Категорії архівів: Профорієнтаційна робота

Вибір професії – крок до життєвого успіху

У рамках проведення Місячника профорієнтаційної роботи в учнівському колективі 7-Б класу (класний керівник Л.В.Панченко) відбувся виховний захід «Вибір професії – крок до життєвого успіху». Семикласники також змогли поспілкуватися з працівниками ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти», які презентували свій навчальний заклад.

20230517_091633 20230517_084217

 

Місячник профорієнтації

З 15 квітня по 15 травня 2023 року в нашому регіоні в онлайн-форматі для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та їх батьків проходив Місячник професійної орієнтації.    У прямих ефірах зі здобувачами освіти  працювати фахівці з профорієнтації від Київського обласного центру зайнятості.

зображення_viber_2023-05-15_08-15-24-772 зображення_viber_2023-05-15_08-13-13-949

Поринули у світ професій

Учні 1-А класу поринули у світ професій. Діти пофантазувати,   ким би вони хотіли стати у майбутньому. Розповіли, де працюють їхні батьки, які професії подобаються їм та чому вони обрали саме ту чи іншу професію. Намалювали професію, яку б хотіли здобути в подальшому житті.

зображення_viber_2023-05-12_13-15-26-634

Світ професій

світ професійУ рамках проведення місячника з профорієнтаційної роботи учні 2-А класу разом із класним керівником Т.О.Близнюк провели цікаву вікторину «Світ професій». Мета заходу – сприяти  поглибленню знань учнів про різноманітність професій; дати поради, як обрати професію до душі; розширити і закріпити знання про різні типи професій, трудові дії та знаряддя праці, поглибити в дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни та всіх громадян примножується працею; викликати відчуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати.

Твій професійний вибір

11-БНа виконання річного плану роботи Миронівського академічного ліцею №2 днями учні 11-их класів здійснили профорієнтаційну екскурсію у Білоцерківський національний  аграрний університет. Старшокласники, які через невеликий проміжок часу мають зробити свій професійний вибір, ознайомилися з структурними підрозділами університету, який сьогодні готує  висококваліфікованих конкурентоспроможних екологічно компетентних фахівців нового покоління для сфери аграрного виробництва шляхом надання освітніх послуг відмінної якості, дотримання високих стандартів у викладанні, науковій і професійній діяльності. Під час зустрічі викладачі вишу акцентували увагу присутніх на тому, що  Білоцерківський національний аграрний університет – провідний  національний аграрний навчально-науковий центр із розвинутою інфраструктурою, який органічно інтегрований у європейський освітній та науковий простір, здійснює підготовку конкурентоспроможних, інноваційно орієнтованих фахівців. Наші одинадцятикласники зацікавилися цим сучасним закладом освіти.

Наші одинадцятикласники у Київському національному університеті культури і мистецтв

11-А

 

У рамках Місячника профорієнтації в Київській області учні 11-х класів Миронівського академічного ліцею № 2 відвідали Київський національний університет культури і мистецтв, лідера  ТОП-10 рейтингу кращих культурно-мистецьких закладів вищої освіти України. Випускники ознайомилися з особливостями навчання на всіх факультетах цього закладу освіти, були вражені великою кількістю інформаційних, комп’ютерних та мультимедійних технологій, які забезпечують високу фахову підготовку студентів. Гостинний прийом та особлива увага були дуже приємним бонусом для дітей, а ще неймовірно велика кількість подарунків у вигляді інформативних матеріалів та книжок зробила цю зустріч незабутньою.

Профорієнтаційна конференція про ІТ-сферу

Львівський ІТ Кластер продовжує активно працювати над розвитком освіти: підтримка навчальних програм в університетах, реформа професійно-технічних закладів, зміни у викладанні інформатики у школах та профорієнтація для учнів – це основні аспекти, на які націлена наша діяльність. Освітня команда Кластера цьогоріч вже вдруге проведе профорієнтаційну конференцію про ІТ-сферу – IT Future Conf 2023, яка відбудеться 5-6 травня. Конференція пройде у гібридному форматі. Онлайн зможуть долучитися усі охочі з різних куточків України та світу. До участі запрошуємо як школярів, так і вчителів інформатики. Участь – безкоштовна.
Протягом двох днів, що триватиме ІT Future Conf 2023, спікери представлять основні напрямки ІТ-індустрії:
1) IT in our life
2) Hardware Engineering and Robotics
3) Cybersecurity
4) Software Engineering
5) Artificial Intelligence/Internet of Things
6) Project Management
7) Business Analysis and Data Science
8) IT Sales
9) UI/UX Design
В межах конференції старшокласники дізнаються про: ● топ-напрямки з ІТ-сфери та пов`язані з ними професії, що, власне, допоможе з вибором майбутньої спеціальності; ● навчальні заклади, де можна здобути відповідну освіту; ● кар’єрні перспективи в ІТ. Разом з цим, учасники конференції отримають сертифікати.
Запрошуємо вас долучитись до проєкту як партнерів та допомогти із залученням шкіл Київщини до участі в конференції. Звертаємо вашу увагу на те, що вчителям та учням обов’язково потрібно попередньо зареєструватися для участі: https://cutt.ly/T7fSfvL Детальна інформацію про подію розміщена на сайті Львівського ІТ Кластера за наступним посиланням: https://itcluster.lviv.ua/it-future-conf-2023/

Виконавчий директор Асоціації “Львівський КластерІнформаційних технологій та Бізнес-Послуг” С.В. Веселовський
Контактна особа: Катерина Ференс (менеджер проєкту) тел: 0967478581 email: kateryna.ferens@itcluster.lviv.ua

PRE-JUNIOR PROGRAM запрошує старшокласників на безкоштовне навчання

До 17 березня портал «ЕРАМ University» відкриває реєстрацію на участь у проєкті Pre-Junior Program для старшокласників. Головна мета – допомогти підліткам мати уявлення про технології та спробувати себе в ІТ-сфері. Програма є безкоштовною для всіх учасників та передбачає проведення ознайомчих лекцій на тему трендів та перспектив у ІТ, основних спеціалізацій та інструментів для роботи з кодом. Учасники матимуть можливість більш детально заглибитись у Front-end, C# чи Cloud Computing. Курс триватиме 10 тижнів. Залежно від обраного напряму, заняття будуть відбуватися до чотирьох разів на тиждень. Початок навчання заплановано на 17 квітня. Оформити заявку на участь та дізнатися більше про програму можна за посиланням.

Твій професійний вибір

изображение_viber_2022-12-02_20-43-48-617

 

Профорієнтаційній роботі в нашому ЗЗСО надається особливого значення. Так, днями з учнями дев’ятих класів спілкувалися викладачі відокремленого структурного підрозділу “Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету” А.А.Панченко та Р.В.Гетьман, які розповіли про умови навчання в закладі.

Конкурс «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро»

Учнів 8-11 класів запрошують взяти участь у розіграші 20 сертифікатів на 1000 грн. Конкурс відбудеться в межах онлайн-курсу «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро», який допоможе учням легко визначитися з майбутньою професію. Дізнатися більше про проєкт можна на сайті, а оновлення публікуються в телеграм-каналі.

За матеріалами МОН України

Учнів старших класів запрошують на онлайн екскурсії до провідних підприємств Уураїни

У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», який реалізує МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, для учнів 7-11 класів пропонують онлайн-екскурсії на провідні українські підприємства, аби школярі могли більше дізнатися про цікаві та актуальні професії сьогодення. Докладніше – за посиланням

За матеріалами МОН України

Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»

Мета Проєкту – сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.
Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:
1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua (далі – Портал) та пройдіть просту та швидку реєстрацію.
2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».
3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.
4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на якій Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.
5. Отримайте результат консультування (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі).
6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо (кнопка на Порталі «Навчання»).
7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»).
8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»).
Всі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайнресурсі: www.hryoutest.in.ua.
Детальна інформація про проєкт

За матеріалами МОН України

Вступна кампанія

ДПТНЗ “Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м.Києва” запрошує Всіх бажаючих  25.02 з 14.00 до 17.00 та 26.02 з 10.00 до 14.00  на Дні Відкритих дверей.  
Під час заходу ви зможете:
✏️ознайомитись з навчально-виробничою базою центру;
✏️ відвідати сучасні  кабінети та майстерні;
✏️подивитись на виставки кращих дипломних робіт та ескізів наших здобувачів освіти;
✏️ взяти участь у різноманітних майстер-класах!

Вступна кампанія

Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує абітурієнтів, батьків та вчителів на  День відкритих дверей онлайн 23 лютого 2022 року о 19.00 . Ви дізнаєтесь про:
  • функціонування Інституту людини;
  • особливості вступної кампанії 2022 року;
  • специфіку освітніх програм.
Подключитись до конференції Zoom
https://us06web.zoom.us/j/88987487076?pwd=SGNBVTF5SGNFeDVFcmxZN05kS05hdz09Ідентифікатор конференції: 889 8748 7076
Код доступу: 475381

Вступна кампанія

Шановні учні, вчителі та батьки!
Географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на навчання
Наші переваги:
1. Сучасні освітні програми.
2. Висококваліфіковані викладачі.
3. Престижний диплом.
4. Незабутні та цікаві практики.
5. Насичене студентське життя.
6. Працевлаштування в престижних компаніях.
7. Міжнародні обміни.

Олімпіада з географії для абітурієнтів Університету
Учасники олімпіади, що набрали не менше 90% балів у другому турі, мають унікальну можливість отримати до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з географії, що можуть бути вирішальними при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на відповідні освітні програми. Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (20 січня 2022 року по 01 березня 2022 року) та очний (15 квітня 2022 року). Для участі у першому (дистанційному) турі Олімпіади необхідно зареєструватися, заповнити форму та завантажити відповіді за адресою: https://vstup.knu.ua (завантажувати відповіді можна з 20 січня по 01 березня 2022)

Завдання та додаткова інформація: 
Більше інформації про географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка: https://geo.knu.ua/
З повагою, декан Сергій Запотоцький

Вступна кампанія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує випускників 2022 року до участі у Всеукраїнській олімпіаді  та днях відкритих дверей, які проходять онлайн.

Вступники Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають чудову нагоду отримати до 20 додаткових балів до оцінки з відповідного предмета в сертифікаті ЗНО при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка!

Програма для навчання Scholarship

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Київської області Миронівського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 
Наразі відкрито 7 номінацій: 
18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)
23 000 грн. –  https://alterair.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@alterair.ua)
17 500 грн. –  https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)
22 000 грн. –  https://greenforest.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)
20 000 грн. –  https://renix.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.ua)
30 000 грн. –  https://biovit.ua/Scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@biovit.ua)
27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com
Участь повністю безкоштовна. 
Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 
З повагою, Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів.

Вступна кампанія

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» планує провести День відкритих дверей у форматі ZOOM-конференції для учнів старших класів та їх батьків 28 грудня 2021 року о 16:00. Для взяття участі бажаючим потрібно обов’язково до 12:00 27 грудня  2021 року зареєструватися, заповнивши Google-форму за посиланням: https://forms.gle/CaCtZZchWPMrMoBBA

Вступна кампанія

22 грудня о 16.30 відбудеться День відкритих дверей онлайн у Національному університеті «Львівська політехніка». День відкритих дверей передбачає діалог із відповідальним секретарем Приймальної комісії. При цьому можна буде дізнатись особливості вступної кампанії у2022 році. Для участі у Дні відкритих дверей необхідна попередня реєстрація. Посилання для під’єднання до заходу можна буде отримати на електронну скриньку, яку буде вказано під час попередньої реєстрації.

Вступна кампанія

43Державний заклад вищої освіти «Університет меджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України запрошує на ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, які відбудуться в онлайн-форматі на платформі ZOOM 30 жовтня 2021 року о 12:00; 25 листопада о 15.00; 16 грудня о 15.00.
Ви маєте можливість підключитися до заходу за посиланням: https://zoom.us/j/91459842618?pwd=ZDNIdExlTFRRdlNpK1g3SitzTEEyQT09 Ідентифікатор конференції: 914 5984 2618 Код доступа: 290601 Реєстрація учасників: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7bPKDOUFrWZDkn2YZyTntwx3831ujLHA1SfsQZa0e8zocRQ/viewform
Керівництво Університету та члени Приймальної комісії презентуватимуть вступникам: особливості підготовки до загальнодержавного ЗНО-2022 і вступної кампанії-2022Умови прийому для здобуття вищої освіти 2022 року; переваги та перспективи навчання в Університеті; напрями (спеціальності) підготовки фахівців; особливості вступу на освітні ступені бакалавра та магістра; освітню стратегію Університету; наукову, міжнародну діяльність Університету; академічну мобільність здобувачів освіти; навчання на кафедрі військової підготовки; профорієнтаційні проєкти для учнівської молоді; студентське дозвілля.
Перелік спеціальностей, за яким здійснюється підготовка ОС бакалавра: Менеджмент. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Психологія. Управління персоналом та економіка праці.
Перелік спеціальностей, за яким здійснюється підготовка ОС магістра: · Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) · Педагогіка вищої школи · Підприємництво, торгівля та біржова діяльність · Психологія · Публічне управління та адміністрування · Спеціальна освіта (за нозологіями) · Управління навчальними закладами · Управління персоналом та економіка праці · Управління проєктами · Християнська педагогіка Учні старших класів та їхні батьки отримують фахові онлайн консультації та отримують відповіді на всі запитання. Запрошуємо старшокласників та вступників-2022 долучитися до онлайн зустрічі задля здійснення правильного професійного вибору свого майбутнього!
Контакти: м. Київ, вул. Cічових Стрільців, 52-а, 3 корпус, I поверх, кімн. 1.9.
Тел. (044)481-38-44; (044)481-38-39
E-mail: vstupumo@uem.edu.ua
Сайт: http://umo.edu.ua/university
Приєднуйтеся: https://www.facebook.com/umo.edu.ua https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

Дев’ятикласникам про майбутню професію

9-Б

Днями  у 9-Б класі відбулася година спілкування на тему “Обираєш професію – обираєш долю”. Класний керівник Валентина Іванівна Зозуля  під час проведення заходу прагнула привернути увагу школярів до важливого вибору в житті людини – вибору професії. Учителькою були використані різні форми роботи, а саме: практичний блок “Усі професії потрібні, усі професії важливі”, “Мозковий штурм”, гра “Знайди будинок”, “Збери прислів’я”. А ще учні спробували класифікувати професії, узяли участь у тестуванні, а наостанок  самі вирішили опанувати  себе у ролі перукаря, столяра тощо.

Вступна кампанія

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошує набір абітурієнтів на 1-й курс за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня “бакалавр” за спеціальністю 081 “Право”. Інформаційний лист