Категорії архівів: Заходи з безпеки життєдіяльності

Об’єктове тренування в ліцеї №2

Згідно з графіком гуманітарному відділу  виконавчого комітету Миронівської міської ради  та наказу Миронівського академічного ліцею №2 сьогодні,  11 лютого,  відбулося спеціальне об’єктове навчання та тренування щодо цивільного захисту всіх працівників нашого ЗЗСО. Цей захід, на думку адміністрації освітнього закладу,   необхідний  для здійснення успішних дій з евакуації, запобігання розвитку пожежі,  його локалізації і ліквідації тощо.

зображення_viber_2020-02-11_09-58-00 зображення_viber_2020-02-11_10-07-44

Конкурс «Кращий пожежний – це ти обережний»

Журі ліцею №2 підбило підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти  обережний», який  проводився серед дітей різного віку з метою формування у них навичок обережного поводження з вогнем. Цей захід заохочував до   виховання в підлітків почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій довкілля. Найактивнішими учасниками конкурсу були здобувачі освіти 1-4 класів. Серед 5-11 класів – учнівські колективи 5-А, 7-Б та  8-А. Кращі учнівські роботи будуть  брати участь у ІІ етапі конкурсу.

Всеукраїнський конкурс Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»
1. Загальні положення
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти  обережний» проводиться серед дітей різного віку з метою формування  у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  та техногенної безпеки в державі,  виховання культури безпеки життєдіяльності.
2. Основні завдання конкурсу
Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища. 

Твоє життя – твоя безпека

Ідучи на довготривалі зимові канікули, здобувачі освіти 2-А класу мали змогу поспілкуватися  з  Галиною Іванівною Колісник – працівником Миронівського відділу поліції. Виступаюча акцентувала увагу дітей  на видах правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, ознайомила з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернула увагу на види відповідальності здобувачів освіти та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Приємно, що зустріч пройшла у формі діалогу, діти отримали безліч корисної інформації. На завершення від класного керівника Н.Б.Чучмій школярі отримали «Пам’ятки безпечної поведінки».

зображення_viber_2019-12-23_10-46-29 зображення_viber_2019-12-23_10-48-03

Зустріч із працівниками поліції

1

У рамках проведення акції  «Безпека дорожнього руху – це життя» сьогодні здобувачі освіти 1-А, 1-Б та 2-А класів мали змогу поспілкуватися з працівниками поліції м. Миронівки –  старшим лейтенантом Криворученком О.А.  та старшим сержантом Тарадаєм Р.С.

Почувайся безпечно!

IMG_20190313_134434

Здобувачі освіти 9-Б класу (учитель Н.М.Кузьменко)  дружно долучилися до  проведення  в ліцеї №2 Тижня безпеки дорожнього руху. Кожен із дев’ятикласників намагався  самостійно підібрати такі запитання чи ситуації  для своїх ровесників, щоб були цікаві всім учасникам заходу.

Безпечна країна

З метою збереження життя і здоров’я дітей в 3-А класі проведено урок “Безпечна країна”. Здобувачі освіти разом із класним керівником Т.О.Близнюк із задоволенням виконували тести з Правил дорожнього руху та повторювали правила переходу вулиці.

P_20191115_080844 P_20191115_081011

Єдиний національний урок «Безпечна країна»

З метою підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань із Правил дорожнього руху 15 листопада в 4-А класі було проведено годину спілкування «Безпечна країна». В ігровій формі діти повторили вже відомі Правила дорожнього руху. Школярі усвідомили необхідність бути уважними й дисциплінованими на наших вулицях,  адже від цього залежить їх життя і здоров’я!

IMG_5016 IMG_5027

Безпечна країна

У рамках проведення ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху, 15 листопада, з учнями 1-А класу був проведений єдиний національний урок “Безпечна країна”. Діти пригадали правила поведінки пішохода, більше дізналися про дорожні знаки і переглянули цікаві повчальні мультфільми.

IMG_20191115_082344 IMG_20191115_082535

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

зображення_viber_2019-09-20_11-27-04З 16 по 20 вересня у Миронівському НВК тривав Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. У його рамках проведено різні заняття з елементами тренінгу зі здобувачами освіти 5-6 класів. Діти пізнали різні способи неконфліктної поведінки та навчилися конструктивно взаємодіяти один з одним.
Восьмикласники прослухали інформативне повідомлення з презентацією «Булінг у школі» та переглянули відео «Як боротися з булінгом: поради для дітей». На завершення – обговорили побачене.
Упродовж усього тижня в кабінеті психологічної служби діяла виставка «STOP, БУЛІНГ», де здобувачі освіти могли переглянути ілюстрації щодо понять «булінг», «види булінгу» та шляхи його подолання.

Як боротися із кібербулінгом серед дітей

Цькування, образи та погрози – через Інтернет. Жертвами так званого кібербулінгу в Україні – став кожен третій підліток! Про це свідчить опитування дитячого фонду ООН – Юнісеф. 
До речі, булінг – проблема не тільки України, а й світу. Онлайн-цькування з боку однокласників та однолітків навіть трохи частіше – трапляється і в країнах з високим рівнем доходу. Як боротися з онлайн-булінгом серед підлітків йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1.

За матеріалами PEDPRESA.UA

Зустріч із пожежниками-рятувальниками

Освітній простір дитини має бути безпечним. Це питання є ключовим, головним для кожного педагога нашого закладу загальної середньої освіти. Тож на прохання адміністрації НВК сьогодні до нас завітали працівники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Миронівка. Здобувачі освіти 1-А та 1-Б класів  стали слухачами  цікавої та змістовної профілактичної бесіди, яку провів   начальник Миронівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник служби ЦЗ Олег Володимирович Масло.  А ще рятувальники продемонстрували дітям  пожежний автомобіль та дали відповіді на  запитання, які хвилювали першокласників.

зображення_viber_2019-09-10_12-13-29 зображення_viber_2019-09-10_12-13-48

Екскурсія у пожежну частину

Днями здобувачі освіти 1-А та 1-Б класів Миронівського НВК разом із класними керівниками Л.В.Чемерис, Н.Б. Чучмій та батьками відвідали пожежну частину Миронівського району. Діти ознайомилися з назвами інструментів, які використовують під час пожежі та дізналися про важливість професії рятувальника. Зрозуміли, що пожежники – хоробрі, сильні, відважні люди, що завжди прийдуть на допомогу. Діти мали змогу порівняти спецодяг пожежників, що був раніше і тепер, переглядали тематичні мультфільми, спробували себе в ролі пожежників.

100_7927 100_8017 DSC_0837 DSC_0888

«Кращий пожежний – це ти обережний»

Пожежа14 лютого 2019 року підбито підсумки  районного етапу  Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний». У цьому конкурсі взяли участь 144 школярі. Журі визначило наступних переможців серед трьох вікових категорій:
Малюнки
1 категорія (від 6 до 10 років)
1 місце – учениця 2-А класу Самусенко Софія
3 місце – учень 3-А класу Делікатний Олександр
3 місце – учень 3-А класу Шупик Роман
2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце – учениця 8-А класу Малишева Анастасія
3 категорія (від 15 до 18 років)
3 місце – учениця 9-Б класу  Макійчук Анна
3 місце – учениця 10-Б класу Рябокінь Яна

Протидіємо булінгу разом

IMG_20190213_114129

 

На виконання Закону України від 18.12.2019 року № 2657-VIII  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» нещодавно відбулася зустріч учнів 8-А класу із працівниками Миронівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Київській області. 

 

7-А 7-АА

Протипожежне тренування

Відповідно до графіка проведення по відділу освіти Миронівської РДА спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2019 році та  з метою підтримки на сучасному рівні професійної і психофізіологічної готовності персоналу, необхідної для здійснення успішних дій з евакуації, запобігання розвитку пожежі, його локалізації і ліквідації 11 лютого в Миронівському НВК було проведено   протипожежне тренування з евакуації людей і гасіння умовної пожежі.

IMG_20190211_114409 IMG-d92037db5530c24f49278561c99622d7-V

Конкурс дитячого малюнка та живопису на протипожежну і техногенну тематику

У рамках проведення у Миронівському НВК тижня з  безпеки життєдіяльності та із метою формування у здобувачів освіти навичок  поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, відбувся шкільний етап конкурсу дитячого малюнка та живопису на протипожежну та техногенну тематику. Найкращі учнівські роботи будуть брати участь у ІІ (районному) етапі конкурсу.  Бажаємо лише перемоги нашим юним художникам!

Гуманістична мораль у демократичному суспільстві

2

 

У фойє Миронівського НВК для педагогів, здобувачів освіти  та їхніх батьків  організована  інформаційна виставка до Міжнародної акції «16 днів проти насилля». А ще класні керівники 1-11 класів провели низку тематичних заходів щодо протидії насилля в школі, у дома тощо.