Категорії архівів: Зустрічі з лікарями

Інтерактивний профілактичний захід «Майбутнє без СНІДу»

зображення_viber_2019-11-27_15-43-19Напередодні відзначення в Україні Всесвітнього  дня боротьби проти ВІЛ/СНІДу (01 грудня) у 9-Б класі відбувся інтерактивний профілактичний захід «Майбутнє без СНІДу». Багато  цікавої інформації повідали дітям класний керівник Наталія Миколаївна Кузьменко та голова Миронівського Товариства Червоного Хреста України Лідія  Федорівна Цилюрик. А ще дев’ятикласники переглянули соціальний відеоролик на вищезазначену тему, отримали інформаційні буклети та прикрасили червоними стрічками символічне дерево.

 

зображення_viber_2019-11-27_15-41-37 зображення_viber_2019-11-27_09-39-57

Життя прекрасне, коли воно безпечне

101 грудня  в Україні відзначався Всесвітній  день боротьби проти ВІЛ/СНІДу. Тож  напередодні цього дня учні 10-11 класів мали можливість поспілкуватися з  досвідченим лікарем-інфекціоністом Миронівської центральної районної лікарні Ольгою Григорівною Майданник та головою Миронівського Товариства Червоного Хреста України Лідією  Федорівною Цилюрик. Старшокласники прослухали лекцію на тему: «Життя прекрасне, коли воно безпечне». А ще бажаючі вчителі та здобувачі освіти взяли участь в експрес-тестуванні на ВІЛ-інфекцію.

 

3 4

Училися надавати допомогу

24 травня  учні 10-А та 10-Б класів під час проведення уроку з навчального предмета «Захист Вітчизни» (учитель І.І.Чучук) вчилися надавати домедичну допомогу потерпілому. Голова Миронівського районного Товариства Червоного Хреста Лідія Федорівна Цилюрик провела для здобувачів освіти заняття на тему: «Техніка проведення штучного дихання та непрямого масажу серця».

Здоров’я мати – вік біди не знати

Піклування про дітей, їх щастя та здоров’я, благополуччя – головна турбота педагогів Миронівського НВК. А щоб мати успішний результат – тісно співпрацюють із  Миронівською центральною районною лікарнею. Наприклад, сьогодні відбулася зустріч учнів 5-их класів із досвідченим лікарем С.П.Суховієм. Стоматолог  Сергій Петрович розповів п’ятикласникам  про важливість чищення зубів, про здорове харчування, своєчасне звернення до лікаря тощо. Діти уважно слухали  його  поради. Також  під час бесіди   учні мали змогу на макеті щелеп потренуватися, як правильно  чистити зуби, а ще отримали корисні відповіді на свої запитання. Адже правильно говорять, що людина — коваль свого щастя, а значить вона повинна бути ковалем свого здоров’я.

2 143

Людина свій шлях обирає сама

У всьому світі 1 грудня говорять про  СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Цього дня згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що чума ХХ, а тепер і ХХІ століття, на жаль, не покидає нашу планету. Про цей страшний недуг розповідали школярам Миронівського НВК досвідчені фахівці: районний лікар-інфекціоніст Ольга Григорівна Майданник та  голова Товариства Червоного Хреста  Лідія Федорівна Цилюрик.  

Л.Лепестій, заступник директора з виховної роботи Миронівського НВК

2 4 img_20161130_123139  img_20161130_122807  5 3