Архіви по місяцях Вересень 2021
Жива пам’ять
29 вересня виповнюється 80 років відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, полонених червоноармійців, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, українських націоналістів і радянських партизанів, в’язнів Сирецького концтабору. Бабин Яр – це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Тож у рамках заходів до 80 роковин ушанування загиблих у Бабиному Яру для здобувачів освіти ліцею №2 відбувся Національний урок пам’яті. Так, учителі історії І.М.Буряк та А.О. Заїменко розповіли учням про страшні події, які відбувалися в Києві в бурхливі воєнні роки Другої світової війни.
Опитування серед педагогічної спільноти, здобувачів освіти, батьків з метою вивчення обізнаності й ставлення до проблем виявлення та супроводу розвитку обдарованої особистості.
Інститут обдарованої дитини НАПН України проводить опитування серед педагогічної спільноти, здобувачів освіти, батьків з метою вивчення обізнаності й ставлення до проблем виявлення та супроводу розвитку обдарованої особистості. Опитування є анонімним, результати дослідження будуть оприлюднені лише в узагальненому вигляді.
Опитувальник для педагогічних працівників за посиланням: https://forms.gle/mtk2uVyTxsCfuMf1A
Опитувальник для викладачів закладів вищої освіти за посиланням: https://forms.gle/AbyPLiAZrFb1Gfzt9
Опитувальник для учнів за посиланням: https://forms.gle/bmBBPcvmhaUJrHhF7
Опитувальник для батьків за посиланням: https://forms.gle/Q6Vw6bX899yJFUPh9
Відповідальна за проведення опитування кандидат педагогічних наук, завідувач відділу обдарованості М. Ю. Мельник (моб. тел.: (097) 861-10-10, email: maryna.melnyk@ukr.net).
У родинному колі
Упродовж останніх кількох днів у нашому ліцеї відбувалися батьківські збори. Відповідно до постанови МОЗ від 26.08.2021 р. №9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», цей захід став різноманітним за формою проведення. Варто зазначити, що батьківські зустрічі відбувалися не лише в приміщенні освітнього закладу, а й у парковій зоні біля нашого ліцею, на майданчику літнього кінотеатру та у форматі онлайн. Були розглянуті різні питання, але найголовніші – це:
- особливості організації освітнього процесу в 2021-2022 н.р.,
- емоційний розвиток дитини (аудіовиступ соціального педагога А.В.Харченко),
- обрання батьківського комітету учнівського колективу та ліцею №2.
6-Б – спортивний клас!
Здобувачі освіти 6-Б класу – активні учасники спортивних змагань. У рамках проведення в ліцеї Олімпійського тижня шестикласники разом із класним керівником Л.В.Панченко переглянули відео про історію Олімпійських ігор в Україні, продемонстрували свою ранкову зарядку. Учень Артем Масюк розповів усім про власні спортивні досягнення.
День із поліцейським та рятівником
Сьогодні, 21 вересня, на виконання доручення Міністра внутрішніх справ України «Про проведення інформаційно-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти» для здобувачів освіти Миронівського академічного ліцею №2 був проведений захід «День із поліцейським та рятівником». Працівники пожежної служби та національної поліції змогли проконтролювати, чи правильно учні та педагоги діють на випадок виникнення надзвичайної ситуації в приміщенні та на території освітнього закладу. А ще гості-фахівці не лише продемонстрували спеціальну техніку, а й нагадали дітям правила пожежної безпеки в побуті, екосистемах, а також якою має бути поведінка підлітків при виявлення боєприпасів тощо.
Олімпійський урок у 3-Б класі
У рамках проведення в ліцеї Олімпійського тижня днями відбувся урок “Олімпійські ігри: історія і сучасність” у 3-Б класі (учитель – А.П.Грабар). Здобувачі освіти переглянули відео про історію проведення Олімпійських ігор, їх символіку. Також познайомились із біографіями українських спортсменів-олімпійських чемпіонів різних років. Потім школярики переглянули мультфільм “Як козаки олімпійцями стали” і намалювали олімпійські символи та українських чемпіонів.