Категорії архівів: Новини закладу

У ліцеї стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» та в рамках проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек  у ЗНЗ України з 01 по 31 жовтня  започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Цього року він проходить під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Чудову нагоду ознайомитися з книжковим фондом художньої  літератури для дітей отримали здобувачі освіти  2-А класу під час мандрівки уявною «книжковою алеєю», а першокласники поринули у захоплюючий світ книги, подорожуючи «казковим» світом бібліотеки.

IMG_20191002_103435_BURST1 IMG-3af05228112bd6b5ad7de3653b94c86d-V

Тематичний тиждень “Осінь”

Цікаво розпочався тематичний тиждень “Осінь” в учнів 1 – А класу. Діти збагатили свої знання новими, цікавими фактами про тварин восени  та із захопленням виготовили власноруч птахів та підготували виставку “Відлітають журавлі у вирій”.

IMG_20190930_110845 IMG_20190930_112031

Загальношкільні батьківські збори

26 вересня 2019 року в Миронівському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори.  Практичний психолог О. В. Козленко порадила батькам, як розвивати бажання виховувати дітей у гармонії, душевному спокої та рівновазі. Спілкуючись, класні керівники та батьки здобувачів освіти розглянули нагальні питання щодо дієвого функціонування батьківського комітету класу та НВК.

зображення_viber_2019-09-30_14-13-04 зображення_viber_2019-09-30_14-12-31

зображення_viber_2019-09-27_09-33-29 IMG_20190926_182155

Міжнародний день миру

зображення_viber_2019-09-20_11-19-00

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам. Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру, який з 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН відзначають 21 вересня. Напередодні цієї дати у Миронівському НВК пройшли різні заходи та діяла виставка у фойє закладу.

Літній мовний табір

Літній  мовний  табір –  це  місце,  де  розвиваються  таланти  дітей! Діти із   задоволенням  взяли  учать  у  постановці  відомої  казки “Рукавичка”- “ The  mitten”.  Учні  самостійно  зробили  декорації,  розподілили  ролі  та підготувались. Маленький  спектакль  допоміг  учням  розкрити  свої   таланти  та вдосконалити  навички  говоріння. Кожного  дня діти  беруть активну  участь  в житті нашого  табору  та із задоволення  розповідають  про  свої успіхи!

IMG_20190610_105608 IMG_20190611_094632 IMG_20190613_082911 IMG_20190613_082929

 

Пришкільний мовний табір

IMG-7c73537315ea30a4d3a163a778481564-V

 

Програма  нашого  пришкільного мовного табору-  насичена, цікава  та  різноманітна. Ранкова руханка  допомагає  прокинутися  тим, хто не  прокинувся  та заряджає енергією на  цілий  день! Учні  із задоволенням беруть  учать  у   командних завданнях! Кросворди, вікторини, загадки,  граматичні  завдання допомагають  учням  покращити  свої знання  з  англійської  мови   та   розвивають  навички  роботи в  команді.

IMG_20190610_093630 IMG_20190610_103855

Пришкільний мовний табір

12.06У нашому пришкільному  мовному  таборі  продовжуються  цікаві  та насичені   дні. Діти з  задоволенням  вирішують  поставлені  перед  ними  задачі. Тематичні  дні  допомагають учням  не   лише  покращити  свої лексичні  та  граматичні  навички, а й   творчі. Учні взяли  активну учать  у конкурсі  малюнку на асфальті. Завданням  учнів було не  лише намалювати  цікавий  малюнок , а  й описати його  за  допомогою  прикметників. Учні вдало  використали граматичний  матеріал  та  порозважались.

Останній дзвоник

«Вечір музики біля фонтану» відбувся!

Травневе суботнє надвечір’я зібрало  охочих миронівчан у найкращому міському сквері, встеленому  килимками різнобарвних квітів. А запросили всіх на «Вечір музики біля фонтану» школярі та педагоги Миронівського навчально-виховного комплексу, щоб  створити присутнім святковий настрій. Упродовж двох годин  музичні шедеври  у їхньому виконанні лише додали  всім шанувальникам снаги, сили, впевненості в завтрашньому дні. Адже музика – це передусім найщиріший, найприродніший спосіб спілкування людини з людиною, той тремтливий настрій душі, коли все сприймається з напівслова, з одного погляду… Дякуємо всім, хто знайшов час для зустрічі з її величністю  Музикою.

Батьківські збори

16 травня  у нашому НВК відбулися загальношкільні батьківські  збори. Велика родина батьків та педагогів весняного травневого дня підбила підсумки навчального року, що минає, та спланувала завдання на наступний – 2019-2020.

Актуально! Загальношкільні батьківські збори

0975330716 травня 2019 року, о 17 годині, у приміщенні Миронівсього НВК відбудуться загальношкільні батьківські збори з  таким порядком денним:

  • Про роботу НВК та керівника закладу протягом 2018-2019 н.р.
  • Про оздоровлення та безпеку дітей у літній період.

Ласкаво просимо всіх батьків наших здобувачів освіти на збори.

Акція «Годівничка»

Днями Центр творчості дітей та юнацтва Київщини підбив підсумки  обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»,  яка  проводиться щорічно протягом грудня-березня з метою виховання в дітей та учнівської молоді ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості. Здобувачі освіти перших класів нашого НВК брали участь в обласній акції та стали переможцями в таких номінаціях:
краща годівничка – І місце – Польський Ренат, 1-А клас (керівник – Н.Б.Чучмій);
 кращий вірш, оповідання про птахів  – І місце – Чучмій Каріна, 5-А клас (керівник – Н.Б.Чучмій);  ІІ місце –  Балабан Анна, 1-Б клас (керівник – Л.В.Чемерис); ІІ місце – Головач Ілля, 1-А клас (керівник – Н.Б.Чучмій);
краща листівка про зимуючих птахів – ІІІ місце – Стеценко Дмитро, 1-А клас (керівник – Н.Б.Чучмій);
 кращий сценарій свята зимуючих птахів та на кращу розробку заняття «Дивовижні пернаті» – ІІ місце –Надія Борисівна Чучмій, класний керівник 1-А класу. Так тримати!

IMG-a9c6ced2d1ad1735e15696ce19ddbb78-V IMG-cc2800caec46a09696b36dd1955b2257-V

Яким я хочу бачити своє місто

Виховуючи любов до художнього слова та колиски  дитинства – рідної Миронівки,  здобувачі освіти НВК узяли активну участь  у конкурсі творчих робіт «Яким я хочу бачити своє місто». Організатором його стала Миронівська ОТГ. 51 учень виявив бажання висловити свої дитячі думки-зізнання, мрії, щирі почуття в письмовій формі. Найактивнішими учасниками були здобувачі освіти школи І ступеня, особливо учнівські колективи 3-А та 4-Б  класів. Усі творчі доробки юних обдарувань тепер будуть брати участь у ІІ етапі конкурсу. Бажаємо здобувачам освіти лише перемоги!  

Перлинки дитячої творчості
Щоб побачити зміни у місті – треба не просто мріяти, а й діяти. Адже вони починаються з кожного з нас! Я, як представниця молодого покоління, уявляю своє місто сучасним, стильним, адже тут живе найкраща молодь, яка має всі можливості для особистого розвитку. У нових спортивних залах та стадіонах «народжуються» відомі спортсмени, у школі мистецтв –  співаки, музиканти, танцюристи, художники, скульптори, працюють різні гуртки, любителі поплавати відвідують басейн. Відпочити від напруженого дня можна в новому кінотеатрі, переглянувши улюблений фільм зі спецефектами.
Софія Хмельницька, 9-Б клас

 Я мрію про доступне, сучасне європейське житло. Щоб у Миронівці побудували багато нових житлових комплексів для молодих сімей, де немає місця для самотності. Кожен день там  був би особливий: тут сусіди стають хорошими друзями, веселяться й активно проводять час на свіжому повітрі, живуть у комфорті та гармонії. На території комплексу була б багата анімаційна програма для дітей та дорослих, спільні свята і заходи для власників квартир. Усе це створюватиме неповторну атмосферу, у якій хочеться жити і виховувати дітей на радість усім.
А ще у місті моєму  немає будинків для дітей-сиріт та інтернатів для людей похилого віку!  Просто для тих, кого спіткало горе-лихо,  знайшлося місце з добрій миронівській родині: діток зігрівають теплом і любов’ю прийомні сім’ї, а старенькі діляться мудрістю з небайдужими, великосердними, тими, хто створив їм нові затишні гніздечка. Мої миронівчани – милосердні, співчутливі, щирі, приємні люди. Вони чужий біль сприймають як власний. Тож  земляки стали ініціаторами у придбанні спецавтобуса для людей з інвалідністю, адже їх  пересування обмежене вулицями нашого міста. А й вони також хочуть бачити всю красу моєї рідної Миронівки!
Арина Делідон, 8-Б клас

Добре, що в Миронівці влітку дітлахам є де гратися. Але хотілося б, щоб і взимку діти та дорослі мали змогу проводити своє дозвілля весело і з користю. Варто було б побудувати розважальні центри із льодовою ареною, щоб можна було покататися на ковзанах, і з новим сучасним кінотеатром, щоб дивитися кіно чи мультфільми, відвідати басейн або пограти в більярд чи боулінг.
Аліса Вожакова, 6-Б клас

Дуже приємно спостерігати, як з`являються нові парки, місця для відпочинку та зелені зони у центрі міста. Але я живу на провулку Канівський, це окраїна, де поблизу немає, на жаль, жодного дитячого майданчика чи місця для дозвілля у вільний час.  Розмірковуючи про нове щасливе майбутнє міста, інколи думаю про непрацюючі заводи, які могли б покращити добробут миронівчан. А це були б і нові  робочі місця, і прибуток у місцевий бюджет, і  найголовніше – поступовий розквіт  рідної Миронівки.
Аліна Пєшкова, 6-Б клас

Атестація у НВК

Загальношкільні батьківські збори

14 березня у Миронівському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. У ході проведення їх були розглянуті такі питання: особливості національно-патріотичного виховання у відповідності до «Концепції національно-патріотичного виховання» та концепції «Нова українська школа»; безпечне освітнє середовище; ознайомлення із Законом України від 18.12.2018 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»;  залежність дітей від гаджетів та яку шкоду може завдати кібербулінг.

Соняшник-2019

5 березня 2019 року, у Миронівському НВК успішно стартувала Х Українознавча гра “Соняшник”. 155 учнів 1-10 класів узяли участь у цікавій, захоплюючій інтелектуальній грі. Чекаємо подарунки від Творчого об’єднання «Соняшник»!