Курс «Автостопом по біології» складається із 42 коротких відео, що поєднують теоретичну частину з живими прикладами і графічними анімаціями. Відео пояснюють біологічні принципи в реальних життєвих ситуаціях — у спортзалі, ботанічному саду чи в шкільній їдальні. До кожної теми за принципом мікронавчання будуть представлені конспекти, інтерактивний глосарій усіх термінів та тестові питання, побудовані на основі ЗНО. Детальніше
Архіви по місяцях Березень 2018
Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань
Для практичного використання Міністерство освіти і науки України надіслало орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році, підготовлених спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.
Лист Міністерства освіти і науки України від 27 березня 2018 року №1/9-185.
ГС “Ми – неповторні й талановиті” у 9-Б класі
Відома істина: кожна дитина неповторна особистість, якій Всевишній дав особливий талант. Важливо нам, освітянам, розкрити та підтримати ніжний молодий паросток. Це подарує щастя радіти улюбленій справі в дорослому житті нашим вихованцям.
«Ми – неповторні й талановиті». Саме під такою назвою 22 березня відбулася година спілкування для учнів 9-Б класу. Обрана тема невипадково: кожен школяр має своє неперевершене особисте «Я». Так, переважна більшість дітей колективу чудові спортсмени. Зокрема, Демченко Костянтин, Зотін Даниїл – переможці районних змагань із настільного тенісу; команди дівчаток та хлопчиків із баскетболу та волейболу – постійні призери та переможці спортивних змагань. Це Лузан Марина, Терещенко Валерія, Чучук Марина. Ці чарівні дівчатка заслуговують на найкращі слова, адже мають різносторонні вподобання, чудові майстрині та спортсменки, постійні призери й переможці районних та обласних предметних олімпіад. Сосюра Денис, Рябокінь Яна, Лузан Марина завжди викликають захоплення своїми власноруч виготовленими виробами художнього мистецтва: штучними квітами, вітражами, картинами, виробами з природнього матеріалу, вишиванками. Качуровський Андрій – прекрасний вокаліст. Головченко Максим, Корінчук Альона, Кобернюк Максим, Теслюк Іван, Натягач Софія, Чучук Марина є незмінними учасниками танцювальних святкових дійств району та області. До виховної справи діти підготували цікаву презентацію зі слайдами та відео про життя учнівського колективу, продемонстрували виставку своїх робіт, виконали тест «Ти і твій життєвий успіх».
«Будь собою, усі інші ролі розібрані», − ці слова вкрай актуальні для нинішніх випускників. Нехай же Божа іскра таланту і неповторності допоможе їм стати щасливими та успішними в житті.
Панченко Л.В., класний керівник 9-Б класу
Екскурсія в НУБІП
29 березня учні-одинадцятикласники завітали в Київський національний університет біоресурсів і природокористування України, адже тут стартував цикл «День відкритих дверей». Вони побували на кафедрі банківської справи, екскурсію кафедрою здійснив к.е.н., доцент О.А.Муравський, колишній випускник нашого навчального закладу.
Здоров’я мати – вік біди не знати
Піклування про дітей, їх щастя та здоров’я, благополуччя – головна турбота педагогів Миронівського НВК. А щоб мати успішний результат – тісно співпрацюють із Миронівською центральною районною лікарнею. Наприклад, сьогодні відбулася зустріч учнів 5-их класів із досвідченим лікарем С.П.Суховієм. Стоматолог Сергій Петрович розповів п’ятикласникам про важливість чищення зубів, про здорове харчування, своєчасне звернення до лікаря тощо. Діти уважно слухали його поради. Також під час бесіди учні мали змогу на макеті щелеп потренуватися, як правильно чистити зуби, а ще отримали корисні відповіді на свої запитання. Адже правильно говорять, що людина — коваль свого щастя, а значить вона повинна бути ковалем свого здоров’я.
Екскурсія в КНУКіМ
Уся профорієнтаційна робота в навчальному закладі спрямована на ознайомлення учнів зі світом професій, кон’юнктурою ринку праці, правилами вибору професій, власними правами та обов’язками. Тож днями учні 11 класів здійснили екскурсію у Київський національний університет культури і мистецтв. Майбутні абітурієнти ознайомилися з історією вишу, а також роботою факультетів університету.
Новини бібліотеки
Тиждень дитячого читання
Олімпіади
Вітаємо призера ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та вчителя, який його підготував:
Бубнову Ірину (11-Б клас, учитель Левко В.М.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!
Батьківські збори
Шановні батьки!
Запрошуємо Вас на загальношкільні батьківські збори, які відбудуться 22 березня 2018 року о 17 годині в навчальних приміщеннях Миронівського навчально-виховного комплексу.
Вступна кампанія 2018: основні правила
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році
Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/
Рейтинговий відбір вступників у 2018 році
Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/43472/
Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України
Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/19477/
Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностями
Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/10025/
Документи, необхідні для вступу до ВНЗ у 2018 році
Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/35245/
Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів
Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/55433/
Порядок подання електронних заяв про вступ
Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/30037/
Піснеграй-2018
У п’ятницю, 16 березня, зібралися учні 5-11класів після уроків не лише для того, щоб підбити підсумки тижня рідної мови та літератури, а й узяти участь у мистецькому конкурсі «Піснеграй». Розпочали дійство Ляховецька Анна, Ліщина Наталія, Романенко Дарина, Степаненко Лілія – фіналістки дитячого пісенного конкурсу «Голос Миронівщини. Діти». Усі учнівські колективи креативно підійшли до проведення свята, але стати кращими в «Піснеграї» випало учнівським колективам 6-Б, 7-Б, 8-Б та 10 класів. Наприклад, учні 10 класу разом із класним керівником І.В.Костенком до свята пісні створили навіть вокально-інструментальний ансамбль. Саме їх виступ отримав найбільше оплесків від глядачів. Не менш успішно виступили й учнівські колективи 5-А, 5-Б, 6-А, 7-А, 9-А та 9-Б класів.
На ударних може грати кожен!
У свій час геніальний композитор М.В. Лисенко говорив: “Ритм – це душа мотиву! А той, хто починає розуміти музику, буде розуміти і людську душу!”. Отож сьогодні на кожній перерві в Миронівському НВК лунала інструментальна музика. Юрій Олексійович Ляшенко, керівник духового оркестру районного Палацу культури, викладач Школи мистецтв, проводив для наших учнів майстер-клас гри на ударних інструментах. У програмі – гра в різних стилях музики, вивчення ритмів, гра під «мінус» тощо. Діти впродовж дня насолоджувалися неперевершеною грою талановитого викладача Ю. О.Ляшенка, а педагоги – гордилися своїм учнем-випускником. Вірю, що цей день, який був наповнений музикою, тільки допоміг нашим школярам стати духовно багатшими, гуманнішими.
ГС “Чайна церемонія” у 8-А класі
Що таке чай? Які сорти чаю? На ці запитання учні 8-А класу отримали відповідь під час години спілкування «Чайна церемонія», яку провела класний керівник Василенко І.В. 16.03.1018р. Під час заходу восьмикласники спробували відтворити все цікаве, що стосується не тільки чайних традицій, а й розповіли про історію поширення чаю, технології обробки чайного листа, зупинилися на лікувальних властивостях. Учні із задоволенням дивилися відео про особливості заварювання чаю та танок з веєрами. А в кінці виховної години майстри чаю разом з класним керівником запросили всіх гостей на чашечку цього цілющого тонізуючого напою.
Долучайся до благодійної акції «Серце до серця»
Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” запрошує усіх небайдужих долучитися до проведення благодійної акції «Серце до серця» з 2 по 20 квітня 2018 року, метою якої є придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху. Детальна інформація про проведення акції на сайті благодійного фонду “Серце до серця”.
Методичні рекомендації, присвячені 100-річчю затвердження державних символів та атрибутів України
Шановні колеги!
Сучасна Україна увібрала в себе державницькі традиції Української Народної Республіки, зокрема її державні символи (герб-тризуб, гімн “Ще не вмерла Україна”, синьо-жовтий прапор) та атрибути (грошова одиниця – гривня).
У лютому 2018 року виповнилося 100 років, відколи тризуб став державним гербом УНР, а синьо-жовте полотнище – прапор торговельного флоту – став національним стягом. Із початком Української революції також утвердився гімн “Ще не вмерла Україна”. Його виконанням завершувалося проголошення доленосних рішень. Важливим атрибутом держави стала національна валюта. 1 березня, 100 років тому, Центральна Рада ухвалила закон про гривню.
Українським інститутом національної пам’яті підготовлено методичні рекомендації, присвячені 100-річчю затвердження державних символів та атрибутів України.
- Лист Міністерства освіти і науки України від 28.02.2018 №1/9-126 «Про методичні рекомендації, присвячені державним символам та атрибутам України»
- Методичні рекомендації до 1ОО-річчя затвердження тризуба гербом Української Народної Республіки, присвячені державним символам та атрибутам України, підготовлені Українським інститутом національної пам’яті
Знавці рідної мови
Сьогодні урок української мови в 5-Б класі, який провела вчитель Л.В.Лепестій, відбувся у формі конкурсно-розважальної гри, адже в навчальному закладі триває тиждень рідної мови та літератури. Учнівський колектив розподілився на дві команди – «Веселка» та «Калина». Діти впродовж уроку мали змогу перевірити знання з української мови, літератури й історії України, проявити свою креативність, ерудицію, знання народної творчості. Також школярі розгадували кросворди й ребуси, демонстрували свою акторську майстерність, продовжували початі прислів’я та приказки про рідне слово, скоромовили, влаштовували гонки за лідером, складали слова, згідно з їх трактуванням. Флешмоб став родзинкою змагально-інтелектуального заходу, адже спільно команда виразно читала свою улюблену поезію Т.Г.Шевченка. Капітани команд Вожакова Аліса та Пєшкова Аліна впевнено вели своїх друзів до перемоги. Музичною окрасою уроку стала й добірка українських мелодій, які супроводжували дійство. У фінальному етапі відбулося нагородження переможців та вручення грамот, призів. Захід пройшов в атмосфері позитивних емоцій, кожен учасник зробив крок до пізнання краси українського слова, оскільки метою уроку було зберігати, плекати та цінувати кожне милозвучне слово неповторної, величної та виняткової української мови.
Тенісний турнір
Днями у спортивній залі Карапишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася першість району з настільного тенісу. Команда нашого НВК посіла І місце. Адміністрація навчального закладу дякує таким учням: Онищенко Вікторії (5-А клас), Зотіну Даніїлу та Демченку Костянтину (9-Б клас). А також учителю фізичної культури Т.М.Діденко. Так тримати!
Конкурс малюнків
У рамках проведення тижня рідної мови та літератури відбувся конкурс-виставка ілюстрацій до улюблених творів художньої літератури. Найактивнішими були такі учнівські колективи: 6-А, 7-Б, 8-А класи.
Виставка малюнків
У районному будинку культури з 14.03.2018 по 16.03.2018 року буде тривати виставка малюнків художниці Марини Соченко, яка малювала їх безпосередньо в зоні АТО.
Час роботи з 09,00 до 17,00 години. Запрошуються всі бажаючі.
Начальник відділу освіти В.А.Нечипоренко
Вступна кампанія
Одеський національний університет імені І.І.Мечникова запрошує Ваших учнів 11 класів прийняти участь у Всеукраїнській олімпіаді Одеського національного університету імені І.І.Мечникова з фізики.
Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 10 квітня включно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади (див додаток), а також фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань заочного туру (див додаток), що розміщені на сайті http://phys.onu.edu.ua/uk/olimpiady, на електронну пошту phys@onu.edu.ua , або ж листом на адресу: Факультет математики, фізики та інформаційних технологій, вул.Пастера 42, м. Одеса, 65082, Україна (у цьому випадку бажано надіслати повідомлення на phys@onu.edu.ua, або зателефонувати 0487236302) . Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться 21 квітня за адресою ауд.22, вул. Пастера 42, м. Одеса, 65082, Україна.
Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”, Правил прийому до ОНУучасники другого (очного туру), олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.
Участь Ваших учнів в олімпіаді дозволить їм краще підготуватися до ЗНО з фізики та математики, набути впевненості перед важливими вступними випробуваннями!
Більш детальну інформацію можна отримати на сайті відділення фізики та астрономії ФМФІТ ОНУ phys.onu.edu.ua та за телефоном 048 7236302
З повагою Юрій Ніцук, голова оргкомітету олімпіади доктор фіз. –мат. наук, професор
Вступна кампанія
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя проводить набір на відповідно на денну та заочну форми навчання за спеціальністю Середня освіта (Фізика) за освітнім рівнем бакалавр та магістр.
Для вступу на спеціальність необхідні такі сертифікати ЗНО: українська мова і література, фізика, математика (або іноземна мова). При цьому також враховується середній бал атестату.
З повагою, колектив кафедри фізики НДУ ім. М. Гоголя
Вступна кампанія
Люблінський католицький університет Івана Павла II запрошує на День відкритих дверей. Захід відбудеться 16 березня 2018 року о 16.30 в будинку бібліотеки ім. Адама Міцкевича за адресою: м Київ, вул. Івана Франка, 16/2.