Архіви по місяцях Травень 2022
Конкурс «Оберіг герою-захиснику» в дистанційному форматі
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради та ГО «Спілка волонтерів та учасників бойових дій» із 11 по 21 травня в дистанційному форматі проводили конкурс «Оберіг герою-захиснику» для учнів 1-11 класів за 4 віковими категоріями. Здобувачі освіти нашого Миронівського академічного ліцею №2, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, змогли продемонструвати свої здібності, талант, з любов’ю виготовивши оберіг для захисника України. Діти переконані, що кожен власноруч майстерно зроблений ними виріб надасть у воєнний час українському воїну не лише моральної підтримки, а й змогу відчути дитячу любов-вдячність, тепло родинного вогнища, запах рідного краю. Найактивнішими учасниками конкурсу стали такі учнівські колективи: 1-А клас ( класний керівник Т.Г.Приймаченко), 2-А клас ( класний керівник М.І.Міщенко), 5-А клас ( класний керівник Н.М.Лобас), 5-Б клас ( класний керівник В.М.Левко), 7-А клас ( класний керівник І.В.Василенко). Усі найкращі вироби наших вихованців братимуть участь у міському етапі конкурсу. Тож бажаємо перемоги кожному конкурсанту. Ми віримо у вас!
Оберіг для українського захисника
У нашому Миронівському академічному ліцеї №2 у дистанційному форматі триває конкурс «Оберіг герою-захиснику», який сприяє духовно-моральному та естетичному вихованню підростаючого покоління, формуванню національно-патріотичного світогляду дітей та молоді. Учень 4-Б класу Іван Діденко взяв участь у конкурсі, виготовивши оберіг для українського воїна, а ще разом із батьками зробив відеофільм, у якому висловив щирі слова подяки нашим захисникам.
Освітній проєкт 0 STRESS для участників НМТ
Аби допомогти випускникам підготуватися до складання НМТ і мінімізувати розгубленість та хвилювання щодо нового формату вступних випробувань, освітня організація «Навчай для України» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні запускає безкоштовний навчальний проєкт «0 Stress».
Усі охочі можуть зареєструватися на сайті multitest-2022.info і вже з 23 травня доєднатися до групових занять з української мови, математики та історії України. Старт навчання – 23 травня, кінець – 17 липня. Зареєструватися та розпочати навчання можна і після 23 травня, але не пізніше 28 травня.
Більше деталей – на multitest-2022.info.
За матеріалами МОН України
Календарний план НМТ-2022
Затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту. Тестування проходитиме в три сесії:
- основна: 18 липня – 10 серпня;
- додаткова: 16–20 серпня;
- спеціальна: 12–16 вересня.
Ті, хто не зможе прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної сесій. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування.
До 12 липня для учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх Інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).
За матеріалами МОН України
Набір у групи психологічної підтримки вчителів у межах проєкту «ПОРУЧ»
У проєкті психологічної підтримки «Поруч», створеному ЮНІСЕФ у партнерстві з МОН, відкривається новий напрям – групи підтримки для освітян. До участі запрошуються вчителі, які під час війни відчувають потребу у спілкуванні з колегами та фахівцями-психологами. Онлайн-зустрічі тривалістю 60 хвилин відбуватимуться на платформі Zoom двічі на тиждень упродовж місяця. У групі працюватиме до 10 учасників та ведучий-психолог. Щоб долучитися до проєкту, заповніть форму. Час проведення зустрічей погоджуватимуть індивідуально з кожним учасником групи. Участь безкоштовна.
За матеріалами МОН України
Стартувала серія вебінарів з підготовки до НМТ
12 травня ГС «Освіторія» та ЮНІСЕФ запустили щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn. Під час вебінарів всі охочі зможуть дізнатися деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки та складання НМТ, ознайомитися з виконанням тестових завдань, порадами досвідчених експертів щодо розподілу часу під час складання тесту тощо. Розклад вебінарів – за посиланням, переглядати записи можна на платформі iLearn або на YouTube-каналі. Також завдяки iLearn можна виконувати короткі тематичні тести з української мови, математики та історії України.
За матеріалами МОН України