Категорії архівів: Спортивні заходи

Телеграм-бот про фізичне виховання

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН запустив Telegram-бот для молоді з актуальною інформацією про фізичне виховання, цікаві події, а також фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи. Бот містить інформацію зокрема про заходи у межах програми Президента «Здорова Україна», заплановані змагання, заходи, які організовує Комітет, семінари для освітян, а також вправи та руханки для виконання вдома.
За матеріалами МОН України

Зимові канікули

Під час зимових канікул у спортивному залі старшого корпусу щодня відбуваються конкурси з різних видів спорту. Учитель фізичної культури В.Б.Корольов організував для хлопців гру з настільного тенісу.

2 1

6-Б – спортивний клас!

6-Б

Здобувачі освіти 6-Б класу – активні учасники спортивних змагань. У рамках проведення в ліцеї Олімпійського тижня шестикласники разом із класним керівником Л.В.Панченко  переглянули відео про історію Олімпійських ігор в Україні, продемонстрували свою ранкову зарядку. Учень Артем Масюк розповів усім про власні спортивні досягнення.

Олімпійський урок у 3-Б класі

У рамках проведення в ліцеї Олімпійського тижня днями відбувся урок “Олімпійські ігри: історія і сучасність” у 3-Б класі (учитель – А.П.Грабар). Здобувачі освіти переглянули відео про історію проведення Олімпійських ігор, їх символіку. Також познайомились із біографіями українських спортсменів-олімпійських чемпіонів різних років. Потім школярики переглянули мультфільм “Як козаки олімпійцями стали” і намалювали олімпійські символи та українських  чемпіонів.

3-ББ 3-Б

«Рух – це здорово!»

Із метoю зaoхoчення здобувачів освіти дo зaнять фiзичнoю кyльтypoю тa cпopтoм, а також з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися  різноманітні розважально-спортивні конкурси у рамках Усеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово!». Так, здобувачі освіти  брали участь у таких спортивних заходах: естафеті «За крок до перемоги!» (4 класи), конкурсі «Веселі старти» (3 класи), фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» (1-11 класи),  змагання з підтягування на перекладині, вижимання гирі (9-10 класи), рухливі ігри на подвір’ї (1 класи), турнір із настільного тенісу (7-10 класи) тощо. Усі заходи для дітей були цікавими, захоплюючими.

Миронівський ліцей №2 Ліцей №2

Стартувала «Джура-2019»

7-А - переможецьВиховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни. Тож  нині всі педагоги Миронівського академічного ліцею №2  сприяють  проведенню  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». З нагоди відзначення  Дня українського козацтва сьогодні вчителі фізичної культури організували для учнів 7-8 класів справжнє  свято з різноманітними цікавими спортивними конкурсами. Перемогу отримала команда учнівського колективу 7-А класу (класний керівник Алла Яківна Левіт).

2 1

Олімпійський тиждень 2018

Випускники, що закохані в спорт

IMG_0010Відомо, що фізична культура й спорт дають організму заряд енергії й позитивних емоцій, сприяють зміцненню імунної системи. А ще спорт  дарує  можливість спілкуватися з людьми, які мають схожі інтереси. Отож днями колишні випускники нашого НВК завітали до нас, щоб презентувати школярам не лише свої улюблені види спорту, а й розповісти про  майбутню професію – вчителя фізкультури.  Каріна Олексієнко та Роман Пелих є студентами Богуславського гуманітарного ліцею ім.І.С.Нечуя-Левицького, а призер України з баскетболу Владислав Куценко навчається в Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту. Випускники, що по-справжньому закохані у спорт, провели майстер-клас для учнів НВК, поспілкувалися з учителями фізкультури, які, мабуть, перші відкрили їм дорогу у майбутнє професійне завтра.

Змагалися майбутні захисники України

Сьогодні у нашому навчальному закладі відбулося  спортивнооздоровче свято, присвячене Дню Збройних сил України. Участь у заході брали учні 9 та 11 класів. Різноманітні види змагань  не лише прищеплювали цікавість школярів до спорту, розвивали  фізичні здібності, кмітливість, спритність,  а й  дали змогу відчути незборимий дух  колективізму, взаємодопомоги, дружби. У напруженій боротьбі перемогу отримали учні 11-А класу, ІІ місце – 9-А клас, ІІІ місце – 9-Б клас.

Військово-патріотична гра «Джура» стартувала успішно!

У переддень святої Покрови Пресвятої Богородиці та   Дня захисника України  зібралися на шкільному майдані педагоги та учні  Миронівського НВК, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.  Під час свята лунали поетичні рядки, які декламували  учні 7-Б та 8-Б класів, зворушив присутніх і виступ солістки Анни Ляховецької (7-Б клас). Додав справжньої згуртованості та  єдності  всім і флешмоб, який виконали діти, адже створений він  був із віночка пісень на національно-патріотичну тематику. Незабутньою родзинкою дійства стала українська народна пісня у виконанні вокального тріо з народного ансамблю «Чорнобривець» Миронівського районного будинку культури. Також учні 5-8 класів мали змогу продемонструвати на плацу  стройовий вишкіл, помірятися силою в перетягуванні канату. А на закінчення свята всіх чекав справжній смачний козацький куліш, який приготували для всіх найстарші – учні 9-11 класів разом зі своїми класними керівниками та батьками. 

27 37 110 177

У волейбол грають випусники минулих років

Щорічно у першу декаду  січня  відбувається спортивна зустріч-гра  школярів НВК та випускників минулих років. Наші колишні найстарші учні залюбки  приходять у навчальний заклад, щоб у черговий  раз зіграти у волейбол із нинішніми старшокласниками. Це добра нагода навчити  спортивної майстерності юних школярів, які  зовсім скоро будуть брати участь у районних змаганнях із баскетболу чи волейболу. А перемагає у товариській зустрічі, як завжди,  дружба.

(Т.М.Діденко, учитель фізичної культури НВК)   

IMG_20170112_141121 IMG_20170112_141848

Веселі старти

Активну участь взяли учні початкових класів в конкурсі «Веселі старти». Змагалися команди 1 і 2 класів та 3 і 4. Хвилюючись за свою команду, кожен учасник вклав всі сили, щоб отримати перемогу. Та в цьому конкурсі перемогла дружба.

dsc_1092  dsc_1115 dsc_1081 dsc_1079 dsc_1083 dsc_1108

Олімпійський тиждень – 2016

На виконання доручення Київської ОДА  від12.08.2016 № 11-12-7146 до листа Національного олімпійського комітету від 03.08.2016 № 573-НК, листа департаменту освіти і науки Київської ОДА від 07.09.2016  №12-01-13-2840 «Про проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Київській області» та з метою формування у школярів стійкої мотивації до здорового способу життя, виховання їх на гуманістичних ідеалах олімпійського руху в Миронівському НВК упродовж 12-16 вересня 2016 року  організовано проходив Олімпійський тиждень. Так, 15 вересня учні 8-10 класів спілкувалися  з колишніми випускниками нашого навчального закладу, тренерами та діючими спортсменами, майстрами спорту Євгеном Івановичем Бенедиком та Ігорем Володимировичем Коцюбою. Учні мали змогу ознайомитися зі спортивними нагородами тренерів, почути відповіді на різноманітні питання, які їх цікавили, переглянути відеоматеріали. Діти  також дізнатися про роботу спортклубу «Атлетик», засновниками якого є  наші гості.  А організувала цю зустріч учитель фізкультури Т.М.Діденко.

20160915_133206 20160915_133544 20160915_133614

20160915_140706 image1-1

image1 image2