Категорії архівів: Заходи патріотичного виховання

Конкурс «Оберіг герою-захиснику» в дистанційному форматі

Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради та ГО «Спілка волонтерів та учасників бойових дій»  із 11 по 21 травня  в дистанційному форматі проводили конкурс  «Оберіг герою-захиснику»  для учнів 1-11 класів за 4 віковими категоріями. Здобувачі освіти нашого Миронівського академічного ліцею №2, які виявили бажання взяти участь у конкурсі,  змогли  продемонструвати  свої здібності, талант, з любов’ю виготовивши оберіг для захисника України.  Діти переконані, що кожен   власноруч майстерно зроблений ними виріб надасть у воєнний час українському воїну  не лише  моральної  підтримки, а й  змогу відчути дитячу любов-вдячність, тепло родинного вогнища, запах рідного краю. Найактивнішими учасниками конкурсу стали такі учнівські колективи: 1-А клас ( класний керівник Т.Г.Приймаченко), 2-А клас ( класний керівник М.І.Міщенко), 5-А клас ( класний керівник Н.М.Лобас), 5-Б клас ( класний керівник В.М.Левко), 7-А клас ( класний керівник І.В.Василенко).  Усі найкращі вироби наших вихованців братимуть участь у міському етапі конкурсу. Тож  бажаємо перемоги кожному конкурсанту. Ми віримо  у вас!

Оберіг для українського захисника

У нашому Миронівському академічному ліцеї №2  у дистанційному форматі триває конкурс «Оберіг герою-захиснику», який  сприяє духовно-моральному та естетичному вихованню підростаючого покоління, формуванню національно-патріотичного світогляду дітей та молоді. Учень 4-Б класу Іван Діденко взяв участь у конкурсі,   виготовивши оберіг  для українського воїна,  а ще  разом із батьками  зробив відеофільм, у якому висловив щирі слова подяки нашим захисникам.

Про найріднішу мову – українську!

1-А

Про найріднішу мову – українську!
Яка ж багата рідна мова!
Увесь чарівний світ у ній!
Вона барвиста і чудова,
І нищити її не смій!
Саме ці відомі поетичні рядки стали заспівом до свята, яке було присвячене Міжнародному дню рідної мови, що відбулося у 1-А класі.  Разом із класним керівником Т.О.Близнюк першокласники читали вірші про рідне слово, слухали пісні про мову, Україну.

Флешмоб “Душа нації”

«Поезія – це завжди неповторність», – стверджує українська письменниця Ліна Костенко. А якщо поезія про рідну мову об’єднує юних патріотів… Тож учні 5-А класу разом із класним керівником Н.М.Лобас  вирішили створити флешмоб «Душа  нації» до Міжнародного дня рідної мови, у ході якого прочитали вірш Тетяни Строкач «Мало все про мову знати».

Майдан: усна історія

Віддаючи шану Героям Небесної Сотні, учні 10-Б класу разом із класним керівником Т.М.Діденко побували біля пам’ятника Героям, що знаходиться на алеї Слави в рідному місті, а також переглянули ряд матеріалу на цю тематику.

10-Б

Вшановуємо пам’ять героїв

Віддаючи шану Героям Небесної Сотні,  учні 1-Б класу разом із класним керівником Т.Г.Приймаченко побували біля пам’ятника Героям, що знаходиться на алеї Слави в рідному місті, а також переглянули ряд відеоматеріалів на цю тематику.
1645371654557

Герої не вмирають!

Напередодні відзначення роковин  Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у 6-Б класі відбувся виховний захід, який провела класний керівник Лариса Володимирівна Панченко.

GridArt_20220220_134017014

Небесна Сотня: Герої не вмирають

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче – життя – під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. 18 лютого учні 4-А та 4-Б класів (класні керівники Чучмій Н. Б., Чемерис Л. В.) провели годину спілкування «Небесна Сотня: Герої не вмирають» та вшанували пам`ять загиблих покладанням квітів.