Категорії архівів: Новини закладу

Січневі зустрічі

Нещодавно у Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися чергові  загальношкільні батьківські збори. Педагоги та батьки ознайомилися з порадами соціального педагога А.В.Харченко щодо небезпечного з’ясування стосунків на очах у дитини. Класні керівники підвищили психологічну грамотність батьків про особливості впровадження дисципліни в житті дитини, правила безконфліктної дисципліни та причини порушення підлітком встановленого батьками порядку. Вечірня зустріч відбулася в дружній атмосфері.

зображення_viber_2023-01-19_12-48-48-065 1-Б

Допомагаємо ЗСУ! Віримо в ЗСУ!

изображение_viber_2022-12-05_22-11-24-496 (1)Повномасштабна війна в Україні принесла багато випробувань та горя. Загибель близьких, знайомих, втрата домівки, вимушена еміграція, розлука – усе це похитнуло звичне життя. Хтось відчуває таку ненависть до ворога, що жахається сам. Хтось навпаки – відчуває лише спустошення. Ми маємо опанувати це і залишатися людьми. Боротися з окупантами, до повної перемоги, з усією мужністю, хто як може. Найефективніший спосіб опанувати “цунамі” злості – скерувати енергію в корисну активність. Треба подумати, де ваше місце на полі бою, де ваш фронт дій. От і ми, учні 6-Б класу Миронівського академічного ліцею №2 на чолі з класним керівником Левко В.М. та волонтеркою нашого міста Волошиною О.Я., яка є мамою учениці нашого класу, невичерпно віримо у наші ЗСУ і  робимо для них добрі справи. Так, наприклад, у жовтні  родини нашого класу зібрали 4000 грн. і купили за ці кошти ліки. Також передали виготовлені власноруч Вікторією Волошиною і її мамою окопні свічки, 15 кг енергетичних батончиків, вітамінізовані чаї, різні смаколики та дитячі малюнки. До Дня Збройних сил України підготували знову гостинець  і  відіслали нашим захисникам різні смаколики, засоби гігієни, теплі речі, їжу швидкого приготування, окопні свічки, обереги і малюнки.  На цьому ми не зупиняємося! Крок за кроком наближаємо нашу спільну мрію. Навіть діти можуть робити посильний внесок у перемогу, приносити користь іншим, бути дієвими, гідними, справжніми громадянами своєї країни!
изображение_viber_2022-11-15_21-11-49-300 (1) изображение_viber_2022-12-05_12-57-54-164

 

 

 

 

 

 

 

изображение_viber_2022-10-25_20-12-28-014 (1) изображение_viber_2022-10-25_16-55-36-496 (1)

300-річчю мудрецю Г.С.Сковороді присвячується…

Здобувачі освіти, які відвідують гурток “Овації”, що діє при нашому ліцеї №2, підготували відеофільм до 300-річчя українського письменника, філософа Григорія Савича Сковороди. Над цим проєктом вони працювали з учителькою української мови та літератури, керівницею гуртка Н.М.Лобас. 

Збір макулатури

Упродовж тижня в ліцеї відбувалася акція «Збір макулатури для підтримки ЗСУ». Кожен учнівський колектив долучився до такої потрібної справи. Тож швидко та дружно зібрали 1 362 кг макулатури, яку передали громаді міста. Учнівські колективи та учні, які зібрали найбільше кг макулатури, нагороджені грамотами.

Решта класів11-А 9-Б 8-б м 6-А 6-б9-А11-Б

Першокласникам про храм книги

1-В

Нещодавно у 1-В класі відбувся пізнавальний виховний захід, присвячений  Міжнародному дню бібліотек. Класний керівник Н.В. Крохмаль  познайомила дітей із  поняттям “бібліотека”, “бібліотекар” та “читач”.  А ще першокласники мали змогу переглянути цікаву презентацію про незвичайні бібліотеки, які існують у світі. Серед них була одна українська, яка знаходиться в Одесі. Одним із важливих завдань було звернути увагу дітей на охайне поводження з книжками. Здобувачі освіти повторили правила про користування підручниками, довідниками, а також виготовили закладки для своїх улюблених книжечок. І, звісно, відбулася довгоочікувана для учнів екскурсія до бібліотеки та знайомство з бібліотекарем С.М.Глобою.

Мовний квест

До Дня української писемності (9 листопада) в ліцеї відбувся квест ” Гонитва за оцінкою”. Під час заходу учням спочатку треба було відшукати зашифровані завдання і протягом дня виконати мовознавчі вправи: “Як правильно?”, “Що робили ці майстри?”, “Розтлумачте значення слів” тощо. За виконані завдання найактивніші мовознавці отримають сертифікати, щоб покращити оцінку з української мови.

зображення_viber_2022-11-14_12-42-29-531 зображення_viber_2022-11-14_12-42-43-401

Усеукраїнський конкурс малюнків ” Мій космічний супутник”

1-А клас65 років тому відбулася одна з найважливіших подій в історії розвитку досліджень космосу. У 1957 році розпочав свою місію перший у світі космічний супутник Землі
 ” Спутнік-1″. Відтоді ці космічні апарати допомагають людству спостерігати за нашою планетою і вчасно реагувати на будь-які загрози.
Учні 1-А класу нашого ліцею взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі малюнка
 ” Мій космічний супутник”, який проходив за підтримки Noosphere Space  Art Challenge.Кожен маленький художник одержав диплом за зображення свого космічного супутника. Ми завжди віримо, що малюнок- це візія того, що діти вільної, незалежної України можуть утілити в життя в майбутньому.  У малюнках першокласників – непохитна віра  в Україну  та її захисників!

Онлайн-зустрічі з батьками

зображення_viber_2022-06-03_10-26-17-809Упродовж останнього тижня травня в учнівських колективах ліцею №2 відбувалися батьківські збори. Класні керівники проводили  їх здебільшого у форматі онлайн. Традиційно в травні керівник освітнього закладу  звітує перед батьківською громадськістю про  результативність роботи за минулий навчальний рік, визначають завдання на  наступний. Батькам було запропоновано заздалегідь ознайомитися зі звітом директора ліцею (цей документ вже був розміщений на сайті ЗЗСО), в онлайн режимі взяти участь в обговоренні. А ще класні керівники підбили підсумки освітнього процесу  свого учнівського колективу, в котре наголосили батькам про безпеку здобувачів освіти в такий складний  літній період, про їх відповідальність за перебування школярів у вечірній час, про дозвілля та оздоровлення дітей. До речі, останні батьківські збори в 11-А класі класний керівник організувала за присутності не лише  батьків, а й учнів.