Архіви по місяцях Травень 2018
Про проведення онлайн-опитування
Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 02 травня 2018 року № 22.1 /10-1304 серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти проводиться опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища», на основі якого проводитиметься дослідження у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності.
адміністрація,вчителі ЗСО –
https://docs.google.com/forms/d/1ila4UeXffheF8CcKIFtmRrY_drOUrCM9axZkgvGPa6c/viewform?edit_requested=true
адміністрація, науково-педагогічні працівники ЗВО –
https://docs.google.com/forms/d/1sO7p884ba8fea7lJJG38j8PWoaQYB1m3FuqPJcZvzss/viewform?edit_requested=true
Заповнити онлайн-анкету можна до 30 червня 2018 року. Участь у опитуванні є добровільною.
Екскурсія 1-Б класу
У гостях у природи. 22 травня учні 1-Б класу побували на екскурсії в приватному звіринці, що розташований на берегах мальовничої річечки Потік в селі Кутелів. Учні познайомилися із сімейством диких кабанів, у яких з’явилось потомство. Пташине царство викликало зацікавленість, радісні почуття. Діти спостерігали за павичами, фазанами, цесарками, різновидами качок та голубів. З приємними враженнями повернулися додому.
Правознавча екскурсія
У рамках проведення в Миронівському НВК Тижня охорони безпеки життєдіяльності школярів, з метою формування в дітей нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, захисту дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них 22 травня здійснено правознавчу екскурсію в Миронівський відділ з ювенальної превенції головного управління національної поліції в Київській області. Учні 4-А та 4-Б класу спілкувалися з Іриною Михайлівною Мартиненко – старшим інспектором з ювенальної превенції. Зустріч була цікавою, адже діти дізналися багато нового щодо протидії насильству в колективі, на вулиці, у родині.
Велетню в царстві людської культури присвячується…
В Україні та серед українців за кордоном набрав популярності флешмоб “Global Shevchenko”, який улаштували громадські організації “Ukrainians” та “Батьківщина молода”. Мета флешмобу – ушанувати пам’ять Великого Кобзаря. Тож до 157-річчя з Дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі й було проведено флешмоб у нашому НВК. Правила його дуже прості: необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасові Шевченку чи продемонструвати, як пізнаємо Т.Шевченка, наскільки обізнані з його літературною спадщиною, як ушановуємо всесвітньо відомого митця України. Варто лише нагадати, що загалом в Україні та світі встановлено 1385 пам’ятників Кобзареві, з них 1256 – в Україні та 129 – за кордоном у 35 країнах. Це – найбільша у світі кількість монументів генію української нації! Пишаємося, що й у нашому рідному містечку Миронівці у парковій зоні також є пам’ятник Кобзареві. Учнівська рада «Імпульс» ще заздалегідь оголосила конкурс на найкраще фото або селфі біля пам’ятника Тарасові Шевченку чи вшанування творчості поета. 22 травня урок літератури рідного краю у 5-Б класі (учитель Л.В.Лепестій) відбувся біля погруддя Т.Шевченка. П’ятикласники обрали для спільного читання вірш «Садок вишневий коло хати…», адже поет так мріяв про квітучу Україну, про родинний затишок, спокій, гармонію в природі та душі.
Повернутися, щоб жити в серцях
22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні – на Чернечій горі в Каневі. 157 років минуло з того часу. Сонячного травневого дня, святково одягнені, у вишиванках, щоб ушанувати пам’ять вірного сина землі української, прийшли учні 2-А та 5-Б класів Миронівського НВК у новостворений у рідному місті парк, який носить ім’я Великого Шевченка. Біля погруддя Т.Г.Шевченка діти схвильовано виголошували слова шани й любові видатному поету, художнику, мислителю. А ще Кобзарю школярі принесли по-справжньому весняні квіти.
Нагороди від «Соняшника»
108 школярів 1-11 класів Миронівського НВК узяли участь у IX Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Результати гри такі: 50 учнів початкових класів стали переможцями гри.
Серед школярів 5-11 класів результати такі: Всеукраїнського рівня – диплом І ступеня 6 учнів, диплом ІІ ступеня – 20; ІІІ ступеня – 9; регіонального рівня – диплом І ступеня – 4 учні, диплом ІІ ступеня -2, диплом ІІІ ступеня – 3. Сім учнів стали переможцями на шкільному рівні. 17 травня в нашому НВК було справжнє свято: школярі-переможці отримали дипломи та подарунки від творчого об’єднання «Соняшник». Висловлюємо глибоку вдячність батькам за підтримку в проведення українознавчої гри.
Військово-патріотична гра “Джура-2018”
З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої й фізично розвиненої особистості 17-18 травня 2018 р. у с. Маслівка Миронівського району відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово–патріотичній гри „Сокіл” („Джура”). Рій нашого НВК був нагороджений грамотами Миронівського районного відділу освіти за І місце у змаганні «Рятівник» та «В’язання вузлів», ІІ місце у конкурсі «Орієнтування на місцевості». У цьому заслуга таких: Дазіденка Андрія, 8-Б клас; Глущенко Влади, 8-Б клас; Одарченко Вікторії, 7-Б клас; Жукотанського Тимура, 9-А клас; Тищенка Миколи, 9-А клас; Деньгу Олександра, 9-А клас; Колісник Анастасії, 9- А клас; Корінчук Альони, 9-Б клас; Балабухи Анастасії, 9-А клас; Шкаранди Дмитра, 9-Б клас. А також у цьому праця й учителів – Рябченка В.П., Суходольської Н.С.
ВС «Чарівна вишиванка»
17 травня справжні свідомі українці святкували День вишиванки. Учитель ГПД Ю. В. Галіченко для першокласників Миронівського НВК провела цікавий пізнавальний виховний захід на тему: «Чарівна вишиванка». Школярі прослухали змістовну розповідь учительки про історію українського вбрання, тобто вишиванки, а потім кожен самостійно розфарбовував малюнки з українським орнаментом.
Радиться учительсько-батьківська родина
Згідно з річним планом роботи нашого навчального закладу 16 травня 2018 року відбулися загальношкільні батьківські збори. Учительська та батьківська громадськість заслухала звіт керівника закладу О.Л.Дубровіна про роботу Миронівського НВК упродовж 2017-2018 н.р. У всіх батьківських колективах відбулося обговоренні виступу директора, а також говорили про безпеку здобувачів освіти в літній період та оздоровлення школярів. Педагоги й батьки визначили ключові завдання на наступний навчальний рік – рік практичної реалізації концепції Нової української школи.
ГС «Упевненими кроками до батьківства» (До Міжнародного Дня сім’ї)
Кожна молода людина, яка стоїть на порозі сімейного життя, мріє про те, щоб воно було щасливим. Запорукою особистого щастя багато хто вважає створення родини. Хто і як може визначити готовність до сімейного життя? Як не помилитися у виборі супутника життя? Чи відрізняються ролі батька та матері в сім’ї? Ці та багато інших питань, що актуальні для сучасних молодих людей, були розглянуті під час години спілкуванні з елементами тренінгу «Впевненими кроками до батьківства» в учнівському колективі 9-Б класу (класний керівник – Лариса Володимирівна Панченко).
Першість із міні-футболу
16 травня відбулася першість Миронівського району з міні-футболу серед дівчат ЗНЗ І-ІІІ ступенів. Новостворена футбольна дівчача команда нашого навчального закладу в напруженій грі посіла ІІІ місце. Гордимося спортивними досягненнями наших чарівних леді: Іщенко Катерина (11-Б клас), Лисікова Анастасія (10 клас), Колісник Анастасія (9-А клас), Натягач Софія (9-Б клас), Лисенко Дар’я, (8-А клас), Діденко Ольга, Одарченко Вікторія (7-Б клас), Заєва Софія (6-А клас). Тренер команди – учитель вищої кваліфікаційної категорії Т.М.Діденко.
Закінчення навчального року та вступ до ліцею
Життя дитини- найвища цінність
Незабаром для школярів розпочнуться довготривалі літні канікули. Діти будуть мати більше вільного часу, окремі перебуватимуть поза межами рідного міста. Тож у рамках Тижня безпеки життєдіяльності та Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», з метою підвищення рівня пожежної безпеки й підтримання надійного протипожежного режиму для здобувачів освіти школи І ступеня Миронівського НВК відбулися протипожежні тренування. А ще для школярів 1-А та 1-Б класів начальник Миронівського РС ДСНС О.Масло провів урок безпеки, а також продемонстрував роботу пожежного автомобіля 14 ДПРЧ міста Миронівка.
м |
Козацький гарт-2018
Усеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України “Козацький гарт” проводиться щороку й має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Головними завданнями фестивалю є підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів; формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом; відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу. Традиційно вже впродовж багатьох років в обласному етапі фестивалю «Козацький гарт» Миронівський район представляють юні спортсмени 5-11 класів нашого навчального закладу. Тож 11 травня в м. Кагарлик відбулися зональні змагання, де були представлені 6 районів Київщини. Команда Миронівського НВК посіла І місце і тепер буде брати участь у заключному – обласному етапі фестивалю. Перемогу вибороли такі учні: Адамович Фелікс, Чернявський Денис, Міщенко Даніїл, Ковалишин Олег, Кириченко Костянтин, Деньга Олександр, Велика Вікторія, Андрущенко Ірина, Діденко Ольга, Тимошенко Юлія, Колісник Анастасія, Омельченко Ангеліна. Учителі-тренери команди – Т.М.Діденко та В.Б.Корольов. Успіхів вам, юні спортсмени!
Екскурсія учнів 1-Б класу в с.Пустовіти
Вивчати минуле свого рідного краю почесний обов’язок кожного школяра. Цікаве завжди є поруч. 12 травня учні 1-Б класу побували на екскурсії в с. Пустовіти, де місцеві жителі зберігають вітряк. Це єдиний експонат вітряк – голландець, який зберігся неушкодженим до цього часу. Вчитель історії місцевої школи познайомила дітей з історією його створення. А головний млинар Анатолій Полікарпович Старінець показав роботу вітряка. Школярам було дуже цікаво.Організацію екскурсії взяла на себе голова батьківського комітету класу Волошина Олександра Яківна. Дітей в дорозі супроводжували вчителі Т.Г. Приймаченко та Ю.В. Галіченко.
«Неіснуюча тварина»
Сьогодні учні 3-Б класу виконували проективну методику «Неіснуюча тварина». Цей тест може допомогти зрозуміти внутрішній світ дитини, виявити існуючі проблеми і труднощі, а також те, як вона сприймає довкілля. Третьокласники, виконуючи малюнок, через рухи рук проявили певний зміст своєї психіки. Цей захід для школярів провела А. В. Харченко, соціальний педагог НВК.
Вибір підручників для 1 класу
Департамент освіти і науки повідомляє, що на сайті Міністерства освіти і науки України ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено інструктивно-методичні матеріали щодо здійснення вибору закладами загальної середньої освіти проектів підручників для 1 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів та оформлення результатів вибору згідно з додатком до листа Міністерства освіти і науки України (далі – МОН України) від 07.05.2018 № 1/9-278 «Про забезпечення виконання наказу МОН України від 02 квітня 2018 року № 310».