Категорії архівів: Профорієнтаційна робота

Розпочала роботу гаряча лінія щодо вступної кампанії 2021

Для консультування з питань вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти та реагування на можливі порушення законодавства Міністерство організувало роботу консультативних телефонів. Детальніше дізнавайтесь за посиланням контакти для дзвінків і листів, а також умови прийому громадян.

1

Вступна кампанія

Для випускників 11 класів 2021 року та минулих років. Вступ без ЗНО!!!
Випускникам українських шкіл, які мають атестат про повну середню освіту, пропонується здобути європейський диплом польського навчального закладу, навчаючись в Україні.
Спеціальність
Менеджмент
спеціалізації:
– менеджмент безпеки підприємства;
-менеджмент в адмініструванні;
– менеджмент готельно-ресторанної справи;
– менеджмент туристичної індустрії;
– інформаційні технології в менеджменті.
 
 22 травня 2021 року в 17.30
Відбудеться презентація в online (в програмі ZOOM)
на тему «Перспективи і можливості навчання української молоді на Українсько-польській програмі «Крок до Євроінтеграції».
Вхід за адресою:         https://cutt.ly/Jx4I6pz
Код доступу: 123
 
Хто має бажання дізнатись про організаційні моменти і деталі пр. вступі в навчальні заклади Польщі, просимо долучитись до зустрічі.
Просимо зареєструватись в анкеті вступника. https://cutt.ly/GkoWH3d
анкета для вступу
Директор
Європейської асоціації
інноваційної освіти                                     Степанюк Оксана Миколаївна

Вступна кампанія

Учні 11-х класів мають можливість вступити на спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій», освітньо-професійні програми «Геоінформаційні системи і технології», «Землеустрій та кадастр» до Національного авіаційного університету.
Детальна інформація:
https://febit.nau.edu.ua/kafedry/agz/
https://www.facebook.com/aerospace.nau
https://www.instagram.com/gis.nau/?hl=ru
 
З повагоюВадим Беленок, кандидат фізикоматематичних наукдоцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Національного авіаційного університетумКиїв

Вступна кампанія

День відкритих дверей у Білоцерківському національному аграрному університеті відбудеться 15 травня 2021 р. о 11 год.
Трансляція прямого ефіру Дня Відкритих Дверей буде здійснюватися через соціальні мережі:

Вступна кампанія

Національний лісотехнічний університет України запрошує на навчання. Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України) – єдиний в державі поліфункціональний заклад вищої освіти лісотехнічного профілю. За свою майже 150-річну історію (заснований у 1874 році) НЛТУ України активно інтегрувався у європейську та світову освітню систему і став визнаним центром науки та освіти. НЛТУ України за рейтингом ЗВО України «ТОП-200» посів 65 місце та 4 місце серед ЗВО Львівщини, а за офіційним показником якості науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації (питомою вагою докторів та кандидатів наук) – 9 місце серед ЗВО України. У 2020 році НЛТУ України вдруге зайняв 1 місце серед українських ЗВО у міжнародному рейтингу UI Green Metric World University Ranking та 111-е місце серед 780 університетів з 85 країн світу. 

Вступна кампанія

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ДЗВО «УМО» НАПН УКРАЇНИ запрошує вступників, їхніх батьків та роботодавців на ОНЛАЙН-ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 29 квітня 2021 року о 15.00  за посиланням https://meet.google.com/kho-nqhc-cpkГостинно запрошуємо Вас на портал Онлайн-дня відкритих дверей БІНПО  за посиланням: https://meet.google.com/kho-nqhc-cpk ).
На Вас чекає:
– яскрава презентація Інституту (цікаво про головне);
– зустрічі з гарантами освітніх програм, науково-педагогічними працівниками Інституту;
– інформація про спеціальності, організацію освітнього процесу;
– відповіді на всі ваші запитання.
Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти є провідним закладом вищої освіти України, на базі якого здійснюється підготовка здобувачів освіти:
– ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:
– 053 «Психологія»
– 015 «Професійна освіта» за спеціалізаціями «Дизайн», «Охорона праці»
– ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:
– 053 «Психологія»
– 073 «Менеджмент» за спеціалізаціями «Управління навчальним закладом», «Адміністративний менеджмент»
– 011 «Науки про освіту» («Педагогіка вищої школи»)
Заповнюйте реєстраційну форму за посиланням: ( https://forms.gle/eX94btEFEHBBrauX9 ) і приєднуйтесь до Дня відкритих дверей!

Вступна кампанія

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2021 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів (без ЗНО), обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді.

Профорієнтаційний онлайн-марафон

У Київській області з 19 квітня по 17 травня 2021 року триватиме Місячник професійної орієнтації для учнів ЗЗСО. Миронівська районна філія Київського обласного центру зайнятості  у співпраці з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди в Київській області проводить для здобувачів освіти профорієнтаційний онлайн-марафон «Профлайфхак, або Як обрати професію майбутнього». Тож сьогодні, 23 квітня, учні десятих класів Миронівського академічного ліцею №2 змогли долучитися до перегляду профорієнтаційного контенту марафону на тему: «Вибір та зміна професії: сучасні тенденції професійної мобільності».

и2зображение_viber_2021-04-23_21-18-59 и1зображение_viber_2021-04-23_21-18-59

Вступна кампанія

Кафедра адміністративного права і процесу та митної безпеки запрошує на онлайн День відкритих дверей!
На заході Вашій увазі буде представлено:
о 11.06 презентацію кафедри адміністративного права і процесу та митної безпеки (доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України – Рябченко Олена Петрівна);
о 11.16 – презентацію відеоролику «Митна безпека».
Форма зворотнього зв’язку: https://forms.gle/7oJ1679YQdeuXTe28
Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/udfsuad
Реєстрація на Онлайн День відкритих дверей 24.04.2021 року о 10-00https://docs.google.com/forms/d/1wer2nXeCPFRlqNpRGGFKOf1fLBzkd1QhXNgI7IcyOLY/viewform?edit_requested=true

Вступна кампанія

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харьківський політехнічний інститут» надає інформацію щодо проходження навчання та можливостей отримати вищу військову  за посиланням https://vitv.kh.ua та https://www.youtube.com/watch?v=A1z-ujdLdOE
Для зворотнього звязку:
Секретар приймальної комісії: 093-000-72-28098-548-25-92
Приймальна комісія факультету Озброєння та військова техніка: 095-768-11-33093-001-50-23097-192-62-47.

Вступна кампанія

15 травня 2021 року у Білоцерківському НАУ відбудеться День відкритих дверей.
Долучитися до прямого ефіру Дня відкритих дверей можливо через соціальні мережі:
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/865842653570654
та Інстаграм: https://www.instagram.com/agrarvard_bnau/?igshid=164uauyi5q6n2м
За додатковою інформацією звертайтесь: 097 55 130 78  Валентина Яківна Сабадин

14 квітня – 14 травня 2021 року з нагоди Міжнародного дня кар’єри жінок у ІТ

Програма академій Cisco та провідні університети України проводять онлайн-марафон GIRLS POWER TECH “Дівчата заряджають технології”. Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна 2021» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України. 10-й рік поспіль компані Cisco організовує масові події для молоді з нагоди Girls in ICT Day. Участь у марафоні безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників. Цільова аудиторія: учениці та учні старших класів шкіл, закладів П(ПТ)О та коледжів. Для отримання доступу до майстер-класів, відеозаписів, тестів та конкурсів кожна учасниця/учасник реєструється особисто. Посилання для реєстрації та деталі заходу на сторінці події https://gpt-2021.ztu.edu.ua/.
Формат заходу:

  • Перегляд відеозаписів розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ (на вибір з наявних).
  • Майстер-клас ANYONE CAN CODE – Кожен може автоматизувати своє життя за 15 хвилин.
  • Складання навчального тесту для отримання сертифікату.
  • Профорієнтаційна хвилинка.
  • Різноманітні конкурси та події від університетів.

Місія заходу: Залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики.  

За результатами події учасники отримують сертифікати, навчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів  його учнів. За перемогу в конкурсах від університетів передбачено сувеніри від компанії Cisco та партнерів конкурсів.
Вчителю також варто пройти реєстрацію і замовити сертифікат для навчального закладу з головної сторінки класу онлайн-марафону.

 Координатор заходу від НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”
Професор Онищенко Вікторія,
контактний телефон: 095 301 03 070,
e-mail: npp@zsea.edu.ua

Проєкт “Моя кар’єра в Україні”

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (платформа Career Hub) спільно з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні». Партнери проєкту: Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. Проєкт “Моя кар’єра в Україні” реалізується шостий рік поспіль з метою показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні, надихнути на свідомий вибір професії та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молоді. До 24 квітня 2021 року учні та учениці 9-10 класів зможуть зареєструватися на участь у проєкті, описавши мотивацію та бачення власної кар’єри на сайті, – https://careerhub.in.ua/mycareerua/. Для всіх учасників та учасниць проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії, а 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах. 30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві та проведуть день з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо), а також отримають корисні подарунки від організаторів.
З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до організаторів проєкту – info@careerhub.in.ua,  (093) 970 7302.

Вступна кампанія

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів на Всеукраїнські дні відкритих дверей, що відбудуться у форматі онлайн на платформі Zoom: • 28 квітня 2021 року о 15.00 • 15 травня 2021 року об 11.00 за посиланням: https://us05web.zoom.us/i/8245527021?pwd=c0htcWxKdlNoNThuZlI4U213SXF3dz09 Ідентифікатор конференції: 824 552 7021 Код доступу: yB8ug4 • 05 червня 2021 року о 12.00 • 12 червня 2021 року об 11.00 за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/5442528372?pwd=VVlGT3M2SDdtSURhSmVuMjNjWDdWZz09 Ідентифікатор конференції: 544 252 8372 Код доступу: Fh9i4U Реєстрація учасників заходу є обов’язковою: https://forms.gle/S2UufE4gkUZXiPEX6 У програмі заходу передбачено онлайн-консультування вступників задля правильного майбутнього вибору професії та успішної самореалізації. Сподіваємося і в подальшому на плідну співпрацю в системі середньої та вищої освіти. Довідки: muranovanp@gmail.com СайтУМО: http://umo.edu.ua/

Вступна кампанія

17 квітня 2021 року відбудеться он-лайн День відкритих дверей Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України, де можна детально ознайомитись із можливостями та умовами навчання за різними спеціальностями, познайомитись із університетом, відвідати он-лайн факультети, інститути, кафедри та найкращі лабораторії, відвідати унікальні музеї: анатомії, лісових звірів, трипільської культури, ботанічний сад. Загальноуніверситетський захід розпочнеться об 09-45 годині (програма додається). Детальна інформація за посиланням: https://nubip.edu.ua/node/90421 О 10-30 годині відбудеться захід в Інституті (туризм, готельно-ресторанна справа, публічне управління та адміністрування) за посиланням: https://nules.webex.com/nulesru/j.php?MTID=ma22d79e7a6c1d540247d7eedb533a938 Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб та просимо поінформувати керівників та учнів закладів загальної і середньої освіти, коледжів, технікумів про дані заходи та зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoKyGW1jf4dnFJIL00KqadQ3fDKvZXdlZzNDaQfsH3Y WwxA/viewform За детальною інформацією просимо звертатися за телефоном (044)527-86-53, Микицей Тереза Дмитрівна (050)442-34-87, Кузик Наталія Петрівна (096)408-07-88, поштою: sec_edu_nni_director@nubip.edu.ua,

Вступна кампанія

Вас вітає кафедра позашкільної освіти Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова.
Кафедра позашкільної освіти здійснює підготовку педагогічних працівників для закладів загальної середньої, позашкільної та вищої освіти. 24 квітня 2021 кафедрою організовується онлайн зустріч із майбутніми абітурієнтами, які бажають здобути освітній ступінь бакалавра та магістра за освітніми програмами:

Вступна кампанія

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» (УМО) Національної академії педагогічних наук України запрошує Вас на Всеукраїнські дні відкритих дверей, що відбудуться у форматі онлайн на платформі Zoom.

Вступна кампанія

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує абітурієнтів на навчання та пропонує ознайомитися з Правилами прийому до університету за посиланням:
 
Фейсбук:
 
Інстаграм:
 
Телеграм:
З повагою, відділ документообігу та діловодства Білоцерківського НАУ!

Вступна кампанія

До уваги абітурієнтів!
Аерокосмічний факультет Національного авіаційного університету готує спеціалістів аерокосмічної галузі за спеціальністю 272 „Авіаційний транспорт”, освітня програма «Технології робіт та технологічне обладнання аеропортів» не тільки українською, але і англійською мовою (з видачею сертифікату) більше 15 років, гарантує практику і працевлаштування в провідних аеропортах та компаніях (в тому числі стюардеси), як в Україні, так і за кордоном. При обранні пріоритету 1 нараховуються додаткові бали до середнього при вступі.
тел.: (066)734-73-40

Вступна кампанія

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна запрошує учнів, що цікавляться сучасними технологіями, долучитися до участі у Всеукраїнських олімпіадах з фізики та математики. Переможці цих олімпіад отримають додаткові бали при вступі.
Інформація про захід додається. Докладну інформацію Ви можете знайти за посиланням.
З повагою, оргкомітет олімпіад тел. +38 057 707 52 57

Вступна кампанія

Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує абітурієнтів, батьків та вчителів на  День відкритих дверей онлайн 30 березня 2021 року о 19.00 . Ви дізнаєтесь про:
  • функціонування Інституту людини;
  • особливості вступної кампанії 2021 року;
  • специфіку освітніх програм.
Приєднатись до конференції Ви зможете за посиланням:
https://zoom.us/j/93637312964?pwd=bmdFREswbmZtUTVmYUVlNFdXandjQT09
Ідентифікатор конференції: 936 3731 2964
Код доступу: 446280

Вступна кампанія

Національний авіаційний університет запрошує випускників до вступу на кафедру Авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Інформацію про нашу кафедру можна знайти на сайті akik.nau.edu.ua.
Контактна особа – професор Сергеєв Ігор Юрійович, 
тел.: +38098-212-00-87,