ДПА, ЗНО

Державна підсумкова атестація

 

Наказ МОН № 19 від 11.01.2023 року Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році

Зовнішнє незалежне оцінювання

Презентация1
Телефон гарячої лінії гуманітарного відділу освіти Миронівської міської ради 063-935-42-62

Основне про НМТ

Презентація “Національний мультипредметний тест”

narada-1

Складаємо ЗНО на 200 балів! (Поради психолога випускникам)


Поради  випускникам

Підготовка  до атестації
–         Підготуйте місце для занять: приберіть зі столу все зайве, зручно розмістіть потрібні підручники, посібники, зошити, папір, олівці тощо.
–         Введіть в інтер’єр кімнати жовтий і фіолетовий кольори ( вони підвищують інтелектуальну активність). Для цього достатньо картинки чи естампа в цих тонах.
–         Складіть план занять. Для початку визначте: хто ви – “сова” чи “жайворонок”, і в залежності від цього максимально використовуйте ранкові чи вечірні години. Складаючи план на кожен день підготовки, необхідно чітко визначити, що саме сьогодні буде вивчатися. Не взагалі: “трішки позаймаюсь”, а які саме розділи і теми.
–         Почніть із найважчого розділу, з того матеріалу, котрий заєте найгірше. Але якщо вам важко “розгойдатися”, можна почати з того матеріалу, який найбільш цікавий і приємний .
–         Чергуйте заняття і відпочинок: 40 хвилин занять, потім 10 хвилин – перерва. Під час перерви можна помити посуд, полити квіти, зробити зарядку, прийняти душ.
–         Готуючись до атестації , подумки малюйте собі картину тріумфу. Ніколи не думайте про те, що не справитесь із завданням.
–         Залиште один день перед атестацією на те, щоб ще раз повторити найважчі запитання.
Напередодні атестації
–         Багато хто вважає: для того, щоб повністю підготуватися до екзамену, не вистачає всього однієї, останньої перед ним ночі. Це неправильно. Ви втомилися, і не треба себе перевтомлювати. Навпаки, звечора здійсніть прогулянк, перед сном прийміть душ. Виспіться якнайкраще, щоб прокинутися з відчуттям “бойового” настрою.
–         До школи треба з’явитися, не запізнюючись краще за 15-20 хвилин до початку випробувань.