У рамках Фестивалю здорового харчування для здобувачів освіти 2-А класу (класний керівник М.І.Міщенко) була проведена пізнавальна екскурсія до шкільної їдальні. Діти побачили, як працюють кухарі, де зберігаються продукти та дізналися, скільки праці потрібно, щоб приготувати смачні й корисні страви для школярів. Учні довідалися про важливість чистоти, охайності та правильного харчування. Щиро дякуємо працівникам їдальні за цікаву розповідь та смачні обіди!
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mnvkinua/domains/mnvk.in.ua/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
