День вишиванки – урочиста подія для кожного українця, адже це наш генетичний код і національна святиня. Сьогодні учні 8-А класу (класний керівник Н. М. Лобас) спробували створити ескіз власної вишиванки.
Категорії архівів: Заходи патріотичного виховання
СБУ і Нацполіція проводять кампанію «Спали» ФСБшника» для протидії вербуванню молоді спецслужбами рф
СБУ і Нацполіція проводять кампанію «Спали» ФСБшника» для протидії вербуванню молоді спецслужбами рф
Відеоматеріали, присвячені загиблим Захисникам та Захисницям України
З метою вшанування Захисників та Захисниць України, патріотичного виховання дітей та молоді МОН України надсилає для використання відеоматеріали, покликані нагадувати про спротив нашого суспільства проти свавілля й поневолення, боротьбу за збереження української державності, нашої національної ідентичності:
– «НАЗАВЖДИ ПРИСУТНІЙ», присвячену Герою України Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі» – першому добровольцю, який отримав звання Герой України за життя. Робота розкриває питання, як пам’ять про Дмитра продовжує жити у мистецтві (https://www.youtube.com/watch?v=eXzZAd-P5ic);
– «ОЧІ», присвячену загиблим Захисникам та Захисницям України (https://www.youtube.com/watch?v=HQaNqgDwu5k).
Міжнародний день рідної мови
21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Завдяки цікавим іграм та вікторинам діти 5-А класу більше дізналися про історію цього дня. Учні змогли усвідомити, наскільки важлива рідна мова для всіх людей по всій землі. Також діти декламували вірші, присвячені своїй рідній мові.
Мова – ДНК нації
До Міжнародного дня рідної мови в учнівському колективі 9-Б класу відбувся захід на тему:”Мова-ДНК нації”. Випускники ознайомились із відеопрезентацією, були в захваті від неперевершеного виконання автентичних українських пісень сучасної талановитої молоді. Здобувачі освіти обговорили вражаючі факти хронології нищення української мови, прочитали улюблені поезії, долучилися до інтерактивних мовних вправ. Плекаймо, цінуймо нашу рідну мову!
Година спілкування “Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці дзвенить”
21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Знати, берегти рідну мову – обов’язок кожної людини. З нагоди цієї дати у 3-Б класі (класний керівник Чемерис Людмила Василівна) пройшла година спілкування “Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці дзвенить”. У ході цього заходу діти усвідомили, що мова – це скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава.
Мовні віруси: місія порятунку
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це наша зброя, світоч національної ідентичності. На жаль, молоде покоління, використовуючи лихослів’я, навіть не задумується, що засмічує красиву, багату українську мову. Тому у 8-А класі (класний керівник Лобас Н. М.) проведено виховну справу “Мовні віруси: місія порятунку”. Під час заняття здобувачі освіти обговорювали такі питання: вживання лайливих слів серед молоді, вплив нецензурної лексики на повсякденне життя та засоби боротьби з мовними вірусами. Восьмикласники дійшли висновку, як важливо спілкуватися з повагою і чому лайка може зашкодити не тільки репутації, а й стосункам з іншими.Тож бережімо чистоту української мови в нашому ліцеї, будьмо прикладом для наслідування!
Янголи майдану
День Героїв Небесної Сотні
20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. До цієї події у колективі 4- Б класу (учитель Приймаченко Т. Г.) була проведена година спілкування ‘’Герої не вмирають’’. Здобувачі переглянули ряд відеоматеріалів і взяли участь у акції ‘’Ангели пам’яті’’. Діти зробили паперових ангелів і символічно вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
20 лютого – День пам’яті героїв Небесної сотні
Саме сьогодні учні 8-Б класу разом із класним керівником Левко В.М. запалили свічки, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей, які поклали своє життя за наше майбутнє. Нехай кожен із нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного. А світло свічки буде даниною тим, хто навічно пішов на небо, хто заради справедливості, за честь, за волю, за право бути народом своєї країни жертвував собою. Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть кожному силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на своїй, подарованій Богом землі.
Моя долонька – мрія на карті України
Моя долонька – мрія на карті України. Таку назву мав виховний захід, який відбувся в 4-А класі (класний керівник Рябокінь Я.О.) напередодні Дня єднання України. Діти всі разом складали асоціативний кущ про Україну, згадували цікаві факти про нашу культуру, звичаї та традиції. А ще взяли участь у вікторині “Як добре ви знаєте Україну”, згадували пісні, які репрезентують нашу Батьківщину та кріпили свої “мрії” до мапі держави.
«Ми – разом! Ми- єдині!»
До Дня єднання для учнів 3-А класу (класний керівник Прокопенко Ю.О.) було проведено виховну годину на тему «Ми – разом! Ми – єдині!». Діти створили командні роботи з вірою в щасливе та мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання незалежної та могутньої України!
Ми – разом! Ми – єдині! І в цьому наша сила!
З нагоди відзначення Дня єднання України для здобувачів освіти 1-А класу (класний керівник Міщенко М.І.) було проведено виховний захід «Ми – разом! Ми – єдині! І в цьому наша сила!». Першокласники дізналися про історію і традиції цього свята. Діти зрозуміли, наскільки важливим й актуальним воно є сьогодні, та показали свою єдність, обмінявшись один з одним долоньками доброти і єдності.
Найменшим школярам про державну святиню
28 січня в Україні святкують День затвердження Державного Прапора України. Саме 28 січня 1918 року в Україні було офіційно затверджено національні кольори синьо-жовтого прапора. Цей прапор став символом боротьби за незалежність і національну гідність. Учні 10-А (класний керівник Вірич Н.В.) та 10-Б (класний керівник Радченко К.Ю.) класів провели годину спілкування з молодшими школярами. Учні 3-Б (класний керівник Чемерис Л.В.), 2-А (класний керівник Грабар А.П.), 3-А (класний керівник Прокопенко Ю.О.), 1-Б (класний керівник Тарасенко Л.П), 1-А (класний керівник Міщенко М.І.) та 2-А (класний керівник Бондаренко Б.В.) класів із задоволенням слухали старших учнів. Усі молодші школярі отримали невеличкі подаруночки у вигляді національного прапора та браслетиків!
Ми маємо про це пам’ятати!
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту запровадила Генеральна асамблея ООН своєю резолюцією від 1 листопада 2005 року. Дату 27 січня обрали не випадково – саме цього дня у 1945 році війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – “Аушвіц-Біркенау”. Учні 10-Б ( класний керівник – Радченко К.Ю.) приєдналися до відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.
День Соборності України
Учні 11-Б класу переглянули документальний фільм «Символи нашої волі». Він продемонстрував учням, що ХХ століття залишило нам у спадок вирішальні події, які не втрачають своєї актуальності й сьогодні. Століттями розірваний український народ об’єднався на своїй землі воєдино 22 січня 1919 року, проголосивши Акт злуки УНР і ЗУНР. Це свято нагадує про важливість згуртованості та єдності заради спільної мети – боротьби за незалежність рідної держави.