Категорії архівів: Заходи патріотичного виховання

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

tv1_0Український інститут національної пам’яті підготував змістовні тематичні інформаційні матеріали, серед яких: довідка про мак пам’яті; довідка про мистецьку акцію «Перша хвилина миру»; довідка щодо можливості використання «прапора перемоги» під час заходів 08-09 травня; довідка про «георгіївську стрічку» як елемент російської пропаганди;  довідка про «Безсмертний полк»; твори українських письменників і поетів, які розкривають події та наслідки війни; корисні Інтернет посилання тощо.

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Не згасити пам`яті вогонь…

tv1_0Пам`ять. Це не просто частина історії. Пам`ять – це наша совість,  гордість, наш біль. Пам`яті   прадідів, дідів, батьків, пам`яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам`яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам`яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна була присвячена година спілкування для здобувачів освіти 3-А та 3-Б класів «Не згасити пам`яті вогонь…». А підготували цей захід для третьокласників класні керівники Н.Б.Чучмій та Л.В.Чемерис.

Перемого, свята Перемого!

5-Б БББtv1_0Минають роки,  та не зітреться ніколи в пам’яті вдячних поколінь невмирущий подвиг героїв Другої світової… Тож цими днями класний керівник Л.В.Панченко  для учнів 5-Б класу провела урок Мужності “Перемого, свята Перемого…”  Діти переглянули відеопрезентацію, приурочену цій події. Не залишилися п’ятикласники байдужими від пісенного твору у виконанні Наталії Бучинської “Перемога”.

Вшановуємо пам’ять героїв

tv1_08-9 травня Україна традиційно відзначає День пам’яті та примирення і День Перемоги. Скільки горя принесла війна в наші родини! Учні 4-Б класу (класний керівник Т.Г.Приймаченко) переглянули ряд презентацій на цю тему і відвідали меморіал Слави, щоб таким чином ушанувати пам’ять загиблих у війні. Найкращі квіти діти поклали до підніжжя святого місця – нашим героям.

IMG_3164IMG_3167

До Дня пам’яті і примирення

6-А 111Вклонися, мій травню,  високим могиламtv1_0
Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.
      8-9 травня Україна відзначає День пам’яті і  примирення та 76-річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди 6 травня  в 6-А класі     проведено виховний  захід   «Вклонися, мій травню,  високим могилам». У страхітливому вогнищі війни народилися мільйони героїв, чиї подвиги стали легендою і вічно житимуть у віках, викликатимуть захоплення й велику шану всіх наступних поколінь вільних та чесних людей світу. Про фашизм, який  приніс із собою звірства, розруху, голод, сльози, смерть розповіла  здобувачам освіти  класний керівник  Василенко І.В.
      Пам’ять… Вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії великої народної перемоги над фашизмом. У наш час, коли перед очима кадри телевізійних новин із зони АТО, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної української нації не просто словами з Гімну, це стало станом душі. Тож уклонімося низько пам’яті тих, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому  життя живих сьогодні зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес. 

Щоб весни квітнули для нас…

tv1_0Овіяний найщирішими людськими почуттями,травень кладе нам на плечі сонячні долоні й наказує: “Слухайте! Дивіться! Пам’ятайте! “Друга світова війна – це страшне лихо, суворе випробування, яке випало на долю нашого народу. Учні 4-А класу разом із класним керівником Т.О.Близнюк цими днями вшанували пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання біля  меморіалу Слави в рідному місті Миронівка.

P_20210506_110143 P_20210506_110805 (1)

Вшанування пам’яті українського Кобзаря

Учні 1-А класу разом із класним керівником М.І.Міщенко вшанували пам’ять українського Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Вони відвідали парк Т.Шевченка, який розташований біля нашого ЗЗСО.

IMG-ed73d62c59d5694db8fffa26deff8120-V IMG-f79ec5d8bbf04e1660cb784d281917db-V

 

Леся Українка – славна донька України

Леся Українка… Це ніжне і дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. До 150-річчя від дня народження (25 лютого) видатної української поетеси  у 1-А класі було проведено літературне читання «Леся Українка – славна донька України». З розповіді класного керівника М.І.Міщенко здобувачі освіти дізналися багато цікавих фактів про життя та творчість Дочки Прометея. Маленьких школяриків цікавило все: якою була Леся в дитячі роки, коли і де написала перший вірш, чому взяла псевдонім Українка. Першокласників просто вразила мужність і незламність цієї письменниці у боротьбі з 30-річною хворобою.  Діти залюбки декламували вірші знаменитої поетеси, які вчать любити природу й рідну Україну.

1-А, 1 (2) 1-А, 1 (1)

Кращої, ніж рідна мова, не буває…

4-А аааПід таким гаслом відбулося свято в 4 – А класі. Це свято державне, адже 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Словом можна торкнутися найніжніших рис у людському характері, найпотаємніших куточків людської душі. Діти із задоволенням декламували вірші про мову, співали народні пісні, демонстрували малюнки про чарівні куточки нашої України. Щасливі ми і горді, що маємо можливість читати вірші Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки незрівнянною українською мовою. А надихала четвертокласників на творчу атмосферу класний керівник Тетяна Олександрівна Близнюк.

Мова моя калинова

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає вся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
До цього свята долучилися і здобувачі освіти 1-А класу. Марина Іванівна Міщенко розповіла першокласникам про значення мови в житті людини, мову жестів та міміки, підтвердивши це цікавою грою «Прочитай по  губах». Учні мандрували стежинами українського слова у грі «Колись і зараз», позмагалися в промовлянні скоромовок та відгадували загадки.

IMG_0354 IMG_0348