Архіви по місяцях Листопад 2016

Конкурс з української мови ім.П.Яцика

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика:

Серапіонову Анну (3-А клас, учитель Мокрієнко О.Г.) – І місце,

Онищенко Вікторію (4-А клас, учитель Близнюк Т.О.) – І місце,

Одноволик Анастасію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Севериненко Юлію (5-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Делідон Арину (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Хмельницьку Софію (7-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Бубнову Ірину (10-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.)- І місце.

ВС у 3-А класі «Від серця до серця хай іде доброта»

Людина повинна прагнути  робити  добро для тих, хто її оточує. А добро – це насамперед щастя всіх людей. Коли зробити добро людині, то  приємно буде не тільки їй, а й  тому, хто це робить. Учні 3-А класу (учитель О.Г.Мокрієнко) зібралися сьогодні на відкриту  годину спілкування «Від серця до серця хай іде доброта». На свято до них  завітали й  учні 1-Б класу.

dsc_1087 dsc_1088 dsc_1079dsc_1084

ГС у 8-Б та 7-А класах «Голодомор 1932-1933 років – геноцид проти українського народу»

20161130_132454

 

30 листопада 2016 р. для учнів 8-Б та 7-А класів  (класні керівники Панченко Л.В. та Василенко І.В.) була проведена година спілкування з використанням презентації «Голодомор 1932-1933 років – геноцид проти українського народу»(автор- Інститут національної пам’яті).  Усі школярі зрозуміли, що як важливо  пам’ятати найтрагічніші сторінки історії нашої держави заради неповторення їх у майбутньому.

 

Конкурс імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Мазур Софію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Делідон Арину (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Романченко Дарину (6-А клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Глущенко Владу (7-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Лузан Марину (8-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Бубнову Ірину (10-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце.

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

hxksur_0hm4Основними завданнями акції є:
– привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
– активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
 – проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства;
– формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Професійна консультація

Педагоги Миронівського НВК розуміють, що учні, особливо  старших класів, сьогодні  потребують розширення, поглиблення та систематизації знань про професії, отриманих у процесі навчальної діяльності.  Однією зі складових частин професійної орієнтації старшокласників є професійна консультація, яку нещодавно надали  учням 11 класу  Хутько Н.В. та Ляховецька О.М.  Вони як студентки заочної форми навчання розповіли про Національну академію керівних  кадрів культури і мистецтва,  а саме про функціонування кафедри арт-менеджменту та івент-технологій.

20161124_095340 20161124_095348

Все про ЗНО-2017

Унормовано терміни підготовки та організації зовнішнього незалежного оцінювання, визначено особливості підготовки змісту тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання та критеріїв їх оцінювання (за матеріалами КВНЗ КОР Академія неперервної освіти).
Щодо умов участі
Реєстрація (електронна) осіб триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року.
Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зможуть до 31 березня 2017 року.
Запрошення-перепустки зареєстрованих осіб, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.
Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.
Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів. Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.
Так, майбутні випускники складатимуть:
українську мову і літературу – обов’язково для всіх (як ДПА зараховується частина тесту «українська мова»),
математику або історію України – за вибором (як ДПА зараховується частина тесту за період XX – початок XXI століття),
інший навчальний предмет за вибором випускника.

Пробне ЗНО-2017

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведенняЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2017 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2017 року триватиме з 10 січня до 31 січня 2017 року. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. У цьому році вона становитиме 120 грн за 1 предмет. Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).

Графік проведення пробного тестування:

  • 1 квітня 2017 року – українська мова і література;
  • 8 квітня 2017 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, російська мова.

Всеукраїнська акція “Запали свічку”

 

День пам’яті жертв голодомору

hqdefault

 

У останню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голоду, штучно організованого радянською владою. Цьогоріч цей день випадає на 26 листопада.
З нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору 5.ua підготував десять історичних фактів у цифрах, які дають зрозуміти увесь масштаб трагедії.
Ми пам’ятаємо…
1. Голодомор в Україні тривав 17 місяців (з квітня 1932 р. по листопад 1933 р.). Дослідники називають різні цифри загиблих під час голодомору: 4, 5, 7 та 9 мільйонів.
2. З урахуванням непрямих жертв (внаслідок повного фізичного виснаження, тифу, кишково-шлункових отруєнь, канібалізму, репресій, самогубств на грунті розладу психіки та соціального колапсу), за приблизними підрахунками, голодомор забрав життя 14 мільйонів людей.

ГС у 7-Б класі “Плекаймо наші душі”

– Людська душа – то скринька, у якій багато цінних речей, але вистачає й мотлоху. Варто вчасно перебрати те, що в ній знаходиться, і викинути непотрібні речі. З такими словами звернулася до своїх учнів класний керівник 7-Б класу Левко Валентина Миколаївна. Адже тема виховної справи «Плекаймо наші душі» торкалася кращих моральних якостей людини: доброти, милосердя, людяності,чуйності. Спілкування, що відбувалося у вигляді тренінгу, було щирим і відвертим. Семикласники добре зрозуміли різницю між поняттями «добро» і «зло». Усвідомили  відповідальність за думку, слово, вчинок. Збагатили  уявлення про корисні справи, доброзичливість, небайдужість та повагу до людей.

20161123_134210  20161123_135700

Олімпіада з англійської мови

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

Жельніо Діану (11 клас, учитель Діденко Л.О.) – І місце,

Гавриша Артема (10-А клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Костенко І.В.)  – ІІ місце,

Чучук Марину (8-Б клас, учитель Костенко І.В.) – ІІ місце,

Зварич Альбіну (10-Б клас, учитель Костенко І.В.) – ІІІ місце.

Олімпіада з інформатики

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

Ковалишина Олега (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Лось Ірину (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІ місце,

Грєчкіну Тетяну (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – ІІІ місце.

ГС у 8-Б класі “Справа мого життя”

Людина приходить у цей світ для того, щоб бути щасливими. Правильно обрана професія − вагомий крок до щасливого життя. 23 листопада для учнівського  колективу  8-Б класу (класний керівник Л.В. Панченко) була  проведена година спілкування, присвячена майбутньому вибору  під назвою «Справа мого життя». Школярі вчилися здійснювати певні  віртуальні кроки, враховувати  сучасні надпрофесійні навички,  типові помилки при  обранні професії. Нині світ стрімко змінюється і потребує як  глобалізації, так і злиття певних спеціальностей. Дітям було  корисно і цікаво дізнатися про професії, які зникнуть до 2020 року і про нові професії, що виникнуть у 2030 році. Проте, не може бути повноцінне щасливе життя на землі, де йде війна за  її незалежність. І зараз справжні патріоти України–люди різних професій, боронять на сході наш мир і спокій, майбутній професійний вибір школярів . Тому на закінчення  години спілкування учні переглянули відеоролики «Народжені вільними» та «Пісня твоєї землі».

Сценарій ВС “Справа мого життя”презентація до ВС “Я і професія”відео до ВС “Вибір професії”

20161123_132657 20161123_132801

Олімпіади з праці

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці:

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Корольов В.Б.) – І місце,

Новака Богдана (11 клас, учитель Корольов В.Б.) – ІІ місце

та призера з обслуговуючої праці:

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

24 листопада – День завоювання друзів

pyat-sposobiv-znajty-druziv-dlya-podorozhi

 

День завоювання друзів відзначається в США в день народження Дейла Карнегі (1888-1955), автора книги «Як здобувати друзів і впливати на людей».

Дейл Карнегі народився на фермі Мерівілль в штаті Міссурі. Сім’я жила дуже бідно, проте він зміг вступити до Державного Педагогічного Коледжу в Уорренсбурге і отримати непогану освіту. Прагнучи подолати комплекс меншовартості, викликаний майновим станом, Дейл Карнегі шукав можливість чимось відзначитися. Практикуючись в ораторському мистецтві в студентських дискусіях, він несподівано для себе виявив, що знайшов деякі способи ефективного спілкування.
За матеріалами сайту Ділова Мова

Наказ № 313 від 14.11.2016 р. «Про проведення  ХVІ конкурсу учнівської творчості»

На виконання  Указу  Президента України від 22 березня 2002 року №284-2002 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29 серпня 2003 року № 585/529/875, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09 вересня 2003 року за № 779/8100,  та листа державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти»  від   01.11.2016 року № 2.1/10-2637     «Про проведення  ХVІ конкурсу учнівської творчості», що проходить під гаслом  «Об’єднаймося ж, брати мої!»  та присвячується 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки,

НАКАЗУЮ:

1.Провести  І та ІІ етапи ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості( далі – Конкурс) у двох номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення».

Експрес-інформація

З метою зменшення кількості пожеж, загибелі та травмування людей на них на території Київської області надсилаємо дану експрес-інформацію для інформування працівників та проведення роз’яснювальної роботи в трудових колективах.
Ситуація в області з пожежами залишається складною. Так з початку 2016 року в області сталося 4643 пожеж, з них переважна більшість у пожеж у житловому секторі. Під час пожеж виявлено тіла 106 загиблих. Пошкодження отримали 57 громадян. Занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі.

Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів

Лист МОН України від 17.11.2016 № 1/9-605
Щороку у четверту суботу листопада Україна на державному рівні вшановує пам’ять загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу. На виконання Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років B Україні» № 376-V 26 листопада 2016 року в країні відбудуться традиційні жалобні заходи. 3 метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, рекомендуємо провести 25 листопада поточного року в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах Уроки пам’яті, виховні години, культурно-просвітницькі та мистецькі заходи, залучити дітей і молодь до скорботних заходів 26 листопада 2016 року, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 та акції “Запали свічку”.
Український інститут національної пам’яті підготував візуальні матеріали до вшанування у навчальних закладах загиблих від Голодомору 1932-1933 років, які можуть бути використані також на уроках історії України в 10 класі під час вивчення теми «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-4939 роки)». Додаток: на 34 арк.
Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою. Звітування та зворотного інформування ця робота не потребує. При цьому надсилаємо методичні рекомендації, розроблені Українським інститутом національної пам’яті.

Заступник Міністра       Павло Хобзей

Тиждень англійської мови

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою,  є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимося з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Метою проведення тижня англійської мови в школі  є удосконалення знань, вмінь та навичок,  отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків.  Це також і формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови та поважне ставлення до носіїв мови.
Саме тому в нашому закладі був проведений тиждень англійської мови.
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати.

ohzohxymh7m iwpczhal07s  bqelqj07l4euugf3o0m15y wk2mvp4ujrc xve4maw2auw