Корисні матеріали для педагогів, учнів та батьків

Стартував проєкт психологічної підтримки ПОРУЧ. Його запустили ЮНІСЕФ, МОН, Український інститут когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнський громадський центр «Волонтер». Це – групи психологічної підтримки для підлітків і батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи готові допомагати офлайн і онлайн, щоб досвід громадян України не залишився непереборною травмою на все життя. Онлайн-зустрічі відбуватимуться в ZOOM. Участь у групах безоплатна. 

 Експерти ЮНІСЕФ підготували поради, як підтримати дітей у стресових ситуаціях та допомогти їм подолати тривогу та страх. Що батькам потрібно говорити та робити, аби дитина почувалася спокійно, як піклуватися про себе і дитину – читайте за посиланням

 Телеграм-канал «Підтримай дитину», створений педагогами та психологами, збирає дитячі малюнки, вірші та інші результати дитячої творчості, присвячені Україні та нашим Збройним силам.

Засновники каналу просять долучатися до створення малюнків, віршів та інших доробок, а також надсилати фото, відео та тексти. Водночас педагоги звертають увагу, що такі творчі роботи мають значний терапевтичний ефект, дозволяють дітям проявити свої почуття та боротися з травматичним стресом. Всі матеріали також можна знайти на Instagram-сторінці проєкту. 

 Що таке перша психологічна допомога? Як толерантно надавати першу психологічну допомогу людям, які пережили кризову ситуацію? Як керувати стресом і бути витривалим? За посиланням – кілька корисних посібників від міжнародних партнерів МОН, які допоможуть відповісти на ці запитання та зміцнити ментальне здоров’я.
 

Учителі Спеціальної школи №5 імені Я. П. Батюка міста Київ і Криворізької спеціальної школи «Натхнення» Дніпропетровської облради підготували матеріали для дітей з особливими освітніми потребами.

Спеціальна школа № 5 публікує вправи та ігри для дітей із порушенням зору, гімнастику для очей і поради для батьків. Криворізька школа «Натхнення» для дітей з ООП, що зумовлені порушенням інтелектуального розвитку (зокрема, розладом спектру аутизму), підготувала серію відео, що стануть у пригоді в організації дистанційного навчання.

За матеріалами МОН України

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *