14 квітня – 14 травня 2021 року з нагоди Міжнародного дня кар’єри жінок у ІТ

Програма академій Cisco та провідні університети України проводять онлайн-марафон GIRLS POWER TECH “Дівчата заряджають технології”. Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна 2021» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України. 10-й рік поспіль компані Cisco організовує масові події для молоді з нагоди Girls in ICT Day. Участь у марафоні безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників. Цільова аудиторія: учениці та учні старших класів шкіл, закладів П(ПТ)О та коледжів. Для отримання доступу до майстер-класів, відеозаписів, тестів та конкурсів кожна учасниця/учасник реєструється особисто. Посилання для реєстрації та деталі заходу на сторінці події https://gpt-2021.ztu.edu.ua/.
Формат заходу:

  • Перегляд відеозаписів розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ (на вибір з наявних).
  • Майстер-клас ANYONE CAN CODE – Кожен може автоматизувати своє життя за 15 хвилин.
  • Складання навчального тесту для отримання сертифікату.
  • Профорієнтаційна хвилинка.
  • Різноманітні конкурси та події від університетів.

Місія заходу: Залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики.  

За результатами події учасники отримують сертифікати, навчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів  його учнів. За перемогу в конкурсах від університетів передбачено сувеніри від компанії Cisco та партнерів конкурсів.
Вчителю також варто пройти реєстрацію і замовити сертифікат для навчального закладу з головної сторінки класу онлайн-марафону.

 Координатор заходу від НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”
Професор Онищенко Вікторія,
контактний телефон: 095 301 03 070,
e-mail: npp@zsea.edu.ua

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *