ОСВІТЯНИ є активними, небайдужими жителями міста Миронівка і мріють, щоб наше місто було чистим та екологічним.
Де: територія “Острова кохання“.
Коли: червня, початок о 15:00
На ЕКОФЕСТІ учасників чекають різні конкурси (інтелектуальний, виготовлення еко-меблів, прибирання тощо), а також:
– виступи артистів
– дитяча ігрова локація
– майстер-класи для дітей
– благодійна лотерея
– фотозона
– виставка-ярмарок
Організатори: фестиваль реалізується Благодійний фонд “МХП-Громаді”, Миронівською міською радою та за активної участі жителів громади.
Категорії архівів: За чисте довкілля
Змінюємось самі — змінюємо світ навколо нас!
Днями, у квітневе надвечір’я, для батьків п’ятикласників, які беруть участь у реалізації інноваційного проєкту «Школа сталого розвитку МХП», спікерами було проведено заняття на екологічну тематику – «Чиста вода» та «Чиста енергетика». Батьків навчали принципам свідомого ставлення до навколишнього середовища.
Із Днем Землі!
22 квітня міжнародною спільнотою відзначається як Усесвітній день Землі. Саме цього дня в різних куточках світу проводять заходи, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Тож і вихованці Миронівського академічного ліцею №2, перебуваючи навіть на дистанційній формі навчання, усе ж таки долучилися до відзначення Дня Землі. Ліцеїсти разом із батьками зробили свій маленький внесок у справу захисту та відновлення довкілля: очищали від сміття берег улюбленої річки, садили дерева, упорядковували клумби тощо. А ще дехто з дорослих спробував хоча б на один день відмовитися від користування автотранспортом! Під час проведення екоуроків у форматі онлайн класні керівники намагалися переконати дітей у тому, що Земля – це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Ми не зможемо врятувати планету, згадуючи про неї лише один день на рік – цього явно недостатньо. Педагоги дали зрозуміти ліцеїстам, що слід піклуватися про довкілля протягом усього року. Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети – вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи. Та саме з таких дій складаються великі справи! Уявіть: тисяча людей посадила по одному дереву – ось Вам і ліс! Мільйон людей закрутили кран, коли чистили зуби, – річку врятували від пересихання. Мільярд людей вимкнули світло, виходячи з кімнати, – одна ТЕС не потрібна. Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам урятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому.