Випусники ліцею, які захищали Україну

Уже другий рік  Україна бореться проти тяжкого злочину, який скоює щодня Російська Федерація проти нашого народу. Але є й ціна, яку платять наші мужні воїни за стримування наступу кривавого агресора. Частину цієї страшної ціни заплатили й наші випускники, які віддали життя, захищаючи Батьківщину.

Рисунок1ВОЛОДЬКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
На 40 році життя, не доживши до 41- річчя  всього 9 днів, 26 серпня 2023 року у важких боях у Серебрянських лісах Луганської області за Волю і Незалежність України до кінця вірний військовій присязі, відданий народу України, сумлінно і чесно виконуючи військовий обов’язок, неухильно дотримуючись Конституції України, героїчно загинув випускник Миронівського академічного ліцею №2 Володько Володимир Володимирович.
Володимир народився 5 вересня 1982 року у місті Миронівка Київської області у родині підприємців. Закінчивши ліцей у рідному місті, про навчання в якій завжди згадував – з гордістю, учнів та вчителів – із повагою, шкільні роки – із усмішкою, вступив до Київського національного економічного університету України імені Вадима Гетьмана на факультет міжнародної економіки і менеджменту.

Усе своє професійне життя Володимир присвятив роботі у банківській системі України, щодня зміцнюючи її своїми знаннями, уміннями, пройшовши шлях від звичайного співробітника банку до начальника відділу валютного контролю, працював у системі безпеки діяльності та захист інтересів банку у провідних банківських установах рідної України.

З початку повномасштабної війни Володимир, не роздумуючи, добровільно долучився мінометником до лав Збройних сил України і став на захист Батьківщини, з осені 2022 року потрапивши у найскладніші та найгарячіші напрямки, де велися та ведуться жорстокі, важкі бойові дії, а саме Куп’янський, Луганський та Донецький напрямки. Дуже швидко Володимир здобув повагу побратимів та колег і став командиром-навідником мінометного підрозділу. Володимир розповідав, що останнім часом у місцях виконання бойових завдань, де перебував його підрозділ, ворог застосовував усі свої сили, обстрілюючи безперервно  наших воїнів з усіх видів зброї. Так і того дня, підрозділ під командуванням Володимира вийшов на бойові позиції у Серебрянських лісах, де під час чергової атаки поліг у бою Герой – Володимир. Він загинув під обстрілами «Градом» позицій українських Героїв. У Володимира залишилася дружина Тетяна та 14-річний син Владислав, батько Володимир, які ніколи не дочекаються чоловіка, сина та батька-Героя із фронту.

Усі любили та поважали Володимира – побратима, однокласника, одногрупника, колегу, сусіда, друга за відвагу, сміливість, професіоналізм, сумлінність, точність, безвідмовну доброту, оскільки він ніколи нікому не говорив «ні», непересічне почуття гумору, він був душа колективу та команди.

У  наших серцях та спогадах назавжди наш випускник-Герой Володько Володимир Володимирович.


2ІВЧЕНКО ЄВГЕН ОЛЕКСІЙОВИЧ народився 09 листопада 1996 року в м.Миронівці, навчався в Миронівському академічному ліцеї №2 з першого по десятий клас. Потім сім’я змінила місце проживання. У час, коли почалася війна з російським агресором, молодший сержант Івченко Євген став на захист своєї країни.

 02 квітня 2022 року, будучи 25-річним юнаком, він загинув унаслідок бойового зіткнення та артобстрілу. Миронівчани та рідна школа 11 квітня 2023 року біля меморіалу Слави навіки попрощалися зі своїм земляком та учнем.

10 лютого 2023 року т.в.о. начальника 3-го відділу Обухівського РТЦК та СП Олександр Самоходський та перший заступник міського голови Олександр Шпиль уручили родині загиблого Євгена Івченка орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) (Указ Президента України № 334/2022 від 14.05.2022 року).

Нині про Євгена ми чуємо з розповідей його братів та сестер, які навчаються у нашому закладі. Вічна слава тобі у віках, Євгене! Герої не вмирають! Вони назавжди у наших серцях.


3КОЗУБЕНКО  АНТОН   ВАСИЛЬОВИЧ народився 23 листопада 1994 року в м. Миронівці. Антон із першого класу навчався у Миронівському академічному ліцеї №2.  Успішно закінчив наш навчальний заклад, потім продовжив навчання у виші. Коли 24 лютого Росія порушила мир і спокій у нашій країні, Антон Козубенко добровольцем пішов боротися проти  окупантів, тобто від самого початку їх вторгнення. Поліг при виконанні бойового завдання 20 березня 2022 року. Миронівщина навіки попрощалася зі своїм земляком – мужнім сином української землі Антоном Васильовичем Козубенком.

Спочивай із миром, наш випускник-герой! Пам’ять про тебе нетлінна. Ти завжди житимеш у наших серцях.

Миронівщина втратила ще одного Героя.

 


4КОЛІСНИК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ хоч і проживав у с.Росава, але з першого класу навчався в Миронівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Після закінчення 9-А класу вступив до Миронівської філії Східноєвропейскього університету економіки та менеджменту. Працював у сфері будівництва, займався ремонтами та відеонаглядом.

У перші дні війни Олександр пішов до військомату та був мобілізований і  ніс службу в розвідувальному взводі. Солдат Колісник Олександр, отримавши поранення несумісне з життям,  загинув 04 грудня 2022 року на Луганщині під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України. Герою назавжди залишиться 29….

 Вічна пам’ять подвигу Олександра – патріоту, який загинув, захищаючи нашу Україну.

 

Дякуємо Вам уклінно за кожен мирний день!

Слава Україні! Героям Слава!