Категорії архівів: Новини закладу

Спортивна форма для нових перемог

26 березня в ліцей №2 завітали депутат Київської обласної ради Дмитро Жукотанський та керівник соціальних проєктів регіонального відділення у Фонді «МХП-Громаді» Олександр Шпиль. Вони зустрілися з кращими спортсменами нашого освітнього закладу та вчителями фізичної культури, а також поцікавилися досягненнями  учнів в національному проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо».  Наші поважні гості подарували ліцею два комплекти спортивної форми в кількості 24 шт. Педагогічно-учнівський колективи дуже вдячні депутату Київської обласної ради Дмитрові Жукотанському та  Фонду «МХП-Громаді»  за корисний та  цінний подарунок. 

1 2

 

Астрономічні спостереження

26 лютого на території школи учні 11-х класів здійснювали астрономічні спостереження під керівництвом вчительки астрономії Левіт А.Я. За допомогою телескопа діти спостерігали за Юпітером. Також вдалося помилуватися найяскравішими зорями – Бетельгейзе та Сіріусом. Особливо яскравим об’єктом виявився  Місяць. Вдалося роздивитися особливості його рельєфу. До спостережень долучилися батьки деяких дітей. Всі були вражені неймовірною красою зоряного неба.

1709035474363 1709035474351 1709035474360

1709035474355

Літературна вітальня на Київщині

Згідно з річним планом роботи нашого ліцею №2 у першій декаді лютого відбувся  фестиваль читців «Літературна вітальня на Київщині». Учні 1-11 класів змагалися в таких номінаціях: «Художній твір» (читання напам’ять творів вітчизняних та зарубіжних авторів: вірші, уривки з поем, гуморески, байки, уривок із оповідання, казки, новели тощо); «Авторський твір» (читання напам’ять власних творів); «Музично-літературна вистава» (читання напам’ять творів із використанням режисерського задуму, акторської гри, музичного супроводу тощо).  Близько 40 дітей  виявили бажання стати учасниками конкурсу. Журі важко було визначити найкращих. Але все-таки переможцями стали Рудь Марія (4-Б клас),  Головченко Валерія, Йонаш Дар’я, Паришкура Аліса (5-Б клас), Буряк Даніїл (11-Б клас). Це вони будуть представляти наш ліцей у І (територіальному) етапі фестивалю.

зображення_viber_2024-02-13_07-37-24-112 зображення_viber_2024-02-08_09-48-39-339

Батькам про інформаційну безпеку у воєнний час і не тільки

1

Згідно з річний планом роботи ліцею №2 відбулися чергові загальношкільні батьківські збори. Так, заступник директора з виховної роботи Л.В.Лепестій акцентувала увагу батьків на такому важливому питанні у воєнний час, як  інформаційна безпека, яка у правовому вимірі є невід’ємною частиною сучасної системи управління правової держави і вагомим чинником формування громадянського суспільства, а також входить до ключового розуміння питання національної безпеки. Батьківська громадськість нашого ліцею  ознайомилася зі змістом  пам’ятки «Інформаційна безпека у воєнний час»  (за матеріалами із сайту СБУ). Класні керівники зробили аналіз показників успішності, відвідування учнів за І семестр 2023/2024 навчального року та наголосили про роль батьків у вихованні свідомої дисципліни учнів.

Про інформаційну безпеку у воєнний час

Акція “16 днів проти насильства”

Відповідно до річного плану роботи ліцею №2   25 листопада стартувала соціальна акція «16 днів проти насильства», яка  починається у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини. Ця кампанія охоплює такі важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
  • 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера
  • 6 грудня – Ушанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі
  • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини

Поліція

Основними завданнями акції “16 днів проти насильства” є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини. 28 листопада з  учнями 10-11 класів спілкувалися запрошені: працівник Миронівської служби сім’ї та дітей А. Коварова, КУ Миронівського центру надання соціальних послуг А. Дмитренко та поліціант громади О.Федоров.

Від добрих справ і кактус розцвітає!

Упродовж трьох днів у фоє ліцею  для дітей працівники психологічної служби  організували цікаву інформаційну виставку до Всесвітнього дня доброти, який щорічно  відзначають 13 листопада.

Виставка у фоє

Загальношкільні батьківські збори

зображення_viber_2023-10-15_21-51-22-497

 

12 жовтня в Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори.  Про тривожність як основний чинник дезадаптації учнів батькам та педагогам повідала практичний психолог В.С. Чепурна. Класні керівники 1-11 класів ознайомили батьківську громаду з Правилами внутрішнього розпорядку, організацією освітнього процесу у 2023/2024 н.р., а також інформували батьків про  те, як уберегти дітей від травматизму під час  освітнього процесу та в побуті. 

Виступ практичного психолога В.С.Чепурної

Ми – учасники Всеукраїнського уроку єдності

изображение_viber_2023-10-11_19-51-59-210

 

06 жовтня учні 5-11 класів та педагоги нашого ліцею о 12:00 в онлайн форматі приєдналися до Всеукраїнського уроку єдності. Це була чудова нагода взяти участь у національному проєкті з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики й суспільного мовлення за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. Ми дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію і не вестися на маніпуляції. Телеурок із медіаграмотності був пізнавальним та корисним школярам 5-11 класів, батькам і вчителям.

Я малюю мир!

4-А

 

Мир в рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців. Тож до Міжнародного дня миру долучилися і здобувачі освіти 4-А класу (класний керівник М. І. Міщенко). Школярі взяли участь у творчому конкурсі малюнків на асфальті «Я малюю мир».

Міжнародний День Миру

20230921_230502
21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Люди живуть у кайданах: мається на увазі в атмосфері страху. Сьогодні 9 -А клас разом з класним керівником Вірич Н.В. зібралися, щоб відзначити Всесвітній день миру. У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий. Діти складали сенкан, писали свої заповітні мрії, пройшли цікавий тест, присвячений  Всесвітньому Дню Миру!

До Міжнародного дня миру

Учні 3-Б класу (учитель Т.Г.Приймаченко) взяли участь у святкуванні Міжнародного дня миру. Діти переглянули відеоматеріали, виготовили аплікацію “Голуб – символ миру”, а також разом з іншими учнівськими колективами  долучилися до загальношкільної акції зі створення  малюнку МИРУ на асфальті.

1695318606748 1695318606720

Українські діти – за МИР!

гпд

21 вересня в усьому світі відзначають День миру. Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Тому до цього свята долучилися і найменші школярики. Разом із Мариною Іванівною Міщенко на групі продовженого дня першокласники виготовили паперових голубів, які символізують мир в усьому світі.

Пластик рятує життя 2.0

ЕмблемаУ Миронівському академічному ліцею №2 завершилася благодійна акція у рамках нового всеукраїнського мегазбору пластикових кришечок HDPE! Ціль – закупити БПЛА для ЗСУ. Завдання – зібрати 3 млн кришечок у якнайшвидший термін. Одинадцятикласниця-волонтерка Анастасія Одноволик ознайомила учнів із умовами  мегазбору. Усі небайдужі діти й  дорослі долучилися до потрібної справи. Найбільше  зібрали кришечок такі учні: Діденко Іван (5-Б клас) та Ковалишин Матвій (9-Б клас). Нещодавно Анастасія відправила в м. Одесу 28 кілограмів пластикових кришечок! До речі, до нас приєдналися й вихованці ОЗО “Миронівський академічний ліцей ім. Т. Шевченка”. Тож разом – ми сила! Разом – до Перемоги!!!

Пластик-2 Пластик-1

  

Година спілкування «Янголятка, що в небо піднялись»

изображение_viber_2023-06-04_17-41-54-357

 

2 червня в 1-Б класі (класний керівник Л. В. Чемерис) пройшла година спілкування «Янголятка, що в небо піднялись»,  присвячена вшануванню пам’яті загиблих дітей у війні рф проти України. Під час цього заходу учні створили маленьких голубів-янголів на знак того, що пам’ять про загиблих дітей буде жити завжди у наших серцях.

Я хочу миру на своїй землі!

3-А (2)

 

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, у 3-А класі (класний керівник М.І.Міщенко) пройшов конкурс малюнків «Я хочу миру на своїй землі!» Малюнки відобразили мрії дітей про перемогу України, про спокійне життя під мирним українським небом.