Категорії архівів: За чисте довкілля

Фестиваль “Екофест у твоїй громаді”

1ОСВІТЯНИ є активними, небайдужими жителями міста Миронівка  і мріють, щоб наше місто було чистим та екологічним.
Де: територія “Острова кохання“.
Коли:  червня, початок о 15:00

На ЕКОФЕСТІ учасників чекають різні конкурси (інтелектуальний, виготовлення еко-меблів, прибирання тощо), а також:
– виступи артистів

– дитяча ігрова локація
– майстер-класи для дітей
– благодійна лотерея
– фотозона
– виставка-ярмарок
Організатори: фестиваль реалізується Благодійний фонд “МХП-Громаді”, Миронівською міською радою та за активної участі жителів громади.

Змінюємось самі — змінюємо світ навколо нас!

Днями, у квітневе надвечір’я, для батьків п’ятикласників, які беруть участь у реалізації інноваційного проєкту «Школа сталого розвитку МХП»,  спікерами було проведено заняття на екологічну тематику  – «Чиста вода» та «Чиста енергетика». Батьків навчали  принципам свідомого ставлення до навколишнього середовища.

изображение_viber_2021-04-19_19-52-34 – копія изображение_viber_2021-04-19_19-52-34

Із Днем Землі!

22 квітня міжнародною спільнотою відзначається як Усесвітній день Землі. Саме цього дня в різних куточках світу проводять заходи, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Тож і вихованці Миронівського академічного  ліцею №2, перебуваючи навіть на дистанційній формі навчання, усе ж таки  долучилися до відзначення Дня Землі. Ліцеїсти разом із батьками зробили  свій маленький внесок  у справу захисту та відновлення довкілля: очищали  від сміття берег улюбленої річки, садили дерева, упорядковували клумби тощо. А ще дехто з дорослих спробував хоча б на один день відмовитися від користування автотранспортом!  Під час проведення екоуроків у форматі онлайн класні керівники намагалися переконати дітей у тому, що Земля – це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Ми не зможемо врятувати планету,  згадуючи про неї лише один день на рік – цього явно недостатньо. Педагоги дали зрозуміти ліцеїстам, що  слід піклуватися про довкілля  протягом усього року. Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети – вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи. Та саме з таких дій складаються великі справи! Уявіть: тисяча людей посадила по одному дереву – ось Вам і ліс! Мільйон людей закрутили кран, коли чистили зуби,  – річку врятували від пересихання. Мільярд людей вимкнули світло, виходячи з кімнати,  – одна ТЕС не потрібна. Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам урятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому.

изображение_viber_2021-04-21_20-31-08изображение_viber_2021-04-21_13-54-20