Інтернет для батьків

94237ebc33cd

Відкриття батьківства

 http://baby.com.ua – “Мамочки”, “Мама дома” та “Бебіком”- це сайти про все, що може бути цікавим для молодої матусі – про вагітність та пологи, про виховання малят, про жіночу красу та здоров’я, про рукоділля та домашнє господарство, про сімейне дозвілля та відпочинок.
 

Секрети родинної педагогіки

http://www.idea.dp.ua/baby/learning.htm – уроки, що стануть у пригоді батькам майбутніх першокласників.
http://baby.com.ua/razdel.php3?sch – а тут – корисні поради для батьків школяриків різного віку.
http://www.moyadytyna.com.ua/ Електронний журнал “Моя дитина” буде корисним педагогічним джерелом незалежно від того, якого віку ваші діти: від першого року життя і до складного етапу переходу від дитинства до дорослості супроводжуватимуть вас опубліковані тут поради та консультації.
 

Обереги вашої дитини

 http://www.gdo.kiev.ua/files/2002/07/273.htm – Сімейний Кодекс України. Його варто знати – щоб захистити права своїх дітей та власні.
http://donmolod.gov.ua/law/international/k1.htm – Конвенція про права дитини
http://www.un.kiev.ua/ua/unicef/ss-raw.php – ЮНІСЕФ в Україні (сторінки Дитячого Фонду Об’єднаних Націй)
http://m.health.gov.ua/ СНІД: що роблять державні структури для профілактии його поширення в молодіжному середовищі? Офіційна інформація Департаменту молодіжної та сімейної політики.
http://www.chl.kiev.ua/UKR/p_safeu.htm – “Посібник з Інтернет-безпеки дітей для батьків” (на сайті Державної бібліотеки України для дітей)