Прийом до 1 класу

Запрошуємо майбутніх першокласників!

57942196

Що мають знати батьки про процедуру зарахування в перший клас

Рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу в умовах воєнного часу

Оприлюднено рекомендації МОН щодо зарахування дітей до 1-го класу шкіл в умовах воєнного часу. Так, у зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів необхідно враховувати, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до ЗЗСО. Докладно про рекомендації – за посиланням.

У школах усієї України при вступі до 1-х класів можна скористатися правом вибору школи без жодних обмежень. Держава гарантує кожному майбутньому першокласнику право на першочергове зарахування до школи за місцем проживання. Разом з тим, можна скористатися і правом особистого вибору, обравши будь-яку іншу школу для зарахування на вільні місця.

Зарахування дітей до 1-х класів Миронівського академічного ліцею №2, як і до всіх інших закладів України, проходитиме у ІІ етапи: першочерговий за місцям проживання та другий – за вибором, при наявності вільних місць. З переліком вулиць, які відносяться до території обслуговування Миронівського академічного ліцею №2, можна ознайомитися нижче.

Прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів за місцем проживання відбудеться по 31 травня 2021 року.

Для цього батьки повинні надати у школу заяву від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини.

Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакету вище перерахованих документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їх місця проживання.

Усі інші батьки, які хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, з 1-го по 15 червня 2021 року надають зазначені документи у обраний заклад, і при наявності вільних місць дитина буде зарахована.

Вільні місця у 1-х класах закладу наявні. Прийом документів здійснюється у гнучкому режимі.
Довідки за телефоном: 067-348-36-25

 Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу

Про зарахування до школи без медичної довідки

Реєстрація – не єдина підстава для першочергового зарахування в 1-й клас, підтвердити місце проживання можна також іншими документами 

Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Миронівської міської територіальної громади

Наказ №18 від 16.06.2023 “Про зарахування до 1 класу учнів, які мають право на першочергове зарахування”

Наказ № 20 від 30.06.2023 “Про зарахування до 1 класу учнів за правом особистого вибору”