26 листопада ми відзначали День пам’яті жертв Голодомору. В Україні та в усьому світі у цей день люди традиційно запалювали свічки у вікнах – на знак пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду. Маленькі школярики, учні 1-Б класу (класний керівник Л. В. Чемерис), також вшанували пам’ять загиблих, узявши участь в акції «Запали свічку пам’яті».
Архіви по місяцях Листопад 2022
Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літа
26 листопада здобувачі освіти 1-А класу (класний керівник Н.Г.Майстренко) взяли участь в акції “Запали свічку пам’яті”
Про проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»
З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підтримання бойового духу воїнів Збройних сил України Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України ініціює проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову» (далі – Акція). До участі у Акції запрошуються здобувачі освіти областей та м. Києва. Умови проведення Акції додаються. Захід відбудеться у два етапи: регіональний з 18 листопада по 04 грудня 2022 року, всеукраїнський з 05 по 12 грудня 2022 року. Участь у Акції базується на принципі добровільності. Вісім найкращих макетів вітальних листівок, переможців обласного етапу, в електронному вигляді та заявка на участь у всеукраїнському етапі Акції (зразок додається) надсилаються до 04 грудня 2022 року включно на електронну адресу center.patriotua@gmail.com з темою «Листівка». Оригінали вітальних листівок надсилаються за адресою: Київ-135, а/с190 або у відділення № 50 «Нової пошти» у м. Києві. Додаткова інформація за телефоном: 0990544850 – Альфія Кононова.
За матеріалами МОН України
Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам’ятаємо завжди
Учні 10-А класу доєдналися до загальнонаціонально-
Ці важкі дорослі. Конфлікт поколінь
23 листопада в 10-А класі класним керівником Аллою Яківною Левіт була проведена година спілкування ”Ці важкі дорослі. Конфлікт поколінь ”. Діти дізналися про причини, через які можуть виникати конфлікти між підлітками та їхніми батьками. У ході жвавого обговорення з’ясували, яких зусиль можна докласти для збереження або відновлення миру в сім’ї.
Другокласникам про безпеку
З метою збереження життя і здоров’я дітей у 2 –А класі проведено виховний захід « Обережно! Вибухонебезпечні предмети!». Класний керівник Т.О.Близнюк поставили за мету ознайомити учнів із вибухонебезпечними предметами, а ще закріпити знання про правила поводження з ВНП, правила поведінки під час повітряної тривоги. Тетяна Олександрівна під час заходу змогла сформувати у школярів уміння правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях, виховувати розсудливість, обережність, відповідальність та обачливе ставлення до власного життя та здоров’я.
Лист у майбутнє
В Україні щороку, 21 листопада, на честь початку двох революцій:Помаранчевої революції та Революції Гідності, відзначають День гідності та свободи. Здобувачі освіти 3 – Б класу (класний керівник Л.П.Тарасенко) мали виховний захід «День Гідності та Свободи. Лист у майбутнє». Метою заходу було розуміння важливості почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому. Усвідомлення того, що лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін. Головне завдання, на думку вчительки, – допомогти дитині зрозуміти значення власної гідності, необхідності боротися за неї, навіть якщо для цього доведеться заплатити високу ціну.
Україна – країна нескорених
21 листопада ми відзначаємо День гідності та свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. 22 листопада у 4-Б класі відбулася година спілкування «Україна – країна нескорених», присвячена цій визначній події. Класний керівник А.П.Грабар ознайомила здобувачів освіти з історією свята, разом поринули у вир буремних подій тих років, вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя, відстоюючи гідність та свободу українського народу. Також четвертокласники виготовили вироби, які символізують споконвічне прагнення українців до миру і свободи.
До Дня гідності та свободи
До Дня гідності та свободи (21 листопада) в 1-В класі пройшла година спілкування, яку провела класний керівник Н.В.Крохмаль. Діти переглянули відео “Історична казка до Дня гідності та свободи”. А ще грали у гру “Гідні вчинки”. Діти зрозуміли, які справи є гідними та сміливими. Класний керівник Наталія Володимирівна розтлумачила дітям значення таких понять, як “гідність” та “свобода”. Об’єднавшись у пари, учні зробили аплікацію “Моя вільна Україна”. Також здобувачі освіти доєдналися до цьогорічного флешмобу #жовтастрічка, що створений для підтримки людей, які героїчно відстоюють свою позицію та любов до України на тимчасово окупованих територіях.
21 листопада – День гідності та свободи
У 5- А класі (класний керівник Г.О.Харченко) відбулася ГС на тему:” 21 листопада – День гідності та свободи”. Учні переглянули відео, поспілкувалися про історію цієї важливої для нашої країни дати. Вшанували патріотизм і мужність громадян – учасників Революції Гідності які постали на захист демократичних цінностей.
Українець – це вільна людина з гідністю в серці!
21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи. З нагоди цієї дати в 3-А класі відбулася година спілкування «Українець – це вільна людина з гідністю в серці». Класний керівник М.І.Міщенко обговорила з учнями цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців. Низький уклін усім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!
До Дня гідності та свободи
Україна – багата держава. У ній живе волелюбний народ, який прагне до гідного життя та свободи.
Нехай ніхто не половинить
Твоїх земель, не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на світі в нас одна.
Ці поетичні рядки стали заспівом до уроку Мужності, який відбувся в 2-А класі. Разом із класним керівником Т.О.Близнюк діти переглянули відеоролик до Дня гідності та свободи, а ще за допомогою фарб та різнокольорових олівців виготовили малюнки на тему «Я-українець».
Першокласникам про храм книги
Нещодавно у 1-В класі відбувся пізнавальний виховний захід, присвячений Міжнародному дню бібліотек. Класний керівник Н.В. Крохмаль познайомила дітей із поняттям “бібліотека”, “бібліотекар” та “читач”. А ще першокласники мали змогу переглянути цікаву презентацію про незвичайні бібліотеки, які існують у світі. Серед них була одна українська, яка знаходиться в Одесі. Одним із важливих завдань було звернути увагу дітей на охайне поводження з книжками. Здобувачі освіти повторили правила про користування підручниками, довідниками, а також виготовили закладки для своїх улюблених книжечок. І, звісно, відбулася довгоочікувана для учнів екскурсія до бібліотеки та знайомство з бібліотекарем С.М.Глобою.
Відзначення Дня гідності та свободи
Дев’яту річницю Революції Гідності українці відзначають в умовах масштабної війни росії проти нашої Батьківщини. Ціною власного життя ми боремося за вільну Україну!
“А квіти мають очі…” – така година спілкування відбулася у 8-А класі (класний керівник Н.В.Вірич) саме сьогодні, у День гідності та свободи.
Мовний квест
До Дня української писемності (9 листопада) в ліцеї відбувся квест ” Гонитва за оцінкою”. Під час заходу учням спочатку треба було відшукати зашифровані завдання і протягом дня виконати мовознавчі вправи: “Як правильно?”, “Що робили ці майстри?”, “Розтлумачте значення слів” тощо. За виконані завдання найактивніші мовознавці отримають сертифікати, щоб покращити оцінку з української мови.
Година спілкування «Мова – диво калинове»
9 листопада у 1-Б класі (класний керівник Л. В. Чемерис) пройшла година спілкування «Мова – диво калинове», присвячена Дню української писемності та мови. Під час цього заходу діти переглянули відео, з якого дізналися історію походження свята, провели вікторину «Мовне асорті», читали вірші, розмалювали мовні віночки. Учні зрозуміли, що мова – це найцінніший дар нашого народу, без якого він не може існувати.
День української писемності та мови
Щороку, 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Українська мова є одним з найцінніших надбань нашої державності: красива й милозвучна вона лине глибоко до серця кожного українця! Мова є ознакою, що дає нам право називатися нацією. Вона – наша найбільша народна цінність, скарбниця духовних надбань, життєвого досвіду, праці та творчості багатьох поколінь. Здобувачі освіти 4-Б класу взяли активну участь у відзначенні цього свята. Класний керівник Алла Петрівна Грабар нагадала четвертокласникам про історію виникнення цього свята, традиції, пов’язані з ним. Потім школярики виготовили вітальну листівку до Дня української писемності і мови, відгадали філворд «Яка наша мова». Розділившись на три команди, перевірили свої філологічні знання на уроці-КВК «Я люблю рідну мову». Завершилось святкування врученням грамот «Знавцеві рідної мови» і тематичною фотосесією.
Любімо мову українську!
День української писемності та мови у 4-А класі (учитель – Б.В.Бондаренко)