Категорії архівів: Новини закладу

У родинному колі

Упродовж останніх кількох днів у нашому ліцеї відбувалися батьківські збори. Відповідно до постанови МОЗ від 26.08.2021 р. №9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку  з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», цей захід став різноманітним за формою проведення. Варто зазначити, що батьківські зустрічі відбувалися не лише в приміщенні освітнього закладу, а й у парковій зоні біля нашого ліцею, на майданчику літнього кінотеатру та у форматі онлайн. Були розглянуті різні  питання, але найголовніші  – це:

Прощавай, початкова школо!

_DSC0247Шановні батьки, милі  діти!
Гарне свято прийшло до нас!
Будем разом усі радіти —
Для канікул прилинув час!

Закінчились важкі уроки
І веселі перерви — теж!
Стало менше в дітей турботи
І свободи тепер — без меж!

Ну, а в нас — особливе свято,
Бо підуть діти в п’ятий клас.
Вчителів буде в них багато,
І турбот трохи більше — в нас!

Початкова скінчилась школа —
Пташенята мої ростуть!
Світ цікавий такий довкола —
І з гніздечка — пора у путь!

Крила пробувать, щоб летіти,
А для них — це неначе гра!
Ми повинні за них радіти,
Бо для них вже прийшла пора!

Всі ці роки ми їх учили
І за руку у світ вели.
І безмежно усіх любили,
Як уміли і як могли.

А тепер розлучатись важко,
Бо душею усі зрослись.
І учителька, наче пташка,
Випуска пташенят увись.

А вони ще такі маленькі!
Перші проби — важкий політ!
Крильця-рученьки ще слабенькі,
Щоб іти самостійно в світ.

Їм підтримка, турбота треба,
Доброта і людське тепло.
Світ широкий і чисте небо,
І щоб сонце в душі було!

Дай вам, Бог, мої любі діти,
У здоров’ї іти у світ.
Серце світлу й добру відкрити,
Без вагання і страху жить.

Хай вам завжди усе вдається,
Всі вершини — до ваших ніг
Хай вам сонце в путі сміється,
Щастя й радість вам на поріг!

З повагою до Вас Тетяна Олександрівна.

Міжнародний день захисту дітей у Миронівському академічному ліцеї №2

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Відомо, що сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Тож 01 червня у Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися різноманітні виховні справи, присвячені Дню захисту дітей. Так, здобувачі освіти 2-Б класу змогли показати  свої здібності у фестивалі талантів «Зоряний олімп». Усі школярики виявилися напрочуд обдарованими. Вони демонстрували яскраві малюнки, розмальовки за номерами, вироби, виконані у техніках квілінгу, макраме, діамантової мозаїки. Дуже зацікавили діток вироби із кольорового піску, заспокійливим медовим ароматом заповнили класну кімнату свічечки, виготовлені із воску дбайливими ручками другокласників. Також окремі учні грали на музичних інструментах, співали улюблені пісні, порадували однокласників захоплюючими бальними танцями і навіть показали прийоми боротьби джиу-джитсу. По закінченню фестивалю всі його учасники отримали пам’ятні дипломи. Класні керівники перших класів організували своїм маленьким школярикам захоплюючі ігри та розваги. Діти долучилися до конкурсу малюнків на асфальті «Мрії мого дитинства». Третьокласники  виготовили відеоролики, у яких змогли висловити своє бачення про щасливе життя в країні Дитинство і поміркувати над тим, що таке щастя в їхньому розумінні. Четвертокласники цього дня провели спортивну естафету «Веселі старти», організували виставку малюнків “Щасливе дитинство”, а також працювали над створенням аплікації “За мир в усьому світі”. Зобразили на малюнку свої дитячі мрії й учні 5-А класу. Та головне, що цей день залишив не лише приємні спогади у всіх здобувачів освіти, а й додав турботи, наснаги й мудрості  батькам, педагогам, серця яких сповнені любові до дітей.

Батьківські збори у форматі онлайн

28 травня в ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори у форматі онлайн. Батьківська громада ознайомилася з роботою Миронівського академічного ліцею №2 та його керівника, проглянувши відеоролик.  Директор ЗЗСО Олексій Леонтійович Дубровін   повідав батькам про досягнення здобувачів освіти за 2020-2021 н.р., розповів про плани на майбутнє.  Робота керівника Миронівського академічного ліцею №2 у 2020-2021 н.р. батьками вихованців була   оцінена як задовільна.  А ще класні керівники порадили батькам подбати про якісне оздоровлення всіх учасників освітнього процесу впродовж літа, а також  нагадали дорослим, як убезпечити дітей у літній канікулярний період.

Фестиваль талантів «Зоряний олімп» у 2-Б

зображення_viber_2021-05-31_17-05-491 червня – Міжнародний день захисту дітей. Весело і змістовно пройшло його святкування у 2-Б класі. Здобувачі освіти змогли продемонструвати всі свої здібності у фестивалі талантів «Зоряний олімп». Усі школярики виявилися напрочуд обдарованими. Вони демонстрували яскраві малюнки, розмальовки за номерами, вироби, виконані у техніках квілінгу, макраме, діамантової мозаїки. Дуже зацікавили діток вироби із кольорового піску, заспокійливим медовим ароматом заповнили класну кімнату свічечки, виготовлені із воску дбайливими ручками другокласників. Також дітки грали на музичних інструментах, співали улюблені пісні, порадували однокласників захоплюючими бальними танцями, продемонстрували прийоми боротьби джиу-джитсу. По закінченню фестивалю всі його учасники отримали пам’ятні дипломи. А ще всі другокласники – вітальну листівочку із солодким сюрпризом від своєї учительки – Алли Петрівни Грабар. Закінчилося святкування запальною дискотекою.

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Яскраво і весело відбулося свято у першокласників Миронівського академічного ліцею №2. Класні керівники М.І.Міщенко та Л.П.Тарасенко  організували своїм маленьким школярикам захоплюючі ігри та розваги. Діти долучилися до конкурсу малюнків на асфальті «Мрії мого дитинства». Свято пройшло цікаво й весело!

2 1

Фінальна конференція у Школі сталого розвитку МХП

191951509_1195788560870042_5303754985064291622_nУ Школі сталого розвитку МХП 21 травня відбулася фінальна конференція, на якій навчальні заклади вдало захистили свої проєкти.  Захід пройшов у форматі онлайн за участю педагогічних колективів, батьків та учнів Ладижинського НВК №1, Миронівського академічного ліцею №2 та Канівської гімназії ім. І. Франка. Вони ділилися враженнями та захищали свої колективні проєкти, спрямовані на популяризацію сталого розвитку та привернення уваги жителів територіальних громад до глобальних проблем людства і міста. Співавторки проєкту Maryna Saprykina та Anastasiya Sobotyuk висловили вдячність усім учасникам ШСР та сподівання на його продовження і масштабування наступного навчального року. Адже його користь відмітили уже давно і ще раз переконалися в цьому під час презентацій. Наш Миронівський академічний ліцей №2 відеороликом «ЕСО-MIND як стиль» зумів  заохотити жителів міської територіальної громади   робити особистий внесок у збереження планети для майбутніх поколінь.  Наприклад, лише за останні два місяці здобувачі освіти нашого ліцею №2   облагородили території біля річок, прибрали шкільне подвір’я, дитячі майданчики, парки, сквери, лісосмуги. Посадили дерева, кущі, облаштували місця для годування птахів тощо. Журі, до якого увійшли Анастасія Соботюк та інші працівники МХП – волонтери ШСР, Надія Жеребнюк, Анна Євшель, Наталия Короп, Марина Макарченко, Олеся Таран, Наталія Шеремета, вирішило, що всі проєкти були достойними і обрати найкращий неможливо. Тож усі навчальні заклади отримають в подарунок VR-окуляри. Однозначно, Школа сталого розвитку МХП принесла позитивні зміни в школи та громади.

Новини ГПД

Напередодні Дня захисту дітей, вихованці групи продовженого дня 1 класів, разом з батьками та вихователем Майстренко Н.Г. створили проєкт   “Ми діти твої, Україно”. Діти із захопленням поринули у спогади та ділилися позитивними емоціями, які їх переповнювали під час роботи. 

Урок з фінансової грамотності батькам

ФІнал батьки17 травня, у рамках  проєкту «Школа сталого розвитку МХП», відбулося останнє заняття для батьків п’ятикласників Миронівського академічного ліцею №2. Зустріч для батьків, яка традиційно проходила в форматі онлайн, цього разу була присвячена фінансовій грамотності.  Спікер В’ячеслав Зражевський,   власник бізнесу в сфері освітніх інновацій, автор та викладач курсу «Фінансова грамотність» у Креативній Міжнародній Дитячій Школі (КМДШ),  упродовж години давав надзвичайно цінні поради батькам.  Наприклад, щоб у дорослому житті не виникало труднощів при прийнятті фінансових рішень, розпочинати фінансове виховання варто змалечку — коли дитині виповниться п’ять років. А врятувати батьків від фінансової тиранії допоможуть чотири поради: кишенькові гроші, оплата за особливу роботу дитини, обмеження реклами та дитяча благодійність. На думку В’ячеслава Зражевського, дитині потрібно починати давати кишенькові гроші тоді, коли вона вперше свідомо просить придбати якийсь товар та може пояснити, для чого він їй. Зазвичай, це вік п’яти років.

Підсумки челенджу «Фінансова грамотність»

фінал діти19 травня в нашому  ЗЗСО  для учнів 5-А та 5-Б класів відбувся урок-закріплення з теми «Фінансова грамотність», який проходив у традиційному вже форматі – онлайн.   Здобувачі освіти розповідали про те, як вони виконували завдання останнього челенджу  з проєкту «Школа сталого розвитку МХП» . Виступаючі повідали однокласникам та  організаторам проєкту, як вони з батьками складали сімейний бюджет на місяць у відсотках та співвідношеннях. Варто зазначити, що  більшість родин  дуже добре з ним справилися. Усі п’ятикласники  у подарунок   отримали дитячий бестселер авторства німецького фінансового консультанта Бодо Шефер «Пес на ім’я Мані, або Азбука грошей». А вісім учнів, які стали переможцями челенджу,  отримали ще й кешбокси. 

Всесвітній день вишиванки

Вишиванка з давніх-давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу. Сьогодні, 20 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного одягу.
Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи поглядів. Учні 2-А і 2-Б класів разом із учителькою Ю.В.Галіченко  долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки. Здобувачам освіти було цікаво створити свою власну  вишиту сорочку.
1IMG-0983c613a6e3deb110c434ffe2043397-V

Вихованці групи продовженого дня 1класів вітають з Днем вишиванки

Вишиванка є символом краси, здоров’я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам’ять роду, вірність і любов. Сьогодні День вишиванки не національне свято, а всесвітнє. День вишиванки – свято, покликане сприяти єдності й процвітанню українського народу.

ЕСО-MIND як стиль

Добігає до завершення участь учнів 5-их класів у проєкті  «Школа сталого розвитку МХП». За умовами цієї програми, учительсько-учнівська спільнота має презентувати  власний проєкт на заздалегідь обумовлену  з МХП тему. П’ятикласники разом із батьками, педагогами вирішили привернути увагу жителів Миронівської територіальної громади до важливих екологічних проблем, які мають вирішувати спільно – дорослі і діти.  Миронівський академічний ліцей №2 у цьому плані вже зробив перші кроки, які продемонстрував у своєму проморолику «ЕСО-MIND як стиль». Приєднуйся, громадо Миронівщини, до корисних, украй важливих та потрібних дій!