Категорії архівів: Осінні канікули

Пізнавальне заняття учнів 6-А у шкільній бібліотеці

Під час осінніх канікул учні  6 – А класу (класний керівник – Г.О.Харченко)  відвідали  шкільну  бібліотеку, переглянули  презентацію “Культурні  та  архітектурні  пам’ятки  України”. Діти  поглибили  знання  про  культурну  спадщину  нашої  Батьківщини, сповнилися  почуттям  гордості  за історичне  культурне  та  духовне   життя  наших  предків.

зображення_viber_2023-11-05_16-00-04-750 зображення_viber_2023-11-05_15-59-32-772

Канікули 8-Б класу

IMG-8af20d07cb9da0f99c517299a6251db0-V

 

Осінь – пора гармонійного відпочинку. Як фізичного, так і психоемоційного. Восьмикласники канікулярний час використали по-різному: хтось працював у саду чи на городі. А комусь до вподоби активності на стадіоні. Та все ж більшість наших учнів полюбляють прогулянки затишним алеями міських парків…

Осінні забави

зображення_viber_2023-11-08_09-08-45-602Говорять, що люди довго можуть дивитись, як горить вогонь і тече вода. Та учні 7-А класу під час осінніх канікул довели, що можна із задоволенням бігати по землі, розкидаючи осіннє листя. Тож в один із сонячних днів діти разом із класним керівником Лобас Н.М. весело  провели час в одному із миронівських парків. А поїздку до Києва перенесли на весну, щоб устигнути насолодитися рідним, по-осінньому красивим  містом.

Екскурсія в Миронівський краєзнавчий музей

1 листопада на осінніх канікулах учні 7-Б класу разом зі своїм класним керівником Левко В.М. відвідали Миронівський краєзнавчий музей.  Діти дізналися багато цікавого про свій рідний край, про його історію, людей, ремесла, культуру, традиції від давніх часів до сьогодення. Крім того, із великим захопленням діти мололи зерно за допомогою каміння, прасували без праски, як у «сиву давнину», грали на музичних інструментах, друкували на давніх друкарських машинках, включали платівки і танцювали під їх мелодії. Особливо вразив макет території цукрового заводу  і ткацький верстат, який був колись майже у кожній хаті. Щиро дякуємо  Інні Юріївні Савсюк за гостинність, цікаву та інформативну екскурсію.

изображение_viber_2023-11-01_13-14-34-555 изображение_viber_2023-11-01_13-14-37-443

Осіння фотосесія

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. У середині осені з’являється чарівний острівець тепла й сонячної погоди, який називається бабиним літом. Його особлива прикраса – сріблясте тонке мереживо павутини, що блищить у кожному кутку. Ось і сьогодні такий день! Учні 9-А класу не змогли пропустити такий чудовий день і зробити фотосесію.

Екскурсія до осіннього парку

изображение_viber_2023-10-30_15-54-00-469

 

02 листопада учні 3-Б класу разом із класним керівником Т.Г.Приймаченко під час осінніх канікул здійснили екскурсію до місцевого осіннього парку, що розташований неподалік ліцею. А потім  узялися виготовляти композицію з каштанів, яка вийшла напрочуд креативною.

Вікторина “Моя Миронівщина”

зображення_viber_2023-11-03_09-41-23-197

 

Цікавими і змістовними були відповіді учнів 10-А класу (класний керівник Пастушенко Т.Ю.) на запитання вікторини “Моя Миронівщина”, яка відбулася в канікулярний день. Старшокласники  дискутувати, наводили історичні факти, переконуючи однокласників у правильності своїх відповідей.

Фотопроєкт “Кольори осені”

Нині осінь нас чарує,
неповторна, чарівна.
Різні барви нам дарує
і дивує нас вона.
Виглядає так казково
восени і парк, і гай,
розмаїттям кольоровим
прикрашає осінь край…
Під час осінніх канікул учні 2-Б класу (класний керівник Чемерис Л.В.) взяли участь у фотопроєкті «Кольори осені».

 

Екскурсія 5-Б у бібліотеку

5-Б

 

Сьогодні,  1 листопада 2023 р.,  учні 5-Б  потрапимо в мудрий  світ  наших  друзів –  книжок. Бібліотекар Світлана Миколаївна розповіла дітям, що бібліотека –  по-іншому це –  книгосховище. У кожній бібліотеці книжок  дуже багато. Вони різні – казки, загадки, вірші, є книжки  про природу, про скарби та подорожі. А ще є  енциклопедичні. Також Глоба С.М. прочитала для п’ятикласників казочку. Діти із задоволенням прослухали цікаву розповідь та пообіцяли, що обов’язково стануть активними читачами.

Осінні канікули в 3-А класі

Осінні канікули 3-А клас

Золота красуня – осінь-чарівниця!
По землі ступає, золотом іскриться.
В жовте і червоне листячко фарбує
І картини дивні, чарівні малює.
Учні 3-А класу під час осінніх канікул  разом із класним керівником Т.О.Близнюк виготовили чарівні листочки з кольорового паперу. Такі чудові різнобарвні кленові листочки стануть прикрасою інтер’єру або приємним подарунком-сюрпризом для рідних чи друзів.

Читати не шкідливо, шкідливо – не читати

зображення_viber_2023-10-31_09-14-19-891

У теплий сонячний канікулярний день, 31 жовтня, до шкільної бібліотеки завітали учні 2-А класу на пізнавально-оглядову екскурсію. Мета заходу –  залучити другокласників до читання книжок, навчити їх користуватися бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї. Діти зрозуміли, що книжки варто читати, щоб розвиватися. Разом із бібліотекарем учні прочитали цікаву дитячу книгу про пригоди хлопчика Васька.

Мандруємо мальовничою Україною!

Учні 9-Б класу разом із класним керівником Катериною Радченко та соціальним педагогом Аліною Харченко розпочали осінні канікули з подорожі до мальовничого міста Умань. Відвідали Національний дендрологічний парк. Цікава екскурсія була чудовим доповненням осіннього настрою. Неймовірні пейзажі, фонтани, скульптури та ландшафтний дизайн дуже сподобалися учням!

Йду осіннім парком тихою ходою…

4-А осінні канікули

З 30 жовтня по 5 листопада у ліцеїстів триватимуть осінні канікули. Так сьогодні, 30 жовтня, учні 4-А класу разом із класним керівником М.І.Міщенко здійснили прогулянку до осіннього казкового парку, який розташований неподалік нашого освітнього закладу. Усміхнені та веселі, діти раділи, що й на пізнавальну прогулянку зібралися разом, щоб побігати, поспостерігати за природою та побавитися різнобарвними листочками, які мило кружляли в повітрі та шелестіли під ногами. 

Вернісаж «Народні промисли рідного краю»

IMG-530bfc660dc99cddd9a9c29041185553-VОдним із пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді є краєзнавство, яке ґрунтується на принципах гуманізації, демократизації, системності, науковості й культуровідповідності. Під час осінніх канікул у 3-Б класі (учитель А.П.Грабар), у рамках проведення місячника краєзнавства, відбувся вернісаж «Народні промисли рідного краю». Здобувачі освіти ознайомились із найпоширенішими народними ремеслами Київщини: гончарством, ткацтвом, вишивкою, декоративно-ужитковим мистецтвом. Після перегляду презентації дітки спробували практично втілити отримані знання: декорували глечики, куманці, свищики, глиняні іграшки; розмалювали модель печі, підібрали візерунки для рушничків, вишитих сорочок; прикрасили візерунками дощечки, тарелі, ляльки-мотанки.  Третьокласники виявили креативний підхід до роботи, тому всі вироби були оригінальними та естетичними.