НУШ

Комунальний навчальний заклад  Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» повідомляє про те, що  видавництво «Ранок» проводить з  11 по 23 лютого   чергову сесію «Інтерактивної школи творчого вчителя», у якій провідні вчені, автори підручників, тренери НУШ розкриють теми відповідно до календарного плану, орієнтуючись на запити педагогів, їхні інтереси, невідкладні проблеми. Педагоги зможуть долучитися до діалогу й отримати практичну інформацію щодо проведення уроків з актуальних тем, зорієнтуватися у сучасних освітніх тенденціях, збагатити свій методичний арсенал.
Для того, щоб взяти участь у онлайн-заході, а також отримати сертифікат, необхідно зареєструватися за посиланням:

Участь у вебінарах є безкоштовною.
Записи вебінарів розміщуються у вільному доступі на сайті interactive.ranok.com.ua у розділі «Інтерактивна школа творчого вчителя» для подальшого використання в роботі педагогічними колективами.
Програма заходів додається.
Просимо сприяти поширенню серед методистів, закладів освіти інформації про «Інтерактивну школу творчого вчителя» та включенню її тематичних вебінарів у відповідні плани роботи на місцях.

Вебінарна сесія. ПОЧАТКОВА ШКОЛА ТА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА (11.02.2019 – 16.02.2019)
В. о. ректора інституту                  Н. Бендерець

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *