Про проведення конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

concursВідповідно до листа Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” № 22.1/10-224 від 30.01.2018 з метою формування в учнівської молоді навичок свідомого вибору майбутньої професії, підвищення поінформованості про можливості кар’єри у технічній сфері, буде проведено конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток».
Для участі у конкурсі учням 10-х класів закладів освіти необхідно подати есе до 25 лютого 2018року.
З вимогами до оформлення та подачі матеріалів можна ознайомитись за посиланням: http://careerhub.in.ua/konkurs-ese-moya-maybutnya-profesiya.html
Про результати конкурсу буде повідомлено 05 березня 2018 року. Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі чи Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та побудують вектор успішної кар’єри. Переможці регіональних етапів 31 травня – 01 червня 2018 року відвідають Всеукраїнську конференцію «Майбутнє України: моя кар’єра і внесок», де познайомляться та отримують поради від успішних українців, проведуть день із топ-менеджерами бізнесу, державних органів та міжнародних організацій.
Детальну інформацію можна отримати з Положення про конкурс за посиланням http://csr-ukraine.org/article/konkurs-ese-2018/
Додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту Олени Воропай (info@careerhub.in.ua , (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187).
Проект реалізується за сприяння організацій: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Career Hub, Перший Український Міжнародний Банк.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *