Категорії архівів: Вітаємо!

Вітаємо лютневих іменинників

19412877

01Грибовська Юлія (11 клас)

Коваленко Олександра (7-Б клас)

06Тарасенко Оксана (11 клас)

Мішін Владислав (7-А клас)

07Майданник Анастасія (5 – Б клас)

Рябокінь Яна (8-Б клас)

09Новіцька Олександра (6 – Б клас)
10Іщено Галина Іванівна

Ничипоренко Ауріка (11 клас)

14Гуленко Віта Анатоліївна
17Котилевська Галина Петрівна
18Чуприна Денис (6  – Б клас)

Капишін Ілля (10 – Б  клас)

Романенко Ірина (9 – Б  клас)

19Ницун Тетяна (5 – А клас)
21Григоляйт Еммануїла (5 – Б клас)
28Приймаченко Тетяна Григорівна

Олімпіади

Вітаємо переможців та призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва:

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Гулігас О.В.) – І місце,

Оксентіюк Світлану (10-Б клас, учитель Гулігас О.В.) – ІІІ місце.

Олімпіади

Вітаємо переможця та призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Ковалишина Олега (10-б клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІІ місце,

Тарасенко Оксану (11 клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІІ місце.

Олімпіади

Вітаємо переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІІ місце.

P1143676.jpg.pagespeed.ce.W4Zl-mA8Pq

Вітаємо січневих іменинників

2

01Дубровіна Валентина Миколаївна
Корінчук  Альона (8-Б клас)
Технерядов Євгеній (6-А клас)
03Жежер Яна (6-А клас)
05Скидан Юлія (6-Б клас)
06Ільченко Ярослав (9-Б клас)
Новак Богдан (11 клас)
Чубченко Віктор (6-А клас)
08Кириченко  Костянтин (8-А клас)
10Лисенко Дарина (5-Б клас)
11ОлексієнкоКаріна (9-А клас)
13Чучук Тимофій (8-Б клас)
14Жукотанський Тимур (8-А клас)
17Адамчук Максим (5- А клас)
19Чемерис Людмила Василівна
Кривов’яз Ліна (9-Б клас)
21Шевченко Дар’я (5-Б клас)
23Павліченко Владислава (7-А клас)
25Дитюк Владислав (8-А клас)
26Пахомова Олександра (8-Б клас)
27Григоляйт Марія (6-Б клас)
28Романенко Дарина (5-Б клас)
29Хоменко Світлана (5-Б клас)
30Руденко Назар (6-Б клас)

 

Олімпіада з інформаційних технологій

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Колісник Анастасію (8-А клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Грєчкіну Тетяну (9-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце, 

Ковалишина Олега (10-Б клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце,

Поплавського Дмитра (11 клас, учитель Ковалишина О.В.) – І місце.

Знай наших

img_20161217_133539 17 грудня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 108 учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Київщини.  Миронівський район випала честь представляти учням нашого НВК, які стали переможцями районного етапу конкурсу.  Результати обласного етапу нас  порадували. Тож щиро вітаємо юне обдарування – одинадцятикласницю Діану Жельніо, яка посіла І місце, та шестикласницю Арину Делідон  – ІІІ місце. Підготувала цих учениць до конкурсу вчитель української мови та літератури, учитель-методист Людмила Володимирівна Лепестій. Бажаємо школяркам успішно виступити на ІV загальнонаціональному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс імені Тараса Шевченка

Метою Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, започаткованого у вересні 2010 року Указом Президента України, є піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. Днями підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу Конкурсу. Вітаємо учнів нашого НВК, які брали в ньому участь. Це Жельніо Діану (11 клас) – ІІІ місце  та Делідон Арину (6-Б клас) – V місце.  

Олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Грибовську Юлію (11 клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІ місце,

Зварич Альбіну (10-Б клас, учитель Яшина Т.В.) – ІІІ місце.

Олімпіада з математики

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Бітюкову Катерину (6-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – І місце,

Лузан Марину (8-Б клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,

Руденко Інну (9-А клас, учитель Пастушенко Т.Ю.) – І місце,

Лось Ірину (11 клас, учитель Зозуля В.І.) – ІІ місце,

Глущенко Владу (7-Б клас, учитель Котилевська Г.П.) – ІІІ місце,

Скидан Юлію (6-Б клас, учитель Смоляр О.С.) – ІІІ місце.

 

Учитель року-2017

grabar 

08  грудня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» було проведено перший етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» у номінації «Початкова освіта».

Миронівський район представляла Грабар Алла Петрівна, учитель початкових класів Миронівського НВК, яка виявила високий рівень професійної компетентності під час проведення майстер-класу.

Вітаємо Аллу Петрівну з успішним виступом та бажаємо нових творчих  злетів і професійної самореалізації!

Вітаємо грудневих іменинників

19412877

01Шкаранда Дмитро (8-Б клас)

Міщенко Даніїл (6-А клас)

02Малишева Анастасія ( 6-А клас)
03Краснощок Богдан (6-А клас)
04Міщенко Михайло (10-А клас)

Максименко Софія (5-Б клас)

05Гаркавенко Олександр (7-А клас)
06Гунько Єлизавета (8-А клас)
07Бобро Антон (8-А клас)

Линник Катерина (11 клас)

Кузьменко Катерина (9-А клас)

08Бованенко Анна (10-А клас)
11Горкун Андрій (11 клас)
12Качуровський Андрій (8-Б клас)
13Дазіденко Андрій (7-Б клас)

Легкодух Юлія (9-А клас)

15Малуша Аліна (5-Б клас)
16Лепестій Людмила Володимирівна
19Тищенко Микола (9-А клас)
22Казанська Анастасія (7-Б клас)

Лось Анна (9-А клас)

Глущенко Поліна ( 5 – А клас)

Харчевський Богдан (6-Б клас)

23Гроха Олексій (9-Б клас),Лагода Назар (10-А клас)
24Литвин Дарина (7-Б клас)
26Вишкварка Богдан (5-Б клас)
27Гавриш Артем (10-А клас)
28Тесленко Анна (5-Б клас)
29Пелих Роман (9-Б клас), Сластіон Дар’я (5-А клас)

Коцар Олег (5-Б клас)

30Заїменко Аліна Олексіївна

Гвоздюк Ілона  (8-Б клас)

31Головченко Максим (8-Б клас), Чабан Ілля (11 клас)

Хмельницька Софія (7-Б клас)

Олімпіада з хімії

Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Жовна Антона (7-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Руденко Інну (9-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Огору Тетяну – (10-А клас, учитель Панченко Л.В.) – І місце,

Лось Ірину (11 клас, учитель Панченко Л.В.) – ІІ місце.

Олімпіада з історії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Тарасенко Оксану (11 клас, учитель Яшина Т.В.) – І місце,

Ковалишина Олега (10-Б клас, учитель Яшина Т.В.) – І місце,

Адамчука Вадима (9-А клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце,

Терещенко Валерію (8-Б клас, учитель Заїменко А.О.) – І місце.

Конкурс з української мови ім.П.Яцика

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика:

Серапіонову Анну (3-А клас, учитель Мокрієнко О.Г.) – І місце,

Онищенко Вікторію (4-А клас, учитель Близнюк Т.О.) – І місце,

Одноволик Анастасію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Севериненко Юлію (5-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Делідон Арину (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Хмельницьку Софію (7-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Бубнову Ірину (10-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.)- І місце.

Конкурс імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Мазур Софію (5-А клас, учитель Дубровіна В.М.) – І місце,

Делідон Арину (6-Б клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Жельніо Діану (11 клас, учитель Лепестій Л.В.) – І місце,

Романченко Дарину (6-А клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце,

Глущенко Владу (7-Б клас, учитель Дубровіна В.М.) – ІІ місце,

Лузан Марину (8-Б клас, учитель Глоба С.М.) – ІІ місце,

Бубнову Ірину (10-Б клас, учитель Харченко Г.О.) – ІІ місце.

 

Олімпіада з англійської мови

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

Жельніо Діану (11 клас, учитель Діденко Л.О.) – І місце,

Гавриша Артема (10-А клас, учитель Василенко І.В.) – І місце,

Кузьменко Катерину (9-А клас, учитель Костенко І.В.)  – ІІ місце,

Чучук Марину (8-Б клас, учитель Костенко І.В.) – ІІ місце,

Зварич Альбіну (10-Б клас, учитель Костенко І.В.) – ІІІ місце.