Категорії архівів: Спортивні заходи

Усеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід “Шкільні ігри”

У закладах загальної середньої освіти громади відбуваються Шкільні ігри серед учнів у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом». Протягом жовтня-листопада в Миронівському академічному ліцеї №2  зараз триває I етап змагань. Учні беруть активну участь у різноманітних спортивних активностях. Усі ігри відбуваються в цікавій та напруженій боротьбі між учнівськими командами класів. Організаторами фізкультурно-оздоровчих заходів у ліцеї №2 є вчителі фізичної культури.   

photo_2023-11-07_19-57-58 photo_2023-11-08_10-09-55
Доджбол 6кл. Шк. ігр. 9кл.
ШК. ігр. Баск. 3х3

7-А та 7- Б зіграли у доджбол

«Будь активним заради миру»  в рамках україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”.

22-23 вересня 2023 року святкуймо #BEACTIVE DAY в Україні. Під девізом «Будь активним! / #BEACTIVE» учні 7-А та 7- Б класів  зіграли у доджбол, емоції дітей та їхня радість від гри краще будь-яких перемог.

photo_2023-10-10_18-36-10 photo_2023-10-10_18-36-25

Challenge Fesf

IMG_8998 фрізбі колаж

 

Миронівський академічний ліцей №2 узяв участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході  Challenge Fesf –  змаганні з елементами алтимату фризбі. Це був захід, який підвищив зацікавленість школярів до фізичних активностей та здорового способу життя.

Олімпійський тиждень

20230915_163018_0000

 

Протягом тижня фізкультури учні 2-А класу взяли участь у спортивних змаганнях серед  свого класу. Діти грали у футбол, бігали, стрибали на скакалках та крутили обручі. Весело та з користю для здоров’я провели час.

3-А спортивний!

Олімпійський урок 3-А класУ нашому ліцеї №2 зараз триває Олімпійський тиждень. Тож із метою формування позитивного ставлення до занять фізичною культурою і спортом здобувачі освіти 3-А класу разом із класним керівником Т.О.Близнюк ознайомилися з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, залучилися до активних спортивних заходів під час проведення  Тижня.

Етап «Ліга дружніх» у рамках проєкту «Українська ліга «Здорова Україна» у Миронівському академічному ліцеї №2 Миронівської міської ради Київської області

У системі освіти Київщини розроблено й упроваджується регламент про обласні спортивні ігри серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна». Головна мета Учнівської ліги – мотивація школярів до здорового способу життя й рухової активності. А найважливіше завдання – сприяти упровадженню інноваційних технологій у діяльність закладів загальної середньої освіти Миронівської ТГ під час здійснення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.  У Миронівському академічному ліцеї №2 з 15 по 28 березня 2023 року проходив перший етап обласних спортивних ігор серед дітей – «Ліга дружніх» у рамках проєкту «Українська ліга «Здорова Україна». У ньому взяли участь 39 осіб учнів 5-А та 5-Б  класів.  Здобувачі освіти показали свої вміння з модулів фізичної культури: баскетбол,  волейбол, настільний теніс та рухливі ігри. Діти з задоволенням брали участь у змаганнях.

Телеграм-бот про фізичне виховання

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН запустив Telegram-бот для молоді з актуальною інформацією про фізичне виховання, цікаві події, а також фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи. Бот містить інформацію зокрема про заходи у межах програми Президента «Здорова Україна», заплановані змагання, заходи, які організовує Комітет, семінари для освітян, а також вправи та руханки для виконання вдома.
За матеріалами МОН України

Зимові канікули

Під час зимових канікул у спортивному залі старшого корпусу щодня відбуваються конкурси з різних видів спорту. Учитель фізичної культури В.Б.Корольов організував для хлопців гру з настільного тенісу.

2 1

6-Б – спортивний клас!

6-Б

Здобувачі освіти 6-Б класу – активні учасники спортивних змагань. У рамках проведення в ліцеї Олімпійського тижня шестикласники разом із класним керівником Л.В.Панченко  переглянули відео про історію Олімпійських ігор в Україні, продемонстрували свою ранкову зарядку. Учень Артем Масюк розповів усім про власні спортивні досягнення.

Олімпійський урок у 3-Б класі

У рамках проведення в ліцеї Олімпійського тижня днями відбувся урок “Олімпійські ігри: історія і сучасність” у 3-Б класі (учитель – А.П.Грабар). Здобувачі освіти переглянули відео про історію проведення Олімпійських ігор, їх символіку. Також познайомились із біографіями українських спортсменів-олімпійських чемпіонів різних років. Потім школярики переглянули мультфільм “Як козаки олімпійцями стали” і намалювали олімпійські символи та українських  чемпіонів.

3-ББ 3-Б

«Рух – це здорово!»

Із метoю зaoхoчення здобувачів освіти дo зaнять фiзичнoю кyльтypoю тa cпopтoм, а також з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися  різноманітні розважально-спортивні конкурси у рамках Усеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово!». Так, здобувачі освіти  брали участь у таких спортивних заходах: естафеті «За крок до перемоги!» (4 класи), конкурсі «Веселі старти» (3 класи), фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» (1-11 класи),  змагання з підтягування на перекладині, вижимання гирі (9-10 класи), рухливі ігри на подвір’ї (1 класи), турнір із настільного тенісу (7-10 класи) тощо. Усі заходи для дітей були цікавими, захоплюючими.

Миронівський ліцей №2 Ліцей №2

Стартувала «Джура-2019»

7-А - переможецьВиховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни. Тож  нині всі педагоги Миронівського академічного ліцею №2  сприяють  проведенню  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». З нагоди відзначення  Дня українського козацтва сьогодні вчителі фізичної культури організували для учнів 7-8 класів справжнє  свято з різноманітними цікавими спортивними конкурсами. Перемогу отримала команда учнівського колективу 7-А класу (класний керівник Алла Яківна Левіт).

2 1

Олімпійський тиждень 2018

Випускники, що закохані в спорт

IMG_0010Відомо, що фізична культура й спорт дають організму заряд енергії й позитивних емоцій, сприяють зміцненню імунної системи. А ще спорт  дарує  можливість спілкуватися з людьми, які мають схожі інтереси. Отож днями колишні випускники нашого НВК завітали до нас, щоб презентувати школярам не лише свої улюблені види спорту, а й розповісти про  майбутню професію – вчителя фізкультури.  Каріна Олексієнко та Роман Пелих є студентами Богуславського гуманітарного ліцею ім.І.С.Нечуя-Левицького, а призер України з баскетболу Владислав Куценко навчається в Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту. Випускники, що по-справжньому закохані у спорт, провели майстер-клас для учнів НВК, поспілкувалися з учителями фізкультури, які, мабуть, перші відкрили їм дорогу у майбутнє професійне завтра.

Змагалися майбутні захисники України

Сьогодні у нашому навчальному закладі відбулося  спортивнооздоровче свято, присвячене Дню Збройних сил України. Участь у заході брали учні 9 та 11 класів. Різноманітні види змагань  не лише прищеплювали цікавість школярів до спорту, розвивали  фізичні здібності, кмітливість, спритність,  а й  дали змогу відчути незборимий дух  колективізму, взаємодопомоги, дружби. У напруженій боротьбі перемогу отримали учні 11-А класу, ІІ місце – 9-А клас, ІІІ місце – 9-Б клас.

Військово-патріотична гра «Джура» стартувала успішно!

У переддень святої Покрови Пресвятої Богородиці та   Дня захисника України  зібралися на шкільному майдані педагоги та учні  Миронівського НВК, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.  Під час свята лунали поетичні рядки, які декламували  учні 7-Б та 8-Б класів, зворушив присутніх і виступ солістки Анни Ляховецької (7-Б клас). Додав справжньої згуртованості та  єдності  всім і флешмоб, який виконали діти, адже створений він  був із віночка пісень на національно-патріотичну тематику. Незабутньою родзинкою дійства стала українська народна пісня у виконанні вокального тріо з народного ансамблю «Чорнобривець» Миронівського районного будинку культури. Також учні 5-8 класів мали змогу продемонструвати на плацу  стройовий вишкіл, помірятися силою в перетягуванні канату. А на закінчення свята всіх чекав справжній смачний козацький куліш, який приготували для всіх найстарші – учні 9-11 класів разом зі своїми класними керівниками та батьками. 

27 37 110 177