Категорії архівів: Весняні канікули

“Льодограй” – неймовірний!

изображение_viber_2024-03-06_16-21-11-276

 

Ось і розпочалися весняні канікули! Перший день приніс багато позитивних моментів для 9-А. Поїздка на “Льодограй”  разом із класним керівником Наталією Володимирівною Вірич була неймовірною,а потім ще й смачна піца у затишній піцерії  міста Богуслав.

 

Тематична екскурсія в музей

7 березня, під час весняних канікул, учні 7-А класу разом із класним керівником Наталією Миколаївною Лобас відвідали Миронівський краєзнавчий музей. Екскурсовод Юлія Володимирівна Комарова розповіла цікаву історію про перебування Тараса Григоровича Шевченка на Миронівщині. Після цього діти брали участь у веселому квесті, де читали вірші Кобзаря і розгадували різні завдання.

изображение_viber_2024-03-08_11-22-39-143 изображение_viber_2024-03-08_11-22-44-750

Клуб ділових людей

Під час канікул учні 11-А класу організували розважальний захід “Клуб ділових людей”. Мета заходу – зняття стресу та отримання позитивних емоцій. Діти разом з класним керівником намагалися уявити ситуації, в яких часто опиняються сучасні ділові люди та спробувати себе в цій ролі.

Перші весняні квіти

Весняні канікули 3-А клас Учні 3-А зустрілися під час весняних канікул, щоб поговорити про перші весняні квіти та зробити весняний букет. Діти з повагою ставляться до природи, мають естетичні смаки, тому ділилися інформацією про улюблені квіти народів світу. Під керівництвом класного керівника Т.О.Близнюк  зустріч пройшла цікаво. Діти слухали мелодію запису лісових звуків під супровід презентації про квіти. А  творчим завданням зустрічі було виготовлення аплікації «Весняні кульбабки». Квіти – це захоплення, краса, любов, щирість, доброта. Кожна квітка має душу, бо квіти – це очі Землі. Бережімо їх!!!

Вернісаж весняної природи

Ліцеїсти 4 – Б класу зібралися разом, щоб  цікаво та змістовно провести перший день канікул. Діти милувалися красою весняної природи та передали своє враження від побаченого у малюнках. День, проведений разом, завершила виставка картин юних митців “Вернісаж весняної природи”.

InShot_20240306_111631707

Година спілкування «Ми в гостях у Природи»

1

 

Людина є частиною живої природи, яка потребує постійної уваги, турботи. Ми повинні берегти природу, охороняти її багатства. Тож на весняних канікулах у 7-А класі відбулася година спілкування «Ми в гостях у Природи».  Діти обговорювали екологічні проблеми, які існують у світі, розповідали, як удома допомагають батькам доглядати за деревами та  квітами. А у класі, як справжні господарі,  вирішили потурбуватися про кімнатні рослини. 

Як будеш здоровим, то будеш щасливим

Колаж День здоров'я

 

Щорічно, 7 квітня, відзначають Всесвітній день здоров’я. То ж в учнівському колективі 5-Б класу було проведено виховну годину “Як будеш здоровим, то будеш щасливим” (Класний керівник Кузьменко Н.М., соціальний педагог Харченко А.В.) Метою заходу було підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства вцілому. В ході бесіди діти переглянули тематичне відео, розгадували кросворд та ребуси.

Весняний фотоквест

Весна – пора нових надій і сподівань. Для одних вона асоціюється із першими квітами, теплим вітерцем, а для інших – новими враженнями від прогулянки на природі. Та для щирих українців – це віра у перемогу світла над темрявою. Під час весняних канікул учні 6-А класу (класний керівник Н.М. Лобас) взяли участь у фотоквесті “Чим пахне весна?”, в якому показали свої найкращі весняні світлини.

Канікули

Канікули – це час для відпочинку! Але учні 8-Б класу вважають, що канікули варто провести з користю: допомогти батькам по господарству, почитати художню літературу,  приділити увагу домашньому улюбленцю, зустрітися з друзями, приготувати смачну вечерю для сім’ї та, звичайно, відпочити й підготуватися до освітнього процесу.

Країна здоров’я

Учні 1-А класу, під час весняних канікул, взяли участь у виховному заході до Всесвітнього дня здоров’я. Діти здійснили подорож у Країну здоров’я з різними станціями.  Під час виховного заходу пригадали про правила особистої гігієни, про корисну та шкідливу їжу. Також  склали прислів’я про здоров’я та підготували гумореску. Під кінець заходу діти створили лепбук “Корисна та шкідлива їжа”.

Тренінг “Я буду щасливою людиною”

IMG-400db808346064fb04e15733e10e93b8-V
Сьогодні 8-А клас разом з класним керівником Вірич Н.В.проводили тренінг “Я буду щасливою людиною”. Кожна людина – це певна нота, в яку в нас заклала доля. Думки людини – ще одна нота. І вчинки її – нота. Коли ці три ноти звучать злагоджено, жодна з них не фальшивить – це і називається щастям. Так розпочинався тренінг. Учні проходили тести, проводили дискусії, ознайомлювались з висловами відомих людей про щастя.

Славетні жінки України

зображення_viber_2023-04-05_08-32-23-989

У день весняних канікул учні 9-Б класу  під час ГС пригадали про найвідоміших жінок давньої і сучасної України. Діти бути у захваті від  інформації, що українки ставали королевами, впливали на політику великих держав, зробили наукові відкриття, виступали на світових сценах, видавали книги й писали всесвітньовідомі полотна. Саме завдяки їхнім винаходам, досягненням та перемогам світ дізнавався про Україну. Дев’ятикласники зробили висновок, що й сьогодні молодому поколінню є ким пишатися, ким захоплюватися і на кого рівнятися!

Екскурсія в Миронівський краєзнавчий музей

InShot_20230405_195928041

 

Весняні канікули – це відпочинок та змістовне дозвілля. Здобувачі освіти 3- Б класу мали нагоду цікаво провести час, відвідавши Миронівський краєзнавчий музей. Діти з неабиякою цікавістю слухали розповідь екскурсовода про минуле рідного краю. Доторкнутися до давніх традицій українців,  допоміг майстер клас з розпису писанки із солоного тіста. 

Арт-година «Весняні первоцвіти!»

Весняні канікули

Весняні квіти – найкрасивіший, найніжніший дар природи, перша посмішка весни. З метою ознайомлення дітей з характеристиками весняних квітів, легендами про їх появлення, виховання пізнавального інтересу до природи нашої країни, дбайливого ставлення та її збереження в 2-А класі відбулася арт-година «Весняні первоцвіти!». Свої спостереження за природою діти передали на папері яскравими фарбами, різноманітними весняними квітами. Мелодії весни та її неповторну красу відчули всі, хто створював малюнки.

Вікторина «Казка вчить, як на світі жить»

IMG-759881c98d337e4cb791617e456865af-V
Казка – це особливий світ, де діти почувають себе господарями. У цьому незвичайному просторі вони вчаться бути добрими, милосердними, виховують у собі почуття дружби, справедливості та взаємоповаги. 4 квітня у 1-Б класі (класний керівник Чемерис Л. В.) цікаво та змістовно пройшла вікторина «Казка вчить, як на світі жить». Діти поринули у дивовижний світ пригод та фантастики, добра та справедливості. Учні малювали ілюстрації та ставили сценки до улюблених казок.

Віртуальна екскурсія в музей писанки

Готуючись до свята Великодня, учні 2-Б класу (класний керівник Т.Г.Приймаченко) здійснили віртуальну екскурсію в музей писанок м. Коломия. Потім здобувачі освіти самі працювали над створенням композицій до писанки. Робили це діти із особливим захопленням.

1680439930450
1680439930406

У 5-А класі відбулася ГС “Книга – наш друг і порадник”

20230404_094817-COLLAGE
Учні відвідали шкільну бібліотеку, поглибили знання про правила користування книгою. Завідувачка бібліотекою Світлана Миколаївна Глоба розповіла дітям про значення книги в житті людини, зробила огляд книжкових виставок і тематичних полиць бібліотеки, поінформувала про надходження нової літератури, бажаючим видала книги для читання.

Великдень в Україні

Великдень в Україні – найголовніше Свято у церковному календарі, присвячене воскресіння Ісуса Христа. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього наперед. На Великдень прийнято пекти паски з білою глазур’ю і фарбувати курячі яйця в різні кольори. Учні 7-Б класу на весняних канікулах з радістю долучилися до зустрічі найвеличнішого з-поміж усіх свят – Світлого Воскресіння.

GridArt_20230404_091947990GridArt_20230404_092522301

 

Цікавинки про світ природи

6-Б

 

Здавалося б, про дивовижний світ живої природи все відомо, написані тисячі томів популярних книжок, зняті сотні кіно-і відеофільмів. І все одно він не перестає дивувати і радувати нас усе новими й новими таємницями. Так на весняних канікулах учні 6-Б класу зустрілися зі своїм класним керівником В.М.Левко, щоб знову й знову зануритися і ще більше  пізнати  світ цікавої і неперевершеної природи.