Категорії архівів: Заходи патріотичного виховання

Про найріднішу мову – українську!

1-А

Про найріднішу мову – українську!
Яка ж багата рідна мова!
Увесь чарівний світ у ній!
Вона барвиста і чудова,
І нищити її не смій!
Саме ці відомі поетичні рядки стали заспівом до свята, яке було присвячене Міжнародному дню рідної мови, що відбулося у 1-А класі.  Разом із класним керівником Т.О.Близнюк першокласники читали вірші про рідне слово, слухали пісні про мову, Україну.

Флешмоб “Душа нації”

«Поезія – це завжди неповторність», – стверджує українська письменниця Ліна Костенко. А якщо поезія про рідну мову об’єднує юних патріотів… Тож учні 5-А класу разом із класним керівником Н.М.Лобас  вирішили створити флешмоб «Душа  нації» до Міжнародного дня рідної мови, у ході якого прочитали вірш Тетяни Строкач «Мало все про мову знати».

Майдан: усна історія

Віддаючи шану Героям Небесної Сотні, учні 10-Б класу разом із класним керівником Т.М.Діденко побували біля пам’ятника Героям, що знаходиться на алеї Слави в рідному місті, а також переглянули ряд матеріалу на цю тематику.

10-Б

Вшановуємо пам’ять героїв

Віддаючи шану Героям Небесної Сотні,  учні 1-Б класу разом із класним керівником Т.Г.Приймаченко побували біля пам’ятника Героям, що знаходиться на алеї Слави в рідному місті, а також переглянули ряд відеоматеріалів на цю тематику.
1645371654557

Герої не вмирають!

Напередодні відзначення роковин  Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у 6-Б класі відбувся виховний захід, який провела класний керівник Лариса Володимирівна Панченко.

GridArt_20220220_134017014

Небесна Сотня: Герої не вмирають

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче – життя – під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. 18 лютого учні 4-А та 4-Б класів (класні керівники Чучмій Н. Б., Чемерис Л. В.) провели годину спілкування «Небесна Сотня: Герої не вмирають» та вшанували пам`ять загиблих покладанням квітів.

Герої не вмирають

З метою увічнення пам‘яті Героїв Небесної  Сотні та вшанування подвигу учасників Революціі Гідності, 18 лютого учні 1-А класу (класний керівник Т.О.Близнюк) дивились відеосюжети про героїчні подвиги учасників Євромайдану, які поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу. А ще школярі відвідали алею Слави в рідному місті.

IMG-1202IMG-1207

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

зображення_viber_2022-02-17_15-28-22-305

 

НЕБЕСНА СОТНЯ – так назвали Героїв Революції Гідності в Україні зими 2013-2014 років, котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього для рідної країни. Напередодні відзначення цієї події  учні 7-Б класу( класний керівник Радченко Катерина Юріївна) переглянули фільм “Зима, що нас змінила. Небесна Сотня”  та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Крути. Перші кіборги

Колаж 11-Б

 

Крути, без сумніву, були, є і будуть завдяки героїзму молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії. Крути стали початком нової доби в історії України. Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють оборонців Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні та Героїв Небесної Сотні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами. У переддень вшанування  пам’яті наших героїв, 28 січня, в 11-Б ( класний керівник Н.М.Кузьменко) відбувся виховний захід на тему “Крути. Перші кіборги”.