Категорії архівів: Предметні тижні

Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови в нашому ліцеї організували вчителі Вірич Наталія, Шевчук Марина та Радченко Катерина.Учні із задоволенням виконували інтерактивні завдання на сайті naurok.ua. Учні отримали сертифікати та позитивні емоції.

Тиждень української мови та літератури

GridArt_20230306_141924684

Сьогодні, 06 березня 2023 року, у нашому ЗЗСО стартував Тиждень української мови,  літератури та вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка. Так,  в учнівському колективі 7-Б (класний керівник Л.В.Панченко) відбувся  цікавий захід у рамках проведення тижня. Учні  читали не лише улюблені поезії, а й  переглянули відео “Цікаві факти про українську мову”.

Тиждень початкових класів у Миронівському академічному ліцеї №2

Із 23  по 26 листопада  у Миронівському академічному ліцеї №2 проходив Тиждень початкових класів. Його головним завданням було створення атмосфери успіху, що сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. Змістовні заходи, захоплюючі хвилини уроків стали яскравою подією у житті здобувачів освіти.

Тиждень англійської мови

Уже традиційно в листопаді відбувається тиждень англійської мови. Цього року учні разом із учителями  Василенко І. В. та Радченко К. Ю. обрали спільну тему “Crosswords”. Кожен клас розробив тематичний кросворд. Такий вид діяльності допоміг розвинути навички мислення та креативності! Учні початкової школи  та вчитель Доля Р. Р. брали участь у граматичних вікторинах та із задоволенням виконували завдання!

Тиждень зарубіжної літератури 2021

Тиждень ззарубіжної літератури 2021

 

 

З 1 по 5 листопада 2021 року в ліцеї №2 проходив тиждень зарубіжної літератури. Учні п’ятих  та шостих класів влаштували виставку малюнків до творів зарубіжних письменників «Наш вернісаж». Семикласники та восьмикласники змагались у розгадуванні кросвордів. Учні дев’ятих класів взяли участь у літературній грі «Упізнай за цитатою твір», а старшокласники створювали буклети «Прочитав книгу сам – запропонуй іншому».

 

 

Тиждень зарубіжної літератури 2021 Тиждень зарубіжної літератури 2021

 

Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!

За словами Ліни Костенко,  «Поезія – це завжди неповторність, який безсмертний дотик до душі».  Тож  у рамках проведення тижня української мови та літератури у нашому ліцеї №2 днями   відбулося свято поезії серед здобувачів освіти 8-9 та 10-11 класів. Усе проходило у знаковий для України час – переддень пошанування  генія української землі Т.Г.Шевченка. Великий Кобзар 10 березня 1861 року відійшов у вічність, щоб залишитися з нами  назавжди, навіки. Залишитися думками-піснями, заповідями і заповітами. Отож учні 8-11 класів виразно читали не лише поезії Кобзаря, але й вірші поетів, для яких Тарас Шевченко був зразком непохитності, правдивості, учив їх «неложними устами казати правду». У номінації «Авторська поезія» переможницею стала Одноволик Анастасія (9-А клас), яка прочитала власний вірш «Лесине слово». Друге місце посів Володимир Бубнов (8-А клас).  У номінації «Виразне читання» серед учнів 8-9 класів І місце здобула Степаненко Лілія (8-Б клас), ІІ місце – група учнів 9-А та 9-Б класів,  ІІІ місце –  Крохмаль Анастасія (8-А клас). Серед учнів 10-11 класів І місце посіла Хмельницька Софія (11-Б клас), ІІ місце – Панченко Анна (10-А клас), ІІІ місце – Прокопенко Юлія (11-А клас).

Тиждень української мови та літератури. День другий

Успішно розпочався другий день роботи предметного тижня. Сьогодні, 02 березня, дотримуючись нових обмежувальних протиепідемічних заходів, відбувся конкурс юних читців « У саду поетичнім» серед ліцеїстів 5-6 класів. У номінації «Гумор» перше місце посів Мельник Андрій (6-А клас), друге місце – Покошевой Артем (6-Б клас). У номінації «Виразне читання» І місце здобули Рудь Дар’я (5-Б клас), Вашека Тетяна (6-Б клас),  ІІ місце – Мацола Богдан (5-Б клас),  Українець Влада, Харитоненко Олександра (6-А клас), ІІІ місце – Гузенко Аріна та Вишневський Станіслав (5-А клас). Журі конкурсу дякує класним керівникам 5- 6 класів та батькам школярів за майстерну підготовку здобувачів освіти до поетичного заходу.

У саду поетичнім

зображення_viber_2021-03-01_12-51-18Сьогодні, 01 березня, у нашому ліцеї №2  стартував тиждень української мови та літератури.  За доброю традицією він  розпочався конкурсом дитячої та юнацької творчості «У саду поетичнім». Тож свято поезії відкрили учні 1-4 класів. Варто зазначити, що метою та завданням Конкурсу є національно-патріотичне, духовне виховання дітей та молоді, виховання поваги до мови і традицій свого народу, популяризація творів українських класиків, сучасних авторів, пошук та підтримка талановитих майстрів художнього слова, збагачення їх навиками акторської та сценічної майстерності.  Переможцями першого етапу стали такі учні:  у номінації “Виразне читання”  Йонаш Дар’я (2-Б клас), Буряк Анна (4-Б клас); у номінації “Гумор” – Музира Альбіна (4-А клас), у номінації “Авторська поезія”  –  Колісник Олександра (2-А клас) та Балабан Анна (3-Б клас).  Інші діти-учасники посіли друге та третє місце у різних номінаціях. Майстерно готували дітей до конкурсу всі учителі 1-4 класів.

Інженерний тиждень у ліцеї №2

Слайд1Цього місяця у нашому ЗЗСО для здобувачів освіти відбувся інженерний тиждень, присвячений вирішенню глобальних проблем людства. Виникли екологічні проблеми не сьогодні й не вчора. Наприклад, українська козацька старшина, незважаючи на надзвичайне багатство нашої природи тих часів, теж уболівала за збереження довкілля й видавала ряд наказів та документів про охорону придніпровських лісів і лук, заборону спалювання лісів, браконьєрства, хижацького знищення звірів та риби.
Із розвитком цивілізації та науково-технічного прогресу, обсягів виробництва та його відходів проблеми стосунків між природою та суспільством дедалі загострюються.
Ліквідація глобальної екологічної кризи є на сьогодні найважливішим завданням людства. Нові проблеми потребують нових рішень. Тож учні ліцею №2 мали можливість поглянути на них, як це роблять інженери-фізики, зробити перші кроки у світ інженерії та отримати перемогу, у першу чергу, над собою! Учитель фізики А.Я.Левіт  вміло спрямовувала пізнавальну діяльність учнів упродовж усіх тижневих заходів.

Слайд2 Слайд3

Тиждень англійської мови

Презентация1Минув тиждень англійської мови в нашому ліцеї. Цього року учні взяли активну участь в інтернет- олімпіаді на сайті naurok.ua. Завдання були цікавими, інтерактивними, спрямовані на розвиток навичок читання, розуміння тексту та розвиток граматичних навичок. Найбільш активними були учні 4-А,6-А, 6-Б, 7-Б, 9-А класів. Учні отримали іменні сертифікати! 

 

IMG_20201126_102435

Тиждень зарубіжної літератури

4e4a203fc3c9a7ffc465a4f2ec334f4fДля чого люди беруть до рук книгу? Хтось хоче розважитись, хтось згаяти час, а хтось намагається пізнати щось нове.  Книга вчить нас  бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей. Книга переносить нас в інші країни, епохи. В рамках тижня зарубіжної літератури п’ятикласники  нашої школи  зможуть взяти участь у вікторині «Ці незабутні казки», учні 6 –х та 7-х класів проведуть цікаво перерви, розгадуючи літературні кросворди, восьмикласники з’ясують: хто найкращий знавець античної літератури, а старшокласники (9-11 класи) зможуть самостійно обрати книгу для читання, скориставшись інтернетом (Наприклад, за посиланням http://rec-book.blogspot.com/search/label/).  Як показала практика дистанційного навчання, в учнів виникає інтерес до пошукової та самостійної роботи. А з сюжетом прочитаної книги діти залюбки діляться зі своїми однолітками.

Тиждень психологічної служби

зображення_viber_2020-02-28_12-26-47Протягом останнього тижня лютого у нашому ліцеї №2  для підвищення інтересу до психології як науки, стимулювання творчої активності дітей та педагогів проходив тиждень психологічної служби. Тож усі учасники освітнього процесу були  задіяні у різних цікавих заходах. Діти навчилися самовиражатися, позбулися від багатьох комплексів, розбиралися у внутрішньому «Я», поліпшували настрій через прийом арт-терапія. Здобувачі освіти розширили і поглибили свої знання про дружбу і товаришування — ці важливі показники вихованості та навчилися уважно ставитися до своїх товаришів. А ще побачили недоліки у своїй поведінці й намагалися їх позбутися, коли на листках «Дерева добрих справ» писали свої позитивні вчинки.

 У методичному кабінеті для педпрацівників було розміщено плакат «Афоризм мого життя», де вчителі могли поділитися зі своїми колегами крилатими фразами, які їм подобаються. Для здобувачів освіти 1-4 класів було створено символічне «Дерево бажань», де молодші школярі на аркушиках написали свої мрії та бажання. Також увесь час у фоє закладу діяла виставка цікавих психологічних фактів.

Тиждень хімії

Протягом тижня хімії, що відбувся у нашому навчальному закладі  з 17 по 21 лютого 2020 р, здобувачі освіти мали змогу оцінити значення цієї науки в найрізноманітніших сферах життя людини. Особливу увагу приділялося екологічному аспекту застосування хімічних знань, здоровому способу життя та побутовій хімії. Звісно,  хімічний експеримент завжди буде у центрі уваги справжніх хіміків.

20200221_081655 20200218_133541

Тиждень фізики

Тиждень фізики у ліцеї відбувся під гаслом “Фізика – наука експериментальна”. Як відомо, краще один раз  побачити, ніж десять раз почути.  Тому діти демонстрували яскраві та цікаві досліди, які заздалегідь підготували вдома. 

Тиждень англійської мови

З 11 по 15 листопада 2019 року у нашому навчальному закладі відбувся тиждень англійської мови. Під час  його проведення здобувачі освіти при допомозі QR кодів ознайомилися  з  цікавими статтями  про дивні традиції  і звичаї  інших народів   та про найдорожчі готелі  в усьому світі. До участі у заходах були залучені всі ліцеїсти. Разом з учителями англійської мови (Василенко І.В. , Костенко І.В. та Радченко К.Ю.) здобувачі освіти 8-11-х класів презентували свої проекти на тему “My exams” , “Music in my life”, “Healthy way of  life”.  А ще дітям була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на запропоновану тему.

20191002_080406 20190920_111511

Тиждень зарубіжної літератури

Протягом п’яти дні (з 4 по 8 листопада) у ліцеї №2 проходив тиждень зарубіжної літератури. Здобувачі освіти  демонстрували творчі здібності, ерудицію, брали участь у конкурсах та вікторинах. Під час проведення таких заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатили свої знання про кращі твори зарубіжної літератури. Старшокласники демонстрували мультимедійні презентації  та відеоматеріали на тему:  «Булгаков і Україна». Восьмикласники  активно брали участь у вікторині «Античність – колиска європейської цивілізації». Учні 5-х класів переглядали анімаційні фільми, шестикласники взяли участь у конкурсі на кращого читця байки, а семикласники влаштували літературний турнір «Знавці роману Вальтера Скотта «Айвенго».

IMG_20191106_095633 IMG_20191108_113007

Тиждень психологічної служби

В останній тиждень першого місяця весни у нашому закладі проходив тиждень психологічної служби, упродовж якого відбулися різні заходи. Так,  у холі закладу працівниками психологічної служби було організовано тематичні виставки «Рецепти успіху» , «Ми різні – у цьому наше багатство» та плакат «Щоб ти змінив у школі», де здобувачі освіти могли висловити свої думки з цього питання.
П’ятикласники  брали участь у цікавій психологічній грі на згуртованість колективу «Дім наших стосунків», під час якої вони розширили знання один про одного, обговорили значущість безконфліктного спілкування в класі та підтримання позитивного мікроклімату в колективі.
Першокласники під час розвивального заняття «Планета щастя відчули позитивний настрій та зрозуміли, для чого вони навчаються у школі». Діти виконували різні завдання та прослухали повчальні історії. По закінченні заняття здобувачі освіти мали змогу розфарбувати цікаві розмальовки за мотивами картин американської художниці Карли Жерар.
Упродовж тижня діяла акція «Пожирач неприємностей», метою якої було дозволити дітям ділитися своїми проблемами, які їх хвилюють на сьогодні. Найбільший інтерес ця гра викликала у школярів 5-7 класів. Вони активно ділилися своїми негараздами з Пожирачем.

IMG_20190327_124422 IMG_20190327_130424 IMG_20190328_131243 IMG_20190328_131924 IMG_20190329_082336 IMG-7a1171d33a033b789a909df8ae1c7fd2-V

Мовно-літературна гра

Під час проведення тижня української мови та літератури у 10 класах була проведена мовно-літературна гра «Хто зверху?». Ведучі заходу Делідон Арина (8-Б клас) та Коваленко Олександра (9-Б клас) майстерно спрямовували хід гри. Десятикласники брали участь у різноманітних конкурсах,  а саме: «Склади слово», «Хто я?», «Обмін ролями», «Угадай пісню»,  «Учні в ряд», «Асоціації». Упродовж гри  команди могли дати відповідь на бонусні запитання, щоб таким чином отримати ще й додаткові бали.  Перемогла команда «Авраменчата» (10-Б клас). Захід підготували учителі української мови та літератури С.М.Глоба та Н.М.Лобас.

1 (1) 2 3 4

Перегорнули сторінки цікавих книжок

У ході проведення тижня української мови та літератури, з нагоди 205-ї річниці від дня народження великого сина українського народу  Тараса Шевченка у фойє нашого закладу були організовані тематичні книжкові виставки на тему: «Син волі», «Українське видання ХХ ст.», «Українське видання ХХІ ст.».

1 IMG-a0d18229e1d23295a41ba9b6fc4bf19f-V

Тиждень хімії

IMG-de7939645340d854d8e3c3a1bf77c1c1-VУсі ми родом із дитинства. А у ньому завжди повинна бути казка. Спочатку ми всі з цікавістю слухаємо добрі, повчальні казкові історії, які читають їх нам рідні бабусі та мами. При цьому уважно розглядаємо малюнки, а потім і самі читаємо. І завжди намагаємося уявити себе на місці героїв, уявити, якими вони були зовні в житті. Під час проведення тижня хімії, що відбувся у нашому навчальному закладі з 18 по 22 лютого 2019 р., здобувачі освіти мали змогу стати чарівниками за допомогою науки хімії. Так, школярі 7-А класу підготували для учнів 6-их класів неповторне казкове дійство «У світі чарівної казки». Під час проведення  заходу Адамчук Максим, Глущенко Поліна, Кузьменко Дарина, Лагода Богдана, Любченко Вікторія, Мазур Марина, Одноволик Анастасія, Мазур Софія, Паніна Єлізавета, Пилипенко Артем, Прокопенко Олександра, Пугач Софія, майстерно перевтілившись у казкових героїв, продемонстрували справжні акторські здібності: школярі підготували інсценізацію улюблених казок та фантастичних історій («Попелюшка», «Русалонька», «Дванадцять місяців», «Аладін», «Гаррі Потер», «Жар-птиця», «Ельза»). Дійство супроводжувалося цікавими хімічними дослідами, які ефективно доповнювали казкові сюжети маленьких акторів. Захід ще раз переконливо довів незаперечну істину – Хімія і Казка завжди поруч.

Л.В.Панченко, учитель хімії

 IMG-c9ce92af5f30a7a858ecae0b20db2d56-V IMG-b5d78ad367e01e5ee3f4c469c0fb4c37-V IMG-b4c6cc8a4ee432c3d727a4d80ae1376c-V IMG-7468571780ea2191820185b579e21284-V IMG-7129851ac5da3b927cf1365d3aa1e69d-V

Тиждень фізики

Важко уявити фізику без експерименту. Саме тому тиждень фізики в нашій школі був насичений різноманітними дослідами, які можна відтворити в домашніх умовах. Діти поринули у світ цікавих і загадкових явищ. Створений своїми руками компас виявився дуже точним, центр тяжіння тіла “розмістився” поза тілом, ньютонівська рідина вразила своїми дивовижними властивостями, а  нищівний смерч помістився у звичайній банці. Навіть атмосферний тиск “проявив” себе з несподіваного боку.
Можемо тільки здогадуватися, скільки всього таємничого  та неймовірного оточує нас! Тож нам залишається лише навчитися помічати це.

А.Я.Левіт, учитель фізики

IMG_20190218_105115 IMG_20190219_124455IMG_20190219_114847IMG_20190219_124348

Тиждень англійської мови

З 12 по 16 листопада 2018 року у нашому навчальному закладі проводився тиждень англійської мови. Учні школи  брали активну  участь у  різноманітних заходах. Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий  аспект в змісті навчання мови; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. До участі у заходах були залучені всі учні школи. Вчителями англійської мови була організована виставка проектних робіт учнів 1-11 класів (вчителі Василенко І.В. , Костенко І.В. та Радченко К.Ю.), де були представлені кращі роботи, виконані протягом навчального року. Учні 4-х,8-х та 9-х класів створили проекти на тему: «Моя кімната», «Музика в моєму житті», «Моя улюблена телепрограма». Учні 3-х класів презентували проекти «Моя класна кімната».

Декада правових знань

1

 

У ході декади правових знань учні 5-А та 5-Б класів упродовж уроку спілкувалися з працівником Миронівського районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді А. М. Ямнюк.  П’ятикласники були надзвичайно вдячні Анні Миколаївні за змістовну зустріч.