Категорії архівів: Новини закладу

Батьківські збори

18 грудня у Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були розглянуті такі питання:  побудова стосунків із поколінням Z, профілактика насильства в сім’ї та профілактика дитячої жорстокості в освітньому середовищі.

зображення_viber_2019-12-20_08-41-02 зображення_viber_2019-12-20_09-47-05

Дітям про дружбу

зображення_viber_2019-12-18_08-22-11

З метою розкрити значення дружби в житті кожної людини, навчити дітей будувати дружні стосунки, цінувати своїх друзів працівниками психологічної служби нашого ліцею №2 було проведено тренінгове заняття «Коло друзів усіх єднає» зі здобувачами освіти 3-А класу. У ході заняття школярі навчилися спілкуватися та підтримувати товариські взаємини, співпрацювати, слухати, висловлювати свої думки. А оскільки заняття проводилося напередодні новорічних свят, то діти на завершення прикрасили ялинку побажань для своїх друзів.

Другокласники у дитячій бібліотеці

Сьогодні здобувачі освіти 2-А та 2-Б класів разом із класними керівниками Н.Б.Чучмій та Л.В.Чемерис   відвідали Миронівську центральну бібліотеку. Працівники цієї установи  розповіли дітям  про святого  Миколая та передали від нього гостинці.

зображення_viber_2019-12-17_14-42-24 зображення_viber_2019-12-17_14-42-22

 

Конкурси

shevchenkoВітаємо переможців II етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та вчителів, які їх підготували:
Серапіонову Анну (6-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,
Делідон Арину (9-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,
Севрука Валентина (5-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,
Хмельницьку Софію (10-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,
Мазур Софію (8-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце,
Тимошенко Юлію (11-А клас, учитель Лобас Н.М.) – ІІІ місце.

Види насилля. Як діяти?

У рамках акції ”16 днів проти насилля”  здобувачі освіти 7-А класу ознайомилися з видами насилля, дізналися, як діяти в складних ситуаціях, а також пройшли тестування, що  може допомогти визначити, чи потерпає дитина від якогось виду насилля. Також своє ставлення до проблеми  діти висловили у малюнках.

IMG_20191205_115454 IMG_20191205_121242

Віночок дружби другокласників

2-F

03 грудня у 2- А та 2-Б класах відбулася година спілкування “Діти проти насильства”. Здобувачі освіти переглянули мультфільм, обговорили ситуації.  Усі разом створили зі своїх долонь віночок дружби, що яскраво демонстрував  дитячий протест  проти зла й несправедливості. Проведений захід змусив другокласників задуматися над тим, що саме кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості  й насильства, змінити світ на краще.

 

 

2-u 2-k

Конкурс малюнків “Життя без насильства”

P_20191202_111248Кожен, хто потерпає від насильства,  має сказати “Ні!” цьому жорстокому явищу у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту в нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному – і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку. Здобувачі освіти 3- А класу разом із класним керівником Т.О.Близнюк зобразили малюнки на тему “Життя без насильства”.

16 днів проти насильства

зображення_viber_2019-12-02_13-26-33

У ході проведення акції “16 днів проти насильства” ліцеїсти 10-А та 10-Б класів переглянули презентацію “Насильству – ні!” Класні керівники Г.П.Котилевська та В.М.Левко залучили старшокласників до цікавого обговорення. 

Акція «Збережи підручник!»

У бібліотеці ліцею завершився перший тур акції «Збережи підручник!» Cеред здобувачів знань 1-4 класів переможцями стали такі учні: Гербич Денис, Гринь Матвій, Ільченко Ангеліна, Пагурок Артем, Польський Ренат, Рудник Іван, Стеценко Дмитро, Торгало Ангеліна, Юхименко Софія (2-А клас);  Безкровна Анна, Кляшторний Владислав, Максюта Марія, Пугач Єгор (2-Б клас);  Музира Альбіна, Павлишена Олександра, Самусенко Софія, Сластіон Дарія, Смоляр Діана (3-А клас); Гайворонська Анастасія, Синьківська Ірина, Скуйбіда Софія (3-Б клас); Горкавенко Альона, Гузенко Аріна, Вишневський Станіслав, Колісник Марк, Натягач Марія, Паламарчук Софія, Содель Матвій, Харченко Назар, Чучук Ярослав, Шаповал Ірина, Шуканов Сергій (4-А клас); Баришніков Станіслав, Д’яченко Вадим, Кулик Оксана, Рудь Дарія (4-Б клас).
Адмістрація закладу висловлює їм подяку за дбайливе ставлення до шкільного майна.

101 102

Янголи Доброти

зображення_viber_2019-11-28_13-58-15

Ми живемо у світі, де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Тож із здобувачами освіти 2-А класу  працівниками психологічної служби було проведено цікавий захід «Насильству – ні!». Другокласники під час гри з’ясували  зміст поняття «насилля» , а переглядаючи презентацію своїх малюнків, розповіли, якими потрібно бути, щоб не ображати інших. Також  діти розмалювали янголів Доброти у ті кольори, із якими у них асоціюється добро, що завжди має перемогти зло у світі.

Година спілкування «Єднаймося проти насильства!»

З метою  привернення уваги дітей до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства (акція «16 днів проти насильства») працівниками психологічної служби зі здобувачами освіти 4-Б проведено годину спілкування «Єднаймося проти насильства!». Під час заходу діти створили асоціативний ряд із поняття «насильство» та створили спільний колаж «Світ без насильства». По закінченні заходу четвертокласники прикрасили символічними долоньками дерево, яке символізує приєднання до флешмобу «Висвітлюй!».

зображення_viber_2019-11-28_13-05-07 (1) зображення_viber_2019-11-28_13-05-05

Тренінг «STOP, насильство».

зображення_viber_2019-11-28_12-43-35Насильство є однією із найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки, тому з метою профілактики насильства у суспільстві практичним психологом Козленко О.В. зі здобувачами освіти 6-А класу було проведено тренінгове заняття «STOP, насильство». Діти дізналися про поняття «насильство», його види та наслідки, розробили власні правила запобіганню насильства та приєдналися до флешмобу «Висвітлюй!».

Акція «16 днів проти насильства»

зображення_viber_2019-11-28_12-23-37На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 15.11.2019 р. №325/0/161-19/474 щодо сприяння у проведенні заходів з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у нашому ліцеї №2 25 листопада  зі здобувачами освіти 5-А класу соціальним педагогом Харченко А.В. було проведено виховний захід з елементами тренінгу «Ми проти насильства». У ході заходу Аліна Вікторівна теоретично обґрунтувала сутність насильства, його основні причини. П’ятикласники спільними зусиллями під час виконання різних вправ відшукали  шляхи подолання насильства. Наостанок  діти зробили спільний плакат «Ми проти насильства!»

Будьмо терпимими!

Напередодні Міжнародного дня толерантності, що відзначається щорічно 16 листопада,  у нашому ліцеї №2 відбулися цікаві заходи. Зокрема, здобувачі освіти 1-8 класів більше дізналися, що ж таке толерантність, переглядаючи пізнавальні відеоролики. Вони  активно обговорили побачене, а ще разом прикрасили долоньками дерево терпимості. Також здобувачі освіти мали змогу переглянути мультфільм “Блакитний песик”. У фоє закладу упродовж дня кожен охочий знайомився з пізнавально-ілюстративною добіркою «16 листопада – Міжнародний день толерантності».

зображення_viber_2019-11-15_10-26-27 зображення_viber_2019-11-15_11-54-13

Вивчаємо історію рідної Миронівки

Щорічно, в осінню пору, наша рідна  Миронівка святкує своє день народження, а цьогоріч  відзначала  славне 400-річчя. Тож класні керівники  для здобувачів освіти середніх та старших класів упродовж ІІ декади листопада проводили інтерактивну  вікторину  «Чи добре ви знаєте Миронівку?». Наприклад, пізнавально-навчальну вікторину для десятикласників  класні керівники  спрямували на виховання в молоді зацікавлення історією  рідного краю, його традиціями. Варто зазначити, що цей захід  видався цікавим, адже старшокласники були згуртованими, завзятими й активними.

зображення_viber_2019-11-11_14-20-21 зображення_viber_2019-11-11_14-20-23

Адаптація першокласників

У початковий період навчання дитини у 1 класі важливе значення має успішність адаптивного періоду. Створення сприятливого середовища для адаптації дитини до систематичного навчання забезпечуватиме їй подальший розвиток, успішне навчання та виховання. Тому практичним психологом було проведено психологічну діагностику, що мала за мету виявити здобувачів освіти, яким складно заводити нові взаємини та  адаптуватися до нових умов. Першокласники з задоволенням розповідали про себе, про свої
захоплення та таланти, що допомогло учням  краще пізнати один одного. А ще вони гралися в рухливі ігри та малювали.