Категорії архівів: Новини закладу

Усеукраїнський конкурс малюнків ” Мій космічний супутник”

1-А клас65 років тому відбулася одна з найважливіших подій в історії розвитку досліджень космосу. У 1957 році розпочав свою місію перший у світі космічний супутник Землі
 ” Спутнік-1″. Відтоді ці космічні апарати допомагають людству спостерігати за нашою планетою і вчасно реагувати на будь-які загрози.
Учні 1-А класу нашого ліцею взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі малюнка
 ” Мій космічний супутник”, який проходив за підтримки Noosphere Space  Art Challenge.Кожен маленький художник одержав диплом за зображення свого космічного супутника. Ми завжди віримо, що малюнок- це візія того, що діти вільної, незалежної України можуть утілити в життя в майбутньому.  У малюнках першокласників – непохитна віра  в Україну  та її захисників!

Онлайн-зустрічі з батьками

зображення_viber_2022-06-03_10-26-17-809Упродовж останнього тижня травня в учнівських колективах ліцею №2 відбувалися батьківські збори. Класні керівники проводили  їх здебільшого у форматі онлайн. Традиційно в травні керівник освітнього закладу  звітує перед батьківською громадськістю про  результативність роботи за минулий навчальний рік, визначають завдання на  наступний. Батькам було запропоновано заздалегідь ознайомитися зі звітом директора ліцею (цей документ вже був розміщений на сайті ЗЗСО), в онлайн режимі взяти участь в обговоренні. А ще класні керівники підбили підсумки освітнього процесу  свого учнівського колективу, в котре наголосили батькам про безпеку здобувачів освіти в такий складний  літній період, про їх відповідальність за перебування школярів у вечірній час, про дозвілля та оздоровлення дітей. До речі, останні батьківські збори в 11-А класі класний керівник організувала за присутності не лише  батьків, а й учнів. 

Вступна кампанія 2022

Створено онлайн-школу з вивчення української мови «Абітурієнт – 2022». Заняття проводить команда досвідчених учителів, які готові надати навчальну та психологічну підтримку випускникам і учням. Школа функціонує в дистанційному режимі тричі на тиждень.  Зареєструватися можна за посиланням.

За матеріалами МОН України

Урок з медіаграмотності

зображення_viber_2022-02-21_13-36-13-893

 

Днями у  9- А класі відбувся урок з медіаграмотності, який провела класний керівник, учитель фізики Алла Яківна Левіт. Діти ознайомилися з  різними видами контентів, училися відрізняти факти від фейків, інформацію від суджень. Особливу увагу звернули на пропаганду та її вплив на емоційний стан людей.
Цікаві онлайн-тести допомогли учням перевірити стан  своєї медіаграмотність на цей час.

17 лютого – День спонтанного прояву доброти

Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим. Та й краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів! От і здобувачі освіти 2 класів (учитель Н.Г.Майстренко) ліцею №2 вирішили не лишатися осторонь, а долучитися до свята. А ще сьогодні працівники психологічної служби для здобувачів освіти та педагогів у фоє освітнього закладу розмістили інформацію про цей день. Усі можуть ознайомитися з правилами доброти. 
Тож творімо добро! Хай світ наш стає тільки кращим!

Добро

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

 

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості  безпечної поведінки у Всесвітній мережі учні 1-А класу (класний керывник Б.О.Близнюк) під час дистанційного навчання переглянули відеоролик “День безпечного Інтернету”.

Відеоролик «Корисні поради від маленьких розумників»

08 лютого 2022 року відзначається як  День безпечного Інтернету (SID/ДБІ), який  запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема  наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.  Другокласники Миронівського академічного ліцею №2, які зараз перебувають на дистанційному навчанні. разом із учителькою групи продовженого дня Наталією Геннадіївною Майстренко виготовили відеоролик до відзначання Дня безпечного Інтернету 2022.

Як визначити інтереси школярів?

12

 

Для вивчення спрямованості інтересів молодших школярів зі здобувачами освіти 4-А класу працівниками психологічної служби ліцею №2 А.В.Харченко та О.В,Широкоступ було проведено методику”Карта інтересів молодших школярів”.А по закінченні тестування діти мали можливість виконати вправу “Мої позитивні якості“.

День обіймів

дЕНЬ ОБІЙМІВ

 

Міжнародний день обіймів – щорічне свято, що відзначають 21 січня. За своєрідною легендою, під час дружніх зустрічах люди обмінюються душевним теплом. А оскільки в наш час потрібно дотримуватися карантинних умов, то у нашому Миронівському ліцеї №2 організовано виставку у фойє, де здобувачі освіти змогли ознайомитися з інформацією про це свято.

Батьківські зустрічі в грудні

Упродовж 20-28 грудня у нашому ліцеї №2 відбувалися батьківські зібрання переважно  у форматі онлайн. У ході  проведення зустрічі класні керівники підбили підсумки освітнього процесу за І семестр 2021-2022 навчального року,  обговорили важливі теми щодо успішного виховання дітей. А практичний психолог О.В.Широкоступ підготувала для батьків аудіовиступ на тему: «Батьки – приклад для наслідування дитині».

Виступ практичного психолога Широкоступ О.ВІ. “Батьки – приклад для наслідування дитині”

6-А

сайт

Конференція «Гордість України!»

3-COLLAGE

 

Днями у  10-А класі відбулася конференція «Гордість України! Українці, які змінили світ!». Метою заходу було прагнення збагатити знання здобувачів освіти про Україну через ознайомлення з біографіями українців, які своїми героїчними вчинками та досягненнями прославили нашу державу у всьому світі. Учні представили біографії таких українців, як Роберт Лісовський, Юрій Кондратюк, Юрій Вороний, Катерина Гандзюк, Алла Горська, Владислав Городецький, Володимир Караваєв, Василь Тарасюк, Тарас Петриненко.

Новорічна подорож

20211219_102541-COLLAGE19 грудня, на день Святого Миколая, учні 10-А класу здійснили неймовірно захоплюючу подорож до столиці нашої держави – Києва. Мандрівка розпочалася з відвідин Національного художнього музею України, який  був заснований зусиллями української інтелігенції ще наприкінці ХІХ століття як перший загальнодоступний музей Києва. Відвідавши виставку картин, учні познайомилися з оригінальними зразками полотен відомих українських художників доби бароко, класицизму, романтизму. Отримавши надзвичайно багато позитивних вражень від дотику до українського образотворчого мистецтва,  учні відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, де мали можливість доторкнутися до театрального мистецтва –  переглянути п’єсу   І. Карпенко-Карого «Мартин Боруля». Завершили свою подорож учні біля головної ялинки України на Софіївській площі.