Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування Миронівського ліцею №2 “Імпульс”

 

Презентація “Учнівське самоврядування Миронівського НВК”

uchnivskij-parlament-2015-2016-n-r

 

Учнвська рада “Імпульс” Миронівського ліцею №2

учком

Президент учнівського  самоврядувального  парламенту: Делідон Арина 9-Б клас

Радник президента: Гунько Єлизавета 11 –А клас

ЦЕНТРИ:

освіти та  науки:  Пєшкова Аліна 7-Б  клас, Аврамчик Дарія 10-А клас;

дисципліни  та порядку: Гладир Софія 7-А клас, Мельник Андрій 5-А клас;

дозвілля та культури: Глущенко Влада 10-Б клас; Андрущенко Ірина 9-А клас;

волонтерства та роботи з молодшими школярами: Чучмій Катерина 6-Б клас, Чала Марія 8-Б клас;

праці та економіки: Одарченко вікторія 9–Б клас;

інформації та реклами: Гудзенко Валерія 8–А клас;

охорони здоров’я та спорту; санпост: Кобернюк Максим 11-Б клас;

екології: Журавель Вадим 9-Б клас, Раченко Владислав 5-Б клас;

книголюбів: Серапіонова Анна 6-А клас.


Педагоги – радники учнівського самоврядування “Імпульс”

Центр освіти та  науки – заступник директора з навчально-виховної роботи Ковалишина  О.В.,

Центр дисципліни та порядку – заступник директора з навчально-виховної роботи Майсус Л.Г.,

Рада профілактики – соціальний  педагог Харченко А.В.;

Центр книголюбів –  бібліотекар Глоба С.М.;

 Центр дозвілля і кульутри – заступник директора з виховної роботи Лепестій Л.В.;

Центр інформації та реклами – старший учитель української мови та літератури Харченко Г.О.;

Центр охорони здоровя та спорту –  учитель фізичної культури ДіденкоТ.М.;

 «Санпост» – медична сестра Чучук І.І.;

Клуб «Юні інспектори руху» – учитель трудового навчання  Корольов  В.Б.;

 Клуб «Юний пожежник» – вчитель основ здоров’я – Кузьменко Н.М.;

Центр екології – вчитель біології Левко В.М.;

 Центр праці та економіки – учитель трудового навчання Гулігас О.В.;

Центр волонтерства  – учитель англійської мови Костенка І.В.;

Центр роботи з молодшими школярами – учитель початкових класів Чемерис Л.В.


Старостат 2019 – 2020 н.р.

старостат

Учнівський

колектив

Прізвище та ім’я старости

учнівського колективу

1 – АБондаренко Єгор
1 – Б Головченко Валерія
2 – А Рудник Іван
2 – Б Харчевська Ілона
3 – А Самусенко Софія
3 – Б Глазко Олександр
4 – А  Прохорова Олександра
4 – Б Мацола Богдан
5 – А Чубченко Людмила
5 – Б Зеленська Варвара
6 – АСимоненко Софія
6 – БКочерга Вероніка
7 – АБубнов Володимир
7 – БШкаранда Єлизавета
8 – АКузьменко Дарина
8 – Б Хоменко Світлана
9 – АПанченко Анна
9 – ББітюкова Катерина
10 – АШандурська Олександра
10 – БЖовна Антон
11 – АКолісник Анастасія
11 – Б  Шкаранда Дмитро