24 жовтня у 5-Б класі (класний керівник В.І.Зозуля) діти знайомилися з особливою професією – перукар. Це справжній художник, який працює над кожною людиною, як над власним полотном. Діти розгадували кросворди, ребуси, самі складали чистомовки про професію. А ще найважливіше – демонстрували витвори мистецтва – свої зачіски.
Категорії архівів: Профорієнтаційна робота
Твій вибір
Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання та праці. Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – один із головних напрямів виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві. Так, сьогодні, 29 березня на зустріч з одинадцятикласниками завітала Катерина Сергіївна Хаврова, доктор економічних наук Київського державного університету ІКТ. Вона розповіла про виш, у якому працює, та про нові умови вступу 2024 року.
День, який проведений у БНАУ
15 березня група учнів 11 класів разом із практичним психологом Вікторією Сергіївною Чепурною здійснили профорієнтаційну екскурсію в Білоцерківський національний аграрний університет. Студенти БНАУ радо зустріли учнів, ознайомили наших старшокласниць із вишом, а також провели для всіх інтелектуально-пізнавальний конкурс.
Про вступну кампанію – 2024
Нещодавно у наш ліцей №2 з профорієнтаційною місією до учнів 11-А та 11-Б класів завітали викладачі Білоцерківського національного аграрного університету. Заступник декана агротехнологічного факультету Лариса Миколаївна Філіпова, доцент кафедри землеробства, агрохімії та грунтознавства Андрій Андрійович Павліченко та керівник відділу маркетингу, ліцензування та акредитації Володимир Віталійович Скиба ознайомили старшокласників з умовами вступної кампанії цього року. А ще вони розповіли про університет, у якому працюють і який чекає майбутніх абітурієнтів на навчання. Зустріч була цікавою, змістовною та корисною.
Зробиш правильний вибір – знайдеш свій шлях
Профорієнтаційна робота традиційно займає важливе місце в діяльності ліцею, оскільки вона, з одного боку, налагоджує зв’язок системи освіти з економічною системою країни, з іншого – поєднує сьогодення учнів із їхнім майбутнім. Відомо, що ЗЗСО сьогодні мають забезпечувати не тільки предметну підготовку, а й створювати сприятливі умови для професійного самовизначення здобувачів освіти. З цією метою 24 січня відбулася зустріч учнів 11 класів із начальником циклової комісії з конструкції та експлуатації радіоелектронного обладнання Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил, підполковником Яценком П.П. Викладач-військовий Петро Прокопович презентував свій коледж, а також запросив старшокласників стати його курсантами.
Зустріч із науковцем
16 січня відбулася цікава науково-пізнавальна зустріч старшокласників ліцею з Дубовим Володимиром Івановичем, доктором сільськогосподарських наук, професором зі спеціальності «Екологія» Білоцерківського національного аграрного університету. Викладач вишу, наш земляк, здобувачам освіти та педагогам не лише розповів про університет, а й висвітлив світові екологічні проблеми людства.
Одинадцятикласникам про НУБіП України
Профорієнтаційна робота з учнями – один із найважливіших напрямів у діяльності не лише класного керівника та соціального педагога, а й кожного вчителя. Адже учні, на жаль, далеко не завжди розуміють, яку професію обрати, до якого ВНЗ вступити, а й ще де шукати застосування власним талантам. Тож нещодавно одинадцятикласники нашого ліцею №2 спілкувалися з викладачами економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, які завітали в наш ЗЗСО. Зустріч була цікавою, корисною, пізнавальною, адже несла багато нової інформації для майбутніх абітурієнтів.
Зустріч із курсантами військового інституту
14 листопада у наш ЗЗСО з профорієнтаційною метою завітали курсанти Київського військового інституту телекомунікації та інформатизації ім.Героїв Крут – Дмитро Макаренко та Єва Шигимага. У дружній атмосфері вони презентували нашим одинадцятикласникам свій виш, продемонстрували відеофільм про військовий заклад.
9-Б пізнає світ нових професій
Професійне самовизначення особистості – складний і тривалий процес. Сучасному підлітку важко визначитися з майбутньою професією. Учні 9-Б разом із класним керівником Радченко К.Ю. досліджували сучасні професії: GR-менеджер, геронтолог, фахівець з альтернативних джерел енергії, експерт із питань видобутку нафти у важкодоступних родовищах, консультант із ведення бізнесу на африканському континенті, журналіст-блогер тощо. У кінці заняття дискутувати про фактори, які необхідно врахувати при виборі професії, розглянули попит та пропозиції роботодавців на ринку праці, визначилися з перспективою подальших дій.
Вибір професії – крок до життєвого успіху
У рамках проведення Місячника профорієнтаційної роботи в учнівському колективі 7-Б класу (класний керівник Л.В.Панченко) відбувся виховний захід «Вибір професії – крок до життєвого успіху». Семикласники також змогли поспілкуватися з працівниками ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти», які презентували свій навчальний заклад.
Світ професій
У рамках проведення місячника з профорієнтаційної роботи учні 2-А класу разом із класним керівником Т.О.Близнюк провели цікаву вікторину «Світ професій». Мета заходу – сприяти поглибленню знань учнів про різноманітність професій; дати поради, як обрати професію до душі; розширити і закріпити знання про різні типи професій, трудові дії та знаряддя праці, поглибити в дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни та всіх громадян примножується працею; викликати відчуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати.
Твій професійний вибір
На виконання річного плану роботи Миронівського академічного ліцею №2 днями учні 11-их класів здійснили профорієнтаційну екскурсію у Білоцерківський національний аграрний університет. Старшокласники, які через невеликий проміжок часу мають зробити свій професійний вибір, ознайомилися з структурними підрозділами університету, який сьогодні готує висококваліфікованих конкурентоспроможних екологічно компетентних фахівців нового покоління для сфери аграрного виробництва шляхом надання освітніх послуг відмінної якості, дотримання високих стандартів у викладанні, науковій і професійній діяльності. Під час зустрічі викладачі вишу акцентували увагу присутніх на тому, що Білоцерківський національний аграрний університет – провідний національний аграрний навчально-науковий центр із розвинутою інфраструктурою, який органічно інтегрований у європейський освітній та науковий простір, здійснює підготовку конкурентоспроможних, інноваційно орієнтованих фахівців. Наші одинадцятикласники зацікавилися цим сучасним закладом освіти.
Наші одинадцятикласники у Київському національному університеті культури і мистецтв
У рамках Місячника профорієнтації в Київській області учні 11-х класів Миронівського академічного ліцею № 2 відвідали Київський національний університет культури і мистецтв, лідера ТОП-10 рейтингу кращих культурно-мистецьких закладів вищої освіти України. Випускники ознайомилися з особливостями навчання на всіх факультетах цього закладу освіти, були вражені великою кількістю інформаційних, комп’ютерних та мультимедійних технологій, які забезпечують високу фахову підготовку студентів. Гостинний прийом та особлива увага були дуже приємним бонусом для дітей, а ще неймовірно велика кількість подарунків у вигляді інформативних матеріалів та книжок зробила цю зустріч незабутньою.
Профорієнтаційна конференція про ІТ-сферу
Львівський ІТ Кластер продовжує активно працювати над розвитком освіти: підтримка навчальних програм в університетах, реформа професійно-технічних закладів, зміни у викладанні інформатики у школах та профорієнтація для учнів – це основні аспекти, на які націлена наша діяльність. Освітня команда Кластера цьогоріч вже вдруге проведе профорієнтаційну конференцію про ІТ-сферу – IT Future Conf 2023, яка відбудеться 5-6 травня. Конференція пройде у гібридному форматі. Онлайн зможуть долучитися усі охочі з різних куточків України та світу. До участі запрошуємо як школярів, так і вчителів інформатики. Участь – безкоштовна.
Протягом двох днів, що триватиме ІT Future Conf 2023, спікери представлять основні напрямки ІТ-індустрії:
1) IT in our life
2) Hardware Engineering and Robotics
3) Cybersecurity
4) Software Engineering
5) Artificial Intelligence/Internet of Things
6) Project Management
7) Business Analysis and Data Science
8) IT Sales
9) UI/UX Design
В межах конференції старшокласники дізнаються про: ● топ-напрямки з ІТ-сфери та пов`язані з ними професії, що, власне, допоможе з вибором майбутньої спеціальності; ● навчальні заклади, де можна здобути відповідну освіту; ● кар’єрні перспективи в ІТ. Разом з цим, учасники конференції отримають сертифікати.
Запрошуємо вас долучитись до проєкту як партнерів та допомогти із залученням шкіл Київщини до участі в конференції. Звертаємо вашу увагу на те, що вчителям та учням обов’язково потрібно попередньо зареєструватися для участі: https://cutt.ly/T7fSfvL Детальна інформацію про подію розміщена на сайті Львівського ІТ Кластера за наступним посиланням: https://itcluster.lviv.ua/it-future-conf-2023/
Виконавчий директор Асоціації “Львівський КластерІнформаційних технологій та Бізнес-Послуг” С.В. Веселовський
Контактна особа: Катерина Ференс (менеджер проєкту) тел: 0967478581 email: kateryna.ferens@itcluster.lviv.ua
PRE-JUNIOR PROGRAM запрошує старшокласників на безкоштовне навчання
До 17 березня портал «ЕРАМ University» відкриває реєстрацію на участь у проєкті Pre-Junior Program для старшокласників. Головна мета – допомогти підліткам мати уявлення про технології та спробувати себе в ІТ-сфері. Програма є безкоштовною для всіх учасників та передбачає проведення ознайомчих лекцій на тему трендів та перспектив у ІТ, основних спеціалізацій та інструментів для роботи з кодом. Учасники матимуть можливість більш детально заглибитись у Front-end, C# чи Cloud Computing. Курс триватиме 10 тижнів. Залежно від обраного напряму, заняття будуть відбуватися до чотирьох разів на тиждень. Початок навчання заплановано на 17 квітня. Оформити заявку на участь та дізнатися більше про програму можна за посиланням.
Твій професійний вибір
Профорієнтаційній роботі в нашому ЗЗСО надається особливого значення. Так, днями з учнями дев’ятих класів спілкувалися викладачі відокремленого структурного підрозділу “Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету” А.А.Панченко та Р.В.Гетьман, які розповіли про умови навчання в закладі.
Конкурс «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро»
Учнів 8-11 класів запрошують взяти участь у розіграші 20 сертифікатів на 1000 грн. Конкурс відбудеться в межах онлайн-курсу «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро», який допоможе учням легко визначитися з майбутньою професію. Дізнатися більше про проєкт можна на сайті, а оновлення публікуються в телеграм-каналі.
За матеріалами МОН України
Учнів старших класів запрошують на онлайн екскурсії до провідних підприємств Уураїни
У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», який реалізує МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, для учнів 7-11 класів пропонують онлайн-екскурсії на провідні українські підприємства, аби школярі могли більше дізнатися про цікаві та актуальні професії сьогодення. Докладніше – за посиланням.
За матеріалами МОН України
Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»
Мета Проєкту – сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.
Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:
1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua (далі – Портал) та пройдіть просту та швидку реєстрацію.
2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».
3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.
4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на якій Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.
5. Отримайте результат консультування (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі).
6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо (кнопка на Порталі «Навчання»).
7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»).
8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»).
Всі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайнресурсі: www.hryoutest.in.ua.
Детальна інформація про проєкт
За матеріалами МОН України
Вступна кампанія
Вступна кампанія
- функціонування Інституту людини;
- особливості вступної кампанії 2022 року;
- специфіку освітніх програм.
https://us06web.zoom.us/j/88987487076?pwd=SGNBVTF5SGNFeDVFcmxZN05kS05hdz09Ідентифікатор конференції: 889 8748 7076
Код доступу: 475381
Вступна кампанія
Шановні учні, вчителі та батьки!
Географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на навчання
Наші переваги:
1. Сучасні освітні програми.
2. Висококваліфіковані викладачі.
3. Престижний диплом.
4. Незабутні та цікаві практики.
5. Насичене студентське життя.
6. Працевлаштування в престижних компаніях.
7. Міжнародні обміни.
Олімпіада з географії для абітурієнтів Університету
Учасники олімпіади, що набрали не менше 90% балів у другому турі, мають унікальну можливість отримати до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з географії, що можуть бути вирішальними при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на відповідні освітні програми. Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (20 січня 2022 року по 01 березня 2022 року) та очний (15 квітня 2022 року). Для участі у першому (дистанційному) турі Олімпіади необхідно зареєструватися, заповнити форму та завантажити відповіді за адресою: https://vstup.knu.ua (завантажувати відповіді можна з 20 січня по 01 березня 2022)