Інтернет для батьків

94237ebc33cd

Відкриття батьківства

 http://www.materinstvo.ru, http://www.parenting.ru – ресурси сайтів “Материнство”, “Мамам про дітей” допоможуть молодим мамам підготуватися до народження дитини, дадуть корисні поради щодо розвитку дитини від народження до дошкільного віку, організації дитячого харчування, взаємовідносин у сім’ї, де з’явився новий мешканець. Розділ “Бібліотека” містить щоденники молодих мам та веселі історії про дітей.
http://www.mother.ru – сайт “Мати” пропонує статті та інтерактивне спілкування з педіатром, логопедом, психологом; “Скарбничку родинного досвіду”, поради щодо раннього розвитку дитини.
http://www.mamochki.ru , http://mamadoma.narod.ru , http://baby.com.ua – “Мамочки”, “Мама дома” та “Бебіком”- це сайти про все, що може бути цікавим для молодої матусі – про вагітність та пологи, про виховання малят, про жіночу красу та здоров’я, про рукоділля та домашнє господарство, про сімейне дозвілля та відпочинок.
http://www.cooking.ru/cats/children_kitchen – дитяче харчування – від народження малюка до шкільного віку.
 

Секрети родинної педагогіки

 http://www.detisite.ru – психолого-педагогічний сайт. Його рубрика “Ліцей для батьків” відкрита для тих, кого цікавлять питання розвитку, виховання і здоров’я дітей; “Інститут розвитку дитини” допоможе в підготовці малюка до школи, а у “Дитячому містечку” знайшлося місце для дитячої цифрової бібліотечки, художньої галереї та ігротеки.
http://aim.h1.ru/index.html – “Радетели”: матеріали сайту присвячені ранньому розвитку дитячих обдарувань.
http://www.bibicall.ru – “Про харчування та виховання”, а також – методики педагогіки Монтесорі, “Художники в памперсах”, перша допомога та уроки масажу, батьківські тести та конференції, веб-консультації у лікарів-педіатрів.
http://www.forkids.ru – батькам цей ресурс пропонує важливу інформацію про здоров’я дітей, корисні поради для тих, хто разом з дітьми збирається виїхати у краї далекі чи близькі на відпочинок.
http://www.idea.dp.ua/baby/learning.htm – уроки, що стануть у пригоді батькам майбутніх першокласників.
http://baby.com.ua/razdel.php3?sch – а тут – корисні поради для батьків школяриків різного віку.
http://www.moyadytyna.com.ua/ Електронний журнал “Моя дитина” буде корисним педагогічним джерелом незалежно від того, якого віку ваші діти: від першого року життя і до складного етапу переходу від дитинства до дорослості супроводжуватимуть вас опубліковані тут поради та консультації.
http://www.grandland.newtech.ru/Sschool.htm – школа сексуального виховання – для підлітків та їхніх батьків.
 

Батьківський Web-клуб

 http://www.rodclub.newmail.ru -“Батьківський клуб” широко відчиняє віртуальні двері для всіх, хто зацікавлений проблемами виховання і здоров’я дітей, їхньої освіти та розвитку творчих здібностей. А рубрика “Діти і звірі” допоможе знайти рішення тим, хто стоїть перед важкою дилемою щастя від спілкування з домашнім улюбленцем і зайвого клопоту на власну шию.
http://www.7ya.ru – сайт “7Я” має підзаголовок “Все про дітей”. Додамо – і не лише про дітей: також і про побут, і про організацію харчування родини, і про родинне дозвілля.
Конференція мам і татусів
http://www.7ya.ru/conf/conf-Teenagers.htm стане в пригоді тим, чиї діти стоять на порозі зрілості.
http://www.8ya.ru – веб-клуб багатодітних родин запрошує до спілкування.
Якщо ж ваша родина надзвичайно особлива, бо маєте трійню, то сайт “Тройняшки” – саме для вас!: http://www.triplets.ru
http://www.ed.gov/pubs/parents/internet/index.html – Parents Guide to the Internet = Батьківський гід по Інтернету, англійською мовою
http://kidmath.ru/?KidMathru – сайт, присвячений розвитку математичних здібностей у дітей дошкільного віку
 
Обереги вашої дитини
 http://www.gdo.kiev.ua/files/2002/07/273.htm – Сімейний Кодекс України. Його варто знати – щоб захистити права своїх дітей та власні.
http://donmolod.gov.ua/law/international/k1.htm – Конвенція про права дитини
http://school-sector.relarn.ru/prava – права дітей – для їхніх батьків, учителів та для них самих.
http://www.un.kiev.ua/ua/unicef/ss-raw.php – ЮНІСЕФ в Україні (сторінки Дитячого Фонду Об’єднаних Націй)
http://m.health.gov.ua/ СНІД: що роблять державні структури для профілактии його поширення в молодіжному середовищі? Офіційна інформація Департаменту молодіжної та сімейної політики.
http://www.chl.kiev.ua/UKR/p_safeu.htm – “Посібник з Інтернет-безпеки дітей для батьків” (на сайті Державної бібліотеки України для дітей)