Категорії архівів: Заходи з безпеки життєдіяльності

Твоя безпека під час війни

зображення_viber_2024-04-03_10-22-30-610

 

02 квітня 2024 року провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУГУ ДСНС України в Київській області капітан служби цивільного захисту Секрет Владислав Олександрович провів для учнів 5-А та 5-Б класів урок на тему «Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами».

Мобільний клас безпеки у ліцеї №2

Мобільний клас безпеки

15 мобільних класів безпеки для дітей почали працювати з 9 жовтня 2023 року в 10 областях України та столиці. Це спільний проєкт Нацполіції та ДСНС за підтримки ЮНІСЕФ. Він має на меті пояснювати дітям у доступній формі правила безпечної поведінки під час війни. Тож 18 січня мобільний клас безпеки відвідав і наш ліцей №2. Фахівці нагадали дітям про правила пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомили з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. А ще наші діти отримали інформаційні брошури.

Онлайн курс з «Мінної небезпеки»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.12.2023 № 1/19221-23 громадською організацією «Асоціація Саперів України» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Chidren International in Ukraine адаптовано навчальний онлайн курс з «Мінної небезпеки» для учнів різних вікових груп.
Онлайн-курси є безкоштовними і знаходяться на платформі громадської організації «Асоціація саперів України» за покликанням https://www.uda.org.ua/ а саме:
«Мінна небезпека для дітей» 6-11 років за покликанням: https://uda-training.org.ua/categories/eore-children-6-11/ «Мінна небезпека для дітей» 12-18 років за покликанням: https://uda-training.org.ua/categories/eore-children-12-18/

Директор департаменту Ярослава ТРОСТЯНСЬКА

Правила руху в нашій країні — для пішоходів усюди єдині

зображення_viber_2023-11-17_19-31-12-874Саме під таким  гаслом відбувся виховний захід у 9-А класі, який провела класний керівник Н.В.Вірич, адже 17 листопада  в нашій державі для всіх ЗЗСО відбувся Єдиний національний урок  “Безпечна дорога додому”. Дев’ятикласники змогли не тільки переглянути відеоурок, а й обговорити окремі моменти з відео (правила поведінки в умовах воєнного стану; правила безпечної поведінки з незнайомими людьми). На закінчення  уроку всі взяли участь у пізнавальній вікторині. Діти за допомогою кольорових цеглинок активно відповідали на запитання.

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

InShot_20231117_094810812
Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна» відбувся в учнів 9-Б класу. Безпека на дорозі важлива для кожного сучасного пішохода. Із задоволенням пригадали правила дорожнього руху та розв’язали кілька ситуацій на дорозі.
 

Наш друг – дорожній рух!

5-Б

У ході проведення Тижня безпеки дорожнього руху здобувачі освіти  5- Б класу (класний керівник А.В.Харченко) разом за  запрошенням онлайн-проєкту «Розумний вулик» стали учасниками інтенсиву «Наш друг – дорожній рух!», який створений на основі інструментарію освітнього проєкту «Всеосвіта» до Тижня безпеки дорожнього руху. Кожен, хто успішно виконав завдання, отримав відповідний сертифікат.

Безпечна дорога додому

Безпечна дорога додому!У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій із безпеки дорожнього руху 2021-2030 у нашому ЗЗСО проходив  ІІ етап щорічного Тижня безпеки дорожнього. 17 листопада у 3-А класі пройшов   Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Класний керівник Т.О.Близнюк провела для учнів дидактичну гру «Безпечна дорога додому!». Здобувачі освіти показали, що в достатній мірі знають Правила дорожнього руху і будуть користуватися набутими знаннями в повсякденному житті.

Національна ідентичність

З метою формування української громадянської ідентичності  на основі суспільно-державних національних цінностей, розуміння й усвідомлення позитивного іміджу українців у світі в контексті історичних державотворчих процесів, національно-патріотичного виховання сучасності 22 червня 2023 року старшокласники нашого ліцею №2 взяли участь в інформаційно-просвітницькому заході “Національна ідентичність”, який відбувся  на базі КЗ “Миронівський краєзнавчий музей”. Також у рамках цього заходу для здобувачів освіти працівниками музею була презентована інтерактивна гра “Миронівщина – козацький край”.

изображение_viber_2023-06-29_20-06-36-176 изображение_viber_2023-06-29_20-06-36-008

Уроки тітоньки Сови

изображение_viber_2023-05-18_14-02-40-049

 

З  метою розширення знань учнів про правила поведінки на дорозі, у  1-Б класі  (класний керівник Л.В.Чемерис) пройшла година спілкування «Щоб не трапилось біди – Правил дорожніх дотримуйсь завжди». Під час проведення цього заходу учні переглянули мультфільм «Уроки тітоньки Сови. Правила дорожнього руху» та виготовили книжечку «Безпека на дорозі».

Урок-гра про безпеку руху

зображення_viber_2023-05-18_11-34-26-281

 

Учні 4-А класу (класний керівник Б.В.Бондаренко) провели урок-гру “Правила дорожнього руху” для учнів 1-А класу (класний керівник Ю.О.Прокопенко). Разом діти повторили основні правила поведінки біля проїжджої частини, пограли в тематичні ігри, потанцювали.

Про безпеку руху

5-А

 

У  5 – А  класі (класний керівник Г.О.Харченко) відбулася ГС ” Безпечна  дорога  додому: обов’язки  і  права  пішоходів  та  пасажирів”. Учні  переглянули  презентацію, познайомилися з  правилами  дорожнього  руху; обгрунтували  важливість  дотримання  безпечної  та  відповідальної  поведінки  на  дорозі  додому  задля  збереження  життя  та  здоров’я  школярів.

Увага на дорозі – життя у безпеці!

3-А клас

З метою  запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах для здобувачів освіти 3-А класу (класний керівник М.І.Міщенко) було проведено тематичний урок.  У цікавій ігровій формі учні закріпили знання про Правила дорожнього руху і безпечну поведінку на вулиці. Переглянули мультфільм та визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія. Школярі дійшли висновку, що знання Правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Тиждень безпеки дорожнього руху в 4-Б класі

Перегляд національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому»

1

 

 

 

 

 

 

Дидактична гра “Пригадай дорожні знаки”

2

 

 

 

 

 

 

 

Відгадування філворда “Країна правил дорожнього руху”

3

Від рідного порога-безпечна дорога!

Дорожній рухЗ метою формування в учнів  свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення й удосконалення знань із безпеки дорожнього  руху в 2-А класі (класний керівник Т.О.Близнюк) було проведено урок з безпеки дорожнього руху на тему: «Від рідного порога-безпечна дорога». Під час проведення уроку діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати їх у певних життєвих ситуаціях, розробили книжечку учасника дорожнього руху.

Національний онлайн-урок «Безпечна дорога додому»

GridArt_20230517_102834025З 15 по 21 травня 2023 року у Миронівському академічному ліцеї №2 триває перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» (на виконання листа Міністерства освіти і науки України № 4/1364-23 від 04.05.2023 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху»). 17 травня учні 7-Б класу разом із класним керівником Л.В. Панченко  взяли участь у національному онлайн-уроці «Безпечна дорога додому», який проходив  у рамках національного проєкту «Безпечна країна».