Наша історія

Люба школо! У звучанні цім
Злита радість і ясна засмута..
То твій досвід, твій ласкавий дім,
То жага у серці молодім
Не на день – на все життя набута!
 

Збудована у 1954 р. У школі навчались учні перших-дев’ятих класів.
s0007А наступного року школа функціонує як десятирічна. Учні навчаються у дві зміни. У 1960 році, отримавши ще одне приміщення, школа працює в одну зміну.
09

У 1971 р. проводиться реконструкція школи. З’являються нові класні кімнати, медкабінет, підсобні приміщення і т.д.

s0012

З кожним роком поповнюється вчительський колектив. Починають працювати різні секції. На посади вчителів школи приходять її випускники.

s0011

У 1985 році директором школи призначається Дубровін Олексій Леонтійович, який керує школою і в даний час. У 1988 році в школі створюється клуб “Милосердя”, який надає посильні послуги ветеранам праці, інвалідам, учасникам війни, які проживають в Миронівці.

10

1989 рік – знаменний для школи. Вона святкує своє 40-річчя!

s0008

За 40 років у школі працювали більше 150 вчителів, а школа випустила у життя 178 золотих медалістів. А 23 її випусники повернулись працювати в стіни рідної школи.
Наша школа багата на традиції, має своє неповторне обличчя і пишається своїми досягненнями: призерами і переможцями районних, обласних і Всеукраїнських олімпіад, спортивних змагань і багатьма іншими.

Постійний розвиток, вдосконалення навчального і виховного процесу, нові здобутки і перемоги – і потім хтось інший впише їх в історію школи, яка продовжується!

Якщо хочете дізнатися більше про історію нашої школи – шукайте інформацію тут