Категорії архівів: Новини закладу

Олімпійський тиждень 2020

1 вересня 2020

Радіогазета “1 вересня 2020”

Дистанційне навчання

Дорогі  здобувачі освіти ліцею №2!
 Глибокоповажні батьки наших ліцеїстів!

Згідно з наказом МОН України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19» адміністрації  Миронівського академічного ліцею №2  доручено під час карантину забезпечити виконання освітніх програм  в нашому ЗЗСО, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами. Тож сьогодні кожен педагог ліцею №2  самостійно організовує дистанційне навчання, маючи повну свободу у виборі технологій та платформ для освіти. І хоч зараз триває лише другий тиждень вимушеного припинення занять під час усеукраїнського карантину, та педагоги роблять усе можливе для того, щоб бути на зв’язку зі своїми здобувачами освіти: на сайті закладу в розділі «Дистанційна освіта» вони розміщують завдання з кожного предмета згідно з розкладом, перевіряють, як  виконали  рекомендовані завдання, консультують (при потребі) у  телефонному режимі, та найцінніше – цікавляться вашим самопочуттям.  
Сьогодні на особливому контролі адміністрації  ліцею №2 питання перевантаження не лише наших здобувачів освіти, а й педагогів.  Простежується, що з часом   викристалізовуються оптимальні форми спільної роботи, установлюються зрозумілі системні «правила гри», до яких, на нашу думку,  звикнуть і учні, і вчителі. Хвилюємося за здобувачів освіти 4, 9 та 11 класів, які будуть складати ДПА та ЗНО. Але думаємо, що мудрі поради педагогів та  підтримка й увага батьків  дасть позитивний результат, адже нині наші вихованці мають перебувати не на спортивному чи ігровому майданчику з друзями, а вдома, у родинному колі. Переконані, що лише люблячі батьки  не забувають і про розвантажувальні вправи релаксійного характеру, які можуть не стосуватися навчального предмета, але позитивно впливатимуть на відновлення  психоемоційного стану дитини.
Дорогі діти, батьки, колеги, пам’ятаймо: найголовніше на сьогодні – розпочати заняття після карантину в тому складі, як і до його початку. Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою
 адміністрація Миронівського академічного ліцею №2

Карантин

2(3)З 16.03.2020 р. розпочато навчання за дистанційною формою. Матеріали та завдання до занять розміщено у розділі “Дистанційна освіта”. Дистанційне навчання відбуватиметься за розкладом.

Для того, щоб дистанційно опрацювати матеріали з певного предмета необхідно:
1. У розділі “Дистанціна освіта” перейти за посиланням на сторінку відповідного предмета.
2. Відкрити папку свого класу (може бути окремо створена папка “Карантин”).
3. Знайти урок за його датою.
4. Підтримувати дистанційний зв’язок з учителем за вказаною ним формою.

Ушанували пам’ять Т.Шевченка

10 березня педагоги  Миронівського академічного ліцею №2 взяли участь у міському заході – вшануванні пам’яті генія українського народу, поета , художника Т.Г.Шевченка.  Біля погруддя великого Кобзаря зібралися  миронівчани, які  виявили бажання вкотре долучитися до творчої спадщини пророка. Тут лунали пісні на слова Шевченка  і про поета. А восьмикласниця нашого ліцею Анастасія Одноволик декламувала поезію «Доля».

IMG-57250795ebd21f4561baf4163d711ad8-V IMG-3c26eca0425d893c71258ae462c1ce29-V IMG-9dc0de4d22781198855625fe0fb3b917-V IMG-523c12f1a4fb906bc59022fb738442bf-V

Гра «Соняшник» стартувала успішно

03 березня 2020 року став днем успішного старту ХІ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». 208 здобувачів освіти Миронівського академічного ліцею №2 взяли участь у грі.

Батьківські збори

27 лютого у ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори з таким порядком денним: 

  1. про неправильні форми виховання дітей в сім’ї, що є причиною порушень їхньої поведінки та виникнення шкідливих звичок;
  2. про попередження виникнення злочинності серед дітей, ознайомлення батьків із Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України «Про охорону дитинства»;
  3. 3.ознайомлення  із інформаційною довідкою щодо запобігання поширенню коронавірусу (Лист  Міністерства охорони здоров’я України  № 12-01-18/741 від 27.02.2020). 

зображення_viber_2020-02-28_09-53-07 зображення_viber_2020-02-28_10-35-08

Звучи, рідне слово!

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови та з метою пошуку й підтримки юних талантів та обдаровань у нашому ліцеї №2 щорічно відбувається конкурс  виразного читання художніх творів серед здобувачів освіти 1-11 класів.
Переможці шкільного етапу конкурсу будуть брати участь у традиційному міському   заході «Перлини Миронівщини».

5-11 1-4

Безпека в Інтернеті

11 лютого  у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Він проводиться з метою залучення до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема наймолодших користувачів. Тож здобувачі освіти 1-Б класу Миронівського академічного ліцею №2 разом із класним керівником Грабар А.П. переглянули та обговорили цікавий повчальний мультик «Корисні підказки. Увага! Інтернет!». Із п’ятикласниками соціальним педагогом А.В. Харченко  було проведено  виховний захід з елементами тренінгу на тему: «Безпечний Інтернет».  Вчителі інформатики Ковалишина О.В. та Ковалишин Ю.Б. познайомили учнів із ризиками роботи в мережі та способами їх уникнути. Діти розширили і поглибили свої знання про Інтернет, зрозуміли, що він, на щастя, може бути й безпечним, якщо знати правила користування мережею.

До Дня святого Валентина

зображення_viber_2020-02-14_12-43-17

Сьогодні 14-й день лютого, а це значить, що настав День святого Валентина, хоч і не є вихідним і офіційним святом, але вважається по-справжньому урочистим днем для багатьох людей у різних куточках планети. Тож  працівниками психологічної служби нашого ліцею №2 зі здобувачами освіти 1-7 класів були проведені різні  заходи, під час яких діти переглянули та обговорили повчальні мультики, складали пазли та навчилися виготовляти «валентинки» для своїх рідних.

Проект «Шостий океан землі»

Учителі початкових класів Н.Б.Чучмій та Л.В.Чемерис  зі здобувачами освіти 2-А та 2-Б класів працювали над STEM-проектом «Шостий океан землі». Діти вирішували поставлені проблеми, досліджували властивості повітря, пропонували свої варіанти, як зберегти повітря чистим (Інтегративно-асоціативна складова: Я досліджую світ, читання, математика, образотворче мистецтво, БЖД). Діти вдосконалювали вміння критично мислити, творчо вирішувати проблеми, зрозуміло пояснювати свою думку.

Батьківські збори

18 грудня у Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були розглянуті такі питання:  побудова стосунків із поколінням Z, профілактика насильства в сім’ї та профілактика дитячої жорстокості в освітньому середовищі.

зображення_viber_2019-12-20_08-41-02 зображення_viber_2019-12-20_09-47-05

Дітям про дружбу

зображення_viber_2019-12-18_08-22-11

З метою розкрити значення дружби в житті кожної людини, навчити дітей будувати дружні стосунки, цінувати своїх друзів працівниками психологічної служби нашого ліцею №2 було проведено тренінгове заняття «Коло друзів усіх єднає» зі здобувачами освіти 3-А класу. У ході заняття школярі навчилися спілкуватися та підтримувати товариські взаємини, співпрацювати, слухати, висловлювати свої думки. А оскільки заняття проводилося напередодні новорічних свят, то діти на завершення прикрасили ялинку побажань для своїх друзів.

Другокласники у дитячій бібліотеці

Сьогодні здобувачі освіти 2-А та 2-Б класів разом із класними керівниками Н.Б.Чучмій та Л.В.Чемерис   відвідали Миронівську центральну бібліотеку. Працівники цієї установи  розповіли дітям  про святого  Миколая та передали від нього гостинці.

зображення_viber_2019-12-17_14-42-24 зображення_viber_2019-12-17_14-42-22