Категорії архівів: Весняні канікули

Віртуальна екскурсія в музей

Доброю традицією нашого класу було відвідування музеїв під час канікул. Уведений карантин, однак,  уніс свої корективи в розмірене шкільне життя та дозвілля. Тому учні 7-Б, не виходячи з дому, відправилися у віртуальну екскурсію до історико-археологічного музею «Прадавня Аратта-Україна». Під час екскурсії діти мали змогу познайомитися з особливостями побуту унікальної цивілізації гончарів та землеробів, що проживала на території України 6 тисяч років тому.

2 1

Віртуальна екскурсія замками України

У надзвичайних карантинних умовах учні 9-А класу втратили можливість мандрувати Україною. Однак сучасні інформаційні технології дають змогу здійснити віртуальні подорожі та відвідати найславетніші історичні об’єкти. 25 березня класним керівником Заїменко Аліною Олексіївною з учнями класу була здійснена віртуальна онлайн-екскурсія замками України. Дев’ятикласники завітали до Палацу Кирила Розумовського в Батурині. Резиденція останнього гетьмана України дуже вразила своєю пишністю, красою та величчю. Наступною зупинкою екскурсії стала Цитадель Батуринської фортеці. Цей прикордонний замок на високому березі річки Сейм збудував у 1625 році Матвій Стахурський. Саме це укріплення й дало назву місту, адже назва Батурина походить від давньоруського слова «батура», що означає «укріплення», «фортеця». І третьою зупинкою став Дубенський замок, зведений князем Костянтином Острозьким  1492 року.  У ньому князь зберігав трофеї, які здобував у битвах з противниками: коштовності, зброя, предмети побуту тощо. Віртуальна екскурсія була незвичайною, проте цікавою та пізнавальною.

віртуальна 2 віртуальна 1

Обираєш професію-обираєш долю

24 березня,  у рамках проведення весняних канікул,  учні 11-Б класу зібралися знову разом, щоб укотре обговорити свої плани на майбутнє. Виховний захід «Обираєш професію-обираєш долю», який провела класний керівник Левко В.М., мав на меті допомогти старшокласникам зрозуміти свої нахили, здібності, потреби суспільства і таким чином відповідально підійти до вибору  професії. Адже вибір майбутнього шляху – важке й досить-таки  відповідальне завдання для учнівської молоді.

20210319_122046 20210319_122122

Виховний захід на канікулах у 8 – А класі

У 8 – А класі під час весняних канікул класною керівницею Левіт Аллою Яківною була проведена година спілкування за темою “Чи кількість лайків та підписників це показник успіху?”. Зустріч відбулася у форматі онлайн. Діти мали змогу поміркувати над наступними питаннями:
Де криється небезпека? 
Що таке ілюзія популярності?
Чи важливо, скільки в тебе підписників і лайків?
Що означає бути  «скромним хвастуном»?
Також переглянули цікаве відео: “Соцмережі? Не втрачай голови!”

13 12

Поетична вітальня “Зустрічаємо весну”

Здобувачі освіти 4-Б класу (учитель Т.Г.Приймаченко), перебуваючи на канікулах, завітали до Поетичної вітальні. Діти підготували поезію про весну. Декламуючи твори українських майстрів слова,  четвертокласники показали всю красу цієї пори року, яку з нетерпінням чекали.

Малюємо першу квітку весни

Навесні один із найранніших
З’явився і сказав “Привіт!”.
Пахучий, гарний, ніжний,пишний,
Вгадали що це?.. Першоцвіт!
Учні 4-А класу (класний керівник Т.О.Близнюк) із задоволенням малювали першу квіточку весни. Адже весняні квіти- це квіти, які першими радують наші очі навесні.

P_20210319_115104 P_20210319_115140

Як народжується книга

20210319_114600

 

Саме таку назву мав захід для учнів 5-Б класу на весняних канікулах, Який провела класний керівник Л.В.Панченко. Діти переглянули пізнавальне відео про виготовлення навчальних посібників, взяли участь в обговоренні народних приказок про книгу як невичерпне джерело знань та мудрості.

Весняні дивинки у нашому парку

Здобувачі освіти  1-А класу, перебуваючи на канікулах, здійснили невеличку екскурсію до весняного парку. Школярі спостерігали за змінами, що відбулися в живій та неживій природі навесні та з᾽ясовували причини цих змін. Під час екскурсії діти разом із класним керівником М.І.Міщенко  милувалися природою, захоплювалися її красою.

2 (1) 1 (1)

Намалюймо весну разом!

Шкільні канікули…  Це пора, коли вже квітує ліс, розпускають бруньки дерева, берези дарують смачний сік, перелітні пташки обживають свої гніздечка, у повітрі витає свіжість. У цю пору учні мають велику нагоду спостерігати, як пробуджується природа, як обдаровує світ дивною красою. Учні  6-А класу (класний керівник І.В.Василенко)  у весняний канікулярний період «вдихнули» усю цю красу у свої прекрасні  художні витвори. А отже, працювала творча майстерня – «Намалюймо весну разом!»

2 1

Творча справа «Місто моєї мрії»

2-Б клас

У перший день весняних канікул здобувачі освіти 2-Б класу (класний керівник А.П. Грабар) провели колективну творчу справу  «Місто моєї мрії». У процесі роботи школярики закріплювали знання про професію будівельника, архітектора; розвивали творчу уяву і навички співпраці під час колективної діяльності. 

Подорож до зоопарку

Надзвичайно цікаво і змістовно провели весняні канікули здобувачі освіти 3-А класу. 12 квітня вони разом із класним керівником М.І.Міщенко та групою батьків здійснили захоплюючу подорож до зоопарку «XII Місяців», що поблизу Києва. Під час екскурсії школярі дізналися про особливості кожної тварини, про її раціон і звички. Мали змогу помилуватися білими левами, бенгальськими тиграми, полярними вовками та іншими жителями звіринця. Жирафи Микола Степанович і Марі були раді скуштувати смаколики з дитячих рук. Третьокласники  отримали максимум знань і користі від поїздки. Додому поверталися з гарним настроєм та  позитивними емоціями.

 IMG-4e64fb9f93f0193fd8146de97c9b0930-VIMG-c11f814e572da8edec2f3fb599e6ad65-V  IMG-279f33e4014b4d25934980903039b09e-V IMG-c1c81050aab4e65202371632dd29a350-V

Подорож до Києва учнів 7-А класу

На весняних канікулах учні 7-А класу Миронівського НВК здійснили захоплюючу поїздку до столиці нашої держави – міста Києва. Свою цікаву подорож  школярі розпочали  з відвідування музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місця, де наука стає цікавою! Здобувачі освіти стали свідками унікальних явищ: зародження торнадо, створення блискавки, будівництва мостів без жодного цвяха, зародження людського життя тощо.  Цікавою та повчальною  була і шоу програма – хімічне  «Реактив шоу» . Учні довідалися про те, чи може лід бути «сухим», як влаштувати димову завісу, чому рідина змінює колір. Цікавими були і відвідини кінотеатру. Перегляд фільму «Дамбо» не залишив байдужим жодної дитини. На прикладі головного героя фільму маленького слоненяти Дамбо діти змогли вкотре впевнитися про важливість і необхідність в житті таких цінностей, як дружба, доброта, взаємопідтримка тощо.  І на звершення екскурсії  учні прогулялися набережною річки Дніпро, помилувалися чудовою красою нашої столиці.
А.О.Заїменко,  класний керівник 7-А класу

20190409_160706 20190409_181700 20190409_184825 20190409_193542

Весняні дивинки у нашому парку

Здобувачі освіти  3-А класу, перебуваючи на канікулах, здійснили невеличку екскурсію до весняного парку. Школярі спостерігали за змінами, що відбулися в живій та неживій природі, з’ясовували причини цих змін та пригадали весняні прикмети про погоду. Під час екскурсії діти  милувалися природою, захоплювались її красою.

100_7684 100_7700

Озеленення класу

IMG_20190405_084647

Людина повинна жити, вчитись, працювати і відпочивати в здоровому, затишному та красивому середовищі. І в цьому нам допомагають квіти, які використовуються для озеленення  приміщень. Учні 10- А на весняних канікулах вирішили впорядкувати рослини, що прикрашають класну кімнату.  Квіти – це не тільки краса, а ще й запорука гарного здоров’я.

Екскурсія у місто дитячих професій «Kids Will»

Цікаво і змістовно пройшли весняні канікули для здобувачів освіти 1-б класу Миронівського НВК, які  в один із чудових днів  разом з учителем Людмилою Василівною Чемерис та батьками побували на екскурсії в м. Києві. Першачки відвідали місто дитячих професій «Kids Will». Вони спробували себе в ролі лікарів, поліцейських, пожежників, працівників банку, комунальників, продавців супермаркету, працювали на фермі та на косметичній фабриці.

1-Б 3

Екскурсія до природничого музею

Весняні канікули для учнів 5-Б класу Миронівського НВК розпочалися змістовно і цікаво. Днями п’ятикласники разом із класним керівником І.М.Буряк та батьками побували в Національному науково-природничому музеї, що в Києві. Це не просто музей – це цілий музейний комплекс, у якому зібрано понад 30 тис. експонатів, що розповідають про виникнення та еволюцію нашої планети, її рослинний і тваринний світи.

1 2