На виконання регіонального плану заходів із реалізації у Київській області правопросвітницького проекту “Я маю право!” сьогодні у 5-Б класі (класний керівник В.І.Зозуля) відбулася година спілкування на тему: “Конвенція ООН про права дитини”
Архіви по місяцях Лютий 2018
Правовий квест «Я знаю свої права та обов’язки»
Усе в житті людини починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, коли вона знає свої права з дитинства. Тож на виконання регіонального плану заходів із реалізації у Київській області правопросвітницького проекту „Я маю право!” та з метою формування в учнів знання про права дитини, поняття про нерозривний зв’язок прав та обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні класним керівником Заїменко А.О. в 6-А класі була проведена година спілкування у формі правознавчого квесту «Знаю свої права та обов’язки». Учні, об’єднані в 4 команди, змагалися на звання кращих правознавців класу, почергово долаючи 4 етапи квесту: вікторину «Я люблю свою Україну», інтелектуальні конкурси «Мої права та обов’язки», «Конвенція прав дитини в малюнках» та творчий конкурс на кращий малюнок «Мої права очима дітей». Інтерактивна форма проведення заходу дуже сподобалася школярам, адже сприяла активному засвоєнню набутих знань. А цікаві питання й завдання, які чекали їх на кожному етапі, лише допомогли учням краще усвідомити важливість дотримання прав дитини та головне – важливість виконання ними обов’язків.
Районний конкурс «Перлини Миронівщини»
22 лютого 2018 року у Миронівському центрі дитячої та юнацької творчості» відбувся районний етап конкурсу-читців «Перлини Миронівщини». Вітаємо учнів нашого НВК, які успішно виступили на поетичному святі.
І місце – Музира Альбіна (1-А клас, номінації «Авторська поезія»);
І місце – Мацола Богдан (2-Б клас, номінація «Виразне читання»);
ІІ місце – Костенко Богдан (2-Б клас, номінація «Гумор»);
ІІІ місце – Чучмій Катерина (4-Б клас, номінації «Авторська поезія»);
І місце – Одноволик Анастасія (6-А клас, номінації «Авторська поезія»);
І місце – Бованенко Анна (11-А клас, номінації «Авторська поезія»);
ІІ місце – Притула Анастасія (11-Б клас, номінація «Виразне читання»);
ІІІ місце – Панченко Анна (7-А клас, номінація «Виразне читання»). Бажаємо наступних перемог!
Патріотичний конкурс «Ми – Патріоти України!»
«Шкільний портал» пропонує учням навчального закладу долучитися до третього щорічного національно-патріотичного конкурсу «Ми – Патріоти України!». Адже Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. До участі запрошуються учні 5 – 11 класів. Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об’єднує в собі питання з історії, географії, мови та літератури України. Вартість участі для кожного учасника від ЗНЗ коштує 15 грн. Мінімальна кількість учасників від ЗНЗ – 6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено учителя, який здійснюватиме функції куратора від ЗНЗ. Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням: http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_mi_patrioti_ukrajini_quot/0-26. Як і в попередні роки, завдання подаються завдяки комп’ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити з сторінки сайту в конкурсний день. На даний час за посиланням http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-24-20 необхідно обов’язково спробувати демонстраційну програму. (Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично. Програма невелика, тому завантажить швидко). Заявку потрібно подати до 6 березня (включно). Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-22-20. (Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично). Будемо чекати Вашої заявки. З повагою, колектив «Шкільного порталу». Наш сайт-візитівка: http://testportal.ucoz.com/
Про конкурс відео від Представництва ЄС
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2018 року № 7.1-16-113-18 інформуємо, що за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України розпочато конкурс відеоробіт з метою участі у четвертому щорічному конкурсі відео від Представництва ЄС.
У фокусі цьогорічного конкурсу ̶ теми європейської освіти та співпраці між Україною та ЄC. Умови конкурсу:
̶ відео може бути соціальною рекламою, репортажем, блогом, музичним кліпом тощо;
̶ роботи мають відповідати тематиці, бути оригінальними, не включати об’єкти чужої інтелектуальної власності та тривати не довше 3-х хвилин;
̶ роботи приймаються у двох категоріях: професіоналів та аматорів.
Прийом робіт триватиме до 15 липня 2018 року. Загальний призовий фонд ̶ 40 000 гривень.
Протягом серпня переможці будуть оголошені на сайті проекту www.euroquiz.org.ua.
Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (044) 4257709 або написавши на електронну адресу ask@euroquiz.org.ua.
Заповнити анкету на участь та дізнатися подробиці про конкурс можна за посиланням http://euroquiz.org.ua/video-contest.
Вступна кампанія
Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. академіка І.С. Гулого Національного університету харчових технологій – запрошує випускників Вашого навчального закладу на всеукраїнську олімпіади з МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ, ХІМІЇ, яку Національний університет харчових технологій проводить у 2018 році відповідно до Положення «Про Всеукраїнської олімпіади НУХТ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти».
Перелік зазначених предметів є обов’язковим при вступі до НН ІТІ ім.акад.І.С.Гулого у 2018 році на основі повної загальної середньої освіти на навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» (інформація додається у вкладені до цього листа).
У відповідності до п. 8 розділу VII Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2018 році учасникам Всеукраїнської олімпіади закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених «Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка», можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в НУХТ в обсязі від 1 до 20.
До участі в олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення олімпіади.
Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (перший) та очний (другий).
Графік проведення олімпіади
Перелік конкурсних предметів
Для вчителів
ЯКЩО ВИ:
- не впевнені при роботі з комп’ютером, планшетом чи смартфоном;
- годинами набираєте великий текст;
- маєте проблеми при роботі в Інтернет;
- бажаєте щось придбати через Інтернет але не знаєте як;
- Вас лякає страшна вірусна активність;
- годинами та днями чекаєте допомоги від когось замість того, щоб зробити це самому за кілька хвилин….
Тоді Вам – до нас!
КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» пропонує тренінг «Цифровий потік та ми в ньому».
Роботу тренінгу буде організовано 3 березня 2018 року. Кількість учасників – обмежена. Заявки приймаються до 1 березня 2018 року включно.
Тематика міні-лекцій:
- Комп’ютер – “страшний звір”. Як його приручити?
- Інтернет. Що це таке? Як працює?
- Безпека в Інтернет. Оплата через Інтернет.
- Покупки через Інтернет. Інтернет-шахрайство.
- Смартфони, хмарні технології, синхронізація інформації.
- Розгляд питань учасників тренінгу.
На основі проведеного тренінгу можливе створення практичних групових занять.
Навчання проходитиме у місті Біла Церква за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 37, КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”. Початок – 10.00, закінчення – 14.00, лекційний зал.
Спікер: завідувач лабораторією інформаційних технологій навчання КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Ткач Віталій Анатолійович.
Вартість навчання 50 грн з однієї особи.
Контактна особа: Ткач Віталій Анатолійович, тел. (068) 807-88-91
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ https://goo.gl/forms/EsfXeNCh0BK3ALOh2
Відкрито 3-й модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи «Інтегроване навчання»
На сайті EdEra вже доступні матеріали 3-го модулю «Інтегроване навчання» онлайн-курсу для вчителів початкової школи. Про це йдеться у листі-роз’ясненні від Міністерства освіти і науки України, що був надісланий для ознайомлення усім керівникам шкіл 26 лютого 2018 року.
Зокрема, у цьому модулі вчителі зможуть отримати базові знання про інтеграцію предметів, ознайомитися з відповідними методиками та техніками.
Олімпіс 2018 — Весняна сесія
Запрошуємо Ваших учнів і їхніх вчителів взяти участь у Міжнародних освітніх конкурсах для учнів 1—11 класів «Олімпіс 2018 — Весняна сесія»!
З 1 до 31 березня відбудуться 5 конкурсів:
- українська мова і література,
- англійська мова,
- математика,
- інформатика,
- біологія і природознавство.
Мета конкурсів — підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різного рівня складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку.
Завдання конкурсів відповідають навчальній програмі і поділені на 11 рівнів, які відповідають класам. Кожен рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів і складності. Ознайомитися з прикладами завдань можна у демонстраційній версії конкурсів на сайті www.olimpis.com.ua.
В учнів буде 40 хвилин, щоб виконати всі завдання (достатньо одного уроку).
Всі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і грамоти (буде надіслана бандероль або посилка на адресу школи). Учні з класів, у яких візьмуть участь більше 10 учнів, додатково отримають розклад уроків «Олімпіс». Призовий фонд: планшетні комп’ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп.
Під час конкурсів буде працювати служба підтримки info@olimpis.com.ua та +38 (099) 559-15-86.
Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів) – 50 грн.
Реєстрація на участь у конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua
З повагою, організатори конкурсів «Олімпіс». Ел. пошта info@olimpis.com.ua тел. +38 (099) 559-15-86.
Вступна кампанія
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на “День Відкритих Дверей”, що відбудеться 17 березня 2018 року о 12:00 у Великій хімічній аудиторії, м. Київ, вул. Льва Толстого, 12. Під час зустрічі Ви зможете зустрітися з адміністрацією факультету, ознайомитися з педагогічною, науковою діяльністю, відвідати навчальні й наукові лабораторії, поспілкуватися зi студентами, аспірантами i молодими вченими факультету.
Маємо надію, що це стане у пригоді для учнів Вашого закладу в плані поглиблення їх знань з хімії.
Дякуємо Вам за підтримку і сподіваємося на подальшу співпрацю.
Заходьте на офіційну сторінку нашого факультету http://www.chem.univ.kiev.ua/ua/welcome/
та долучайтеся до нас у соцмережі https://www.facebook.com/chem.univ
З повагою, Декан факультету.
Вступна кампанія
Українська заочна фізико-технічна школа при фізико-технічному навчально-науковому центрі НАН України оголошує набір учнів на 2018/2019 навчальний рік
Афіша
Вступні завдання
Творчий проект «На зустріч мрії»
В рамках творчого проекту «На зустріч мрії» громадська організація «ПЕРВОЦВІТИ» та Продюсерський центр «ЗОРЯНЕ СЯЙВО» (за організаційно – інформаційної підтримки Міністерства культури України, Управління культури Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації та НАВС України)
щиро запрошують Вас 17 березня 2018 р. на ІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв
«В ОБІЙМАХ ЧАСУ».
Місце проведення: м. Київ, метро «Бориспільська», вул. Колекторна, 4. (Навчально – науковий інститут №3 НАВС України). Реєстрація учасників з 8:30 до 9:45. Початок – 10:00. Положення про фестиваль
Олімпіади
Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та вчителя, який його підготував:
Гавриша Артема (11-А клас, учитель Василенко І.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!
Олімпіади
Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва та вчителя, який їх підготував:
Кузьменко Катерину (10 клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІ місце,
Гунько Єлизавету (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце,
Оксентіюк Світлану (11-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!
Міжнародному дню рідної мови присвячено
Із метою формування патріотичних почуттів, любові до рідної мови, рідного краю в 4-Б класі днями була проведена година спілкування на тему: “Наша мова – солов’їна”. Учні декламували виразно вірші, розказували легенди, співали пісні про мову й Батьківщину. Досвідчений класний керівник Людмила Василівна Чемерис упродовж майстерно підготовленого виховного заходу намагалася вкотре переконати четвертокласників у тому, що мова і Батьківщина – це невід’ємна частина душі кожного українця.
ВС “Весняний спів землі у творах Лесі Українки”
До Дня народження Дочки Прометея, Лариси Петрівни Косач-Квітки (13 (25) лютого 1871 р.), відбулася виховна справа у 3-А класі. З допомогою досвідченого класного керівника Г.І.Іщенко діти не лише розширили знання про життя і творчість Лесі Українки, а й змогли відчути емоційний зміст поезій авторки. А ще під час заходу Галина Іванівна виховувала в третьокласників почуття прекрасного, любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, до творчої спадщини «геніальної жінки» (на думку М.Павлика).
Єдині у слові
У нашому НВК є добра й непорушна часом традиція: щорічно, 21 лютого, ушановувати рідне слово – українську мову. Різноманітні заходи, які відбуваються під гаслом «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», не обмежуються лише одним днем. Вони тривають упродовж тижня. А сьогодні, у Міжнародний день рідної мови, школярі 1-11 класів писали «диктант єдності» українською мовою, який відбувся, мабуть, у всіх навчальних закладах нашої держави за ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “Колосок”
Дякуємо, що Ви з “КОЛОСКОМ”! Чому наш конкурс найкращий – читайте у додатку.
Підготуватись до конкурсу діти можуть за запитаннями, які додаються до цього листа.
Матеріали для підготовки діти знайдуть на нашому сайті: http://kolosok.org.ua/.
У зв’язку з довготривалим карантином термін прийому заявок продовжено на тиждень:
від школи – до 23 березня,
від району (міста) – до 30 березня.Бережімо рідне слово! Нехай лине чиста мова!
З повагою, Оргкомітет конкурсу “КОЛОСОК”, тел. 050-37-32-983, 097-411-81-00.
Олімпіади
Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та вчителя, який їх підготував:
Грєчкіну Тетяну (10 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце,
Ковалишина Олега (11-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.
Бажаємо майбутніх перемог!
Свято «Масляна прийшла до нас»
У процесі реалізації національного виховання на школу покладена особлива місія – вона повинна щоденно виховувати в учнів почуття приналежності до українського народу. Кожна нація має свої звичаї, традиції, які символізують її самобутність, а в українців їх чи не найбільше у світі. Однимі з таких традиційних заходів є святкування Масляної.
Масляна – довгоочікуване і веселе свято, яке триває 7 днів. Саме тоді прийнято ходити в гості, радіти новій весні, влаштовувати різні гуляння. Перед Великим постом люди остаточно прощаються із зимою, випікаючи смачні млинці і пригощаючи одне одного. Учні 6-А класу активно долучилися до відзначення цих традицій, святкуючи Масляну в Миронівському НВК.
Класним керівником Заїменко А.О. був підготовлений цікавий і пізнавальний матеріал про особливості проведення Масляної на Миронівщині. Учні дізналися, як українці зустрічали це свято, які традиційні заходи вони влаштовували кожного дня, яке символічне значення мали розваги і гуляння, до яких долучалися все населення міста чи села.
Родзинкою святкування Масляної в класному колективі стали і учнівські розваги. Школярі із задоволенням водили хоровод і співали «Подоляночку», закликали Масляну, розгадували загадки та головоломки, гралися в традиційні ігри. На завершення свята учні смакували смачними млинцями та солодощами, які приготували разом зі своїми батьками.
Година пам’яті «Герої не вмирають»
Презентацією про вшанування подвигу учасників Революції Гідності розпочалася година пам’яті «Герої не вмирають», проведена у 9-Б класу бібліотекарем закладу С.М.Глобою та класним керівником Л.В.Панченко. Учні та вчителі зібралися, щоб віддати шану мужнім захисникам, які загинули під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.Болем у серці присутніх відгукнулися кадри відеофільму «Небесна сотня. Юні ангели» про наймолодших героїв Майдану. Хвилююче прозвучали рядочки поетичних творів Г.В.Щербак із нової збірки «Весна печалі», присвяченої сумним подіям минулого. «Для майбутніх поколінь, – наголосила поетеса, – Герої небесної Сотні завжди будуть прикладом відданості національним інтересам, прикладом мужності і героїзму».
Тиждень хімії
Мабуть,важко у наш час назвати професію, яка б не потребувала хімічних знань. З 12.02. по 16.02.18.р. у нашому навчальному закладі вже традиційно відбувся тиждень хімії, девізом якого стали наступні рядки: «Моя майбутня професія пов’язана з хімічною наукою». Протягом цих днів діти готували проекти, виконували цікаві хімічні досліди, набували хімічних знань в ігровій формі, переглядали відеоролики про сучасну хімічну технологію. Найбільшу творчість та активність виявили наступні школярі: Панченко Анна (7-А), Дерій Роман, Синявський Валерій, Коваленко Олександра, Литвин Дарина (8-Б), Балабуха Анастасія (9-А), Лузан Марина, Чучук Марина, Головченко Максим, Кобернюк Максим, Тереня Олександр (9-Б), Василенко Наталія, Дяченко Дарина (11-А), Зварич Альбіна, Ковалишин Олег, Оксентіюк Світлана (11-Б).