Категорії архівів: Весняні канікули
Година спілкування «Ми в гостях у Природи»
Людина є частиною живої природи, яка потребує постійної уваги, турботи. Ми повинні берегти природу, охороняти її багатства. Тож на весняних канікулах у 7-А класі відбулася година спілкування «Ми в гостях у Природи». Діти обговорювали екологічні проблеми, які існують у світі, розповідали, як удома допомагають батькам доглядати за деревами та квітами. А у класі, як справжні господарі, вирішили потурбуватися про кімнатні рослини.
Як будеш здоровим, то будеш щасливим
Щорічно, 7 квітня, відзначають Всесвітній день здоров’я. То ж в учнівському колективі 5-Б класу було проведено виховну годину “Як будеш здоровим, то будеш щасливим” (Класний керівник Кузьменко Н.М., соціальний педагог Харченко А.В.) Метою заходу було підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства вцілому. В ході бесіди діти переглянули тематичне відео, розгадували кросворд та ребуси.
Весняний фотоквест
Весна – пора нових надій і сподівань. Для одних вона асоціюється із першими квітами, теплим вітерцем, а для інших – новими враженнями від прогулянки на природі. Та для щирих українців – це віра у перемогу світла над темрявою. Під час весняних канікул учні 6-А класу (класний керівник Н.М. Лобас) взяли участь у фотоквесті “Чим пахне весна?”, в якому показали свої найкращі весняні світлини.
Канікули
Канікули – це час для відпочинку! Але учні 8-Б класу вважають, що канікули варто провести з користю: допомогти батькам по господарству, почитати художню літературу, приділити увагу домашньому улюбленцю, зустрітися з друзями, приготувати смачну вечерю для сім’ї та, звичайно, відпочити й підготуватися до освітнього процесу.
Країна здоров’я
Учні 1-А класу, під час весняних канікул, взяли участь у виховному заході до Всесвітнього дня здоров’я. Діти здійснили подорож у Країну здоров’я з різними станціями. Під час виховного заходу пригадали про правила особистої гігієни, про корисну та шкідливу їжу. Також склали прислів’я про здоров’я та підготували гумореску. Під кінець заходу діти створили лепбук “Корисна та шкідлива їжа”.
Тренінг “Я буду щасливою людиною”
Славетні жінки України
У день весняних канікул учні 9-Б класу під час ГС пригадали про найвідоміших жінок давньої і сучасної України. Діти бути у захваті від інформації, що українки ставали королевами, впливали на політику великих держав, зробили наукові відкриття, виступали на світових сценах, видавали книги й писали всесвітньовідомі полотна. Саме завдяки їхнім винаходам, досягненням та перемогам світ дізнавався про Україну. Дев’ятикласники зробили висновок, що й сьогодні молодому поколінню є ким пишатися, ким захоплюватися і на кого рівнятися!
Екскурсія в Миронівський краєзнавчий музей
Весняні канікули – це відпочинок та змістовне дозвілля. Здобувачі освіти 3- Б класу мали нагоду цікаво провести час, відвідавши Миронівський краєзнавчий музей. Діти з неабиякою цікавістю слухали розповідь екскурсовода про минуле рідного краю. Доторкнутися до давніх традицій українців, допоміг майстер клас з розпису писанки із солоного тіста.
Арт-година «Весняні первоцвіти!»
Весняні квіти – найкрасивіший, найніжніший дар природи, перша посмішка весни. З метою ознайомлення дітей з характеристиками весняних квітів, легендами про їх появлення, виховання пізнавального інтересу до природи нашої країни, дбайливого ставлення та її збереження в 2-А класі відбулася арт-година «Весняні первоцвіти!». Свої спостереження за природою діти передали на папері яскравими фарбами, різноманітними весняними квітами. Мелодії весни та її неповторну красу відчули всі, хто створював малюнки.
Вікторина «Казка вчить, як на світі жить»
У 5-А класі відбулася ГС “Книга – наш друг і порадник”
Великдень в Україні
Великдень в Україні – найголовніше Свято у церковному календарі, присвячене воскресіння Ісуса Христа. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього наперед. На Великдень прийнято пекти паски з білою глазур’ю і фарбувати курячі яйця в різні кольори. Учні 7-Б класу на весняних канікулах з радістю долучилися до зустрічі найвеличнішого з-поміж усіх свят – Світлого Воскресіння.
Цікавинки про світ природи
Здавалося б, про дивовижний світ живої природи все відомо, написані тисячі томів популярних книжок, зняті сотні кіно-і відеофільмів. І все одно він не перестає дивувати і радувати нас усе новими й новими таємницями. Так на весняних канікулах учні 6-Б класу зустрілися зі своїм класним керівником В.М.Левко, щоб знову й знову зануритися і ще більше пізнати світ цікавої і неперевершеної природи.
Подорож у таємничий космос
На весняних канікулах здобувачі освіти 3 – А класу здійснили мандрівку у таємничий світ космосу. Під час подорожі учні ознайомилися з планетами Сонячної системи, переглянувши цікавий фільм. Школярі відгадували загадки, грались у «космічні» ігри, багато розмірковували, дискутували та фантазували. Адже космос – це таємниця, яка манить і дорослих, і дітей.
Віртуальна екскурсія в музей
Доброю традицією нашого класу було відвідування музеїв під час канікул. Уведений карантин, однак, уніс свої корективи в розмірене шкільне життя та дозвілля. Тому учні 7-Б, не виходячи з дому, відправилися у віртуальну екскурсію до історико-археологічного музею «Прадавня Аратта-Україна». Під час екскурсії діти мали змогу познайомитися з особливостями побуту унікальної цивілізації гончарів та землеробів, що проживала на території України 6 тисяч років тому.
Віртуальна екскурсія замками України
У надзвичайних карантинних умовах учні 9-А класу втратили можливість мандрувати Україною. Однак сучасні інформаційні технології дають змогу здійснити віртуальні подорожі та відвідати найславетніші історичні об’єкти. 25 березня класним керівником Заїменко Аліною Олексіївною з учнями класу була здійснена віртуальна онлайн-екскурсія замками України. Дев’ятикласники завітали до Палацу Кирила Розумовського в Батурині. Резиденція останнього гетьмана України дуже вразила своєю пишністю, красою та величчю. Наступною зупинкою екскурсії стала Цитадель Батуринської фортеці. Цей прикордонний замок на високому березі річки Сейм збудував у 1625 році Матвій Стахурський. Саме це укріплення й дало назву місту, адже назва Батурина походить від давньоруського слова «батура», що означає «укріплення», «фортеця». І третьою зупинкою став Дубенський замок, зведений князем Костянтином Острозьким 1492 року. У ньому князь зберігав трофеї, які здобував у битвах з противниками: коштовності, зброя, предмети побуту тощо. Віртуальна екскурсія була незвичайною, проте цікавою та пізнавальною.