Категорії архівів: Новини закладу

Година спілкування «Янголятка, що в небо піднялись»

изображение_viber_2023-06-04_17-41-54-357

 

2 червня в 1-Б класі (класний керівник Л. В. Чемерис) пройшла година спілкування «Янголятка, що в небо піднялись»,  присвячена вшануванню пам’яті загиблих дітей у війні рф проти України. Під час цього заходу учні створили маленьких голубів-янголів на знак того, що пам’ять про загиблих дітей буде жити завжди у наших серцях.

Я хочу миру на своїй землі!

3-А (2)

 

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, у 3-А класі (класний керівник М.І.Міщенко) пройшов конкурс малюнків «Я хочу миру на своїй землі!» Малюнки відобразили мрії дітей про перемогу України, про спокійне життя під мирним українським небом. 

День ушанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії

4 червня-

4 червня ― День ушанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії. Нехай знає весь світ, скільки дітей України росія вже вбила. А ще тисячі позбавила дому і зробила сиротами. Учні 2-А класу разом із класним керівником Т.О.Близнюк ушанували загиблих дітей, виготовили ангелочків у знак пам’яті. Хай палають свічки пам’яті загиблих діток у наших серцях.

Конкурс малюнка

зображення_viber_2023-06-02_13-37-07-814

 

Сьогодні у 1-А класі (класний керівник Ю.О.Прокопенко) відбувся конкурс малюнка “Реалії мого дитинства”, який присвячений  ушануванню пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародному дню невинних дітей-жертв агресії.

Дитинство, обірване війною

Сьогодні у 5-Б класі (класний керівник Н.М.Кузьменко) відбувся виховний захід, приурочений до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

зображення_viber_2023-06-01_13-23-17-130 зображення_viber_2023-06-01_13-23-17-269

Міжнародний день захисту дітей

8-А

1 червня – перший день літа. І саме сьогодні відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі вони зростали щасливими, успішно навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. Сьогодні здобувачі освіти  8-А класу разом із класним керівником Вірич Н.В. ходили відпочивати на природу. Діти добре провели час і були дуже задоволені, адже змогли поспілкуватися поза межами шкільного приміщення.

Діти України за мир!

3-А

 

У перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні, 1 червня, здобувачі освіти  3-А класу (класний керівник М.І.Міщенко) захоплено вимальовували на асфальті крейдою свої мрії, висловлюючи при цьому активну життєву позицію: «Бажаємо миру Україні та у всьому світі!»

Батьківські збори

4-АА

25 травня в нашому ЗЗСО відбулися чергові загальношкільні батьківські збори. Директор ліцею №2 О.Л.Дубровін ознайомив усіх присутніх із результатами роботи закладу за 2022/2023 н.р., озвучив питання, над якими ще потрібно працювати в літній період, щоб успішно розпочати новий навчальний рік. А ще батькам запропоновано було для учнів/учениць здійснити вибір факультативних та гурткових занять на 2023/2024 н.р.  Класні керівники ознайомили батьків, як буде відбуватися оздоровлення школярів у літній період та як подбати про безпеку дітей упродовж довготривалих канікул із дотриманням вимог правового режиму воєнного стану.

Весняні барви на шкільному подвір’ї

 

Будь благословенна, нене!

зображення_viber_2023-05-12_12-36-34-851

 

У травні, коли Природа-мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві та відзначають День матері.  Напередодні відзначення Дня матері соціальний педагог А.В.Харченко в кабінеті психологічної студії «Puzzle»  організувала для учнів  виставку з розмальовками та вітальними листівками. 

Міжнародний математичний конкурс « Кенгуру»

2-А клас (1)

Учні 2-А класу(класний керівник Т.О.Близнюк) узяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», який проводився з метою зацікавлення школярів  математикою. Діти із задоволенням виконували творчі завдання. Усі учасники отримали сертифікати. Маленькі українці перемагають на математичному фронті, бо знають: Україна живе, Україна бореться, Україна перема

Онлайн-олімпіада з англійської мови

Ми не змінюємо традицій! Учні 5-11 класів( вчителі Радченко Катерина, Вірич Наталія) взяли активну участь в онлайн-олімпіаді на сайті naurok.ua. Інтерактивні завдання допомогли учням перевірити свої знання та вміння з англійської мови та підвищити рівень володіння іноземною мовою. Участь в онлайн заходах спонукає ліцеїстів до вивчення англійської мови.

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього

2-А класУчні 2-А класу  разом із класним керівником Т.О.Близнюк відвідали читальний зал шкільної бібліотеки. Дуже цікаву та змістовну екскурсію про історію нашого міста провела для дітей бібліотекар С.М.Глоба. Учні ознайомилися з тематичною виставкою
«Миронівко рідна!
Ти радість і доля!
Миронівко мила!
І гордість моя!».

Руки Моєї Батьківщини такі…теплі…, аж жити так хочеться!

Лист солдата
Я просто не зміг не сказати Вам дякую за ці чудо-шкарпетки, а ще, відверто кажучи, саме такі речі одразу нас всіх заспокоюють, заради Вас – Ми тут!🇺🇦
ст.солдат ЗСУ Казаков Віталій 🇺🇦
19 ОСБ, м.Хмельницький.
Ви такі Чудові Люди, що аж Дух перехоплює, дякую Тобі Боже, що Я не москаль!🇺🇦
Слава Нації! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!🇺🇦
1676669123826 1676669123816