Весняні канікули не змусили учнів 6-Б класу сидіти вдома і їм вдалося корисно і весело провести час.
Спочатку в класі пройшла бесіда на тему: “Майбутнє моєї планети”. Діти розповідали якою вони бачать нашу планету у майбутньому і свої розповіді ілюстрували малюнками.
![Фото0056](http://mnvk.in.ua/wp-content/uploads/2017/04/Фото0056-300x225.jpg)
Після бесіди учням нашого класу випала нагода першими провести змагання з тенісу у спортивному залі нашої школи. Завдяки спонсору Романенку Віталію Івановичу було придбано сучасний тенісний стіл і діти змогли його випробувати. Змагання, під керівництвом вчителя фізичної культури Діденко Т.М., проходили весело і захопливо. Переможців і переможених не визначали. Перемогла дружба!
Класний керівник Кузьменко Н.М.