Категорії архівів: Новини закладу

Акція “16 днів проти насильства”

Відповідно до річного плану роботи ліцею №2   25 листопада стартувала соціальна акція «16 днів проти насильства», яка  починається у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини. Ця кампанія охоплює такі важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
  • 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера
  • 6 грудня – Ушанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі
  • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини

Поліція

Основними завданнями акції “16 днів проти насильства” є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини. 28 листопада з  учнями 10-11 класів спілкувалися запрошені: працівник Миронівської служби сім’ї та дітей А. Коварова, КУ Миронівського центру надання соціальних послуг А. Дмитренко та поліціант громади О.Федоров.

Від добрих справ і кактус розцвітає!

Упродовж трьох днів у фоє ліцею  для дітей працівники психологічної служби  організували цікаву інформаційну виставку до Всесвітнього дня доброти, який щорічно  відзначають 13 листопада.

Виставка у фоє

Загальношкільні батьківські збори

зображення_viber_2023-10-15_21-51-22-497

 

12 жовтня в Миронівському академічному ліцеї №2 відбулися загальношкільні батьківські збори.  Про тривожність як основний чинник дезадаптації учнів батькам та педагогам повідала практичний психолог В.С. Чепурна. Класні керівники 1-11 класів ознайомили батьківську громаду з Правилами внутрішнього розпорядку, організацією освітнього процесу у 2023/2024 н.р., а також інформували батьків про  те, як уберегти дітей від травматизму під час  освітнього процесу та в побуті. 

Виступ практичного психолога В.С.Чепурної

Ми – учасники Всеукраїнського уроку єдності

изображение_viber_2023-10-11_19-51-59-210

 

06 жовтня учні 5-11 класів та педагоги нашого ліцею о 12:00 в онлайн форматі приєдналися до Всеукраїнського уроку єдності. Це була чудова нагода взяти участь у національному проєкті з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики й суспільного мовлення за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. Ми дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію і не вестися на маніпуляції. Телеурок із медіаграмотності був пізнавальним та корисним школярам 5-11 класів, батькам і вчителям.

Я малюю мир!

4-А

 

Мир в рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців. Тож до Міжнародного дня миру долучилися і здобувачі освіти 4-А класу (класний керівник М. І. Міщенко). Школярі взяли участь у творчому конкурсі малюнків на асфальті «Я малюю мир».

Міжнародний День Миру

20230921_230502
21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Люди живуть у кайданах: мається на увазі в атмосфері страху. Сьогодні 9 -А клас разом з класним керівником Вірич Н.В. зібралися, щоб відзначити Всесвітній день миру. У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий. Діти складали сенкан, писали свої заповітні мрії, пройшли цікавий тест, присвячений  Всесвітньому Дню Миру!

До Міжнародного дня миру

Учні 3-Б класу (учитель Т.Г.Приймаченко) взяли участь у святкуванні Міжнародного дня миру. Діти переглянули відеоматеріали, виготовили аплікацію “Голуб – символ миру”, а також разом з іншими учнівськими колективами  долучилися до загальношкільної акції зі створення  малюнку МИРУ на асфальті.

1695318606748 1695318606720

Українські діти – за МИР!

гпд

21 вересня в усьому світі відзначають День миру. Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Тому до цього свята долучилися і найменші школярики. Разом із Мариною Іванівною Міщенко на групі продовженого дня першокласники виготовили паперових голубів, які символізують мир в усьому світі.

Пластик рятує життя 2.0

ЕмблемаУ Миронівському академічному ліцею №2 завершилася благодійна акція у рамках нового всеукраїнського мегазбору пластикових кришечок HDPE! Ціль – закупити БПЛА для ЗСУ. Завдання – зібрати 3 млн кришечок у якнайшвидший термін. Одинадцятикласниця-волонтерка Анастасія Одноволик ознайомила учнів із умовами  мегазбору. Усі небайдужі діти й  дорослі долучилися до потрібної справи. Найбільше  зібрали кришечок такі учні: Діденко Іван (5-Б клас) та Ковалишин Матвій (9-Б клас). Нещодавно Анастасія відправила в м. Одесу 28 кілограмів пластикових кришечок! До речі, до нас приєдналися й вихованці ОЗО “Миронівський академічний ліцей ім. Т. Шевченка”. Тож разом – ми сила! Разом – до Перемоги!!!

Пластик-2 Пластик-1

  

Година спілкування «Янголятка, що в небо піднялись»

изображение_viber_2023-06-04_17-41-54-357

 

2 червня в 1-Б класі (класний керівник Л. В. Чемерис) пройшла година спілкування «Янголятка, що в небо піднялись»,  присвячена вшануванню пам’яті загиблих дітей у війні рф проти України. Під час цього заходу учні створили маленьких голубів-янголів на знак того, що пам’ять про загиблих дітей буде жити завжди у наших серцях.

Я хочу миру на своїй землі!

3-А (2)

 

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, у 3-А класі (класний керівник М.І.Міщенко) пройшов конкурс малюнків «Я хочу миру на своїй землі!» Малюнки відобразили мрії дітей про перемогу України, про спокійне життя під мирним українським небом. 

День ушанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії

4 червня-

4 червня ― День ушанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії. Нехай знає весь світ, скільки дітей України росія вже вбила. А ще тисячі позбавила дому і зробила сиротами. Учні 2-А класу разом із класним керівником Т.О.Близнюк ушанували загиблих дітей, виготовили ангелочків у знак пам’яті. Хай палають свічки пам’яті загиблих діток у наших серцях.

Конкурс малюнка

зображення_viber_2023-06-02_13-37-07-814

 

Сьогодні у 1-А класі (класний керівник Ю.О.Прокопенко) відбувся конкурс малюнка “Реалії мого дитинства”, який присвячений  ушануванню пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародному дню невинних дітей-жертв агресії.

Дитинство, обірване війною

Сьогодні у 5-Б класі (класний керівник Н.М.Кузьменко) відбувся виховний захід, приурочений до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

зображення_viber_2023-06-01_13-23-17-130 зображення_viber_2023-06-01_13-23-17-269

Міжнародний день захисту дітей

8-А

1 червня – перший день літа. І саме сьогодні відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі вони зростали щасливими, успішно навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. Сьогодні здобувачі освіти  8-А класу разом із класним керівником Вірич Н.В. ходили відпочивати на природу. Діти добре провели час і були дуже задоволені, адже змогли поспілкуватися поза межами шкільного приміщення.