Архіви по місяцях Листопад 2021

Година спілкування у 6-А класі «Як я дбаю про свою планету»

29 листопада 6А (1)29 листопада у 6-А класі (класний керівник Юлія Олександрівна Отрощенко) відбулася година спілкування «Як я дбаю про свою планету». Здобувачі освіти зробили висновок: без природи людське життя неможливе, а тому потрібно охороняти та шанувати її. Діти розповіли про те, що вони роблять для збереження здоров’я планети Земля: не смітять на вулицях, ходять до крамниць із багаторазовими торбинками, сортують сміття вдома тощо. Дбати про довкілля – обов’язок кожного свідомого громадянина (чи свідомої людини). Якщо дотримуватися хоча б таких простих правил, можна суттєво покращити стан екології.

Тиждень початкових класів у Миронівському академічному ліцеї №2

Із 23  по 26 листопада  у Миронівському академічному ліцеї №2 проходив Тиждень початкових класів. Його головним завданням було створення атмосфери успіху, що сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. Змістовні заходи, захоплюючі хвилини уроків стали яскравою подією у житті здобувачів освіти.

Акція «Запали свічку»

«Запали свічку» — загальнонаціонально-міжнародна акція, яка відбувається щорічно у День пам’яті жертв Голодомору. Цього року, 27 листопада, здобувачі освіти 1-11 класів разом зі своїми батьками та педагогами приєдналися до вшанування пам’яті померлих від голоду
       

88-мі роковини Голодомору-геноциду

10-АА26 листопада, до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932‒1933 років,  у 10-А класі був проведений урок-реквієм «88-мі роковини Голодомору-геноциду», Цей захід був проведений класним керівником Заїменко А.О. спільно з працівниками Миронівського краєзнавчого музею Савсюк Інною Юріївною та Рябець Катериною Олександрівною. Здобувачі освіти відвідали тематичну виставку, присвячену роковинам Голодомору 1932-33 рр., дізналися про особливості організації радянською владою штучного голоду в межах колишнього Миронівського району, ознайомилися з тематичною краєзнавчою літературою та Національною Книгою Пам’яті жертв Голодомору в Київській області. Особливо розчулили учнів спогади очевидців цієї жахливої трагедії українського народу.

Година спілкування «Хліб – найбільший скарб на Землі»

Година спілкування 6- А до Дня памяті жертв ГолодоморуТрагічною сторінкою українського народу є голодомор 1932-33рр.  Він забрав мільйони життів наших співвітчизників. Людство, українське суспільство не має права забути найбільшої трагедії ХХ сторіччя, коли у стражданнях, виснажені голодом, вмирали діти, молоді люди, їхні батьки. Крихта хліба для людей, які помирали від голоду, була справжнім скарбом. І саме про хліб  як найдорогоцінніший скарб  говорили 26 листопада учні 6-А класу під час  години спілкування. Це була данина пам’яті всім тим, хто став  жертвою страшного Голодомору. У ході заходу  діти мали змогу ознайомитися, якою була  праця  хліборобів колись і є тепер, як наші предки шанобливо ставилися до найбільшої святині – хліба.  Кожен пригадав народні прислів’я та загадки про хліб. Нікого не залишила байдужим розповідь класного керівника Отрощенко Ю.О. про трагічні 1932-33 роки в Україні та рідній Миронівці. А в суботу, 27 листопада, кожен шестикласник разом із рідними вирішив долучитися до акції «Запали свічку».

 

Жорстокому поводженню з дітьми – НІ!

26 листопада,  у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» відбулася  виховна година у 7-Б  класі. Класний керівник Радченко К. Ю. розповіла учням про види насилля, їх наслідки та протидію цьому злу. Спільно  дійшли до висновку: треба, щоб людина, яка страждає від домашнього насильства, не мовчала, щоб вона зверталася за порадою, не боялася і знала, що їй можуть допомогти. Кожен учень виготовив символічну долоньку, а потім разом створили колаж! Учні та батьки отримали пам’ятки про запобігання домашньому насиллю.

Діти у світі без насильства

25 листопада 2021 року працівниками психологічної служби ліцею було проведено виховний захід «Життя без насильства» зі здобувачами освіти 5 – А класу. Діти ознайомилися з причинами виникнення насильства, його класифікацією та формами прояву. Виконуючи різні завдання, вони зрозуміли, що будь-який прояв жорстокості є негативним та потрібно бути дружніми й доброзичливими один до одного.

зображення_viber_2021-11-25_14-07-54-258

Година спілкування «Ми – різні, але ми – рівні»

ф-Усі-ми-різні-усі-ми-рівніЗ 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»,  основною метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних суспільних проблем: подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків тощо. А ще цей шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:
– 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
– 1 грудня – Усесвітній день боротьби зі СНІДом;
– 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
– 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
– 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
– 6 грудня – Ушанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
– 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
unnamed (1)

У Миронівському академічному ліцеї №2 з 25 листопада по 10 грудня  відбуватимуться різноманітні виховні справи, які затверджені керівником освітнього закладу. А сьогодні, 25 листопада, учні 1-А класу першими приєдналися до акції «16 днів проти насильства». В учнівському колективі  відбулася година спілкування «Ми – різні,  але ми – рівні».  Класний керівник Тетяна Олександрівна Близнюк запропонувала дітям переглянути наостанок і відеоролик «Мій світ без насильства – щаслива дитина, друзі, сім’я».

Міжнародна школа з культурної дипломатії

Школа дипломатіїУчениці 10-А класу Одноволик Анастасія та Мазур Софія цього року стали випускниками  Міжнародної школи з культурної дипломатії (International Cultural Diplomacy School),  навчання у якій здійснювалося з ініціативи лабораторії з розвитку критичного мислення Національного центру “Мала академія наук”. Участь у роботі школи була спрямована на розвиток ціннісно-світоглядних компетенцій особистості, критичного та креативного мислення, знайомство учасників з європейською культурно-мистецькою спадщиною, вдосконалення навичок міжособистісної успішної комунікації та розвиток умінь презентації української культури. Учениці отримали багато нової цікавої інформації, мали змогу ознайомитися з культурою різних країн і презентувати досягнення культури рідного краю.

Всеукраїнська акція “16 днів проти насилля”

зображення_viber_2021-11-25_13-34-32-897

Cьогодні у нашому ліцеї №2 стартувала Всеукраїнська акція “16 днів проти насилля”. Працівники психологічної служби для всіх здобувачів освіти  у фоє закладу розмістили інформацію про доцільність проведення  акції в Україні, а також історичну розповідь про її запровадження.

До Дня гідності та свободи

З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору, в 11-Б класі було проведено виховну годину «21 листопада – День гідності та свободи». 

11-Б

Вступна кампанія

43Державний заклад вищої освіти «Університет меджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України запрошує на ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, які відбудуться в онлайн-форматі на платформі ZOOM 30 жовтня 2021 року о 12:00; 25 листопада о 15.00; 16 грудня о 15.00.
Ви маєте можливість підключитися до заходу за посиланням: https://zoom.us/j/91459842618?pwd=ZDNIdExlTFRRdlNpK1g3SitzTEEyQT09 Ідентифікатор конференції: 914 5984 2618 Код доступа: 290601 Реєстрація учасників: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7bPKDOUFrWZDkn2YZyTntwx3831ujLHA1SfsQZa0e8zocRQ/viewform
Керівництво Університету та члени Приймальної комісії презентуватимуть вступникам: особливості підготовки до загальнодержавного ЗНО-2022 і вступної кампанії-2022Умови прийому для здобуття вищої освіти 2022 року; переваги та перспективи навчання в Університеті; напрями (спеціальності) підготовки фахівців; особливості вступу на освітні ступені бакалавра та магістра; освітню стратегію Університету; наукову, міжнародну діяльність Університету; академічну мобільність здобувачів освіти; навчання на кафедрі військової підготовки; профорієнтаційні проєкти для учнівської молоді; студентське дозвілля.
Перелік спеціальностей, за яким здійснюється підготовка ОС бакалавра: Менеджмент. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Психологія. Управління персоналом та економіка праці.
Перелік спеціальностей, за яким здійснюється підготовка ОС магістра: · Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) · Педагогіка вищої школи · Підприємництво, торгівля та біржова діяльність · Психологія · Публічне управління та адміністрування · Спеціальна освіта (за нозологіями) · Управління навчальними закладами · Управління персоналом та економіка праці · Управління проєктами · Християнська педагогіка Учні старших класів та їхні батьки отримують фахові онлайн консультації та отримують відповіді на всі запитання. Запрошуємо старшокласників та вступників-2022 долучитися до онлайн зустрічі задля здійснення правильного професійного вибору свого майбутнього!
Контакти: м. Київ, вул. Cічових Стрільців, 52-а, 3 корпус, I поверх, кімн. 1.9.
Тел. (044)481-38-44; (044)481-38-39
E-mail: vstupumo@uem.edu.ua
Сайт: http://umo.edu.ua/university
Приєднуйтеся: https://www.facebook.com/umo.edu.ua https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

Урок мужності до Дня Гідності та Свободи

photo_2021-11-22_11-12-34

День Гідності та Свободи – пам’ятна подія в Україні, що вшановується щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013-2014 р.). До цієї знаменної дати в 10-Б класі (класний керівник Тетяна Миколаївна Діденко) відбулася година спілкування «Пам’ятаємо наших героїв, що за волю поклали життя». Старшокласники  віддали шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Дев’ятикласникам про майбутню професію

9-Б

Днями  у 9-Б класі відбулася година спілкування на тему “Обираєш професію – обираєш долю”. Класний керівник Валентина Іванівна Зозуля  під час проведення заходу прагнула привернути увагу школярів до важливого вибору в житті людини – вибору професії. Учителькою були використані різні форми роботи, а саме: практичний блок “Усі професії потрібні, усі професії важливі”, “Мозковий штурм”, гра “Знайди будинок”, “Збери прислів’я”. А ще учні спробували класифікувати професії, узяли участь у тестуванні, а наостанок  самі вирішили опанувати  себе у ролі перукаря, столяра тощо.

Виховна справа «Я українець, патріот, громадянин»

332185_1До Дня Гідності та Свободи відбулася виховна справа у 5-А класі. Адже, на думку класного керівника Н.М.Лобас, пріоритетним напрямом виховання майбутнього покоління є формування у здобувачів освіти почуття патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, національної самосвідомості й гідності, до рідної мови, культури і  традицій. Під час проведення виховної справи «Я українець, патріот, громадянин» діти з’ясували значення цих понять, створили  колаж «Калина – символ України», ознайомились із неймовірними фактами з історії рідної держави. Протягом заняття класний керівник Н.М.Лобас згадала і події 21 листопада – День Гідності і Свободи. Вихованці спробували пояснити, що ж таке гідність і свобода, для чого вони потрібні, а  наостанок записали на листівках, чому вважають себе українцями. А ще  п’ятикласники прослухали вірш В. Сосюри «Любіть Україну», який декламували свіввітчизники з різних областей нашої Батьківщини.

До Всесвітнього дня дитини

До Всесвітнього дня дитини, який щорічно відзначається 20 листопада, працівники психологічної служби А.В.Харченко та О.В.Широкоступ зробили у фоє  колаж-виставку для здобувачів освіти. Упродовж дня наші ліцеїсти  змогли почерпнути цікаву для себе інформацію щодо прав дитини у світі.

психологія

День толерантності у 8-Б класі

1637511760955

Учні 8-б класу та класний керівник Ірина Миколаївна Буряк теж долучилися до відзначення Міжнародного дня толерантності. Виховний захід пройшов у невимушеній атмосфері. Інтерактивні вправи дали можливість учням краще пізнати один одного та оцінювати власну поведінку з позицій толерантності. Усвідомлення того, що ніхто не є кращим чи гіршим – усі різні, було основною метою заходу.

Національний урок із безпеки дорожнього руху

2 клас, рухВідповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2021 № 1/19349-21 і  з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги здобувачів освіти до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року в учнівських колективах Миронівського академічного ліцеї №2 відбувся  Національний уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».  Так, учитель Наталія Геннадіївна  Майстренко для учнів 2 класів провела виховний захід на тему «Дорожній рух –друг!». Також другокласники разом із педагогом та батьками взяли участь у створенні відеоролика «Подорож у країну Правил дорожнього руху». Педагоги ліцею №2 під час проведення уроків із безпеки дорожнього руху для трансляції учням використовували методичні рекомендації та відеоматеріали, що містяться за покликанням: https://dopomogadtp.com/ua у розділі «Єдиний національний урок» та  на YouTube-каналі «Безпечна країна» https://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна.

«Толерантність – це єдність у різноманітті»

5-БНещодавно класний керівник Валентина Миколаївна Левко з нагоди  Міжнародного дня толерантності провела для своїх учнів 5-Б класу  годину спілкування на тему: «Толерантність- це єдність у різноманітті». В.М. Левко зазначила, що  розмови про толерантність мають розпочинатися зі слів, що всі ми належимо до одного виду “людина із планети Земля”, яка має жити без насилля та утисків. Але, на жаль, часто люди проводять розділення на свій і чужий за тією класифікацією, яку самі собі вигадали. Зараз світ настільки різноманітний, що толерантність стала  умовою самовиживання та співіснування. Цікавий захід розпочався із вправи «Зроби комплімент», де діти розвивали навички спілкування, формування позитивної самооцінки. Класний керівник провела для учнів тест на тему: «Наскільки я толерантний». Діти виконали декілька наочних експериментів, прослухали історії, які несли у собі значення і розуміння поняття толерантності, а в кінці розмови  «виростили» дерево і квіти, на листках і пелюстках яких залишили свої побажання  бути терпимими, добрими, чуйними, милосердними, уважними один до одного.

”Чи толерантна я людина?»

9-АСьогодні толерантність – яскравий показник ступеня демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Тож 16 листопада, відзначаючи Міжнародний день толерантності, учні  9-А класу (класний керівник А.Я.Левіт)  були активними учасниками години спілкування, де говорили про те, як на ділі виявляти повагу до людей інших рас, національностей та будь-яких  переконань. Також діти мали змогу пройти тест ”Чи толерантна я людина?”.