Категорії архівів: Профорієнтаційна робота

Твій професійний вибір

изображение_viber_2022-12-02_20-43-48-617

 

Профорієнтаційній роботі в нашому ЗЗСО надається особливого значення. Так, днями з учнями дев’ятих класів спілкувалися викладачі відокремленого структурного підрозділу “Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету” А.А.Панченко та Р.В.Гетьман, які розповіли про умови навчання в закладі.

Конкурс «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро»

Учнів 8-11 класів запрошують взяти участь у розіграші 20 сертифікатів на 1000 грн. Конкурс відбудеться в межах онлайн-курсу «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро», який допоможе учням легко визначитися з майбутньою професію. Дізнатися більше про проєкт можна на сайті, а оновлення публікуються в телеграм-каналі.

За матеріалами МОН України

Учнів старших класів запрошують на онлайн екскурсії до провідних підприємств Уураїни

У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», який реалізує МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, для учнів 7-11 класів пропонують онлайн-екскурсії на провідні українські підприємства, аби школярі могли більше дізнатися про цікаві та актуальні професії сьогодення. Докладніше – за посиланням

За матеріалами МОН України

Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»

Мета Проєкту – сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.
Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:
1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua (далі – Портал) та пройдіть просту та швидку реєстрацію.
2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».
3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.
4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на якій Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.
5. Отримайте результат консультування (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі).
6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо (кнопка на Порталі «Навчання»).
7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»).
8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»).
Всі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайнресурсі: www.hryoutest.in.ua.
Детальна інформація про проєкт

За матеріалами МОН України

Вступна кампанія

ДПТНЗ “Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м.Києва” запрошує Всіх бажаючих  25.02 з 14.00 до 17.00 та 26.02 з 10.00 до 14.00  на Дні Відкритих дверей.  
Під час заходу ви зможете:
✏️ознайомитись з навчально-виробничою базою центру;
✏️ відвідати сучасні  кабінети та майстерні;
✏️подивитись на виставки кращих дипломних робіт та ескізів наших здобувачів освіти;
✏️ взяти участь у різноманітних майстер-класах!

Вступна кампанія

Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує абітурієнтів, батьків та вчителів на  День відкритих дверей онлайн 23 лютого 2022 року о 19.00 . Ви дізнаєтесь про:
  • функціонування Інституту людини;
  • особливості вступної кампанії 2022 року;
  • специфіку освітніх програм.
Подключитись до конференції Zoom
https://us06web.zoom.us/j/88987487076?pwd=SGNBVTF5SGNFeDVFcmxZN05kS05hdz09Ідентифікатор конференції: 889 8748 7076
Код доступу: 475381

Вступна кампанія

Шановні учні, вчителі та батьки!
Географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на навчання
Наші переваги:
1. Сучасні освітні програми.
2. Висококваліфіковані викладачі.
3. Престижний диплом.
4. Незабутні та цікаві практики.
5. Насичене студентське життя.
6. Працевлаштування в престижних компаніях.
7. Міжнародні обміни.

Олімпіада з географії для абітурієнтів Університету
Учасники олімпіади, що набрали не менше 90% балів у другому турі, мають унікальну можливість отримати до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з географії, що можуть бути вирішальними при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на відповідні освітні програми. Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (20 січня 2022 року по 01 березня 2022 року) та очний (15 квітня 2022 року). Для участі у першому (дистанційному) турі Олімпіади необхідно зареєструватися, заповнити форму та завантажити відповіді за адресою: https://vstup.knu.ua (завантажувати відповіді можна з 20 січня по 01 березня 2022)

Завдання та додаткова інформація: 
Більше інформації про географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка: https://geo.knu.ua/
З повагою, декан Сергій Запотоцький

Вступна кампанія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує випускників 2022 року до участі у Всеукраїнській олімпіаді  та днях відкритих дверей, які проходять онлайн.

Вступники Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають чудову нагоду отримати до 20 додаткових балів до оцінки з відповідного предмета в сертифікаті ЗНО при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка!

Програма для навчання Scholarship

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Київської області Миронівського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 
Наразі відкрито 7 номінацій: 
18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)
23 000 грн. –  https://alterair.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@alterair.ua)
17 500 грн. –  https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)
22 000 грн. –  https://greenforest.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)
20 000 грн. –  https://renix.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.ua)
30 000 грн. –  https://biovit.ua/Scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@biovit.ua)
27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com
Участь повністю безкоштовна. 
Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 
З повагою, Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів.

Вступна кампанія

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» планує провести День відкритих дверей у форматі ZOOM-конференції для учнів старших класів та їх батьків 28 грудня 2021 року о 16:00. Для взяття участі бажаючим потрібно обов’язково до 12:00 27 грудня  2021 року зареєструватися, заповнивши Google-форму за посиланням: https://forms.gle/CaCtZZchWPMrMoBBA

Вступна кампанія

22 грудня о 16.30 відбудеться День відкритих дверей онлайн у Національному університеті «Львівська політехніка». День відкритих дверей передбачає діалог із відповідальним секретарем Приймальної комісії. При цьому можна буде дізнатись особливості вступної кампанії у2022 році. Для участі у Дні відкритих дверей необхідна попередня реєстрація. Посилання для під’єднання до заходу можна буде отримати на електронну скриньку, яку буде вказано під час попередньої реєстрації.

Вступна кампанія

43Державний заклад вищої освіти «Університет меджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України запрошує на ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, які відбудуться в онлайн-форматі на платформі ZOOM 30 жовтня 2021 року о 12:00; 25 листопада о 15.00; 16 грудня о 15.00.
Ви маєте можливість підключитися до заходу за посиланням: https://zoom.us/j/91459842618?pwd=ZDNIdExlTFRRdlNpK1g3SitzTEEyQT09 Ідентифікатор конференції: 914 5984 2618 Код доступа: 290601 Реєстрація учасників: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7bPKDOUFrWZDkn2YZyTntwx3831ujLHA1SfsQZa0e8zocRQ/viewform
Керівництво Університету та члени Приймальної комісії презентуватимуть вступникам: особливості підготовки до загальнодержавного ЗНО-2022 і вступної кампанії-2022Умови прийому для здобуття вищої освіти 2022 року; переваги та перспективи навчання в Університеті; напрями (спеціальності) підготовки фахівців; особливості вступу на освітні ступені бакалавра та магістра; освітню стратегію Університету; наукову, міжнародну діяльність Університету; академічну мобільність здобувачів освіти; навчання на кафедрі військової підготовки; профорієнтаційні проєкти для учнівської молоді; студентське дозвілля.
Перелік спеціальностей, за яким здійснюється підготовка ОС бакалавра: Менеджмент. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Психологія. Управління персоналом та економіка праці.
Перелік спеціальностей, за яким здійснюється підготовка ОС магістра: · Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) · Педагогіка вищої школи · Підприємництво, торгівля та біржова діяльність · Психологія · Публічне управління та адміністрування · Спеціальна освіта (за нозологіями) · Управління навчальними закладами · Управління персоналом та економіка праці · Управління проєктами · Християнська педагогіка Учні старших класів та їхні батьки отримують фахові онлайн консультації та отримують відповіді на всі запитання. Запрошуємо старшокласників та вступників-2022 долучитися до онлайн зустрічі задля здійснення правильного професійного вибору свого майбутнього!
Контакти: м. Київ, вул. Cічових Стрільців, 52-а, 3 корпус, I поверх, кімн. 1.9.
Тел. (044)481-38-44; (044)481-38-39
E-mail: vstupumo@uem.edu.ua
Сайт: http://umo.edu.ua/university
Приєднуйтеся: https://www.facebook.com/umo.edu.ua https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

Дев’ятикласникам про майбутню професію

9-Б

Днями  у 9-Б класі відбулася година спілкування на тему “Обираєш професію – обираєш долю”. Класний керівник Валентина Іванівна Зозуля  під час проведення заходу прагнула привернути увагу школярів до важливого вибору в житті людини – вибору професії. Учителькою були використані різні форми роботи, а саме: практичний блок “Усі професії потрібні, усі професії важливі”, “Мозковий штурм”, гра “Знайди будинок”, “Збери прислів’я”. А ще учні спробували класифікувати професії, узяли участь у тестуванні, а наостанок  самі вирішили опанувати  себе у ролі перукаря, столяра тощо.

Вступна кампанія

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошує набір абітурієнтів на 1-й курс за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня “бакалавр” за спеціальністю 081 “Право”. Інформаційний лист

Розпочала роботу гаряча лінія щодо вступної кампанії 2021

Для консультування з питань вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти та реагування на можливі порушення законодавства Міністерство організувало роботу консультативних телефонів. Детальніше дізнавайтесь за посиланням контакти для дзвінків і листів, а також умови прийому громадян.

1

Вступна кампанія

Для випускників 11 класів 2021 року та минулих років. Вступ без ЗНО!!!
Випускникам українських шкіл, які мають атестат про повну середню освіту, пропонується здобути європейський диплом польського навчального закладу, навчаючись в Україні.
Спеціальність
Менеджмент
спеціалізації:
– менеджмент безпеки підприємства;
-менеджмент в адмініструванні;
– менеджмент готельно-ресторанної справи;
– менеджмент туристичної індустрії;
– інформаційні технології в менеджменті.
 
 22 травня 2021 року в 17.30
Відбудеться презентація в online (в програмі ZOOM)
на тему «Перспективи і можливості навчання української молоді на Українсько-польській програмі «Крок до Євроінтеграції».
Вхід за адресою:         https://cutt.ly/Jx4I6pz
Код доступу: 123
 
Хто має бажання дізнатись про організаційні моменти і деталі пр. вступі в навчальні заклади Польщі, просимо долучитись до зустрічі.
Просимо зареєструватись в анкеті вступника. https://cutt.ly/GkoWH3d
анкета для вступу
Директор
Європейської асоціації
інноваційної освіти                                     Степанюк Оксана Миколаївна

Вступна кампанія

Учні 11-х класів мають можливість вступити на спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій», освітньо-професійні програми «Геоінформаційні системи і технології», «Землеустрій та кадастр» до Національного авіаційного університету.
Детальна інформація:
https://febit.nau.edu.ua/kafedry/agz/
https://www.facebook.com/aerospace.nau
https://www.instagram.com/gis.nau/?hl=ru
 
З повагоюВадим Беленок, кандидат фізикоматематичних наукдоцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Національного авіаційного університетумКиїв

Вступна кампанія

День відкритих дверей у Білоцерківському національному аграрному університеті відбудеться 15 травня 2021 р. о 11 год.
Трансляція прямого ефіру Дня Відкритих Дверей буде здійснюватися через соціальні мережі:

Вступна кампанія

Національний лісотехнічний університет України запрошує на навчання. Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України) – єдиний в державі поліфункціональний заклад вищої освіти лісотехнічного профілю. За свою майже 150-річну історію (заснований у 1874 році) НЛТУ України активно інтегрувався у європейську та світову освітню систему і став визнаним центром науки та освіти. НЛТУ України за рейтингом ЗВО України «ТОП-200» посів 65 місце та 4 місце серед ЗВО Львівщини, а за офіційним показником якості науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації (питомою вагою докторів та кандидатів наук) – 9 місце серед ЗВО України. У 2020 році НЛТУ України вдруге зайняв 1 місце серед українських ЗВО у міжнародному рейтингу UI Green Metric World University Ranking та 111-е місце серед 780 університетів з 85 країн світу. 

Вступна кампанія

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ДЗВО «УМО» НАПН УКРАЇНИ запрошує вступників, їхніх батьків та роботодавців на ОНЛАЙН-ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 29 квітня 2021 року о 15.00  за посиланням https://meet.google.com/kho-nqhc-cpkГостинно запрошуємо Вас на портал Онлайн-дня відкритих дверей БІНПО  за посиланням: https://meet.google.com/kho-nqhc-cpk ).
На Вас чекає:
– яскрава презентація Інституту (цікаво про головне);
– зустрічі з гарантами освітніх програм, науково-педагогічними працівниками Інституту;
– інформація про спеціальності, організацію освітнього процесу;
– відповіді на всі ваші запитання.
Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти є провідним закладом вищої освіти України, на базі якого здійснюється підготовка здобувачів освіти:
– ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:
– 053 «Психологія»
– 015 «Професійна освіта» за спеціалізаціями «Дизайн», «Охорона праці»
– ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:
– 053 «Психологія»
– 073 «Менеджмент» за спеціалізаціями «Управління навчальним закладом», «Адміністративний менеджмент»
– 011 «Науки про освіту» («Педагогіка вищої школи»)
Заповнюйте реєстраційну форму за посиланням: ( https://forms.gle/eX94btEFEHBBrauX9 ) і приєднуйтесь до Дня відкритих дверей!

Вступна кампанія

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2021 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів (без ЗНО), обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді.