Категорії архівів: Цікавинки

Театр в онлайн

🌟Чудова можливість для змістовного дозвілля для молоді та разом з молоддю під час локдауну!
 Тільки з 1 по 10 квітня, приєднуйтесь, щоб дивитись театр в онлайн! Проект «Театр 360 градусів» запрошує вас БЕЗКОШТОВНО спостерігати виставу київського Театру на Подолі прямо у себе вдома!  А зареєструватись на безкоштовну онлайн-прем’єру можна на сайті: https://theatre360.com.ua
 Вистава “Шинель” – це не тільки історія про маленьку людину, яка стала жертвою обставин та булінгу зі сторони колег та оточуючих. Це історія про мрію, яка перетворила цю маленьку людину і стала його головною метою в житті. Трансляція обраного дня буде зберігатися 24 години!  Вистава українською мовою та рекомендована для перегляду всією родиною!

З повагою, команда Програми “Молодіжний Працівник”

До Дня Святого Валентина

Напередодні Дня Святого Валентина, цікаво пройшов у здобувачів освіти  2-А класу урок інформатики (вчитель Майстренко Н.Г.). Діти дізналися багато нового про історію появи цього свята та про традиції його святкування. Поглибили свої знання про інструменти роботи з текстовим редактором Paint. Навчились добирати кольорову гаму до малюнка, а також застосували свої знання та  вміння на практиці, створивши чудові валентинки.

1613070551609 1613070837580

Творчий проект «На зустріч мрії»

В рамках творчого проекту «На зустріч мрії» громадська організація «ПЕРВОЦВІТИ» та Продюсерський центр «ЗОРЯНЕ СЯЙВО» (за організаційно – інформаційної підтримки Міністерства культури України, Управління культури Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації та НАВС України)
 щиро запрошують Вас 17 березня 2018 р. на ІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  мистецтв
 «В ОБІЙМАХ ЧАСУ».
Місце проведення:  м. Київ, метро «Бориспільська», вул. Колекторна, 4. (Навчально – науковий  інститут №3 НАВС України). Реєстрація учасників з 8:30 до 9:45. Початок – 10:00. Положення про фестиваль

Твори, що змусять тинейджерів захопитися книжкою

malchyk-knygy-plyazha-chytaet-syКниж­ки завжди були найбільшою цінністю людства. Вони допомагали пізнати історію, культуру, побут та звичаї як свого, так й інших народів. Проте з технічним прогресом у сучасне суспільство  прийшли і нові досягнення людства. Молодь надає перевагу різним девайсам, гаджетам, що замінили все: спіл­кування з друзями, дворові ігри, читання книжки. Кожна мама знає, яке важливе читання для розвитку дитини. Але що старші діти, то складніше «відтягнути» їх від комп’ютера та зацікавити книжкою.

Нині  майже не зустрінеш підлітка з книжкою.  Але можна спробувати купити йому електронну читалку або планшет, на них досить зручно читати, та й друзям можна похвалитися.

А що ж запропонувати почитати?

Виставка стародавностей

У Національному комплексі «Експоцентр України» проходить «Виставка стародавностей» (за адресою: м.Київ, пр. Академіка Глушкова, 1, павільйон № 23 «Наука»). Докладна інформація про виставку розміщена на сайті http://www.expocenter.com.ua/.

24 листопада – День завоювання друзів

pyat-sposobiv-znajty-druziv-dlya-podorozhi

 

День завоювання друзів відзначається в США в день народження Дейла Карнегі (1888-1955), автора книги «Як здобувати друзів і впливати на людей».

Дейл Карнегі народився на фермі Мерівілль в штаті Міссурі. Сім’я жила дуже бідно, проте він зміг вступити до Державного Педагогічного Коледжу в Уорренсбурге і отримати непогану освіту. Прагнучи подолати комплекс меншовартості, викликаний майновим станом, Дейл Карнегі шукав можливість чимось відзначитися. Практикуючись в ораторському мистецтві в студентських дискусіях, він несподівано для себе виявив, що знайшов деякі способи ефективного спілкування.
За матеріалами сайту Ділова Мова

Цікаві факти про Україну

1. Найперша Конституція в світі була створена українцем Пилипом Орликом. 5 квітня 1710 його обрали гетьманом запорізького війська. У цей же день ним було оголошено «Конституцію прав і свобод війська Запорізького».

 У США Конституцію прийняли в 1787 р., у Франції та Польщі тільки в 1791 році.

2. В 1934 році в Парижі на конкурсі краси мов українська мова зайняла третє місце після французької та перської за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія, структура речень. Мелодійність же української визнана другою найгарнішою серед мов світу, після італійської.

3. Українська мова є однією з найпоширеніших мов в світі (фахівці розрізняють близько 7000 мов ) і за кількістю носіїв займає 26-те місце. Також вона є другою за поширеністю серед мов слов’янського походження після російської. На території України більше 32 мільйонів осіб вільно спілкуються українською мовою.