Категорії архівів: Виховні справи

Моя безпечна поведінка

З метою профілактики правопорушень та травматичних випадків у 2-А класі класним керівником Ю.О.Прокопенко було проведено бесіду “Моя безпечна поведінка вдома та у школі”. Діти пригадали правила, яких слід дотримуватися, щоб уникнути небезпечних ситуацій. Учні відтворили правила поведінки у вигляді власних малюнків.

зображення_viber_2024-05-24_12-58-15-117

Безпечний інтернет та соціальні мережі

зображення_viber_2024-05-23_20-50-09-289

У межах тижня проведення заходів щодо створення безпечних умов для здійснення освітнього процесу, запобігання та протидії правопорушень серед здобувачів освіти в 5-А класним керівником А.О.Заїменко був проведений захід “Безпечний інтернет та соціальні мережі”. Діти ознайомилися з правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, визначили  правильні способи захисту свого  приватного життя під час перебування  онлайн в соціальних мережах.

ГС “Основні проблеми дитячого алкоголізму та шляхи їх вирішення”

зображення_viber_2024-05-16_14-54-51-335

Підлітковий алкоголізм – це велика проблема не тільки для родини, а й для суспільства. Учні 9-Б  класу (класний керівник  К.Ю. Радченко)  взяли участь в годині спілкування, де  розглянули основні проблеми дитячого алкоголізму та шляхи їх вирішення. Також розглянули вплив підліткового алкоголізму на організм та що робити у разі алкогольного сп’яніння.

Запобігання та протидія правопорушень серед підлітків

20 травня для учнів  8-Б класу (класний керівник Л.В.Панченко) та їх батьків була проведена превентивна бесіда “Запобігання та протидія правопорушень серед підлітків”. Здобувачі освіти опрацювали відеопрезентації з вищезазначеної тематики, узяли до уваги основні аспекти  попередження підліткового травматизму.

20240521_082637 20240521_082533

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

изображение_viber_2024-05-20_17-39-40-688

 

З метою вшанування Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, вчителями історії Заїменко А. О. та Буряк І. М. було проведено інформаційно-історичні години та хвилини мовчання у 9-11 класах. 18 травня – це 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом. За декілька днів сотні тисяч людей було депортовано й залишилося без Батьківщини. Для багатьох із них заслання обернулося поневірянням, голодом і врешті-решт смертю. Геноцид кримських татар – це злочин проти людяності.

Необхідні навички медіаграмотності

В 11-А класі відбулася година спілкування за темою ”Необхідні навички медіаграмотності”.
Під час цієї години діти разом з класним керівником Левіт А. Я. обговорили:
✓Що таке інформація і за якими законами вона розвивається?
✓Якими є наслідки інформатизації?
✓Яким є вплив дезінформації?
✓Як захистити себе від впливу фейків?

IMG_20240515_082728 IMG_20240515_082628

Відеолекторій “Безпечна країна”

17 травня для здобувачів освіти 8-Б класу (класний керівник Л.В.Панченко) відбувся відеолекторій “Безпечна країна”. Діти пригадали  правила дорожнього руху, проаналізували небезпечні ситуації дорожньо-транспортних пригод.

GridArt_20240517_130721091

ВС “Медіагігієна”

зображення_viber_2024-05-17_13-15-19-051

 

Медіагігієна не менш важлива, ніж миття рук. Адже так само, як ми можемо захищати себе від вірусу, є правила, як захищатися від фейків, витрачати менше часу на те, що не варте нашої уваги, свідомо споживати інформацію.Як це зробити, спробували розібратися учні 9-А класу разом із класним керівником Вірич Н.В.

Міжнародний день сім’ї

15 травня в усьому світі відзначають Міжнародний день сім’ї. Місце, куди завжди хочеться повертатися, – наша рідна домівка.
Сім’я – це найважливіше, чим багата людина. Опора, тил, підтримка, розуміння. З нагоди цього свята в 2-Б класі (класний керівник Чемерис Л.В.) пройшла година спілкування “Щаслива родина – міцна Україна”.

Великодні традиції українського народу

зображення_viber_2024-05-06_10-15-36-135Квітень-травень – це пора,  коли припадає найбільше християнське свято –  Великдень, на яке з радістю очікують не лише діти, а й дорослі. У кожного, однак, є свої традиції святкування залежно від регіону. Учні 2-А класу разом із класним керівником Ю. О. Прокопенко здійснили цікаву подорож у великодні традиції українського народу. Діти ознайомилися, що означає кожен колір, у який фарбують яйця. Учні створили колективну розмальвку “Великоднє яйце”.

Збережемо Землю для життя

4-А клас.

Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над  проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Здобувачі освіти 4-А класу також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Класний керівник М.І.Міщенко разом із учнями здійснили урок-мандрівку планетою Земля та дізналися про шкідливі фактори для нашого довкілля, закріпили знання про раціональне використання водних ресурсів та сортування сміття, повторили правила поведінки на природі. Діти підготували  поради, що допоможуть зберегти природні ресурси. Захід пройшов цікаво та продуктивно.

Як це було

26.04 в 11-А класі була проведена година спілкування “Як це було”, присвячена річниці трагедії на ЧАЕС.
Разом із класним керівником Левіт А. Я. діти переглянули відео, у якому розповідалося, як недосконалість конструкції реактора призвела до глобальної катастрофи. Хоча ця трагедія трапилася 38 років тому, але людство має знати про свої помилки, щоб надалі не повторювати їх.

Виховна до річниці Чорнобильської трагедії

Виховна година ” Чорнобиль немає минулого часу” приурочена до річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції була проведена у 6 – Б класі ( класний керівник Кузьменко Н. М.)

IMG-a6b300139150332865a2d9103d5062d6-V

Виховна справа “Дзвони Чорнобиля”

У роковини Чорнобильської трагедії ліцеїсти 4 – Б класу (класний керівник Л. П. Тарасенко) вшануванні пам’ять героїв, що врятували світ від лиха.  Діти, переглядаючи відеокадри ліквідації аварії, мали змогу перенестися у час, коли відбувалася ця трагедія.

4-Б

Чорнобиль не має минулого часу

38 років тому світ вразила жахлива трагедія – Чорнобильська катастрофа. За масштабами та руйнівними наслідками їй немає рівних. Учні 9-а класу разом із класним керівником  Н.В.Вірич згадали, як це все відбувалось, та вшанували пам’ять, поклавши квіти до меморіалу, який знаходиться на міській алеї Слави.

зображення_viber_2024-04-28_20-33-43-608

Похід до монумента жертвам Чорнобильської катастрофи

7-Б26 квітня – сумні роковини аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день учні 7-Б класу разом зі своїм класним керівником В. М. Левко відвідали монумент жертвам Чорнобильської катастрофи, щоб ушанувати пам’ять  постраждалих від радіаційної катастрофи. Для її ліквідації було залучені сотні людей, які виявили неабияку мужність та самовідданість, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок. Ними були працівники станції ЧАЕС, пожежники, військовослужбовці, учені, медики тощо. Саме завдяки стійкості та відданості цих людей вдалося уникнути найстрашнішого. Це справжні герої, ми маємо про них пам’ятати і бути вдячними за їх героїзм.

До 38-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС

У день 38-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС учні 1-Б класу (класний керівник А. П. Грабар) з глибокою шаною вклонилися ліквідаторам її страшних наслідків та схилили голови перед світлою пам’яттю героїв, які врятували українську землю і, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози.

изображение_viber_2024-04-27_15-04-23-038

Виховна година «Чорнобиль: біль та скорбота України»

изображение_viber_2024-04-27_14-11-04-354

26 травня у 2-Б класі (класний керівник Чемерис Л. В.) пройшла виховна година «Чорнобиль: біль та скорбота України», присвячена вшануванню пам’яті громадян, які загинули, долаючи полум’я під час трагедії на атомній електростанції. Учні переглянули відео «Місто привид» із проєкту «Книга мандрівка» та дізналися про загрозу радіації.

Чорнобиль – біль і скорбота України

4-А

26 квітня – День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, однієї з найстрашніших за всю історію ядерної енергетики.  Для здобувачів освіти 4-А класу (класний керівник М. І. Міщенко) було проведено годину спілкування «Чорнобиль – біль і скорбота України».  Школярі вшанували героїв, які, не шкодуючи свого здоров’я та життя, заслонили собою світ від радіаційної хвилі. Переглянувши відеоматеріали ліквідації катастрофи, учні були надзвичайно вражені мужністю і героїзмом простих людей.

Чорнобиль – біль і скорбота землі української

26 квітня 1986 року сталася найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Для здобувачів освіти 8-Б класу класним керівником Л.В.Панченко була проведена година спілкування на тему “Чорнобиль не має минулого часу”.

GridArt_20240426_132925207