Прийом до 1 класу

Запрошуємо майбутніх першокласників!

Вільні місця у 1-х класах Миронівського НВК – наявні.

57942196

В Україні розпочинається зарахування дітей до перших класів

У школах усієї України при вступі до 1-х класів можна скористатися правом вибору школи без жодних обмежень. Держава гарантує кожному майбутньому першокласнику право на першочергове зарахування до школи за місцем проживання. Разом з тим, можна скористатися і правом особистого вибору, обравши будь-яку іншу школу для зарахування на вільні місця.

Зарахування дітей до 1-х класів Миронівського НВК, як і до всіх інших закладів України, проходитиме у ІІ етапи: першочерговий за місцям проживання та другий – за вибором, при наявності вільних місць. З переліком вулиць, які відносяться до території обслуговування Миронівського НВК, можна ознайомитися нижче.

Прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів за місцем проживання відбудеться по 31 травня 2019 року.

Для цього батьки повинні надати у школу заяву від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини.

Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакету вище перерахованих документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їх місця проживання.

Усі інші батьки, які хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, з 1-го по 15 червня 2019 року надають зазначені документи у обраний заклад, і при наявності вільних місць дитина буде зарахована.

Телефони для довідок: 5-13-30; 5-24-55

 Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році (Лист МОН № 1/9-227 від 05.04.19 року)
 
Реєстрація – не єдина підстава для першочергового зарахування в 1-й клас, підтвердити місце проживання можна також іншими документами 

Наказ від 01.06.2019 р. № 31 Про зарахування до 1 класу учнів, які мають право на першочергове зарахування