Категорії архівів: Виховні справи

«Чай – напій богів»

Днями в учнівському колективі 7-Б класу відбувся виховний захід «Чай – напій богів».  Здобувачі освіти  мали змогу  ознайомитися з цілющими властивостями чаю, навчилися складати чайні суміші з трав та правильно його заварювати  тощо. А класний керівник Тетяна Миколаївна Діденко  впродовж заходу своїм вихованцям намагалася  прищеп­лювати навички використання чаю, почуття любові до родини, до України та її народу, який має чудові традиції проведення сімейних вечо­рів-чаювань. Семикласники, працюючи над проектом, не лише вивчили традиції уживання лікарських чаїв, а й  розвивали вміння представляти свої  роботи та захищати їх перед класом. Сценарій виховного заходу

1 2

Вода – джерело життя

20181121_141137Що таке вода? Таке питання може здаватися дивним. З водою знайомий кожен, адже вона – найважливіша речовина на Землі, без якої не може існувати жоден живий організм. Однак на сьогодні в нашій державі, і загалом  у всьому світі, дуже гостро постає проблема збереження чистої питної води. Тому з метою поглиблення знань учнів про воду та її властивості й застосування в 7-А класі відбулася година спілкування «Вода – джерело життя» . Учні мали змогу познайомитися не лише з властивостями води, а й наслідками впливу людини на природу, екологічними проблемами, які необхідно вирішувати на сучасному етапі. Захід проводився у формі усного журналу, де учні знайомилися з такими його сторінками: «Вода – найважливіша речовина на Землі», «Властивості води», «Кругообіг води у природі», «Вода в житті людини», «Забруднення води», «Види води». 
20181126_093844Обговорення «сторінок» усного журналу супроводжувалося виконанням різного виду вправ, презентаціями власних учнівських проектів, розгадуванням загадок, тлумаченням українських приказок про воду тощо. Наприкінці заходу семикласники дійшли висновку, що вода – це найважливіша на Землі речовина, поряд із цим вона є і найбільш загадкова, адже має дуже багато цікавих властивостей. Тому кожному жителю нашої планети необхідно не лише берегти цей дар природи, а й займати активну громадську позицію проти забруднення водних ресурсів.

А.О.Заїменко, класний керівник 7-А класу

Урок-реквієм із вшанування безвинно померлих під час голодомору 1932-33 рр.

24 листопада Україна вшановує 85-ті роковини Голодомору. Важко повертає собі народ України духовне здоров’я. Надто багато позаду могил. Тільки розповівши про минулі страждання, викричавши давній біль, віднайде себе наш народ, достойний прекрасної долі. Напередодні сумних роковин у 8-Б класі (класний керівник Кузьменко Н.М.) було проведено урок-реквієм із вшанування безвинно померлих під час голодомору 1932-33 рр.

IMG_20181123_082028 IMG_20181123_082244

ВС «Небезпеки сучасної молоді» у 10-Б класі

IMG-fb66b49b61154005b3e8bbad89d1f39a-V«Небезпеки сучасної молоді» – таку назву мав відкритий виховний захід, який відбувся для здобувачів освіти 10-Б класу 15 листопада. Тема обрана  невипадково. Адже нині і завжди збереження життя та здоров’я людини є найголовнішим завданням та найбільшою цінністю Людства. На годині спілкування учні з’ясували ситуації ризику, переглянули «Критичне відео», презентації про «Торгівлю людьми» та «Стоп булінг». Десятикласники   були активні в обговоренні дій, які попереджують дані небезпеки. А завершився захід позитивним відео про любов до життя. У виховній  справі взяла активну участь  соціальний педагог Харченко А.В.

Сценарій заходу

Розважально-ігровий захід «Поміркуємо скоріше, чия праця важливіша»

Днями у 6-А класі відбувся розважально-ігровий захід «Поміркуємо скоріше, чия праця важливіша», який провела класний керівник А.Я.Левіт. Упродовж усієї виховної справи педагог прагнула вчити дітей активно діяти в умовах конкуренції, співпрацювати в групах, швидко приймати правильне узгоджене рішення.   Шестикласники  під час заходу змогли розвивати свої розумові, творчі,  фізичні здібності та ерудицію, а також почуття відповідальності за успіх команди.  Сценарій заходу

2 4

3 6

Національні святині

Нещодавно, 9 листопада, у День української писемності та мови, українці  відзначали й Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тому ми, тобто 9-Б клас,  на чолі з класним керівником В.М.Левко, вирішили долучитися до привітань та зазирнути у світ історичного минулого народного мистецтва й національної культури. Тож була проведена година спілкування на тему «Веселкою сплелися кольори на вишиванці, наче доля». Під час подорожі в історію українського етнічного стилю діти  розширили свої уявлення про національні святині, такі як сорочки вишиванки, рушники, ляльки-мотанки, пригадали українські народні традиції, які символізують собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Саме такі години спілкування покликані виховувати почуття гордості за рідний край, національну гідність, любов і повагу до наших традицій, сприяють розвитку естетичного смаку та творчого мислення. 

В.М. Левко, класний керівник 9-Б класу

1 2 3 20181113_130023

Добротворець

У  цьому році відзначається 100-річний ювілей від дня народження великого педагога і письменника В.О. Сухомлинського. Його педагогічна спадщина – це безцінний скарб. Василь Сухомлинський вважав, що лише спілкування з природою дасть можливість правильно виховати кожну дитину.
До цієї дати в нашому навчальному закладі проводилися різні виховні заходи, приурочені цій даті. Зокрема і в 1-Б класі (класний керівник Л.В.Чемерис)  відбулася  година спілкування «Людина починається з добра».  Захід пройшов  цікаво, у доступній  для першокласників формі. Діти виразно декламували вірші, грали в ігри, обговорювали вчинки героїв оповідань В.Сухомлинького.  Учні висловлювали свою думку , а ще зрозуміли, що кожна людина приходить у цей світ, щоб творити добро. Окрема подяка учням 5-Б класу, які допомогли у проведенні цього заходу.

3 4

ВС “Шануй батька й неньку – буде тобі скрізь гладенько” у 2-А класі

IMG_20181025_112227

“Шануй батька й неньку – буде  тобі скрізь гладенько” – така тема виховної справи, яка була проведена вчителем початкових класів Т.О.Близнюк у 2-А класі. На свято запрошені батьки дітей, дідусі й бабусі. Учні з любов’ю співали для них пісні, декламували вірші, презентували малюнки.

 

Доброта – це краса людської душі

До 100-річчя від дня народження українського педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського у 3-А класі було проведено літературну годину «Доброта – це краса людської душі». Класний керівник М.І.Міщенко розповіла здобувачам освіти про життєвий та творчий шлях  видатного вчителя, організувала невеличку виставку його доробку як письменника. Діти із задоволенням читали оповідання В.Сухомлинського, які вчать бути добрими, чесними, відповідальними. Школярі аналізували прочитане, давали оцінку вчинкам героїв оповідань. Харченко Назар і Гузенко Аріна ознайомили однокласників із заповідями, які лишив своїм нащадкам мудрий педагог. 

100_6439 100_6441

Свято «Добре у світі жити, коли вмієш дружити!»

Дружба — це велика цінність. Виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла. 25 жовтня учнівський колектив 3-Б класу запросив своїх однолітків – учнів   3-А класу відвідати свято  «Добре у світі жити, коли вмієш дружити!». Головна ідея заходу полягала у формуванні соціальної, комунікативної компетенції маленьких школярів,  розширенні і поглибленні поняття дружби і товаришування – цих важливих показників вихованості учнів.    Шляхом створення психологічних ситуацій вибору, підвести учнів до розуміння важливості взаємодопомоги в колективі; сприяти створенню дружнього дитячого колективу; виховувати чемне ставлення учнів одне до одного. Знайомі дітям персонажі, показували приклад справжньої дружби. По завершенню свята учасники склали «Присягу вірного друга».

media-share-0-02-05-96be693477cbf4950c56204c95f372e75c8f5f7f8b4837231d921c09b45054c5-Picture media-share-0-02-05-f95fba30640c1002fa37dc92637f4e28e822003ca3bc69cf994ddcc214a3809c-Picture

КТС “Цікавий світ професій” у 4-Б класі

1026 жовтня у 4-Б класі відбулася колективна творча справа «Цікавий світ професій».  Учні розширили і закріпили знання про різні типи професій, трудові дії та знаряддя праці, поглибили усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею. Виявилося, що більшість учнів нашого класу не лише визначилися із вибором майбутньої професії, а й робить перші, але впевнені кроки на шляху до здійснення заповітної мрії. Майбутня саксофоністка Маргарита Жученко продемонструвала своє вміння грати на сопілці. Майбутній лікар Влада Околот ознайомила однокласників із правилами надання першої медичної допомоги при травмуванні. Майбутній дантист Захар Пугач розповів учням про інноваційні технології у галузі стоматології і надав поради по гігієні порожнини рота. Майбутній футболіст Артем Покошевой поділився із однокласниками своїми першими особистими досягненнями – медалями, грамотами та титулом «Кращий воротар Всеукраїнського турніру». Потім Артем учив усіх бажаючих виконувати фінти. Майбутній соліст ансамблю ім. П. Вірського Даніїл Лисенко розповів про своє захоплення народними танцями і продемонстрував найскладніші танцювальні рухи, якими він уже оволодів. Майбутній візажист Євгенія Боченко провела майстер-клас із нанесення макіяжу. Майбутній олімпійський чемпіон із греко-римської боротьби Ілля Сташків познайомив однокласником із системою вправ із силової підготовки, а також продемонстрував кілька прийомів цієї боротьби.
7Майбутні дизайнери інтер’єру Данило Джаваков та Артем Приходченко розповіли про необхідність своєї улюбленої професії, її користь. Артем провів майстер-клас із виготовлення будиночка для чайних пакетиків у техніці декупаж, Данило залюбки йому асистував.  А майбутній фотограф Тетяна Вашека вела фоторепортаж із місця події. Час промайнув непомітно, усі учні отримали море позитивних вражень. Сподіваємося, що сьогоднішня колективна творча справа викликала в  учнів відчуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати. А у дітей, які ще не визначилися із майбутньою професією, з’явилося бажання зробити це якнайшвидше. Віримо, що у дорослому житті всі учні нашого класу стануть справжніми професіоналами!

Україно, ми – твоя надія!

17 жовтня у 1-А класі відбулася виховна справа «Україно, ми – твоя надія!» Захід присвячувався найдорожчому, що є в кожного з нас, – рідній домівці, рідній землі, неповторній Україні. Важливо з дитинства спонукати учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі. Першокласники розповіли, що знають вони про рідну Батьківщину. Відкрили свої мрії: ким хочуть стати в майбутньому та як цим допоможуть Україні. Учитель Надія Борисівна Чучмій  розповіла дітям про рослини-обереги, український віночок та розкрила значення кожної квітки в ньому.  З них першокласники створили віночок-оберіг для  любої держави. А ще кожен по-дитячому висловив своє побажання Україні-ненці. Захід завершили запальним таночком. Сценарій ВС “Україно, ми – твоя надія!”

44160435_284931962116562_5968800696466669568_n 44191098_359522101450404_2985010495582371840_n 44211378_2181672775443217_1979324575871139840_n 44273526_169166153990758_6223077977458999296_n

ВС “Здоров’ю дитини – зелене світло” у 2-Б класі

24 жовтня в учнівському колективі 2-Б класу відбувся цікавий виховний захід “Здоров’ю дитини – зелене світло”. Гостями свята були батьки, учні 1-Б класу. Діти розповідали вірші, співали пісні, показали ритмічну зарядку. Переконали всіх присутніх у важливості збереження здоров’я.
IMG_1927 IMG_1946 IMG_1965 IMG_1990

До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях… Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», — писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Цього року відзначають 100-річчя від дня народження великого педагога. Учні та класний керівник 8-Б класу провели літературні читання оповідань В.Сухомлинського з подальшим їх обговоренням.

IMG_20181003_140615 IMG_20181003_140726

До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

Нинішній вересень особливий. Саме в цьому місяці виповнюється 100 років від дня народження Василя Сухомлинського. Усі ми з вдячністю в серці згадуємо цю визначну Людину сучасності, талановитого дитячого письменника, видатного Вчителя, який усього себе, своє серце віддав дітям. 26 вересня для учнів 10-Б класу відбулася година спілкування, присвячена цій даті. Школярі переглянули презентацію про життєвий та творчий шлях Василя Олександровича, прослухали аудіозаписи його казок. Глибоко переконана, що саме на таких творах зростатиме покоління добрих і чуйних людей.

Класний керівник 10-Б класу                                      Л.В. Панченко

20180926_103529 20180926_103614

Міжнародний день миру

Щороку 21 вересня за ініціативою ООН світова громадськість відзначає Міжнародний день миру. 2018 року Міжнародний день миру відбувається під гаслом – “Право на мир: 70 років Загальній декларації прав людини”. Сьогодні учні Миронівського НВК, малюючи неповторних голубів, намагалися  висловили свою  заповітну мрію:
Хай сонце на осінньому світанку
Розвіє ніч і зникне в далеч тьма!
Затихнуть постріли, і геть поїдуть танки,
Й промовить хтось: «Війни уже нема!»

IMG_20180921_102204 IMG_20180921_102252 IMG_20180921_102342 IMG_20180921_100107

Перший урок 2018 у 1-А класі

ВС «Чарівна вишиванка»

17 травня справжні свідомі українці  святкували  День вишиванки. Учитель ГПД Ю. В. Галіченко для першокласників Миронівського НВК провела цікавий пізнавальний виховний захід на тему: «Чарівна вишиванка».  Школярі прослухали змістовну розповідь учительки про історію українського вбрання, тобто вишиванки, а потім кожен самостійно розфарбовував малюнки з українським орнаментом.

IMG-0bbc0faa3285317c43fed3f0f956620a-V IMG-4e7d58bb0dd09e9424c205a7fbbe7e37-V IMG-c6bde1693573ec4c8f3d345e49aff756-V