Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування Миронівського НВК “Імпульс”

 

Презентація “Учнівське самоврядування Миронівського НВК”

uchnivskij-parlament-2015-2016-n-r

 

Учнвська рада “Імпульс” Миронівського НВК

учком

Президент учнівського  самоврядувального  парламенту: Романенко Ірина 11 клас

Радник президента: Гунько Єлизавета 10 – А клас

ЦЕНТРИ:

освіти та  науки:  Пугач Софія 7-А  клас;

дисципліни  та порядку: Нікітюк Каміла 6-А клас;

дозвілля та культури: Хмельницька Софія 9-Б клас; Чучмій Катерина 5-Б клас;

волонтерства та роботи з молодшими школярами: Супрун Анастасія 9–А клас, Чала Марія 7-Б клас;

праці та економіки: Радзюк Альбіна 6–Б клас;

інформації та реклами: Романченко Дарина 8–А клас;

охорони здоров’я та спорту; санпост: Шкаранда Дмитро 10-Б клас;

екології: Журавель Вадим 8-Б клас;

книголюбів: Левченко Максим 5-А клас.


Педагоги – радники учнівського самоврядування “Імпульс

Центр освіти та  науки – заступник директора з навчально-виховної роботи Ковалишина  О.В.,

Центр дисципліни та порядку – заступник директора з навчально-виховної роботи Майсус Л.Г.,

Рада профілактики – соціальний  педагог Харченко А.В.;

Центр книголюбів –  бібліотекар Глоба С.М.;

 Центр дозвілля і кульутри – заступник директора з виховної роботи Лепестій Л.В.;

Центр інформації та реклами – старший учитель української мови та літератури Харченко Г.О.;

Центр охорони здоровя та спорту –  учитель фізичної культури ДіденкоТ.М.;

 «Санпост» – медична сестра Чучук І.І.;

Клуб «Юні інспектори руху» – учитель трудового навчання  Корольов  В.Б.;

 Клуб «Юний пожежник» – вчитель основ здоров’я – Кузьменко Н.М.;

Центр екології – вчитель біології Левко В.М.;

 Центр праці та економіки – учитель трудового навчання Гулігас О.В.;

Центр волонтерства  – учитель англійської мови Костенка І.В.;

Центр роботи з молодшими школярами – учитель початкових класів Чемерис Л.В.


Старостат 2018 – 2019 н.р.

старостат

Учнівський колективПрізвище та ім’я старости учнівського колективу
1 – А Рудник Іван
1 – Б Харчевська Ілона
2 – А  Самусенко Софія
2 – Б Глазко Олександдр
3 – А Прохорова Олександра
3 – Б Мацола Богдан
4 – АГрєчкіна Альона
4 – БПокошевой Артем
5 – АТкаченко Семен
5– БКочерга Вероніка
6 – АБобровіцька Мішель
6 – БПєшкова Аліна
7 – ААдамчук Максим
7 – БСевериненко Юлія
8 – АПанченко Анна
8 – ББітюкова Катерина
9 – АШандурська Олександра
9 – БРогульчик Ромман
10 – АКолісник Анастасія
10 – БРябокінь Яна
11Грєчкіна Тетяна

Літописи учнівських колективів за 2017-2018 н.р.>

1-А клас1-Б

Презентация 2-А класу2-Б

літопис 3 А класу 2018 hsr 3-Б4-А4-Б5 -АПрезентация 5-б

6-А 6-Б 7-А1 7-Б Презентація 8-А класу

8-Б

9-Б11-А.pptx