Державна підсумкова атестація
Зовнішнє незалежне оцінювання
Телефон гарячої лінії гуманітарного відділу освіти Миронівської міської ради 063-935-42-62
Складаємо ЗНО на 200 балів! (Поради психолога випускникам)
Поради випускникам
Підготовка до атестації
– Підготуйте місце для занять: приберіть зі столу все зайве, зручно розмістіть потрібні підручники, посібники, зошити, папір, олівці тощо.
– Введіть в інтер’єр кімнати жовтий і фіолетовий кольори ( вони підвищують інтелектуальну активність). Для цього достатньо картинки чи естампа в цих тонах.
– Складіть план занять. Для початку визначте: хто ви – “сова” чи “жайворонок”, і в залежності від цього максимально використовуйте ранкові чи вечірні години. Складаючи план на кожен день підготовки, необхідно чітко визначити, що саме сьогодні буде вивчатися. Не взагалі: “трішки позаймаюсь”, а які саме розділи і теми.
– Почніть із найважчого розділу, з того матеріалу, котрий заєте найгірше. Але якщо вам важко “розгойдатися”, можна почати з того матеріалу, який найбільш цікавий і приємний .
– Чергуйте заняття і відпочинок: 40 хвилин занять, потім 10 хвилин – перерва. Під час перерви можна помити посуд, полити квіти, зробити зарядку, прийняти душ.
– Готуючись до атестації , подумки малюйте собі картину тріумфу. Ніколи не думайте про те, що не справитесь із завданням.
– Залиште один день перед атестацією на те, щоб ще раз повторити найважчі запитання.
Напередодні атестації
– Багато хто вважає: для того, щоб повністю підготуватися до екзамену, не вистачає всього однієї, останньої перед ним ночі. Це неправильно. Ви втомилися, і не треба себе перевтомлювати. Навпаки, звечора здійсніть прогулянк, перед сном прийміть душ. Виспіться якнайкраще, щоб прокинутися з відчуттям “бойового” настрою.
– До школи треба з’явитися, не запізнюючись краще за 15-20 хвилин до початку випробувань.