Архіви по місяцях Грудень 2018

Щедра годівниця

Відомо, шо зима для птахів – це велике випробування. Тож навіть найпростіша годівничка може врятувати  життя пернатим. Підгодівля птахів у місті взимку — найкращий спосіб одночасно спостерігати цікавих  сусідів фауни та допомогти їм у скрутний період.
Такий  подарунок  для пташок зробили першокласники Миронівського НВК.  Цього дня діти більше дізналися про пернатих друзів, спостерігали за їхнім життям у природі. Вони повісили годівнички, насипавши туди корму, щоб зимуючим птахам легше було переносити засніжено-люте випробування. Учні переконані, що допомагаючи птахам, вони зберігають природу і примножують багатства країни.
100_6824 100_6838 100_6817 100_6821

Наша гордість

delidon

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 12 листопада 2018 року № 330 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018/2019 навчальному році» ІІІ (обласний) етап відбувся 15 грудня 2018 року. Учасниками випробування стали учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти та учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини, загальна кількість яких сягла 153.  Учениця 8-Б класу Арина Делідон в обласному етапі посіла І місце. Бажаємо Аринці перемоги  і в ІV (загальнонаціональному) етапі конкурсу. Учитель, який підготував переможницю, – Л.В.Лепестій.

Батьківський день

Згідно з планом роботи Миронівського НВК на 2018-2019 н.р. 20 грудня відбулися загальношкільні батьківські збори. Тож у час зимового надвечір’я педагоги та батьки  обговорили такі важливі питання:  традиції сімейного виховання дітей у контексті ідей педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського; результативність шкільного уроку та від чого вона залежить;   як домовитися з підлітком, або Договір дорожчий від золота.

10-А 7-А

6-АIMG_20181221_1338268-А

Несподіваний дарунок

IMG_20181221_123742День святого Миколая, який  щорічно святкується  19 грудня, по-особливому чекають усі діти.  Адже лише слухняним, вихованим  цей чарівник приносить подарунки, про які мріє та заздалегідь замовляє дітвора.   Школярі Миронівського НВК бажали, щоб у навчальному закладі  був фліпчарт. Це демонстраційна таблиця, що використовується при проведенні презентацій, стратегічних сесій, інших групових заходів для графічного зображення чи пояснення основних думок. Стоматологічна клініка «Надія», яка вже давно зазнала слави й успішно розвивається в рідній Миронівці, придбала нашому навчальному закладу таку потрібну річ. Тож педагоги та учні Миронівського НВК дякують людям у білих халатах:  Володимиру Васильовичу, Ярославу Володимировичу та Андрію Володимировичу Пугачам. Бажаємо нашим благодійникам  міцного здоров’я, а стоматологічній клініці «Надія»  стрімкого розвитку та  вдячних пацієнтів.  

Хмарні технології в освіті

Хмара – це деякий центр, сервер або їх мережа, де зберігаються дані та програми, що з’єднуються з користувачами через Інтернет. 19 грудня в нашому навчальному закладі відбувся районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів. Провідний бібліотекар Миронівського НВК  Світлана Миколаївна Глоба для учасників зібрання презентувала, як вона використовує хмарні технології в роботі шкільної бібліотеки.  Варто зазначити, що останнім часом упровадження хмарних технологій стрімко зростає, завдяки цьому освіта стає ще доступнішою, адже вчитися можна скрізь: у приміщенні та на відкритій місцевості.

2 4 6 7

До животворчих джерел

1«Святий Миколай, до нас в гості завітай» – така назва інформаційної виставки, яка діяла впродовж усього дня у фойє нашого навчального закладу, адже вона була присвячена найочікуванішому дитячому дійству – вшануванню святого Миколая. Це релігійне свято українці відзначають 19 грудня. Адже за віруваннями, у ніч на 19 грудня святий покровитель заходить до осель та дарує маленьким дітям подарунки.  А ще загадані цього дня бажання мають обов’язково здійснитися. Тож хай неодмінно збудуться всі заповітні мрії наших школярів та педагогів!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:
Грєчкіну Тетяну (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,
Колісник Анастасію (10-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,
Жовну Антона (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

До Всесвітнього дня права

14 грудня до  Всесвітнього дня  права для учнів 10-Б класу (класний керівник Л.В.Панченко) відбувся захід, присвячений цій події. Здобувачі освіти переглянули презентацію «Знай. Пам’ятай. Виконуй», обговорили  дієвість власних прав та обов’язків. Варто ще раз нагадати усім школярам про важливість не лише  теоретичних знань із основ прав. Потрібно дотримуватися їх у повсякденному житті  й обов’язково виконувати.

10 б право (1) 10-,2

Права
Усі діти мають право на любов і турботу
Всі діти рівні у своїх правах
Особлива турбота — дітям з інвалідністю.
Усі діти мають право на повноцінне харчування
Усі діти мають право на відпочинок і дозвілля
Усі діти мають право на освіту
Особлива турбота — дітям, які перебувають у конфлікті з законом
Діти мають право вільно висловлювати свої погляди
Всі діти мають право на медичну допомогу
Всі діти мають право на вільне спілкування
Особлива турбота — дітям без сімей
Жодну дитину не можна примусово залучати до праці
Всі діти мають право на інформацію
Жодну дитину не можна ображати або принижувати
Всі діти мають право на життя

Обов’язки
Поважати і любити своє оточення. Ставитися до них так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас.
Поважати близьких та друзів. Не принижувати гідності кожної людини. Поводитися так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини.
Бути толерантним до таких людей. Поважати їх і допомагати їм.
Дотримуватись режиму харчування. Вживати продукти до кінця терміну придатності. Поважати працю кухарів.
Дотримуватись правил моральної етики; організовувати дозвілля так, щоб воно приносило корись і не заважало іншим.
Сумлінно навчатись; активно працювати на уроках, готуватись самотужки; старанно виконувати домашні завдання.
Дотримуватись певних норм поведінки, прийнятих у суспільстві. Намагатись не створювати ситуації, які призводять до порушення закону.
Поважати своє оточення. Давати нагоду кожному висловлювати свої думки. Не нав’язувати своїх поглядів іншим, якщо вони з ними не згодні.
Цінувати і дбати про своє здоров’я. Виконувати приписи лікарів у разі потреби.
Поважати співрозмовників. Коректно і тактовно висловлювати свої думки. Дотримуватись правил мовного етикету.
З повагою ставитися до людей, які піклуються про нас.
Виконувати роботу, яка не завдає шкоди здоров’ю. Виконувати всі види обслуговуючої праці.
Самостійно знаходити інформацію в різноманітних джерелах.
Не ображати і не принижувати оточуючих.
Дотримуватись норм і правил поведінки, прийнятих у суспільстві. Не створювати ситуацій, що можуть спричинити нещасні випадки.

Допоможемо птахам

IMG_2033Зима цього року видалась морозною і сніжною. Наші друзі птахи опинились у скрутному становищі. Важко їм знайти їжу під снігом. На допомогу прийшли учні 5 класів, які під керівництвом В.Б.Корольова у шкільній майстерні виготовили годівниці. А учні 2-Б класу під керівництвом Т.Г.Приймаченко прикрасили одну  з годівниць і повісили неподалік школи. Тепер щодня птахів будуть підгодовувати. Запрошуємо синичок та горобців відвідувати нашу їдальню.

ВГ “З Україною в серці” в 5-Б класі

Днями у 5-Б класі (класний керівник І.М.Буряк) відбулася відкрита виховна година “З Україною в серці”, яка проходила в цікавій для дітей формі. Учні, поділившись на команди, брали участь у різноманітних конкурсах. Змагаючись, школярі показали добрі знання з  українського фольклору, демонстрували свою обізнаність у звичаях та традиціях українців.

IMG_20181207_093931 IMG_20181207_090217

«Правознавчий марафон»

У рамках Усеукраїнського тижня права педагогами Заїменко А.О. та Буряк І.М.  був проведений традиційний позакласний захід «Правознавчий марафон». У правознавчих змаганнях участь взяли дві команди учнів 9-А та 9-Б класів. Гравцям прийшлося пригадати набуті знання на уроках правознавства, проявити кмітливість та винахідливість. Цікаві завдання сприяли виробленню стійких переконань у необхідності дотримання своїх прав та обов’язків, толерантного ставлення та поваги до світогляду та переконань інших людей. У запеклій інтелектуальній боротьбі перемогу посіли учні 9-Б класу, а команді 9-А класу дісталося почесне друге місце.

20181213_133312 20181213_140919

Поетичний зорепад

FB_IMG_15446904188438487«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», – так промовисто заявила українська поетеса Ліна Костенко, яка вимушена була мовчати «цілу вічність – шістнадцять років». Мабуть, духовно бідною залишається та людина, якій байдуже крилате стоголосе поетичне слово.  Кожен вірш — це сповідь митця, якийсь незабутній епізод із його життя. Переконатися в  цьому змогли юні  читачі, які 12 грудня стали учасниками літературного свята «Поетичний зорепад», що організували та майстерно провели працівники Миронівської районної центральної бібліотеки.

FB_IMG_15446903814315727Учні нашого НВК Глущенко Влада (9-Б клас), Онищенко Вікторія (6-А клас), Чучмій Катерина (5-Б клас) та бібліотекар С.М.Глоба  були учасниками поетичного дійства. Перед поважною аудиторією  слухачів й наші талановиті діти декламували свої  перші поетичні спроби. Директор Миронівської ЦБС Хутько Наталія Володимирівна щиро подякувала юним поетам за чудові вірші. Висловила надію на те, що у недалекому майбутньому матимемо змогу почути нові поетичні твори. А ще кожен учасник свята отримав на згадку примірник поезії та лист-подяку.

FB_IMG_15446903870384535 FB_IMG_15446903996669797 IMG-2ba3cc06ac7e2badefeb97343a23588a-V

 

Конкурс дитячого малюнка та живопису на протипожежну і техногенну тематику

У рамках проведення у Миронівському НВК тижня з  безпеки життєдіяльності та із метою формування у здобувачів освіти навичок  поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, відбувся шкільний етап конкурсу дитячого малюнка та живопису на протипожежну та техногенну тематику. Найкращі учнівські роботи будуть брати участь у ІІ (районному) етапі конкурсу.  Бажаємо лише перемоги нашим юним художникам!

Усеукраїнський тиждень права

3

 

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права 13 грудня у Миронівському НВК відбулася зустріч учнів із працівниками Миронівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Київській області. З нагоди 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини фахівці  виконавчої служби провели лекції на теми: «Права людини», «Протидія дискримінації та насильства в школі».

 

2 4

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та вчителів, які їх підготували:
Адамчука Вадима (11 клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,
Макійчук Анну (9-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІ місце,
Коваленко Олександру (9-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та вчителів, які їх підготували:
Макійчук Анну (9-Б клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Любченко Вікторію (8-А клас, учитель Левіт А.Я.) – ІІ місце,
Романенко Дарину (8-А клас, учитель Зозуля В.І.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!

ГС «Хліб – наше багатство» у 6-Б класі

IMG-886c7e153145ec32936fd52f4bf672cf-V«Цінуйте хліб». Під таким девізом пройшла година спілкування у 6-Б класі на тему: «Хліб – наше багатство». За всіх часів було найбільшою святістю, коли лежав на столі хліб. Його присутність народжувала поетів і мислителів, сприяла появі пісень і дум, продовжувала родовід, і навпаки – коли він зникав, приходило лихо. Тому до хліба ставилися з пошаною, передавали любов до нього своїм дітям і онукам. Учні розповідали вірші, читали оповідання, легенди про хліб. Діброва М. виписала назви українських страв, основною частиною яких є борошно. Шкаранда Є., Пєшкова А., Вожакова А. змагалися в знанні приказок та прислів’їв. Майже всі учні брали участь у презентації витворів із борошна. Тут були пиріжки, які спекла мама Шабанової А. для всіх учнів класу, млинці, печиво, торти, кекси та інше. Всі діти смакували випічкою та були задоволені.

IMG-2a9f4d43ffd48125ffe5b7eb554deab3-V IMG-99dc624d00ba78abb131f6769bbd1f5c-V IMG-799f3f52cffc11a68876407f23f2fdc4-V
IMG-c1d9763434fdf5a24ba868ec4776e93d-V

Пташині по зернині- зелений сад людині

Життя людей нерозривно пов’язане із життям птахів. Зима – складний  період у житті пернатих. Дехто відлітає у теплі та багаті на їжу краї, а ті, які залишилися зимувати, потребують найбільшої допомоги. Щоб знати, як допомагати птахам узимку, учні 2-А класу разом із класним керівником Тетяною Олександрівною Близнюк підготували навчальний проект «Пташина їдальня» під гаслом «Пташині по зернині – зелений  сад людині».

IMG_20181212_120723 IMG_20181212_120834

Правові орієнтири для кожної дитини

Згідно з планом заходів щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та у ході проведення Всеукраїнського тижня права учні 9-А та 9-Б класів мали приємну нагоду поспілкуватися з Євгеном Миколайовичем Якуніним, працівником Миронівського відділу з ювенальної превенції головного управління національної поліції в Київській області.

1 3

Усеукраїнський тиждень права

4

 

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права у фойє нашого закладу впродовж тижня до 70-річчя Декларації прав людини діятиме інформаційна фотовиставка   «Сила Загальної декларації –  це сила ідей змінити світ».

До 70-річчя Декларації прав людини

210 грудня світ відзначав 70-річчя Загальної декларації прав людини, що визнає фундаментальні свободи громадян. Цей документ відображає думки Об’єднаних Націй як єдиного органу. Класні керівники та вчителі правознавства  впродовж Всеукраїнського тижня права, який триватиме в навчально-виховному комплексі   з 10 по14 грудня 2018 року, вже  провели  для учнів пізнавальні виховні заходи. Так, учитель правознавства А.О.Заїменко та соціальний педагог А.В.Харченко  для учнів 7-А класу продемонстрували соціальний відеоролик «Захищай свої права та права інших». Семикласники поділилися враженнями від побаченого.

1 3

Олімпіад

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та вчителів, які їх підготували:
Руденко Інну (11 клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,
Лузан Марину (10-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,
Бітюкову Катерину (8-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – І місце.
Бажаємо майбутніх перемог!