Категорії архівів: Новини закладу

Вступна кампанія 2022

Створено онлайн-школу з вивчення української мови «Абітурієнт – 2022». Заняття проводить команда досвідчених учителів, які готові надати навчальну та психологічну підтримку випускникам і учням. Школа функціонує в дистанційному режимі тричі на тиждень.  Зареєструватися можна за посиланням.

За матеріалами МОН України

Урок з медіаграмотності

зображення_viber_2022-02-21_13-36-13-893

 

Днями у  9- А класі відбувся урок з медіаграмотності, який провела класний керівник, учитель фізики Алла Яківна Левіт. Діти ознайомилися з  різними видами контентів, училися відрізняти факти від фейків, інформацію від суджень. Особливу увагу звернули на пропаганду та її вплив на емоційний стан людей.
Цікаві онлайн-тести допомогли учням перевірити стан  своєї медіаграмотність на цей час.

17 лютого – День спонтанного прояву доброти

Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим. Та й краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів! От і здобувачі освіти 2 класів (учитель Н.Г.Майстренко) ліцею №2 вирішили не лишатися осторонь, а долучитися до свята. А ще сьогодні працівники психологічної служби для здобувачів освіти та педагогів у фоє освітнього закладу розмістили інформацію про цей день. Усі можуть ознайомитися з правилами доброти. 
Тож творімо добро! Хай світ наш стає тільки кращим!

Добро

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

 

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості  безпечної поведінки у Всесвітній мережі учні 1-А класу (класний керывник Б.О.Близнюк) під час дистанційного навчання переглянули відеоролик “День безпечного Інтернету”.

Відеоролик «Корисні поради від маленьких розумників»

08 лютого 2022 року відзначається як  День безпечного Інтернету (SID/ДБІ), який  запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема  наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.  Другокласники Миронівського академічного ліцею №2, які зараз перебувають на дистанційному навчанні. разом із учителькою групи продовженого дня Наталією Геннадіївною Майстренко виготовили відеоролик до відзначання Дня безпечного Інтернету 2022.

Як визначити інтереси школярів?

12

 

Для вивчення спрямованості інтересів молодших школярів зі здобувачами освіти 4-А класу працівниками психологічної служби ліцею №2 А.В.Харченко та О.В,Широкоступ було проведено методику”Карта інтересів молодших школярів”.А по закінченні тестування діти мали можливість виконати вправу “Мої позитивні якості“.

День обіймів

дЕНЬ ОБІЙМІВ

 

Міжнародний день обіймів – щорічне свято, що відзначають 21 січня. За своєрідною легендою, під час дружніх зустрічах люди обмінюються душевним теплом. А оскільки в наш час потрібно дотримуватися карантинних умов, то у нашому Миронівському ліцеї №2 організовано виставку у фойє, де здобувачі освіти змогли ознайомитися з інформацією про це свято.

Батьківські зустрічі в грудні

Упродовж 20-28 грудня у нашому ліцеї №2 відбувалися батьківські зібрання переважно  у форматі онлайн. У ході  проведення зустрічі класні керівники підбили підсумки освітнього процесу за І семестр 2021-2022 навчального року,  обговорили важливі теми щодо успішного виховання дітей. А практичний психолог О.В.Широкоступ підготувала для батьків аудіовиступ на тему: «Батьки – приклад для наслідування дитині».

Виступ практичного психолога Широкоступ О.ВІ. “Батьки – приклад для наслідування дитині”

6-А

сайт

Конференція «Гордість України!»

3-COLLAGE

 

Днями у  10-А класі відбулася конференція «Гордість України! Українці, які змінили світ!». Метою заходу було прагнення збагатити знання здобувачів освіти про Україну через ознайомлення з біографіями українців, які своїми героїчними вчинками та досягненнями прославили нашу державу у всьому світі. Учні представили біографії таких українців, як Роберт Лісовський, Юрій Кондратюк, Юрій Вороний, Катерина Гандзюк, Алла Горська, Владислав Городецький, Володимир Караваєв, Василь Тарасюк, Тарас Петриненко.

Новорічна подорож

20211219_102541-COLLAGE19 грудня, на день Святого Миколая, учні 10-А класу здійснили неймовірно захоплюючу подорож до столиці нашої держави – Києва. Мандрівка розпочалася з відвідин Національного художнього музею України, який  був заснований зусиллями української інтелігенції ще наприкінці ХІХ століття як перший загальнодоступний музей Києва. Відвідавши виставку картин, учні познайомилися з оригінальними зразками полотен відомих українських художників доби бароко, класицизму, романтизму. Отримавши надзвичайно багато позитивних вражень від дотику до українського образотворчого мистецтва,  учні відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, де мали можливість доторкнутися до театрального мистецтва –  переглянути п’єсу   І. Карпенко-Карого «Мартин Боруля». Завершили свою подорож учні біля головної ялинки України на Софіївській площі.

День хустки

Із 2019 року в Україні 7 грудня почали відзначати день хустки. 4-А клас приєднався до Всеукраїнського флешмобу. Здобувачі освіти дізналися про  історію української хустки та розповіли цікаві родинні оповіді про хустку.

Онлайн- олімпіада з англійської мови

Уже традиційно здобувачі освіти нашого ліцею №2 беруть участь в онлайн- олімпіадах з англійської мови на платформі naurok.ua.  Інтерактивні завдання допомагають розвитку навичок читання, аудіювання та мислення.  З нетерпінням чекаємо наступної Олімпіади, яка, до речі, відбудеться  вже зовсім скоро!

30 років вдячності Збройним силам України

зв

 

6 грудня в нашій державі відзначають День Збройних сил України. Саме цього дня 1991 року парламент ухвалив Закон України “Про Збройні Сили України”, яким установлювалося це свято. Цього року  – це славне тридцятиріччя! З нагоди відзначення 30-річчя ЗСУ у нашому ліцеї №2 учитель захисту України В.Б.Корольов організував серед старшокласників конкурс стрільби із пневматичної гвинтівки. Переможцями стали юнаки-одинадцятикласники – Коваленко Данило  (11-А клас), Плаксенков Андрій та Харчевський Богдан (11-Б клас).

Підсумки творчого конкурсу

10-11Відповідно до  Плану заходів щодо відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства», а також привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, соціально-правового захисту дітей 03 грудня журі І (шкільного)  етапу підбило підсумки  конкурсу малюнків на тему: «Добро і милосердя», «Ми за мир», «Стоп насилля». Учнівські творчі роботи, які виявилися найкращими, будуть брати участь у ІІ (міському) етапі. Радо повідомляємо, що  переможцями в ліцеї стали: Решетник Матвій (1-А клас), Вербіцька Софія (2-Б клас), Балабан Анна, Романенко Іванна, Максюта Марія (4-Б клас), Смоляр Діана (5-А клас), Кочерга Вероніка (8-Б клас), Одноволик Анастасія (10-А клас), Міщенко Даніїл (11-А клас). Бажаємо всім лише перемоги у ІІ етапі конкурсу!

5-9

Міжнародна школа з культурної дипломатії

Школа дипломатіїУчениці 10-А класу Одноволик Анастасія та Мазур Софія цього року стали випускниками  Міжнародної школи з культурної дипломатії (International Cultural Diplomacy School),  навчання у якій здійснювалося з ініціативи лабораторії з розвитку критичного мислення Національного центру “Мала академія наук”. Участь у роботі школи була спрямована на розвиток ціннісно-світоглядних компетенцій особистості, критичного та креативного мислення, знайомство учасників з європейською культурно-мистецькою спадщиною, вдосконалення навичок міжособистісної успішної комунікації та розвиток умінь презентації української культури. Учениці отримали багато нової цікавої інформації, мали змогу ознайомитися з культурою різних країн і презентувати досягнення культури рідного краю.

До Всесвітнього дня дитини

До Всесвітнього дня дитини, який щорічно відзначається 20 листопада, працівники психологічної служби А.В.Харченко та О.В.Широкоступ зробили у фоє  колаж-виставку для здобувачів освіти. Упродовж дня наші ліцеїсти  змогли почерпнути цікаву для себе інформацію щодо прав дитини у світі.

психологія

Halloween party

У рамках тижнів початкової школи та англійської мови в 3-А класі (учитель Б.В.Бондаренко) було проведено святковий урок “Halloween party” для формування комунікативної компетенції шляхом створення реальних та уявних ситуацій спілкування на уроці іноземної мови. А ще Богдана Вікторівна майстерно залучала здобувачів освіти до культурних цінностей народу – носія мови.

Захоплююча поїздка 6-А класу

зображення_viber_2021-11-01_10-33-24-870

30 жовтня учні 6-А класу разом із класним керівником Ю.О.Отрощенко відвідали Національний цирк України в Києві. Захоплююча екскурсія дала змогу всім зустрілися з яскравим, магічним цирковим мистецтвом, поринули у світ чудес та жахів на Хелловін. На арені цирку виступали повітряні гімнасти, еквілібристи, жонглери, акробати та представники інших циркових жанрів. Після закінчення вистави діти вийшли з цирку переповнені незабутніми враженнями і позитивними емоціями.

Заходи до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Тематична виставка літератури, фото заходів та віртуальні подорожі до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек :”Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності”

1634131847938 1634131926753 1634131916070

У родинному колі

Упродовж останніх кількох днів у нашому ліцеї відбувалися батьківські збори. Відповідно до постанови МОЗ від 26.08.2021 р. №9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку  з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», цей захід став різноманітним за формою проведення. Варто зазначити, що батьківські зустрічі відбувалися не лише в приміщенні освітнього закладу, а й у парковій зоні біля нашого ліцею, на майданчику літнього кінотеатру та у форматі онлайн. Були розглянуті різні  питання, але найголовніші  – це: