_3142 IMG_3145

Тижні безпеки дорожнього руху у 1-Б

Здобувачі освіти 1-Б класу долучилися до участі у Тижні безпеки дорожнього руху.  Віртуальна подорож дозволила малечі завітати у Країну дорожніх знаків.  Перед дітьми стояло завдання –засвоїти  10 основних правил пішохода. Першокласники справилися із завданням та продемонстрували отримані знання, виконавши практичні вправи. Подорож завершилася створенням колажу “10 правил пішохода”. 

media-share-0-02-05-ca1cc931a8ef37a831ae9acdd3efa0198444c5017a4ecf5435fa350aeee618aa-Picture media-share-0-02-05-49f57fffbf0926ed70e4b3f4ebea87124f38b72758d257ba45452deebfbf5f46-Picture

Твій друг – безпечний рух

11 листопада у 1-А класі відбувся виховний захід «Твій друг – безпечний рух», який провела класний керівник М.І.Міщенко. В ігровій формі здобувачі освіти вчилися розрізняти дорожні знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, повторили правила безпечної поведінки на дорозі та із захопленням переглянули повчальний мультфільм.

4 6

Об’єктове тренування в ліцеї №2

Згідно з графіком гуманітарному відділу  виконавчого комітету Миронівської міської ради  та наказу Миронівського академічного ліцею №2 сьогодні,  11 лютого,  відбулося спеціальне об’єктове навчання та тренування щодо цивільного захисту всіх працівників нашого ЗЗСО. Цей захід, на думку адміністрації освітнього закладу,   необхідний  для здійснення успішних дій з евакуації, запобігання розвитку пожежі,  його локалізації і ліквідації тощо.

зображення_viber_2020-02-11_09-58-00 зображення_viber_2020-02-11_10-07-44

Конкурс «Кращий пожежний – це ти обережний»

Журі ліцею №2 підбило підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти  обережний», який  проводився серед дітей різного віку з метою формування у них навичок обережного поводження з вогнем. Цей захід заохочував до   виховання в підлітків почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій довкілля. Найактивнішими учасниками конкурсу були здобувачі освіти 1-4 класів. Серед 5-11 класів – учнівські колективи 5-А, 7-Б та  8-А. Кращі учнівські роботи будуть  брати участь у ІІ етапі конкурсу.

Всеукраїнський конкурс Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»
1. Загальні положення
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти  обережний» проводиться серед дітей різного віку з метою формування  у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  та техногенної безпеки в державі,  виховання культури безпеки життєдіяльності.
2. Основні завдання конкурсу
Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища. 

Твоє життя – твоя безпека

Ідучи на довготривалі зимові канікули, здобувачі освіти 2-А класу мали змогу поспілкуватися  з  Галиною Іванівною Колісник – працівником Миронівського відділу поліції. Виступаюча акцентувала увагу дітей  на видах правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, ознайомила з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернула увагу на види відповідальності здобувачів освіти та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Приємно, що зустріч пройшла у формі діалогу, діти отримали безліч корисної інформації. На завершення від класного керівника Н.Б.Чучмій школярі отримали «Пам’ятки безпечної поведінки».

зображення_viber_2019-12-23_10-46-29 зображення_viber_2019-12-23_10-48-03

Зустріч із працівниками поліції

1

У рамках проведення акції  «Безпека дорожнього руху – це життя» сьогодні здобувачі освіти 1-А, 1-Б та 2-А класів мали змогу поспілкуватися з працівниками поліції м. Миронівки –  старшим лейтенантом Криворученком О.А.  та старшим сержантом Тарадаєм Р.С.

Почувайся безпечно!

IMG_20190313_134434

Здобувачі освіти 9-Б класу (учитель Н.М.Кузьменко)  дружно долучилися до  проведення  в ліцеї №2 Тижня безпеки дорожнього руху. Кожен із дев’ятикласників намагався  самостійно підібрати такі запитання чи ситуації  для своїх ровесників, щоб були цікаві всім учасникам заходу.

Безпечна країна

З метою збереження життя і здоров’я дітей в 3-А класі проведено урок “Безпечна країна”. Здобувачі освіти разом із класним керівником Т.О.Близнюк із задоволенням виконували тести з Правил дорожнього руху та повторювали правила переходу вулиці.

P_20191115_080844 P_20191115_081011

Єдиний національний урок «Безпечна країна»

З метою підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань із Правил дорожнього руху 15 листопада в 4-А класі було проведено годину спілкування «Безпечна країна». В ігровій формі діти повторили вже відомі Правила дорожнього руху. Школярі усвідомили необхідність бути уважними й дисциплінованими на наших вулицях,  адже від цього залежить їх життя і здоров’я!

IMG_5016 IMG_5027

Безпечна країна

У рамках проведення ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху, 15 листопада, з учнями 1-А класу був проведений єдиний національний урок “Безпечна країна”. Діти пригадали правила поведінки пішохода, більше дізналися про дорожні знаки і переглянули цікаві повчальні мультфільми.

IMG_20191115_082344 IMG_20191115_082535

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

зображення_viber_2019-09-20_11-27-04З 16 по 20 вересня у Миронівському НВК тривав Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. У його рамках проведено різні заняття з елементами тренінгу зі здобувачами освіти 5-6 класів. Діти пізнали різні способи неконфліктної поведінки та навчилися конструктивно взаємодіяти один з одним.
Восьмикласники прослухали інформативне повідомлення з презентацією «Булінг у школі» та переглянули відео «Як боротися з булінгом: поради для дітей». На завершення – обговорили побачене.
Упродовж усього тижня в кабінеті психологічної служби діяла виставка «STOP, БУЛІНГ», де здобувачі освіти могли переглянути ілюстрації щодо понять «булінг», «види булінгу» та шляхи його подолання.

Як боротися із кібербулінгом серед дітей

Цькування, образи та погрози – через Інтернет. Жертвами так званого кібербулінгу в Україні – став кожен третій підліток! Про це свідчить опитування дитячого фонду ООН – Юнісеф. 
До речі, булінг – проблема не тільки України, а й світу. Онлайн-цькування з боку однокласників та однолітків навіть трохи частіше – трапляється і в країнах з високим рівнем доходу. Як боротися з онлайн-булінгом серед підлітків йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1.

За матеріалами PEDPRESA.UA

Зустріч із пожежниками-рятувальниками

Освітній простір дитини має бути безпечним. Це питання є ключовим, головним для кожного педагога нашого закладу загальної середньої освіти. Тож на прохання адміністрації НВК сьогодні до нас завітали працівники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Миронівка. Здобувачі освіти 1-А та 1-Б класів  стали слухачами  цікавої та змістовної профілактичної бесіди, яку провів   начальник Миронівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник служби ЦЗ Олег Володимирович Масло.  А ще рятувальники продемонстрували дітям  пожежний автомобіль та дали відповіді на  запитання, які хвилювали першокласників.

зображення_viber_2019-09-10_12-13-29 зображення_viber_2019-09-10_12-13-48

Екскурсія у пожежну частину

Днями здобувачі освіти 1-А та 1-Б класів Миронівського НВК разом із класними керівниками Л.В.Чемерис, Н.Б. Чучмій та батьками відвідали пожежну частину Миронівського району. Діти ознайомилися з назвами інструментів, які використовують під час пожежі та дізналися про важливість професії рятувальника. Зрозуміли, що пожежники – хоробрі, сильні, відважні люди, що завжди прийдуть на допомогу. Діти мали змогу порівняти спецодяг пожежників, що був раніше і тепер, переглядали тематичні мультфільми, спробували себе в ролі пожежників.

100_7927 100_8017 DSC_0837 DSC_0888

«Кращий пожежний – це ти обережний»

Пожежа14 лютого 2019 року підбито підсумки  районного етапу  Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний». У цьому конкурсі взяли участь 144 школярі. Журі визначило наступних переможців серед трьох вікових категорій:
Малюнки
1 категорія (від 6 до 10 років)
1 місце – учениця 2-А класу Самусенко Софія
3 місце – учень 3-А класу Делікатний Олександр
3 місце – учень 3-А класу Шупик Роман
2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце – учениця 8-А класу Малишева Анастасія
3 категорія (від 15 до 18 років)
3 місце – учениця 9-Б класу  Макійчук Анна
3 місце – учениця 10-Б класу Рябокінь Яна