Хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися 29 січня о 14.00 до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру. Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації кожній категорії учасників.
Архіви по місяцях Січень 2021
ДПА/ЗНО-2021
Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться вже у понеділок, 1 лютого, і триватиме до 5 березня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 21 травня до 15 червня. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із 5-ти навчальних предметів.
Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 читайте на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.
Презентації про ЗНО-2021:
Відеолекції для підлітків від науковців
Як зробити науку цікавою для підлітків? SCIENCE TEENS PLATFORM пропонує відеолекції українських та закордонних вчених. Науково-популярні лекції розраховані на учнів 13-17 років. Відео та цікаві ресурси на ось такі теми ви можете використовувати під час уроків:
- атмосфера та зміни клімату – bit.ly/stp-earth,
- космос та наукові відкриття – bit.ly/stp-stars,
- причини та наслідки зміни клімату – bit.ly/stp-climate,
- генна модифікація рослин – bit.ly/stp–gmo.
Щоб отримати повний курс із 16 лекцій та воркшопів, заповніть, будь ласка, анкету: bit.ly/stp-schools.
Вебінар «Навчально-методичне забезпечення НУШ: практичні підходи щодо викладання української мови в початковій школі»
КНЗ КОР «Київський інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» повідомляє, що 25 січня 2021 року о 15:00 год відбудеться вебінар за темою «Навчально-методичне забезпечення НУШ: практичні підходи щодо викладання української мови в початковій школі». Спікер: Інна Большакова, співавтор підручників НУШ та методики інтегрованого навчання, Методистка НВК «Новопечерська школа», експертка ГС «Освіторія», тренерка НУШ, ведуча уроків Президентської школи онлайн, тренерка міжнародного проекту «Читання і письмо для розвитку критичного мислення», співавтор онлайн-курсів для вчителів початкової школи всієї України.
До участі у вебінарі запрошуються заступники директорів закладів загальної середньої освіти, вчителі початкових класів, методисти.
Вебінар відбудеться за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/88326721654?pwd=VEpvV1hjTzQ1MDlyeEFmWUlabEhKdz09
Ідентифікатор конференції: 883 2672 1654
Код доступу: 2501
Еко-челендж «Зроби годівничку – врятуй пташину»
З метою виховання в учнів Миронівського академічного ліцею №2 ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони, педагоги організували школярів до участі в обласному еко-челенджі «Зроби годівничку – врятуй пташину» (у рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids»). Варто зазначити, що започаткована ця добра справа КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Переможцем у нашому ліцеї став учень 2-Б класу Іван Харченко, який власними руками виготовив годівничку для птахів, розмістив її на власному подвір’ї.