Категорії архівів: Новини закладу

4-А у національному проєкті

4-А

Вишгородським історико-культурним заповідником у рамках національного проєкту “Бортництво Полісся – архаїчна традиція в сучасному вимірі” проводився онлайн конкурс малюнка “Якби я був бортником”. Метою конкурсу є ознайомлення дітей з одним із найдавніших господарських занять людей – бортництвом; сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення творчо обдарованих дітей. У лісових областях України залишився цей стародавній промисел – бортництво. Він відомий ще з язичницьких часів. У дуплах старих лип гніздилися дикі бджоли. Ці природні вулики називалися бортями. Люди, які викурювали бджіл і виламували стільники, називалися бортниками. Цукру ж тоді не знали. За нього правив мед. Учні 4- А класу разом із класним керівникомТ.О.Близнюк взяли участь у вищезазначеному конкурсі. Троє учнів нашого ліцею відзначені  Подякою.  Це – Самусенко Софія, Смоляр Діана та Пилипенко Софія.

Лідер освіти Київщини

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відзначив найкращі заклади освіти Київської області. Серед них Миронівський академічний ліцей №2. Вітаємо педагогічний та учнівський колективи з цією почесною відзнакою! 

IMG-2c5c166f4b877ec99f1eea8945d9d4a0-V

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2020

У жовтні стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2020.
Цього року він проходить під гаслом “Шкільна бібліотека і екологічна просвіта учнів”.
У рамках місячника в ліцеї сплановано і проведено ряд заходів спрямованих на задоволення й розвиток інформаційних потреб і запитів користувачів, розширення кола їх пізнавальних інтересів і привернення уваги до екологічних проблем сьогодення.

– Тематична виставка літератури «Ми всі господарі природи, тож бережімо її вроду»

1 Виставка
– .Екологічна подорож «За здоров’ям до матінки природи»

2 (5-Б) 3 (5-Б)
– День краєзнавства: «Свій край – кожній пташині рай»

8 (6-А) 

5 (6-А) 6 (6-А)
– Година спілкування «Любити природу – означає любити свою Батьківщину»

13 (2) 9

10 12 (2)

Усесвітній день психічного здоров’я

изображение_viber_2020-10-09_12-27-53

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Тож напередодні цієї дати зі здобувачами освіти 8-А класу працівниками психологічної служби нашого ліцею було проведено тренінгове заняття «Позитивний настрій – запорука нашого здоров’я!». Діти виконували артерапевтичні завдання, піднімали собі настрій позитивними малюнками та розмальовками-антистрес. У кабінеті протягом дня діяла виставка «10 жовтня – Усесвітній день психічного здоров’я», де школярі та вчителі почерпнули багато  цікавої інформації про цей день, також вони ще й училися, як зберегти свій емоційний стан.

Адаптація першокласників

1-БПочаток навчання в 1-му класі – складний і відповідальний етап у житті школярів,  адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності – це ще  й нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки. Змінюється, по суті,  життя дитини: все підпорядковується школі, навчанню, шкільним справам і турботам. Звикання до школи – тривалий індивідуальний процес, тому,  з метою покращення проходження адаптаційного періоду першокласників,  практичним психологом ліцею було проведено виховний захід «Ти і я – шкільна сім’я ». Доречною була і психодіагностична робота  щодо виявлення дезадаптованих  здобувачів освіти.

Міжнародний день миру

Мир21 вересня в нашому закладі відбувся  захід «Голуб миру», приурочений Міжнародному дню миру. Так, здобувачі освіти 5-х класів  змогли  дізнатися про  цікаві факти  з історії виникнення цього свята,  усвідомили, наскільки важливим є мир сьогодні для всіх людей у світі.  Усі ліцеїсти в дарунок  отримали емблеми з написом «Ми за мир!» . А от  здобувачі освіти 1-х класів із захопленням поринули в світ образотворчого мистецтва. Діти на асфальті   різнобарвними кольорами зобразили  предмети, що з давніх-давен символізують мир. Тож вони малювали  голуби, прапори, серця тощо. Варто відзначити, що Міжнародний день миру дає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра та  поваги один до одного.

Олімпійський тиждень 2020

1 вересня 2020

Радіогазета “1 вересня 2020”

Дистанційне навчання

Дорогі  здобувачі освіти ліцею №2!
 Глибокоповажні батьки наших ліцеїстів!

Згідно з наказом МОН України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19» адміністрації  Миронівського академічного ліцею №2  доручено під час карантину забезпечити виконання освітніх програм  в нашому ЗЗСО, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами. Тож сьогодні кожен педагог ліцею №2  самостійно організовує дистанційне навчання, маючи повну свободу у виборі технологій та платформ для освіти. І хоч зараз триває лише другий тиждень вимушеного припинення занять під час усеукраїнського карантину, та педагоги роблять усе можливе для того, щоб бути на зв’язку зі своїми здобувачами освіти: на сайті закладу в розділі «Дистанційна освіта» вони розміщують завдання з кожного предмета згідно з розкладом, перевіряють, як  виконали  рекомендовані завдання, консультують (при потребі) у  телефонному режимі, та найцінніше – цікавляться вашим самопочуттям.  
Сьогодні на особливому контролі адміністрації  ліцею №2 питання перевантаження не лише наших здобувачів освіти, а й педагогів.  Простежується, що з часом   викристалізовуються оптимальні форми спільної роботи, установлюються зрозумілі системні «правила гри», до яких, на нашу думку,  звикнуть і учні, і вчителі. Хвилюємося за здобувачів освіти 4, 9 та 11 класів, які будуть складати ДПА та ЗНО. Але думаємо, що мудрі поради педагогів та  підтримка й увага батьків  дасть позитивний результат, адже нині наші вихованці мають перебувати не на спортивному чи ігровому майданчику з друзями, а вдома, у родинному колі. Переконані, що лише люблячі батьки  не забувають і про розвантажувальні вправи релаксійного характеру, які можуть не стосуватися навчального предмета, але позитивно впливатимуть на відновлення  психоемоційного стану дитини.
Дорогі діти, батьки, колеги, пам’ятаймо: найголовніше на сьогодні – розпочати заняття після карантину в тому складі, як і до його початку. Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою
 адміністрація Миронівського академічного ліцею №2

Карантин

2(3)З 16.03.2020 р. розпочато навчання за дистанційною формою. Матеріали та завдання до занять розміщено у розділі “Дистанційна освіта”. Дистанційне навчання відбуватиметься за розкладом.

Для того, щоб дистанційно опрацювати матеріали з певного предмета необхідно:
1. У розділі “Дистанціна освіта” перейти за посиланням на сторінку відповідного предмета.
2. Відкрити папку свого класу (може бути окремо створена папка “Карантин”).
3. Знайти урок за його датою.
4. Підтримувати дистанційний зв’язок з учителем за вказаною ним формою.

Ушанували пам’ять Т.Шевченка

10 березня педагоги  Миронівського академічного ліцею №2 взяли участь у міському заході – вшануванні пам’яті генія українського народу, поета , художника Т.Г.Шевченка.  Біля погруддя великого Кобзаря зібралися  миронівчани, які  виявили бажання вкотре долучитися до творчої спадщини пророка. Тут лунали пісні на слова Шевченка  і про поета. А восьмикласниця нашого ліцею Анастасія Одноволик декламувала поезію «Доля».

IMG-57250795ebd21f4561baf4163d711ad8-V IMG-3c26eca0425d893c71258ae462c1ce29-V IMG-9dc0de4d22781198855625fe0fb3b917-V IMG-523c12f1a4fb906bc59022fb738442bf-V

Гра «Соняшник» стартувала успішно

03 березня 2020 року став днем успішного старту ХІ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». 208 здобувачів освіти Миронівського академічного ліцею №2 взяли участь у грі.

Батьківські збори

27 лютого у ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори з таким порядком денним: 

  1. про неправильні форми виховання дітей в сім’ї, що є причиною порушень їхньої поведінки та виникнення шкідливих звичок;
  2. про попередження виникнення злочинності серед дітей, ознайомлення батьків із Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України «Про охорону дитинства»;
  3. 3.ознайомлення  із інформаційною довідкою щодо запобігання поширенню коронавірусу (Лист  Міністерства охорони здоров’я України  № 12-01-18/741 від 27.02.2020). 

зображення_viber_2020-02-28_09-53-07 зображення_viber_2020-02-28_10-35-08

Звучи, рідне слово!

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови та з метою пошуку й підтримки юних талантів та обдаровань у нашому ліцеї №2 щорічно відбувається конкурс  виразного читання художніх творів серед здобувачів освіти 1-11 класів.
Переможці шкільного етапу конкурсу будуть брати участь у традиційному міському   заході «Перлини Миронівщини».

5-11 1-4