Категорії архівів: Заходи патріотичного виховання

Україна є, була і буде

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України для здобувачів освіти  3 – А класу було проведено виховний захід  «Україна є, була і буде».
зображення_viber_2023-01-22_19-50-16-932

День Соборності

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.  Що означає Соборна Україна? Коли та де її проголосили соборною? Хто був присутній при злуці? На ці та інші запитання спробували відповісти у відеоролику учні 6-А класу (класний керівник – Наталія Миколаївна Лобас).

22 січня – День Соборності України

День Соборності України

Учні 2-А класу долучилися  до відзначення цієї визначної дати. Вони відвідали тематичну виставку “Навіки єдина соборна Україна» в  Миронівському краєзнавчому музеї. Керівник музею І.Ю Савсюк провела змістовну тематичну екскурсію, намагаючись донести до учнів ідеї соборності, єдності та суверенності держави – головної умови розвитку  незалежної України. З великим задоволенням учні виконали кросворд, присвячений Дню Соборності України.

22 січня в Україні відзначають День Соборності України

10-А

 

Це свято щорічно святкується 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тож цій державній  й був присвячений виховний захід, який провела класний керівник Алла Яківна Левіт для здобувачів освіти 10-А класу. 

Відзначення Дня Соборності України

20 січня здобувачі освіти 9-10 класів Миронівського академічного ліцею №2 стали учасниками історичної телегодини “Україна соборна – моя славна державна”. Цей виховний захід  провели  працівники Миронівської базової бібліотеки до відзначення Дня Соборності  України.
изображение_viber_2023-01-21_16-07-58-719

Екскурсія в Миронівський краєзнавчий музей

8-А

19 січня учні 8-А та 8-Б  класів разом із класними керівниками Наталією Володимирівною  Вірич та Катериною Юріївною Радченко відвідали Миронівський краєзнавчий музей. Екскурсія, яку провела директор музею І.Ю.Савсюк, була присвячена Дню Соборності  України.  Тематичний захід поглибив знання здобувачів освіти про історичний факт злуки українського народу, його всесвітнє  значення.  Дослідчений екскурсовод Інна Юріївна розповіла не лише про історію виникнення   державного свята, а й намагалася прищепити любов і повагу до історичних та культурних надбань українського народу, інтерес  до його минулого. Діти уважно слухали, ставили  запитання Інні Юріївні і з цікавістю розглядали експонати музею.

 

8-ББ 8-Б

У єдності сила!

До відзначення Дня Соборності України здобувачі освіти 1-Б, 1-В та 4-Б класів разом із класними керівниками Чемерис Л.В., Н.В.Крохмаль та Грабар А.П. відвідали  Миронівський краєзнавчий музей.

Акція «Зігрій військових» (класний керівник Діденко Т.М.)

photo_2022-12-27_17-26-19

Учні 11-Б класу Миронівського академічного ліцею №2 приєдналися до акції «Зігрій військових», яка тримає зараз у ЗЗСО. Вони зробили окопні свічки, які так необхідні нашим захисникам. Завдяки цим пристроям протягом декількох годин можна отримувати світло, тепло, навіть обігрівати своє приміщення, сушити одяг та готувати їжу. Окопна свічка є універсальним і довготривалим джерелом тепла у надзвичайно складних умовах життя. Великою перевагою окопних свічок є їх простота конструкції, доступність матеріалів, які необхідні для виготовлення. Учнівський колектив закликає всіх небайдужих робити окопні свічки. Адже вони дуже потрібні нашим воїнам, саме  за їх умілого використання можна врятувати навіть життя.

День пам’яті жертв Голодомору

26 листопада ми відзначали День пам’яті жертв Голодомору. В Україні та в усьому світі у цей день люди традиційно запалювали свічки у вікнах – на знак пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду. Маленькі школярики, учні 1-Б класу (класний керівник Л. В. Чемерис), також вшанували пам’ять загиблих, узявши участь в акції «Запали свічку пам’яті».

Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам’ятаємо завжди

Учні 10-А класу  доєдналися до загальнонаціонально-міжнародної акції “Запали свічку”, що традиційно приурочується    Дню пам’яті жертв Голодомору- геноциду 1932-1933 років.

Лист у майбутнє

3-Б

В Україні щороку, 21 листопада, на честь початку двох революцій:Помаранчевої революції та Революції Гідності, відзначають День гідності та свободи.   Здобувачі освіти 3 – Б класу (класний керівник Л.П.Тарасенко) мали виховний захід «День Гідності та Свободи. Лист у майбутнє».  Метою заходу було  розуміння  важливості  почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому. Усвідомлення того, що лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін. Головне завдання, на думку вчительки,  –  допомогти дитині зрозуміти значення власної гідності, необхідності боротися за неї, навіть якщо для цього доведеться заплатити високу ціну.

Україна – країна нескорених

изображение_viber_2022-11-23_13-55-27-49821 листопада ми відзначаємо День гідності та свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. 22 листопада у 4-Б класі відбулася година спілкування «Україна – країна нескорених», присвячена цій визначній події. Класний керівник А.П.Грабар ознайомила здобувачів освіти  з історією свята, разом поринули у вир буремних подій тих років, вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя, відстоюючи  гідність та свободу українського народу. Також четвертокласники виготовили вироби, які символізують споконвічне прагнення українців до миру і свободи.

До Дня гідності та свободи

До Дня гідності та свободи (21 листопада) в 1-В класі пройшла година спілкування, яку провела класний керівник Н.В.Крохмаль. Діти переглянули відео “Історична казка до Дня гідності та свободи”. А ще грали у гру “Гідні вчинки”. Діти зрозуміли, які справи є гідними та сміливими. Класний керівник Наталія Володимирівна розтлумачила дітям значення таких понять, як “гідність” та “свобода”. Об’єднавшись у пари, учні зробили аплікацію “Моя вільна Україна”. Також здобувачі освіти доєдналися до  цьогорічного флешмобу #жовтастрічка, що  створений для підтримки людей, які героїчно відстоюють свою позицію та любов до України на тимчасово окупованих територіях. 

До Дня гідності та свободи

Україна-країна нескоренихУкраїна – багата держава. У ній  живе волелюбний народ, який прагне до гідного життя та свободи.
Нехай ніхто не половинить
Твоїх земель, не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на світі в нас одна.
Ці поетичні рядки стали заспівом до уроку Мужності, який відбувся в 2-А класі. Разом із класним керівником Т.О.Близнюк діти  переглянули відеоролик до Дня гідності та  свободи,  а ще за допомогою фарб та різнокольорових олівців  виготовили малюнки на тему «Я-українець».

Відзначення Дня гідності та свободи

зображення_viber_2022-11-21_14-12-40-605

 

Дев’яту річницю Революції Гідності українці відзначають в умовах масштабної війни росії проти нашої Батьківщини. Ціною власного життя ми боремося за вільну Україну!
“А квіти мають очі…” – така година спілкування відбулася у 8-А класі (класний керівник Н.В.Вірич) саме сьогодні, у День гідності та свободи.

День української писемності та мови

изображение_viber_2022-11-10_19-06-21-853

Щороку, 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Українська мова є одним з найцінніших надбань нашої державності: красива й милозвучна вона лине глибоко до серця кожного українця! Мова є ознакою, що дає нам право називатися нацією. Вона – наша найбільша народна цінність, скарбниця духовних надбань, життєвого досвіду, праці та творчості багатьох поколінь. Здобувачі освіти 4-Б класу взяли активну участь у відзначенні цього свята. Класний керівник Алла Петрівна Грабар нагадала четвертокласникам про історію виникнення цього свята, традиції, пов’язані з ним. Потім школярики виготовили вітальну листівку до Дня української писемності і мови, відгадали філворд «Яка наша мова». Розділившись на три команди, перевірили свої філологічні знання на уроці-КВК «Я люблю рідну мову». Завершилось святкування врученням грамот «Знавцеві рідної мови» і тематичною фотосесією.