Категорії архівів: Заходи патріотичного виховання

Міста- герої України

0402e4mv-6d86-1200x630У результаті трагічних подій в Україні з’явилися нові міста-герої – Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка. Кожне з них продемонструвало безпрецедентні приклади героїзму людей. Учні 10-Б класу разом із класним керівником І.М.Буряк переглянули відеофільм про місто-герой – Ірпінь. Жителі цього міста запам’яталися десятикласникам, як незламні оборонці, які не шкодуючи себе, встали на захист громади. Усі вони є прикладом незламного духу України!

IMG_20240403_133648

Виховний захід «Нескорені міста України»

0402e4mv-6d86-1200x630З метою відзначення героїзму та стійкості українців під час визволення рідних населених пунктів у перші місяці збройної агресії росії проти України, в 5-А класі (класний керівник А.О.Заїменко) був проведений виховний захід «Нескорені міста України». П’ятикласники познайомилися з історією славетних міст-героїв та їх відважними захисниками. Ушанували пам’ять про тих, хто ціною власного життя не скорився московській навалі й відстояв право кожного звільненого міста називатись українським.

5-А

Україна – брама Європи!

Перший день квітня для здобувачів освіти 8-Б класу став особливо хвилюючим. До дітей завітав МИХАЙЛО ЗАВИНІЧЕНКО – наш Герой-Захисник, випускник ліцею, який нині боронить рідну Україну від рашистів. Восьмикласники, затамувавши подих, уважно слухали розповідь морського піхотинця. Урок мужності і стійкості закінчився відповідями Михайла на запитання дітей, спільним фото на згадку та словами вдячності Захиснику за свій захист, за можливість говорити рідною мовою, навчатися, жити, працювати в рідній Україні.

8-Б -1
8-Б -2

Шевченкове коло

09 березня 2024 року в Україні відзначили 210-ту річницю від дня народження нашого славетного поета, художника, мислителя Т.Г.Шевченка. Літературно-мистецький проєкт «Шевченкове коло», над яким працювали учні 6-Б класу,  покликаний долучити молоде покоління до вивчення й художнього переосмислення життєвого та творчого шляху Кобзаря, а також мав за мету відкриття сучасної інтерпретації Шевченкових творів. Цінно те, що разом з учителем української мови та літератури Л.В.Лепестій шестикласники переконалися: уся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідної України. Його думи та полумяне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Участю в проєкті здобувачі освіти намагалися донести, що  Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши безсмертя, тому навіть через віки прибуває джерело людської шани та поваги до нього. Шестикласники, власноруч створивши цікаві відеодекламування поезій Т.Шевченка,  свідомі того, що поезія Кобзаря, незважаючи на численні заборони, стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу. Тож нехай святе поетове слово об’єднає нині всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України! А ще памятаймо: шлях до перемоги завжди важкий і кривавий. Але час, який ми переживаємо, – величний. Чинімо за Кобзаревим заповітом: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»

6-ББ 6-Б

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченкове слово в наших серцях!

Під такою назвою в 11-Б класі вчителем української мови та літератури Л.В.Лепестій  був проведений літературний квіз, присвячений 210-ій річниці від народження Великого Кобзаря, який сучасний і сьогодні. У ході  заходу одинадцятикласники переконалися, що життя Тараса Шевченка – це  приклад свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народу. Здобувачі освіти  успішно подолали такі  тури квізу: «Скринька спогадів», «Кольоровий», «Пам’ятні місця», «Так чи ні?», «Пам’ятаймо ці слова» тощо.   Найкращим знавцем життєвої долі та творчості Кобзаря  було визнано Володимира Бубнова.  Одинадцятикласники свідомі того, що сьогодні, у криваві дні для України, коли держава виборює свою незалежність, кожне слово Тараса Шевченка стає пророчим й актуальним.  А отже, ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!  

11-Б парк.09.03.2024

До 210-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка

Тарас Григорович Шевченко — талановитий поет, прозаїк,  живописець, гравер, мислитель, етнограф, громадський діяч. Національний герой і символ України. Його вірші про любов до Батьківщини і заклик до об’єднання. У ці весняні дні Україна відзначає 210-річчя з Дня народження геніального просвітителя. Класний керівник Лобас Н.М. разом із учнями 7-А класу підготували відеоролик “Цікаві факти про Кобзаря”.

Мова має значення!

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, здобувачі освіти 1-А класу разом із класним керівником Богданою Вікторівною Бондаренко виготовили бейджі “Я люблю рідну мову”. Діти старанно, каліграфічно списали текст “Україна” та розфарбували тематичний малюнок. А ще пограли в мовні ігри.

зображення_viber_2024-02-21_13-20-24-710

Є мова – є Україна!

21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Для учнів 2-А класу класним керівником Ю.О.Прокопенко було проведено виховну годину “Моя мова – українська”. Здобувачі освіти виконували різноманітні завдання та створили з них плакат про день рідної мови.

2-F

Заряджені гідністю та жагою свободи

GridArt_20240221_095939640З 19 по 23 лютого 2024 року у Миронівському академічному ліцеї №2 тривають виховні  заходи під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!». Ідеологічний зміст ушанування має передавати події Революції Гідності в контексті повномасштабної агресивної війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України та українського народу. Так, 20 литого 2024 року в учнівському колективі 8-Б класу (класний керівник Лариса Володимирівна Панченко)  відбувся виховний захід – відеолекторій на тему “Заряджені гідністю та жагою свободи”.провести з 19 по 23 лютого 2024 року  позакласний захід під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!».

Залишаємося гідними своїх Героїв!

зображення_viber_2024-02-20_09-29-08-156

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 р. Це події, які назавжди залишаться у пам’яті українського народу. Учні 9-Б взяли участь у годині спілкування, переглянули відео страшних подій та вшанували пам’ять загиблих героїв!

Квест-гра «Я люблю Україну»

4-А

З метою виховання поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України для здобувачів освіти 4 – А класу (класний керівник М.І.Міщенко) було проведено квест-гру «Я люблю Україну». Учні із захопленням брали участь в інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсах.

Україна соборна. Разом до перемоги!

22 січня у 3-Б класі учитель Приймаченко Т. Г. провела годину спілкування ‘’Україна соборна. Разом до перемоги’’. Учні познайомилися з історією виникнення свята, головною традицією – створення живого ланцюга. Із цікавістю діти взяли участь у Патріотичній вікторині, долучились до квест–гри, присвяченій Дню Соборності.

1705948207070 1705948207094

22 січня – День Соборності України!

22 січня – День Соборності України!  Саме в цей день наша громадськість відзначає річницю проголошення Акту Злуки, що увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України. Учні 9-Б класу (класний керівник К.Ю.Радченко) дізналися більше інформації про день, який назавжди увійшов в історію нашої країни. Нагадаємо всім землякам, що сила нації – у єдності!

изображение_viber_2024-01-19_15-08-33-383

День Соборності України

У 3-А класі (класний керівник Т.О.Близнюк) відбувся виховний захід до Дня Соборності України. Захід проведений  із метою виховання національної свідомості учнів, формування рис громадянина української держави, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини. Діти переглянули презентацію «22 січня – День Соборності України».

День Соборності України

Відзначили День Соборності України

Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об’єднанню України, яке відбулося у 1919 році. У 2-В класі (класний керівник Н.В.Крохмаль) була проведена година спілкування з елементами патріотичної  вікторини “Єдина країна – єдиний народ”.

День пам’яті захисників Донецького аеропорту

зображення_viber_2024-01-19_13-27-45-721

20 січня в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, або День пам’яті кіборгів. У цей день ушановують захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України. Учні 9-А класу разом із класним керівником Н.В.Вірич  передивились відео, обговорили та вшанували пам’ять героїв.

Загальношкільна акція “Кришечки здавай – ЗСУ допомагай!”

зображення_viber_2023-12-07_11-03-45-874Упродовж жовтня-листопада в нашому ЗЗСО тривала Всеукраїнська благодійна акція «Кришечки здай – ЗСУ допомагай». Учні назбирали 27 кг пластикових кришечок, які передали МХП. Найбільше кришечок зібрали такі учні: Зозуля З. (1-А клас), Лисенко Є., Редька А. Соколенко А. (2-А клас), Бедзинський І., Василенко І. Танцюра М., Швець А. (2-В клас) , Костенко А. (3-А клас), Кривов’яз І. (3-Б клас), Паришкура А. (5-Б клас), Діденко С., Маслюк Д., Потьомкін В. (6-А клас), Павлишена О. (7-А клас), Пушняк Д. (7-Б клас), Гладишенко А., Содель М. (8-А клас), Харченко А. (8-Б клас), Деньга М., Грєчкіна А., Капля С., Українець В. (9-А клас), Чорнобай А., Шмига К. (10-А клас). Щиро дякуємо всім учням ліцею за активну участь у цьому заході. Після зимових канікул ми знову розпочнемо збір пластикових кришечок.