Категорії архівів: Заходи з безпеки життєдіяльності

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

зображення_viber_2019-09-20_11-27-04З 16 по 20 вересня у Миронівському НВК тривав Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. У його рамках проведено різні заняття з елементами тренінгу зі здобувачами освіти 5-6 класів. Діти пізнали різні способи неконфліктної поведінки та навчилися конструктивно взаємодіяти один з одним.
Восьмикласники прослухали інформативне повідомлення з презентацією «Булінг у школі» та переглянули відео «Як боротися з булінгом: поради для дітей». На завершення – обговорили побачене.
Упродовж усього тижня в кабінеті психологічної служби діяла виставка «STOP, БУЛІНГ», де здобувачі освіти могли переглянути ілюстрації щодо понять «булінг», «види булінгу» та шляхи його подолання.

Як боротися із кібербулінгом серед дітей

Цькування, образи та погрози – через Інтернет. Жертвами так званого кібербулінгу в Україні – став кожен третій підліток! Про це свідчить опитування дитячого фонду ООН – Юнісеф. 
До речі, булінг – проблема не тільки України, а й світу. Онлайн-цькування з боку однокласників та однолітків навіть трохи частіше – трапляється і в країнах з високим рівнем доходу. Як боротися з онлайн-булінгом серед підлітків йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1.

За матеріалами PEDPRESA.UA

Зустріч із пожежниками-рятувальниками

Освітній простір дитини має бути безпечним. Це питання є ключовим, головним для кожного педагога нашого закладу загальної середньої освіти. Тож на прохання адміністрації НВК сьогодні до нас завітали працівники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Миронівка. Здобувачі освіти 1-А та 1-Б класів  стали слухачами  цікавої та змістовної профілактичної бесіди, яку провів   начальник Миронівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник служби ЦЗ Олег Володимирович Масло.  А ще рятувальники продемонстрували дітям  пожежний автомобіль та дали відповіді на  запитання, які хвилювали першокласників.

зображення_viber_2019-09-10_12-13-29 зображення_viber_2019-09-10_12-13-48

Екскурсія у пожежну частину

Днями здобувачі освіти 1-А та 1-Б класів Миронівського НВК разом із класними керівниками Л.В.Чемерис, Н.Б. Чучмій та батьками відвідали пожежну частину Миронівського району. Діти ознайомилися з назвами інструментів, які використовують під час пожежі та дізналися про важливість професії рятувальника. Зрозуміли, що пожежники – хоробрі, сильні, відважні люди, що завжди прийдуть на допомогу. Діти мали змогу порівняти спецодяг пожежників, що був раніше і тепер, переглядали тематичні мультфільми, спробували себе в ролі пожежників.

100_7927 100_8017 DSC_0837 DSC_0888

«Кращий пожежний – це ти обережний»

Пожежа14 лютого 2019 року підбито підсумки  районного етапу  Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний». У цьому конкурсі взяли участь 144 школярі. Журі визначило наступних переможців серед трьох вікових категорій:
Малюнки
1 категорія (від 6 до 10 років)
1 місце – учениця 2-А класу Самусенко Софія
3 місце – учень 3-А класу Делікатний Олександр
3 місце – учень 3-А класу Шупик Роман
2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце – учениця 8-А класу Малишева Анастасія
3 категорія (від 15 до 18 років)
3 місце – учениця 9-Б класу  Макійчук Анна
3 місце – учениця 10-Б класу Рябокінь Яна

Протидіємо булінгу разом

IMG_20190213_114129

 

На виконання Закону України від 18.12.2019 року № 2657-VIII  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» нещодавно відбулася зустріч учнів 8-А класу із працівниками Миронівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Київській області. 

 

7-А 7-АА

Протипожежне тренування

Відповідно до графіка проведення по відділу освіти Миронівської РДА спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2019 році та  з метою підтримки на сучасному рівні професійної і психофізіологічної готовності персоналу, необхідної для здійснення успішних дій з евакуації, запобігання розвитку пожежі, його локалізації і ліквідації 11 лютого в Миронівському НВК було проведено   протипожежне тренування з евакуації людей і гасіння умовної пожежі.

IMG_20190211_114409 IMG-d92037db5530c24f49278561c99622d7-V

Конкурс дитячого малюнка та живопису на протипожежну і техногенну тематику

У рамках проведення у Миронівському НВК тижня з  безпеки життєдіяльності та із метою формування у здобувачів освіти навичок  поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, відбувся шкільний етап конкурсу дитячого малюнка та живопису на протипожежну та техногенну тематику. Найкращі учнівські роботи будуть брати участь у ІІ (районному) етапі конкурсу.  Бажаємо лише перемоги нашим юним художникам!

Гуманістична мораль у демократичному суспільстві

2

 

У фойє Миронівського НВК для педагогів, здобувачів освіти  та їхніх батьків  організована  інформаційна виставка до Міжнародної акції «16 днів проти насилля». А ще класні керівники 1-11 класів провели низку тематичних заходів щодо протидії насилля в школі, у дома тощо.

Ми проти булінгу!

IMG-6131eaa56a771e4b4fea10a7c8859efa-VУ ході проведення Тижня правових знань практичний психолог О.В. Козленко з учнями 7-А та 7-Б класів організувала тренінгове заняття на тему: «Ми проти булінгу».  Учитель інформувала здобувачів освіти, що 02 жовтня 2018 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні Закон, спрямований на протидію цькуванню. Цей закон доповнює Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею, яка встановлює відповідальність за булінг.  Під час проведення тренінгу всі разом пригадали  права,  що  гарантуються  законом. Щире спілкування практичного психолога та  підлітків лише  сприяло   формуванню  правового  світогляду школярів.  

Протидія булінгу

5-БНасильство є демонстрацією сили й бажанням здобути цілковитий контроль та владу над іншою стороною. Булінг– це агресивна поведінка, що зазвичай повторюється. Вона має за мету завдати шкоду, викликати або страх, або тривогу, або ж створити негативне середовище у школі для іншої особи.
У рамках декади правових знань соціальним педагогом А.В. Харченко та класними керівниками з учнями 5-А та 5-Б класів було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Протидія булінгу». Під час заходу діти в ігровій формі ознайомилися із поняттям «булінг», його видами та проявами. Також здобувачі освіти вчилися запобігати дитячому насиллю та завжди бути небайдужими до чужого горя.

5-А 5-АА

Дітям про торгівлю людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі.
 Ключовим завданням цього дня є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертання уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.
18 жовтня  учні 10-Б класу переглянули та взяли участь в обговоренні відеофільму «Життя на продаж», ознайомилися з пам’яткою «Як уберегти себе від торгівлі людьми». Упродовж усього  дня у кабінеті соціального педагога та практичного психолога діяла виставка щодо зазначеної вище проблеми. Так учні могли більше ознайомитися із корисною для себе інформацією.

1 2 5 7

Стоп, булінг!

3.6-А

 

Нещодавно в учнівському колективі  6-А  класу відбувся цікавий виховний захід у формі   тренінгу. Класний керівник  Алла Яківна Левіт разом із практичним психологом Оксаною Валентинівною Козленко дали можливість кожному школяру зрозуміти почуття людей, яким довелося  зазнати знущань, поставити себе на їхнє місце та зробити правильні висновки.

1.6-А 2.6-А

Ми любимо життя!

10 вересня відзначають Всесвітній день запобігання самогубствам. Цього дня до учнів 8-Б класу завітав Якунін Євген Миколайович, старший дільничний офіцер поліції Миронівського ВП. Він  провів бесіду з восьмикласниками щодо великої кількості самогубств серед підлітків, спровокованих іграми “Синій кит”, “Червона сова”, «Момо» тощо.  З метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств серед підлітків,  Євген Миколайович запропонував учням класу взяти участь у флешмобі “Ми любимо життя”.

IMG-52d9652f56a4e5e936924ea91dcb51fb-V IMG-7dfe52865feec1f79ff617bbcf1dc39b-V

Зустріч із рятувальниками

Цілеспрямованій профорієнтаційній роботі у Миронівському НВК приділяють  велику увагу. Педагоги намагаються  формувати  потреби й готовність  школярів до праці в умовах ринку. Одна з головних цілей профорієнтаційної роботи – це вироблення у старшокласників свідомого ставлення до праці, професійне самовизначення в умовах свободи вибору сфери діяльності відповідно до своїх можливостей, здібностей. Із цією метою й завітали 06 вересня 2018 року до учнів 11 класу працівники 14 Державної пожежно-рятувальної частини  м. Миронівка.  Про особливість професії рятувальника говорили начальник Миронівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник служби ЦЗ Масло О.В., провідний інспектор, лейтенант цивільного захисту А.Д. Ареп’єв та ст. лейтенант  Д.В.Прищ. Виступаючі закликали старшокласників обрати в майбутньому героїчну професію – пожежника-рятувальника.

IMG_20180907_103346 IMG_20180907_103538

Ваша дитина повинна обов’язково знати відповіді на ці запитання задля власної безпеки

bezopasnost-rebenkaБезпека дітей – одне з найголовніших питань, які турбують будь-якого батька. Якщо ви хочете бути впевнені, що ваша дитина не потрапить ні в яку небезпечну ситуацію, вам слід заздалегідь навчити дитину правилам поведінки, інформує. Збережіть собі цей список і поділіться ним з іншими батьками — давайте разом дбати про безпеку своїх дітей!
Поставте їй такі запитання. Не виключено, що відповіді дитини стануть для вас несподіванкою.

Правознавча екскурсія

У рамках проведення в Миронівському  НВК Тижня  охорони безпеки життєдіяльності школярів, з метою формування в дітей нетерпимого ставлення до насильницьких моделей  поведінки,  захисту дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них 22 травня  здійснено правознавчу екскурсію в Миронівський відділ з ювенальної превенції головного управління національної поліції в Київській області. Учні 4-А та 4-Б класу спілкувалися з Іриною Михайлівною Мартиненко – старшим інспектором з ювенальної превенції. Зустріч була цікавою, адже  діти дізналися багато нового щодо протидії насильству в колективі, на вулиці, у родині.

IMG-5b6f5ddac9e4a595b7449b6428929e11-V IMG-9f9782bf81df4b2b068580a085c86eb3-V IMG-da084dde508102e50358084d17b20064-V IMG-eb1116c95971a56dea94bf5ddfbecc4e-V

Життя дитини- найвища цінність

Незабаром для школярів  розпочнуться довготривалі літні канікули.  Діти будуть мати більше  вільного часу, окремі перебуватимуть поза межами рідного міста. Тож у рамках Тижня безпеки життєдіяльності та   Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», з  метою підвищення рівня пожежної безпеки й  підтримання надійного  протипожежного режиму для здобувачів освіти школи  І ступеня  Миронівського  НВК відбулися протипожежні тренування. А ще  для школярів 1-А та 1-Б класів   начальник Миронівського РС ДСНС  О.Масло провів урок безпеки, а також продемонстрував роботу пожежного автомобіля 14 ДПРЧ міста Миронівка.

м

Конкурс малюнка «Захищене і здорове покоління»

6З  нагоди відзначення в Україні  Дня охорони праці та з метою підвищення свідомості й поінформованості  учасників освітнього процесу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності  у нашому НВК відбувся конкурс малюнка на тему: “Захищене і здорове покоління”. Участь у заході  брали  діти  1-11 класів. Найактивнішими були учні 1-3 класів. Малюнки переможців шкільного етапу конкурсу надано у відділ освіти  для визначення кращих робіт серед учнів Миронівщини. Також у рамках проведення конкурсу з 16 по 20 квітня 2018 року для здобувачів освіти відбулися відкриті уроки, спеціальні заняття, виховні бесіди тощо.

4 3 2 1

Протипожежне тренування

З метою підвищення рівня пожежної безпеки та  підтримання надійного  протипожежного режиму в Миронівському НВК  постійно проводяться  тренування. Так, до Дня пожежної охорони 19  квітня 2018 р. у  навчальному закладі було  проведено протипожежне тренування. Тема заходу − дії працівників та школярів  освітнього простору при виникненні  пожежі та проведення евакуації.

IMG-c8b0a24384becd2ce843c7e87dc17c58-V 2

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

У рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»  4 квітня 2018 року учні 8 -А класу Миронівського НВК  завітали  до 14-ДПРЧ міста Миронівки, де  для дітей була проведена досить змістовна,  цікава та пізнавальна екскурсія з використанням пожежного автомобіля, а також показом іншого протипожежного обладнання, що використовується для порятунку людини.
Начальник Миронівського РС ГУ ДСНС України в Київській області, підполковник служби цивільного захисту Масло Олег Володимирович пояснив та продемонстрував учням, як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння, нагадав дітям правила пожежної безпеки, а також розповів, як необхідно діяти у випадку виникнення різноманітних небезпечних ситуацій.
Провідний інспектор Ареп’єв Артем Дмитрович  провів  профорієнтаційну роботу  з  демонстрацією відеороликів.  Діти більш детально зрозуміли,  як правильно потрібно діяти під час виникнення пожежі або при виявлені вибухонебезпечного предмета. У  кінці заходу кожен  учень отримав листівку на протипожежну тематику, пообіцявши бути уважним та обережним під час різноманітних життєвих ситуацій.