Категорії архівів: З досвіду роботи вчителів

Світ уваги

Щоб оволодіти новими знаннями та навичками, дитині потрібно навчитися керувати своєю увагою. Тому з метою розвитку стійкості, переключення та розподілу уваги 15 листопада  соціальним педагогом та учителем ГПД Галіченко Ю.В. з учнями 1-Б класу було проведено розвивальне заняття за програмою  Т. Кирийок «Світ уваги».

  А. В. Харченко, соціальний педагог НВК

IMG_20171115_130656 IMG_20171115_124511 IMG_20171115_124519 IMG_20171115_125831

«Нанотехнології. Крок вперед чи в небуття?»

7Статтю підготувала: Бубнова Ірина, учениця 11-Б класу Миронівського НВККерівник:  Левко Валентина Миколаївна, учитель біології та екології вищої  кваліфікаційної категорії Миронівського НВК

 1«За останні кілька років у світову свідомість швидко  увійшло коротке слово з великим потенціалом. Це слово – «нано». Воно будить в уяві здогади про найсильніші зрушення практично у всіх аспектах науки і техніки, має наслідки для етики, економіки, міжнародних відносин, повсякденного життя і навіть розуміння людиною свого місця у Всесвіті. Мрійники  розхвалюють його як панацею від усіх бід. Панікери бачать в ньому новий етап біологічних і хімічних воєн або, у крайньому разі, можливість створення біологічних типів, які, урешті-решт, замінять людство».

Марк Ратнер професор Нортвестернського університету.

Вчимо дітей медіаграмотності

black_mirrow

Медіаграмотність в Україні.
Як виявляти фальшиві новини в інтернеті і чому важливо навчити цьому дітей
Чим небезпечні фейки і чому з ними потрібно боротися?
Хто і як бореться з брехнею в інтернеті?

20 функцій Microsoft Word, про які Ви не знали

unnamed1. Швидко вставити дату можна за допомогою комбінації клавіш Shift Alt D. Дата уставиться у форматі дд.мм.рр. Таку ж операцію можна виконати і з часом за допомогою комбінації Shift Alt T.
2. Якщо ви ще не володієте сліпим методом набору, то CAPS LOCK може зіграти з вами злий жарт. Випадково включивши його і не подивившись на екран, можна набрати гору тексту, який доведеться видалити і переписати з нуля через одну натиснуту кнопку. Але виділивши потрібний текст і натиснувши Shift F3, ви зміните регістр з заголовного на рядковий. Читати далі https://kovalushuna.blogspot.com/2017/03/20-microsoft-word.html#more.

Трішки листування та головні “tips”

Люди спілкувалися за допомогою листування з давніх часів. За листами можна судити про характер людини, її освіту, захоплення, а головне – про те, наскільки добре вона володіє мовою, якою пише лист. Ті, хто вивчають мову, рано чи пізно постануть перед необхідністю дізнатися, як правильно писати листи англійською мовою. 
Лист може знадобитися при вступі до вищого навчального закладу за кордоном, при здачі мовного іспиту, при влаштуванні на роботу. Читати далі http://ihorkostenko.blogspot.com/2017/03/blog-post.html

 

Учнівські проекти “PLACES TO VISIT IN UKRAINE”

A0mP8BvL3mcB Україні є багато чудових та неповторних місць. Одні з них багаті на історичні події, які там відбулись, тоді як інші відомі красивим сучасним стилем. Водночас є місця, які поєднують як історичну цінність, так і сучасний дизайн.
На останньому уроці англійської мови учні 5-А класу мали змогу представити власні проекти
“PLACES TO VISIT IN UKRAINE”. Ми вкотре переконалися, що мандруючи Україною, ви дістанете чудову можливість вивчити її історію і культуру, побачити її давні пам’ятки та мальовничі пейзажі, якими Україна завжди славилася.
І.В.Костенко, вчитель англійської мови Миронівського НВК.

Цікаве домашнє завдання

qn0mmnvgun0

 

 

Як правило, коли нас просять описати людину, у нас відразу виникає питання: а що саме мають на увазі в даному випадку? Адже опис людини може означати, що вас просять оцінити або зовнішність людини (appearance), або його характер і звички (character and habits). Ці критерії і складають портрет особистості. Учні 3-А та 3-Б класів вчилися описувати зовнішність, але в досить незвичний спосіб. На останніх уроках англійської мови діти вдало описали зовнішній вигляд своїх улюблених іграшок. Принести улюблену іграшку, познайомити однокласників з нею та описати її зовнішній вигляд – таке нестандартне домашнє завдання викликало інтерес, а головне, удосконалило навички говоріння, тому уроки видалися цікавими та продуктивними.
І.В. Костенко, вчитель анг. мови Миронівського НВК

pqa81kmiuns allrtaup1ng

Погляд у майбутнє

В останні роки роль письма в навчанні іноземної мови поступово підвищується, і, в деякому розумінні, письмо починають розглядати як резерв у підвищенні ефективності навчання іноземної мови. Не можна не враховувати і практичну значимість письмового мовного спілкування у світлі сучасних засобів комунікації, таких як електронна пошта, інтернет і т.п.
Учні 9-А класу відпрацьовували практичні навички письма, складаючи власні автобіографії. Хоча життєвий шлях девятикласників ще недостатньо багатий, проте учні класу справилися із завданням на відмінно. Кожен описав власне життя від народження і до сьогодення, а також відвів окреме місце “погляду у майбутнє”.

jqaenullzti xdwrwojw2oq

І.В. Костенко, вчитель англійської мови Миронівського НВК

Урок-конференція «Засоби масової інформації»

11 жовтня пройшов урок-конференція для учнів 8-Б класу «Засоби масової інформації» та створення власної шкільної газети. Кожен учень мав можливість спробувати себе у ролі редактора і втілити власні творчі ідеї в життя. В класі панувала доброзичлива атмосфера, яка залишить приємні спогади надовго, адже уроки іноземної мови мають бути саме такими.
І.В.Костенко, вчитель анг.мови Миронівського НВК

x70rf7pedrc ax1i3zdscga r3zzyyv33qk  ct40uzktmlc